Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Украинская группа Go_A с композицией "Шум" снова попала в рейтинг самых прослушиваемых музыкантов. На этот раз группа покорила американский музыкальный сервис Spotify и заняла вторую позицию.
   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Украинская группа Go_A с композицией "Шум" снова попала в рейтинг самых прослушиваемых музыкантов. На этот раз группа покорила американский музыкальный сервис Spotify и заняла вторую позицию.

Ну неправда ж. Журналісти мене втомили. Шум другий серед вірусних\трендових в США, це зовсім інше. По прослуховуваннях і в топ 200 немає

Вірусні на Spotify це пісні які різко підскочили в популярності і це досягнення але не треба розповсюджувати несінітницю. 2-і по прослуховаванную в США на Spotify то статус світових зірок.



   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Ну неправда ж. Журналісти мене втомили. Шум другий серед вірусних\трендових в США, це зовсім інше. По прослуховуваннях і в топ 200 немає

Вірусні на Spotify це пісні які різко підскочили в популярності і це досягнення але не треба розповсюджувати несінітницю. 2-і по прослуховаванную в США на Spotify то статус світових зірок.
Я так и подумал, что стали звёздами)
Только удивился откуда там их знают
   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Я так и подумал, что стали звёздами)
Только удивился откуда там их знают

Ютуб, тікток, рекомендації того ж Spotify
   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Неожиданно

Фильм конечно мерзкий, отвращение вызывает

Но песня легла идеально

   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Переможці Євробачення 2021 з Італії Måneskin та український гурт Go_A скоро випустять спільну пісню. Про це повідомила солістка Go_A Катерина Павленко:

Пісня, над якою ми співпрацювали з Måneskin, готова, ми просто чекаємо згоди відповідних звукозаписних компаній

Наразі ще немає подробиць щодо нової пісні. Це перша співпраця, коли італійський представник Євробачення співпрацював з іншим учасником шоу після конкурсу.
   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Переможці Євробачення 2021 з Італії Måneskin та український гурт Go_A скоро випустять спільну пісню. Про це повідомила солістка Go_A Катерина Павленко:

Пісня, над якою ми співпрацювали з Måneskin, готова, ми просто чекаємо згоди відповідних звукозаписних компаній

Наразі ще немає подробиць щодо нової пісні. Це перша співпраця, коли італійський представник Євробачення співпрацював з іншим учасником шоу після конкурсу.

Сподіваюсь тут великих проблем не буде. Måneskin на шляху до того щоб бути світовими зірками, їх Begging вже два тижні №1 на spotify по прослуховуванням за день. Їх звукопасна компанія може впертись і захотіти багато бабла, бо колаборація з Måneskin це серйозний такий + до відомості.
   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Їх звукопасна компанія може впертись і захотіти багато бабла

Не бабла, а відсотків, тобто майбутнього бабла. На місці наших колабораторів я б згодився на будь-що))
   
Re: Євробачення 2021. Go_A - ШУМ (Official Video)

Неожиданно

Фильм конечно мерзкий, отвращение вызывает

Но песня легла идеально

https://youtu.be/rscMgutgwf8

Фильм супер.... о наших традициях славянских  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія