Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекінюсь

Re: Чекінюсь

Вибачтє ви мешкаєте дє

В Україні  [ua]
   
Re: Чекінюсь

В Україні  [ua]
а дє працюєте чім на хліб заробляєте
   
Re: Чекінюсь

а дє працюєте чім на хліб заробляєте

Це вас не стосується  :)
   
Re: Чекінюсь

Це вас не стосується  :)
Чому не стосується якщо в сфері турізма то інша справа
якщо не в туризмі то друга справа
зрозумійте люди повинні спілкуваться щоб порозумітися
   
Re: Чекінюсь

зрозумійте люди повинні спілкуваться щоб порозумітися
Вудяра залицяється до ТС? )))
   
Re: Чекінюсь

Вудяра залицяється до ТС? )))

Нащо мені
якщо людина по роботі  то інше відношення
   
Re: Чекінюсь

якщо людина по роботі  то інше відношення
Не відношення, а ставлення, йопт ))
   
Re: Чекінюсь

Вудяра залицяється до ТС? )))

Намагаєтья дістати свого пісюна  :gigi:
   
Re: Чекінюсь

Чому не стосується якщо в сфері турізма то інша справа
якщо не в туризмі то друга справа
зрозумійте люди повинні спілкуваться щоб порозумітися

Гарна спроба з'їхати з теми, но нєт ) нам нема про що спілкуватися, ти в мене в ігнорі, просто цікаво було яким боком тут Мексика  :S  :D
Визнай що з Іберостар та Мексикою ти попав ногами в сметану  ;)  як ще в 2014 коли розказував що я з кацапії пишу  :laugh: і на тому розійдемся
   
Re: Чекінюсь

Нащо мені
якщо людина по роботі  то інше відношення
Про яке відношення мова ?) Наплів харманів з просоння, а тепер пхаєш нєвпіхуємоє )) хоч би на карту глянув перед тим як шкрябати  )
   
Re: Чекінюсь

Гарна спроба з'їхати з теми, но нєт ) нам нема про що спілкуватися, ти в мене в ігнорі, просто цікаво було яким боком тут Мексика  :S  :D
Визнай що з Іберостар та Мексикою ти попав ногами в сметану  ;)  як ще в 2014 коли розказував що я з кацапії пишу  :laugh: і на тому розійдемся

Слухай вас тут скіки що не запамятаєшь
я запитав  ти туристичний бізнесс тримаєшь  якщо тримаєшь то спілкуваться не будємо
якщо не тримаєшь то будємо
   
Re: Чекінюсь

Про яке відношення мова ?) Наплів харманів з просоння, а тепер пхаєш нєвпіхуємоє )) хоч би на карту глянув перед тим як шкрябати  )

відповіси на поставлення питання розкажу
   
Re: Чекінюсь

Слухай вас тут скіки що не запамятаєшь
я запитав  ти туристичний бізнесс тримаєшь  якщо тримаєшь то спілкуваться не будємо
якщо не тримаєшь то будємо

Слухай, мене твоя чергова шиза взагалі не цікавить )) зроби велику послугу, не спілкуйся ) вважай що я тримаю все що тобі не подобається і проходь повз  :)
   
Re: Чекінюсь

Слухай, мене твоя чергова шиза взагалі не цікавить )) зроби велику послугу, не спілкуйся ) вважай що я тримаю все що тобі не подобається і проходь повз  :)

Я тобі поясню якщо цє все по роботі то ніхто не має права руйнувати твої наметкі
а якщо ти відпочіваєшь  :)
   
Re: Чекінюсь

Я тобі поясню якщо цє все по роботі то ніхто не має права руйнувати твої наметкі
а якщо ти відпочіваєшь  :)

Які нафіг наметкі ? ) Бігав Олєжко за мною з НР з своїми шмарклями "кагда ти уже єдєшь в Занзібар"  :facepalm1:  :laugh:  погугли гілку про Мальдіви, прийшлось чекінитись ))
Тепер он по бохатому лежаки пусті постить, наш вєлікій путєшествєннік  :)
Для того щоб взяти гіда чи екскурсію і просто поцікавитися світом навколо себе, в туризмі працювати не обов'язково   B-)
Мене здивував рівень Іберостар, з іншої сторони за нами Дрімс був, так то ж зразу видно що готель нормальний
Стосовно того що на територію іншого готелю не пускають, так то теж міф, довгий рукав або парео на руку , коктейль в зуби і головне впевнено чесати з пляжу )
Ми так ходили в гості, і до нас люди заходили  ;)
   
Re: Чекінюсь

І раз вже зайшла мова, якщо хто збирається в Домінікану, бронюйте два, а краще три готелі в різних місцях якщо днів на десять їдете, це оптимальний варіант
Боїтеся самі, звертайтеся до оператора, нічого надзвичайного в цьому немає  :) та й дешевше вийде якщо літом
Місяці коли їхати можно но нєнужно, травень - трохи червня
Потім вересень - жовтень
   
Re: Чекінюсь

вибач до брайтонського далеко
   
Re: Чекінюсь

вибач до брайтонського далеко

Я так помітила, ви ( ковбасники) чомусь живете 90 - ми, ви ще вважаєте що взяли Бога за бороду бо вирвались з совєтікус табору, при тому можете навіть дуже його любити, але на відстані  :)
Вам подобається думати що тут досі все дуже погано, а ви обрані )) і ви не хочете сприймати нову реальність ) в цій реальності нас і дома нічого так годують ))
Я б дуже хотіла дізнатися чи справді ви впевнені що ваше життя склалося якнайкраще за кордоном, але чесної відповіді на це питання ви не дасте навіть собі  B-)
З того що я бачу, тілом ви там, а душою на наших форумах та фейсбуках, ви не асимілювалися, постійно намагаєтеся довести що вам краще ))
Хтось вихваляється осмосом, хтось черговою розвалюхою на колесах, ну такоє ) такоє ))
Єдине де я тебе підтримаю так це натикати писком Гудкового холуя в його понтові побрехеньки  :laugh:  але то ситуативно )
А так, ви нам чужі давно і не всі приємні люди в спілкуванні, я б сказала дуже мало таких  ;)

Апд. Ще круїзи мені теж подобаються, коли хата їде за тобою це дуже зручно  (tu) ніяких зборів - розборів, мене вони завжди вибивають більше ніж дорога


Останнє редагування: 24 квітня 2021 21:27:06 від SvitLana
   
Re: Чекінюсь

світланко не пишить чудернацькі вислови
   
Re: Чекінюсь

світланко не пишить чудернацькі вислови

Це правда, молодь котру ви вивезли маленькими дітьми, живе вже іншим життям, а ви тут, нашим  :)
Нашими новинами, на наших форумах - фейсбуках  ;)
Ми от зустріли чувачка з Чікаго, з 18 - ти років там, спочатку женився фіктивно, потім отримав громадянство, вже все добре в нього, так вмовляв нас повечеряти разом щоб "хоч трохи з своїми поговорити" ))
   
Re: Чекінюсь

В Домініканській республіці мамахуану вважають напоєм, який дарує життєву силу і лікує багато захворювань. Це перше, що запропонують випити туристові, який приїхав в країну. Пропоную дізнатися більше про цю екзотичну настоянку, тим більше що її можна зробити в домашніх умовах.

Мамахуана (Mamajuana) – національний спиртний напій Домініканської республіки, який складається з меду, рома і (або) вина настояного на рослинних компонентах: деревині, корі, листках, травах і спеціях. Іноді в рецептуру ще додають, равликів, молюсків, морських черепах, ігуан, кайманів.

Класичного рецепту мамахуани не існує. У кожного виробника свій склад і пропорції інгредієнтів, тому колір, смак і міцність настойки у всіх різні. Традиційні складові:

Бехуко – рослина, яка нагадує ліану, має унікальні цілющі властивості, використовується при укусах отруйних змій, павуків, скорпіонів;
Мукура – трава з яскравим часниковим ароматом;
Ункарія («котячий кіготь») – для мамахуани беруться листя, кора і коріння цієї рослини, які допомагають при грипі та застуді;
Мильник – рослина з терпким смаком, який нагадує імбир.
Також в сухих сумішах використовуються: кокосова пальма, базилік, агава, зірчастий аніс, лайм, розмарин, коричневе дерево, меліса та ін.

Історична довідка. Перші настої почали робити індіанці острова Гаїті, шамани використовували ці напої для лікування безпліддя у жінок. На початку XVI століття острів колонізували іспанці, вони привезли з собою портвейн.



Корисні властивості мамахуани. Домініканці впевнені, що в помірних кількостях (30-50 мл) їх настоянка:

заспокоює нервову систему;
позитивно впливає на травлення;
зміцнює імунітет;
допомагає при простудних захворюваннях;
є сильним афродезиаком – речовиною, яка підсилює статевий потяг;
відновлює чоловічу силу.
Як пити мамахуану
1. В чистому вигляді. У домініканській республіці цю настоянку п’ють з чарок залпом або маленькими ковточками. Температура подачі – 20-23°C. Європейцям більше подобається наливати мамахуану в келих для віскі з льодом. Закуска не передбачена.

2. З іншими напоями. Мамахуану розбавляють тропічними соками: кокосовим, апельсиновим, лимонним, ананасовим або мінеральною водою без газу. Пропорція – 1:2 або 1:3 (одна частина настойки до двох-трьох частин соку або води). У деяких барах мамахуаною замінюють ром в коктейлі Мохіто і Кайпаринья, завдяки чому в напоях з’являється оригінальний пряний присмак.
   
Re: Чекінюсь

У продажу можна знайти мамахуану трьох видів: суху в пакетику для настоювання в домашніх умовах, у пляшці з корінцями, які багаторазово заливають вином з ромом для отримання нових порцій, і очищений напій готовий до вживання.

Рецепт приготування мамахуани
Більшість корінців, трав і спецій зі складу мамахуани в Україні не ростуть, тому спочатку потрібно обзавестися пакетиком з інгредієнтами (на фото) привезеним з домініканської республіки. Найпростіше замовити його через Інтернет в магазинах, які займаються імпортом цих корінців. В середньому ціна одного пакетика 16-25 доларів США, але його можна використовувати до 30 разів.

Технологія:

1. Пакетик з інгредієнтами висипати в пляшку або скляну банку.

2. Залити дешевим спиртним (вином, горілкою, коньяком чи джином), щільно закрити і кілька разів добре струсити. Якщо суміш залита міцним алкоголем, витримати в темному місці 3-5 днів, якщо вином – 30 днів. За цей час спирт вбере в себе зайву гіркоту. Корінці і палички повинні стати рожевими.

3. Злити алкоголь. Пити його не можна, можна лише використовувати для прийняття ванни, а краще просто вилити, як це роблять домініканці.

4. Далі мамахуану роблять двома способами. Перший називається «жорсткий», він сподобається любителям міцного спиртного. Досить змішати 3 частини рідкого меду і 7 частин темного рому (замінюється коньяком або віскі), додати рідину в пляшку з корінцями, закрити, струснути і настояти дві доби. Після цього можна переходити до дегустації. Замінювати ром горілкою не рекомендується, оскільки смак помітно погіршується.

Другий метод – «м’який». Потрібно змішати дві частини червоного вина, одну частину рома і дві столові ложки меду. Отриманою сумішшю залити корінці в пляшці і настоювати кілька днів.

З кожним новим разом строк настоювання потрібно збільшувати (стосується обох методів). Одного пакетика вистачає до 30 разів, поки корінці не стануть чорними.
   
Re: Чекінюсь

Розбираю сувеніри  8-) нафіг ті магнітики коли є такі пляшечки по 3 Дол, дешево і сердито



 
   
Re: Чекінюсь

Олєжко ку-ку )
Тут могла бути гілка "моя гігантська іонічна подорож"  :laugh:
Але я не ти , тому як завжди ))

   
Re: Чекінюсь

Бг-г-г... :D

Как уже говорилось, Эллочка четыре года тому назад заметила, что у нее есть соперница за океаном. Несчастье посетило Эллочку в тот радостный вечер, когда Эллочка примеряла очень миленькую крепдешиновую кофточку. В этом наряде она казалась почти богиней.

— Хо-хо, — воскликнула она, сведя к этому людоедскому крику поразительно сложные чувства, захватившие ее существо. Упрощенно чувства эти можно было бы выразить в такой фразе: «Увидев меня такой, мужчины взволнуются. Они задрожат. Они пойдут за мной на край света, заикаясь от любви. Но я буду холодна. Разве они стоят меня? Я — самая красивая. Такой элегантной кофточки нет ни у кого на земном шаре».

Но слов было всего тридцать, и Эллочка выбрала из них наиболее выразительное — «хо-хо».

В такой великий час к ней пришла Фима Собак. Она принесла с собой морозное дыхание января и французский журнал мод. На первой его странице Эллочка остановилась. Сверкающая фотография изображала дочь американского миллиардера Вандербильда в вечернем платье. Там были меха и перья, шелк и жемчуг, легкость покроя необыкновенная и умопомрачительная прическа.

Это решило все.

.......
   
Re: Чекінюсь

Бг-г-г... :D

Как уже говорилось, Эллочка четыре года тому назад заметила, что у нее есть соперница за океаном. Несчастье посетило Эллочку в тот радостный вечер, когда Эллочка примеряла очень миленькую крепдешиновую кофточку. В этом наряде она казалась почти богиней.

— Хо-хо, — воскликнула она, сведя к этому людоедскому крику поразительно сложные чувства, захватившие ее существо. Упрощенно чувства эти можно было бы выразить в такой фразе: «Увидев меня такой, мужчины взволнуются. Они задрожат. Они пойдут за мной на край света, заикаясь от любви. Но я буду холодна. Разве они стоят меня? Я — самая красивая. Такой элегантной кофточки нет ни у кого на земном шаре».

Но слов было всего тридцать, и Эллочка выбрала из них наиболее выразительное — «хо-хо».

В такой великий час к ней пришла Фима Собак. Она принесла с собой морозное дыхание января и французский журнал мод. На первой его странице Эллочка остановилась. Сверкающая фотография изображала дочь американского миллиардера Вандербильда в вечернем платье. Там были меха и перья, шелк и жемчуг, легкость покроя необыкновенная и умопомрачительная прическа.

Это решило все.

.......

 :lol:
   
Re: Чекінюсь

Рапаножерка а как жи сакля в олбании ??  :pooh_lol:
   
Re: Чекінюсь

Нафуя коняча срака ці простині ні про що постила 8-:
   
Re: Чекінюсь

Нафуя коняча срака ці простині ні про що постила 8-:

Лайнуся-Людожерка і її шанхайський барс VS Алежка-Вандербілтіха. Хто кого ?? інтріга, аднака !  :gigi:
   
Re: Чекінюсь

ну чому старенький, всього 25 років  :weep:
Боинг ,как Боинг,цыганов возить на море-самое то....
11 или 13 часов в скрюченном состоянии-это ж как "море" надо любить! :D
   
Re: Чекінюсь

Боинг ,как Боинг,цыганов возить на море-самое то....
11 или 13 часов в скрюченном состоянии-это ж как "море" надо любить! :D

Плати за бізнес і не будеш скрюченим  ;)
Я правда не тим літаком летіла )) х.з чого притрушені в нього вчепилися  :laugh:
   
Re: Чекінюсь

Турецька радість, що дере кущі коли забагато енергії має ))
Для тебе дві хвоточки   8-) щоб було де розвернутися ) погавкай хоч на човники  :laugh:




upload pictures internet
   
Re: Чекінюсь

Олєжко ку-ку )
Тут могла бути гілка "моя гігантська іонічна подорож"  :laugh:
Але я не ти , тому як завжди ))



Тьотя Свєта, що тут?  Після Павла  почали косплеїть з олд-вуда з його пенсіонерськім відпочинком на круїзі? 

моя Італія (двічі за літо) спати спокійно не давала?

Але незабаром жовтень.  Ми ж дальне магістральні перельоти рахуємо?

Раджу заздалегідь запастися жовчю :girl_were:

Останнє редагування: 14 вересня 2021 21:09:02 від Alezka
   
Re: Чекінюсь

Бг-г-г... :D

Как уже говорилось, Эллочка четыре года тому назад заметила, что у нее есть соперница за океаном. Несчастье посетило Эллочку в тот радостный вечер, когда Эллочка примеряла очень миленькую крепдешиновую кофточку. В этом наряде она казалась почти богиней.

— Хо-хо, — воскликнула она, сведя к этому людоедскому крику поразительно сложные чувства, захватившие ее существо. Упрощенно чувства эти можно было бы выразить в такой фразе: «Увидев меня такой, мужчины взволнуются. Они задрожат. Они пойдут за мной на край света, заикаясь от любви. Но я буду холодна. Разве они стоят меня? Я — самая красивая. Такой элегантной кофточки нет ни у кого на земном шаре».

Но слов было всего тридцать, и Эллочка выбрала из них наиболее выразительное — «хо-хо».

В такой великий час к ней пришла Фима Собак. Она принесла с собой морозное дыхание января и французский журнал мод. На первой его странице Эллочка остановилась. Сверкающая фотография изображала дочь американского миллиардера Вандербильда в вечернем платье. Там были меха и перья, шелк и жемчуг, легкость покроя необыкновенная и умопомрачительная прическа.

Это решило все.

.......

 :weep:  (tu)
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, що тут?  Після Павла  почали косплеїть з олд-вуда з його пенсіонерськім відпочинком на круїзі? 

моя Італія (двічі за літо) спати спокійно не давала?

Але незабаром жовтень.  Ми ж дальне магістральні перельоти рахуємо?

Раджу заздалегідь запастися жовчю :girl_were:

Опудало гудкове )) ти чого так збудилось на лайнери ? ))))  :facepalm1:
Просто фотки на тему круїзи знову повернулися, одна з Керкіри, інша з Саранди  :)
Навчися їх спочатку бронювати на  рідних сайтах, потім будеш кавкати  ;)
І взагалі, думай трішки, а то невдобно вийде як з Туреччиною  :lol:
Двічі за літо в нього  :lol:  один день транзитом ще й напівлегально, другий цілих три чи щось таке  :facepalm1:  Ще й коли їхав транзитом, туристів на той момент Італія не приймала, а ти лохам втирав що автівкою їхати можна  :facepalm1:  :lol:
   
Re: Чекінюсь

Опудало гудкове )) ти чого так збудилось на лайнери ? ))))  :facepalm1:
Просто фотки на тему круїзи знову повернулися, одна з Керкіри, інша з Саранди  :)
Навчися їх спочатку бронювати на  рідних сайтах, потім будеш кавкати  ;)
І взагалі, думай трішки, а то невдобно вийде як з Туреччиною  :lol:
Двічі за літо в нього  :lol:  один день транзитом ще й напівлегально, другий цілих три чи щось таке  :facepalm1:  Ще й коли їхав транзитом, туристів на той момент Італія не приймала, а ти лохам втирав що автівкою їхати можна  :facepalm1:  :lol:

Тьотя Свєта, не нервуйте, а то жовчний міхур лопне X(   

Я в Італії був обидва рази не порушуючи закони.  І обидва рази відмінно відпочив і побачив більше красивих місць, ніж ви за весь рік.  А короткі подорожі вихідного дня це привілей тих, хто самостійно все вміє бронювати. :-)o  А не подорожує як пакетний турист.
   
Re: Чекінюсь

Тьотя Свєта, не нервуйте, а то жовчний міхур лопне X(   

Я в Італії був обидва рази не порушуючи закони.  І обидва рази відмінно відпочив і побачив більше красивих місць, ніж ви за весь рік.  А короткі подорожі вихідного дня це привілей тих, хто самостійно все вміє бронювати. :-)o  А не подорожує як пакетний турист.

Ти брехло смердюче ) звісно порушив і чудово про це знаєш
Якби ти на кордоні сказав що з Хорватії плануєш пхатися додому через Італію, там би твоя поїздка і скінчилася не почавшись :)

Жовч заважає включитися залишкам твоєї сірої речовини ) інакше ти б не пхав до моєї поїздки на Корфу і потім в Албанію, свою маячню про пакетні тури  :facepalm1:  :facepalm:
   
Re: Чекінюсь

Ти брехло смердюче ) звісно порушив і чудово про це знаєш
Якби ти на кордоні сказав що з Хорватії плануєш пхатися додому через Італію, там би твоя поїздка і скінчилася не почавшись :)

Жовч заважає включитися залишкам твоєї сірої речовини ) інакше ти б не пхав до моєї поїздки на Корфу і потім в Албанію, свою маячню про пакетні тури  :facepalm1:  :facepalm:

 :facepalm1:

тьотя Свєта,

по перше,  Італія дозволяла транзит автомобільним транспортом з терміном 48 годин.

По друге,  говорити було не кому, тому що на кордоні нікого не було.

По трете, моя родина літала додому з Тревізо і жодного запитання не було. Як не було питань, коли ми повернулися у серпні.

А Олбанія це ще той туризм. Дякую, бачили на світлинах від Павла  :weep: 
   
Re: Чекінюсь

:facepalm1:

тьотя Свєта,

по перше,  Італія дозволяла транзит автомобільним транспортом з терміном 48 годин.

По друге,  говорити було не кому, тому що на кордоні нікого не було.

По трете, моя родина літала додому з Тревізо і жодного запитання не було. Як не було питань, коли ми повернулися у серпні.

А Олбанія це ще той туризм. Дякую, бачили на світлинах від Павла  :weep:

На нашому кордоні дядьку  :facepalm1:  коли виїздив від нас )) ти так поспішав що навіть не зрозумів прочитане   :gigi:

Мало того , в своїй гілці втирав лохам про подорож , щось типу "перевага поїздки автівкою "  :facepalm:  :facepalm1:  :laugh:  хоча літаком ти теж вільно б залетів без паспортного і зайвих питань, а тут дивись, таки транзит намалювався  :lol:
Ти можеш хоч всратися і волать про Албанію що етодругоє , але на Корфу я була довше ніж ти з своїм транзитом  :laugh:
Велика Адріатична подорож транзитом  :lol:
   
Re: Чекінюсь

Нехай но я заряджу телефон і буду мати час, я тебе писком натикаю і в твої побрехеньки про дозволений транзит по Італії  :)  забрехався як Тузік  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія