Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Ось питаннячко є до ЗЕлені...

 Кляті бендерівці пишуть,що новий ЗЕлений голова зовнішньої розвідки ( що там взагалі робиться?) Владіслав Бухерев має ордена "ФСБ РФ "За боевое содружество". Якось не комільХво, камихлю,томіфлю... виходить. Га? Чи ні?

Тобто чия це буде зараз "Зовнішня розвідка"?

Останнє редагування: 12 червня 2019 10:03:41 від Wolter
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Інколи ,
Бува подвійна а то й
Потрійна гра.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Кляті бендерівці пишуть,що новий ЗЕлений голова зовнішньої розвідки ( що там взагалі робиться?) Владіслав Бухерев має ордена "ФСБ РФ "За боевое содружество". Якось не комільХво, камихлю,томіфлю... виходить. Га? Чи ні?

Тобто чия це буде зараз "Зовнішня розвідка"?
Вячеслав Ільченко
15 год ·
Стосовно Бухарева і медалі від ФСБ.

Просто довідочка:
- Владислав Бухарєв залишив службу в органах СБУ в грудні 2007 року.

Отже, медаль ним була отримана до грудня 2007 року. На той момент між Україною і Росією війни не було. Не було іще навіть війни в Грузії. Більше того, Росія вважалась стратегічним союзником України.

Наскільки мені стало відомо із відкритих джерел, конкретно ця медаль була вручена пану Бухарєву за участь в операції зі знешкодження трафіку наркоти через територію України. Це була спільна операція Росії, України, США та Нікарагуа.

А як ви можете пересвідчитись самі в біографічній довідці, окрім цієї медалі, пан Бухарєв має іще одну цікаву відзнаку.

А саме - диплом Управління Боротьби з Наркоторгівлею Міністерства Юстиції США.

Тщательнее нада.


Тщятільнєє нада, філософе.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Вячеслав Ільченко
15 год ·
Стосовно Бухарева і медалі від ФСБ.

Просто довідочка:
- Владислав Бухарєв залишив службу в органах СБУ в грудні 2007 року.

Отже, медаль ним була отримана до грудня 2007 року. На той момент між Україною і Росією війни не було. Не було іще навіть війни в Грузії. Більше того, Росія вважалась стратегічним союзником України.

Наскільки мені стало відомо із відкритих джерел, конкретно ця медаль була вручена пану Бухарєву за участь в операції зі знешкодження трафіку наркоти через територію України. Це була спільна операція Росії, України, США та Нікарагуа.

А як ви можете пересвідчитись самі в біографічній довідці, окрім цієї медалі, пан Бухарєв має іще одну цікаву відзнаку.

А саме - диплом Управління Боротьби з Наркоторгівлею Міністерства Юстиції США.

Тщательнее нада.

Тщятільнєє нада, філософе.
Все правильно, враги среди нас. Надо быть начеку B-)
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Як накопаєте близьких родичів які є громадянами парашки, дайте знать.
Будемо разом обурюватися.  B-)
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Як накопаєте близьких родичів які є громадянами парашки, дайте знать.
Будемо разом обурюватися.  B-)
Ну, що накопали, те й накопали...
Педрюки діють за принципом, що на бєзриб"є бєсптічьє і ж.... соловей
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Стосовно Бухарева і медалі від ФСБ
тупій курці:
бувших КГБ/ФСБшників не буває
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

тупій курці:
бувших КГБ/ФСБшників не буває
"Мудрому" півню, а чому тоді Марчука в Мінск педро посилав? Зливати інформацію?
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

та кришталева людина, ось дивіться:

У своїй передвиборчій агітації він розповідав, що після навчання пішов у Службу безпеки і з 1987 року постійно працює у державному секторі. Минулого року він заробив 395 тисяч гривень. Його дружина декларує лише заробітну плату зі столичної Слов’янської гімназії у 91 тисячу на рік.

При цьому родина володіє будинком на 701 квадратний метр і кількома ділянками сумарно на 3 тисячі квадратних метрів у Київській області. Подружжя декларує елітні годинники, 409 тисяч доларів і 88 тисяч євро. Дружина має нерухомість в окупованому Криму: квартиру, паркомісце і ділянку.

Крім того, минулого року Бухарєв зробив дочці–студентці подарунок на 15,5 млн грн – ймовірно, йдеться про столичну квартиру на 219 квадратних метрів, власницею якої стала дівчина.

Юлія Бухарєва з минулого року також володіє квартирою і паркомісцем у київській області. Цю нерухомість вартістю у 1,4 мільйона гривень їй подарував громадянин України Коротєєв Олександр Петрович.

Крім того, як повідомляє "Центр протидії корупції", Бухарєв у кріслі нардепа неодноразово не голосував за зняття недоторканності з одіозних колег. Зокрема, за дозвіл на арешт депутатів Борислава Розенблата, Максима Полякова і Олександра Онищенка, за зняття імунітету з Олександра Вілкула, Сергія Дунаєва, Євгена Дейдея та Станіслава Березкіна, за притягнення до кримінальної відповідальності з Андрія Лозового.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/06/11/7217845/
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

"Мудрому" півню, а чому тоді Марчука в Мінск педро посилав? Зливати інформацію?
тупому когуту: тому що там нема "інформації", там бла-бла-бла
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Як накопаєте близьких родичів які є громадянами парашки, дайте знать.
Будемо разом обурюватися.  B-)
А що колишній начальник податкової міліції вже "нове обличчя" у владі?
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

тупій курці:
бувших КГБ/ФСБшників не буває
1) українською правильно казати - колишніх
2) зі знанням справи заявив дацько2
3) тебе теж особливо розумним не назвеш
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

А що колишній начальник податкової міліції вже "нове обличчя" у владі?
та я згідний, Бухарєв таке саме лайно як і Сємочка.
та і взагалі в СБУ із теперішніх та бувших, одне лайно.
хоч бросай свою роботу, та іди самому на голову зовнішньої розвідки.
але хто ж мене візьме, хоча у мене є хоч військове звання страший лейтенант.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

тупому когуту: тому що там нема "інформації", там бла-бла-бла
звідки знаєш?
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Бухарєв таке саме лайно як і Сємочка.
Головне, що новітній героїчний Герой України Грицак не такий
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Головне, що новітній героїчний Герой України Грицак не такий

а шо ти все на минуле дивишся?
ти ж казала, що зе все змінить.
він ніxyя не змінює.
тобі на це вказують.

а ти до минулого апелюєш.
до чого тут кляте порохоботське чоколядне минуле?

де світле зе-майбутнє??????????????????????
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Сімпсоне, якщо тобі подобається грати роль юродивого, то чим я можу допомогти?

ПС Я не казала, що Зе все змінить чи ще щось на кшталт. Навіть надія що - а раптом? не була визначальною. Головне для України було - позбутися ненажерливого цинічного україножера з найвищого владного крісла. А далі діятимемо за обставинами.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Сімпсоне, якщо тобі подобається грати роль юродивого, то чим я можу допомогти?

ПС Я не казала, що Зе все змінить чи ще щось на кшталт. Навіть надія що - а раптом? не була визначальною. Головне для України було - позбутися ненажерливого цинічного україножера з найвищого владного крісла. А далі діятимемо за обставинами.
І для цього посадили у те владне крісло ще більшого і цинічнішого україножера?
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Та й хвамілія Бухарєв - якась не дуже приваблива.
Ще б Ширяєва поставили міністром молоді та спорту. А Мужеложєва - на посаду заввідділом сім'ї і материнства. :X
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

І для цього посадили у те владне крісло ще більшого і цинічнішого україножера?
Зе теж вимагав від Українців вибачень перед євреями, прямо проголошуючи наших прадідів-Українців злочинцями?
Але у будь-якому разі такий другий тур БЕЗ ВИБОРУ запропонував Український виборець. Що було робити?...
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Та й хвамілія Бухарєв - якась не дуже приваблива.
Ще б Ширяєва поставили міністром молоді та спорту. А Мужеложєва - на посаду заввідділом сім'ї і материнства. :X
от це точно підмічено!
а ще у нього морда противна!
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Зе теж вимагав від Українців вибачень перед євреями, прямо проголошуючи наших прадідів-Українців злочинцями?
Але у будь-якому разі такий другий тур БЕЗ ВИБОРУ запропонував Український виборець. Що було робити?...
Він прямо в очі українцям казав все, що він про них думає, а ми тільки ржали з того.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Він прямо в очі українцям казав все, що він про них думає, а ми тільки ржали з того.
Не плутайте Україну і Українців з владою. Яка ще ніколи за ці 28 років незалежності не була проукраїнською.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Сімпсоне, якщо тобі подобається грати роль юродивого, то чим я можу допомогти?

ПС Я не казала, що Зе все змінить чи ще щось на кшталт. Навіть надія що - а раптом? не була визначальною. Головне для України було - позбутися ненажерливого цинічного україножера з найвищого владного крісла. А далі діятимемо за обставинами.

юродиву удаєш з себе саме ти - хто діятиме? ти діятимеш?
зе вже діє
тобі мало його призначень?
а ми ще не побачили всіх ключових персон.
тобі мало його слів, про те що параша втратила контроль над сєпарами?
ти не розумієш змісту? тобі треба розжувати? що не параша розв'язала війну та вбиває наших людей, а вона "втратила контроль?"

ну і розкажи нам всім, як ти діятимеш, якщо бєня почне грабувати та дефолтити україну а зепутати в новій раді разом з бойками, вілкулами, рабіновічами та мураєвими почнуть топити, що у нас громадянська війна а росіяни браття?
як конкретно ти діятимеш?
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Не плутайте Україну і Українців з владою. Яка ще ніколи за ці 28 років незалежності не була проукраїнською.
Я і не плутаю.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

юродиву удаєш з себе саме ти - хто діятиме? ти діятимеш?
зе вже діє
тобі мало його призначень?
а ми ще не побачили всіх ключових персон.
тобі мало його слів, про те що параша втратила контроль над сєпарами?
ти не розумієш змісту? тобі треба розжувати? що не параша розв'язала війну та вбиває наших людей, а вона "втратила контроль?"

ну і розкажи нам всім, як ти діятимеш, якщо бєня почне грабувати та дефолтити україну а зепутати в новій раді разом з бойками, вілкулами, рабіновічами та мураєвими почнуть топити, що у нас громадянська війна а росіяни браття?
як конкретно ти діятимеш?
ти перезбудився, так не можна, пильнуй себе
Дорікаєш Зе призначеннями?
Ти так само біснувався, коли Петья призначав на АП неприхованого дружка Хуйла і Ведмедчука Ложкіна?
Падєльніца Педра по Рашену Гонтарєва тебе влаштовувала? Алкоплокулол, зате - цілком ручний і керований, теж влаштував?
А те, що витворяли приставлені Педром до корита Свинарчуки, викликало у тебе шквал обурення? Нє? а шо так?
Вілкули-бойки знахабніли через потурання Зе, чи через надану їм повну свободу дій маріонеткою Хуйла - П.О.Порошенком?
Принциповість - це добре, але не така кумедно вибіркова, як ти зараз демонструєш.

І досить дорікати мені діями чи бездіяльністю Зе - я не його виборець.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Ну все таки цей трохи кращий Сємочки, у цього хоч близьких родичів громадян парашки нема.
Такшо все таки краще, ніж у бариги було.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Ну все таки цей трохи кращий Сємочки, у цього хоч близьких родичів громадян парашки нема.
Такшо все таки краще, ніж у бариги було.
Звідки знаєте?
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Ну все таки цей трохи кращий Сємочки, у цього хоч близьких родичів громадян парашки нема.
Такшо все таки краще, ніж у бариги було.

мільйонні статки незрозумілого походження, це краще?  :laugh:
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

мільйонні статки незрозумілого походження, це краще?  :laugh:
у сємочки були такі самі статки плюс ще родичі громадяни кацапії, а можливо і він сам був громадянином кацапії.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

хоч бросай свою роботу, та іди самому на голову зовнішньої розвідки.
але хто ж мене візьме, хоча у мене є хоч військове звання страший лейтенант.

це не прокатить....

Треба було написати пару сценок про дурних гуцулів, зняти пару ржачних роликів в інтернеті про українську армію, на самий худий кінець спустити труси і пограти на піаніно....

Отоді - кандидат на голову розвідки намбер ван!!! :lol:
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Не плутайте Україну і Українців з владою. Яка ще ніколи за ці 28 років незалежності не була проукраїнською.

Особисто я , вважаю , що від 14-го року і по останні вибори , "влада" була проукраїнською , а от споритись наскільки була проукраїнською -  стовідсотково чі лише частково , я ма-ть утримаюсь , бо забагато трахвіку і часу піде на , у першу чергу , узгодження змісту термінів , зокрема - "влада" . )
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

1) українською правильно казати - колишніх
2) зі знанням справи заявив дацько2
3) тебе теж особливо розумним не назвеш

чия б корова мичала, а твоя б мовчала
а ще у нього морда противна!
українською гидка/бридка/осоружна/огидна
російською противная, ти тупа москалихо зробила противна

Останнє редагування: 12 червня 2019 12:01:31 від dacko2
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

прихильники певної політсили вони такі, плюй в очі, а вони кажуть дощ падає  :fool:
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Особисто я , вважаю , що від 14-го року і по останні вибори , "влада" була проукраїнською
То це проукраїнська влада цинічно в очі Україні обіцяла за пару тижнів впоратися зі свавіллям розенблатів, які задля миттєвої власної наживи знищили природній баланс на Волині і Поліссі?
А потім - на відповідне запитання від пересічного Українця - цинічно порадила піти до церкви зі свічкою?
І це - тільки один з чинників, які дають підставу не вважати минулу владу проукраїнською.
Справжній хазяїн такого не вчинить.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

чия б корова мичала, а твоя б мовчала
українською гидка/бридка/осоружна/огидна
російською противная, ти тупа москалихо зробила противна
нє, дурнику
це такий сталий вислів (зазвичай, коли нема інших аргументів) : "пачєму морда у тєбя такая протівная?"
щоб ти знав
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

То це проукраїнська влада цинічно в очі Україні обіцяла за пару тижнів впоратися зі свавіллям розенблатів, які задля миттєвої власної наживи знищили природній баланс на Волині і Поліссі?
А потім - на відповідне запитання від пересічного Українця - цинічно порадила піти до церкви зі свічкою?
І це - тільки один з чинників, які дають підставу не вважати минулу владу проукраїнською.
Справжній хазяїн такого не вчинить.

Б-г-г ))) - природній баланс ..?

Воно , ма-ть , мені легше , тобто заощаджуючи час та трахвік , визнати себе дурнем , зрозуміло що на словах , ніж споритись із будь з ким із дописувачів , враховуючи і шановну пані-авторку цитованого , бо враховуючи власний життєвий досівд - розумію , що найбільше горлопанять підпанки , котрим не вломилось від пирога навіть крихти . )
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

ти перезбудився, так не можна, пильнуй себе
Дорікаєш Зе призначеннями?
Ти так само біснувався, коли Петья призначав на АП неприхованого дружка Хуйла і Ведмедчука Ложкіна?
Падєльніца Педра по Рашену Гонтарєва тебе влаштовувала? Алкоплокулол, зате - цілком ручний і керований, теж влаштував?
А те, що витворяли приставлені Педром до корита Свинарчуки, викликало у тебе шквал обурення? Нє? а шо так?
Вілкули-бойки знахабніли через потурання Зе, чи через надану їм повну свободу дій маріонеткою Хуйла - П.О.Порошенком?
Принциповість - це добре, але не така кумедно вибіркова, як ти зараз демонструєш.

І досить дорікати мені діями чи бездіяльністю Зе - я не його виборець.

 :facepalm:

знов в минуле
ну ти й тупа  - тобі про майбутнє, а ти знов "сам дурак!" :facepalm1:
а я не біснуюся, я працюю та створюю робочі місця іншим.
та спостерігаю за навколишнім середовищем, у якому я вимушений працювати.

писи: я теж не за бпп голосував. я ідейний укронацик, голосував за свободу.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

:facepalm:

знов в минуле
ну ти й тупа  - тобі про майбутнє, а ти знов "сам дурак!" :facepalm1:
а я не біснуюся, я працюю та створюю робочі місця іншим.
та спостерігаю за навколишнім середовищем, у якому я вимушений працювати.

писи: я теж не за бпп голосував. я ідейний укронацик, голосував за свободу.
сам тупий
то чому, коли Педро свавільничало, витворяючи з Україною що вигідно його свинофермі, без огляду на наслідки, ти мовчав, а то й взагалі підтримував свинарчуківство?
з совєцьких часів прийшло таке поняття як "послідовність"
в дитинстві я ніяк не могла второпати його зміст - тепер завдяки нашим педрюкам чітко і однозначно розумію
чому ви настільки непослідовні, педрята? Подвійні стандарти для вас - це норма для вас як і для вашого брехливого ідола?

ПС Зверни увагу - я не відстоюю Зеленського та його дії. На відміну від педрючків, які землю жеруть за свого ідола.
   
Re: Ось питаннячко є до ЗЕлені...

Зверни увагу - я не відстоюю Зеленського та його дії.
Таканєшно))
В темах проЗе твоїх постів - наче мухи насрали. Замість того, щоб написати пару добрих слів про мамку-Юлю в тяжкий для неї час.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія