Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єдиний цивілізований спосіб вирішити питання з продажу с/г земель

У гороцького Васі переважно сільське коріння і повно родичів на селі.

це причина питати у Васі, дозволу розпоряджатись своєю власністю?
   
90% житла в часи СРСР будувалось за рахунок коштів заводів та організацій,
Нет.
Ведомственного жилья было 10%, остальное- государственное.
   
Це не питання продажу землі, це питання існування власності на землю. Якщо земля не продається, власності на землю не існує, таварісчі.
Земля може продаватися ЛИШЕ державі.
   
це причина питати у Васі, дозволу розпоряджатись своєю власністю?
За Конституцією гороцький Вася рівний в правах з сільським Мишком.
   
Земля може продаватися ЛИШЕ державі.

Комуністи можуть піти в жопу. Давно вас там чекають.
   
Повторюю: власність є власністю тільки і виключно коли може вільно продаватися.
   
Комуністи можуть піти в жопу. Давно вас там чекають.
В дупу собі свисни. Ярлик навісь собі на пуцьку, як не можеш дискутувати.
   
Вимагати націоналізацію землі замість продажу це чистесенький комунізм. Він в Україні навіть заборонений законодавчо.
   
Повторюю: власність є власністю тільки і виключно коли може вільно продаватися.
З тим станом законів та обліку землі , у випадку прожажу вона опиниться в руках десятка сімей. Інші будуть жерти те, що їм кинуть.
   
Повторюю: власність є власністю тільки і виключно коли може вільно продаватися.

По римським канонах власність це право володіти, користуватися, роспоряджатися.

Якщо чогось людина не може то значить вона і не вдасник.
   
Я пока единственный в Украине, который предлагает самое гармоничное решение по земле.
Пока таких же мнений не слышал и мне предстоит гиганствкая работа по продвижению моей идеи в мозги массы.
   
Вимагати націоналізацію землі замість продажу це чистесенький комунізм. Він в Україні навіть заборонений законодавчо.
Хто вимагає. Продаж може бути. Але виключно державі.
   
З тим станом законів та обліку землі , у випадку прожажу вона опиниться в руках десятка сімей. Інші будуть жерти те, що їм кинуть.

Це вже інше питання. Конкретно, просвіти що саме не так.
   
Вимагати націоналізацію землі замість продажу це чистесенький комунізм. Він в Україні навіть заборонений законодавчо.
ты как всегда все переврал. Комунисты первыми кинули лозунг земля -крестьянам :D
   
Хто вимагає. Продаж може бути. Але виключно державі.

Ти читати вмієш камунар? Це називається націоналізація.
   
За Конституцією гороцький Вася рівний в правах з сільським Мишком.

процитуй, будь ласка, статтю Конституції за якою у тебе і у мене рівні права розпоряджатись моєю власністю?
   
ты как всегда все переврал. Комунисты первыми кинули лозунг земля -крестьянам :D

"Я"  "как всєгда" "пєрєврал"? Іди нах дибільний фашизоїд.
   
Ти читати вмієш камунар? Це називається націоналізація.
Ти шо? Якщо людина має землю і хоче її продати, вона продає її в державу і отримує за це гроші.
   
процитуй, будь ласка, статтю Конституції за якою у тебе і у мене рівні права розпоряджатись моєю власністю?
Не включай дурника.
   
Перша зброя комуніста - перекрутити поняття. Землю вони "віддавали селянам" тільки як привiд для екпропріації. Але ж лівонарізані фашики з коміками це тіпа не розуміють.
   
Ти шо? Якщо людина має землю і хоче її продати, вона продає її в державу і отримує за це гроші.

За яку ціну?
   
Не включай дурника.

тобто ти просто збрехала про наявність такої статті в Конституції,
а я включаю дурника бо вказав на це?

як цікаво виходить, може ти думаєш, що в Конституції є стаття яка дозволяє тобі брехати? 
   
За яку ціну?
Так от і треба впорядкувати законодавство, аби виписати спосіб формування цієї ціни.
   
Так от і треба впорядкувати законодавство, аби виписати спосіб формування цієї ціни.

Без ринку ти не можеш мати ціни, ти це розумієш, камунарка?
   
тобто ти просто збрехала про наявність такої статті в Конституції,
а я включаю дурника бо вказав на це?

як цікаво виходить, може ти думаєш, що в Конституції є стаття яка дозволяє тобі брехати? 
БЛТ! Стаття 13-14 Конституції.  "земля ...є об"єктом права власності українського народу... основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави".
   
"Я"  "как всєгда" "пєрєврал"? Іди нах дибільний фашизоїд.
При фашистах вопрос земли всегда был упорядочен и все были довольны.
   
Без ринку ти не можеш мати ціни, ти це розумієш, камунарка?
Ще раз. Для цього і треба впорядкувати законодавство.
   
Ще раз. Для цього і треба впорядкувати законодавство.

Значить по-перше - ціну буде неможливо встановити. Якійсь Ґрося буде вирішувати скільки лохам тіпа відшкодувати з барського плечa.

По-друге, повторюю знову - це буде фактична націоналізація землі. Ви цього хочете?
   

БЛТ! Стаття 13-14 Конституції.  "земля ...є об"єктом права власності українського народу... основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави".
[/quote]

Тому кто придумал эту статью в конституцию нужно оторвать яйца и скормить их собакам.
Тем кто голосовал за эту статью необходимо выколоть один глаз и пару прыщей.
   
БЛТ! Стаття 13-14 Конституції.  "земля ...є об"єктом права власності українського народу... основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави".

Яка ж це власність коли український народ не може розпоряджатися нею? Комуняцька п&здабольщина, якої є половина Конституції. І це оптимістично.
   
2. Викуп державою в особі уповноваженого Кабінетом Міністрів України органу таких земельних ділянок здійснюється у порядку, встановленому законом, на підставі договору та за ринковою вартістю, визначеною відповідно до затвердженої Кабінетом Міністрів України методики з урахуванням цін на земельні ділянки сільськогосподарськ ого призначення у країнах Європейського Союзу.
   
Яка ж це власність коли український народ не може розпоряджатися нею? Комуняцька п&здабольщина, якої є половина Конституції. І це оптимістично.
Може. Але в державу.
   
Може. Але в державу.

Я тебе вже спитав чи хочеш націоналізації. Колися вже.
   
2. Викуп державою в особі уповноваженого Кабінетом Міністрів України органу таких земельних ділянок здійснюється у порядку, встановленому законом, на підставі договору та за ринковою вартістю, визначеною відповідно до затвердженої Кабінетом Міністрів України методики з урахуванням цін на земельні ділянки сільськогосподарськ ого призначення у країнах Європейського Союзу.

Це в яких з них? Якої якості? Середньотемпературн их по лікарні? Ти вопше уявляєш розмір дов&оїпічності цієї фрази?  :facepalm1:
   
Я тебе вже спитав чи хочеш націоналізації. Колися вже.
Лікбез: Націоналіза́ція — вилучення з приватної власності осіб у власність держави .  Я говорю про продаж у державу за ринковою ціною.
   
Яка ж це власність коли український народ не може розпоряджатися нею? Комуняцька п&здабольщина, якої є половина Конституції. І це оптимістично.

Вся. От первого слова до последнего.
   
Ітїть-тарахтєть, скоро 30 років незалежності а комунізм в головах як після 26 з'їзду КПСС.  :facepalm1:
   
Це в яких з них? Якої якості? Середньотемпературн их по лікарні? Ти вопше уявляєш розмір дов&оїпічності цієї фрази?  :facepalm1:
Вивчай питання глибше. І не задавай дурних питань.
   
Лікбез: Націоналіза́ція — вилучення з приватної власності осіб у власність держави .  Я говорю про продаж у державу за ринковою ціною.

Це екпропріація. Націоналізація це викуп тіпа, як ти кажеж за справедливою ціною, яку може встановити тільки і виключно Ґрося, бо ринку не існує.

P.S. І не лікбез, а лікнеп.
   
Вивчай питання глибше. І не задавай дурних питань.

Що вивчати, комуняцьку довбо&бічність? Я і так вас дегенератів добре знаю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія