Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Слабий на передок

Слабий на передок

На замітку Центру протидії дезінформації при РНБО. Ваш презЕдент поширює дезинформацію через свої акаунти.


Після цього вчорашнє повідомлення пресслужби верховного головнокомандувача про його виправу "за 80 метрів від противника" сприймається вже трохи по-іншому :)
https://ibigdan.livejournal.com/26547184.html
   
Re: Слабий на передок

"прям как я с бодуна"  :gigi:

да, в 41 годок как-то утром выглядит не ахти
   
Re: Слабий на передок
ATF

Зараз нам зелені вояки, що не вилазять з "передка" - саусблядь, мимосрала, олдбуй, дімец, людас і решта кнурослав розкажуть, що там і як ))
   
Re: Слабий на передок

пірістаньтє клювать бубочку!!! (с) :weep:
   
Re: Слабий на передок

пс: як варіант - воно взагалі не в курсі, де воно.

Його привезли, сказали шо то промка - воно написало шо то промка.

Інакше я навіть не знаю, навіщо це робити  :facepalm1:
   
Re: Слабий на передок

пс: як варіант - воно взагалі не в курсі, де воно.

Його привезли, сказали шо то промка - воно написало шо то промка.

Інакше я навіть не знаю, навіщо це робити  :facepalm1:

никто ему не дает доступ к аккаунту
   
Re: Слабий на передок

никто ему не дает доступ к аккаунту

та ну

судячи з кількості перлів там - або сам, або на крайняк мендельша

https://www.instagram.com/p/CNMWMV9FgLI/

   
Re: Слабий на передок

На замітку Центру протидії дезінформації при РНБО. Ваш презЕдент поширює дезинформацію через свої акаунти.
Показати зображення...Показати зображення...
Після цього вчорашнє повідомлення пресслужби верховного головнокомандувача про його виправу "за 80 метрів від противника" сприймається вже трохи по-іншому :)
https://ibigdan.livejournal.com/26547184.html

Охоронник коломойського не залишає Зєзєнського без нагляду. Це недолуге Зєзє - повністю кероване і контрольоване його оточенням. І говорить лише за сценарієм.
   
Re: Слабий на передок

Охоронник коломойського не залишає Зєзєнського без нагляду.
А уж порохоботи як бдять.
От уж хто на передку.
   
Re: Слабий на передок

похоже, что не промка. похоже на места сразу за коксохимом, как ехать на Красненький. но могу ошибаться. там таких зданий полно. это может быть и район Западных электросетей.

Физтеха бы сюды.
   
Re: Слабий на передок

похоже, что не промка. похоже на места сразу за коксохимом, как ехать на Красненький. но могу ошибаться. там таких зданий полно. это может быть и район Западных электросетей.

Физтеха бы сюды.
Але ж брус'я на фото точно присутні.
   
Re: Слабий на передок

Але ж брус'я на фото точно присутні.
это брусья за Зе? и шо?

а охранник стоит на рельсах.
   
Re: Слабий на передок

шось зьєлєбобіків не видно, певно, методичок ще не отримали....  :shuffle:
   
Re: Слабий на передок

камент з ЖЖ:

На фото Зеезидента явно виден пар с градирни . А действующая градирня только на коксохиме .
   
Re: Слабий на передок

это брусья за Зе? и шо?

а охранник стоит на рельсах.
То що людина привітала всіх з добрим ранком з Авдвіївки.
 Та це ''промка'', яка в чийсь обуреній уяві чи інша, та що з брус'ями, - питання дня дякуючи зусиллям справжніх бійців тирнету. Смішно.
Який охраннік? То чувак ''розоблачив'' Зеленського виклавши свою фотку на не тій промці.
   
Re: Слабий на передок

Ветер? был такой пацан на майдане. Погиб в Песках.
А это шо за ветер ?
   
Re: Слабий на передок

це шо буба  спалився?
   
Re: Слабий на передок

Ветер? был такой пацан на майдане. Погиб в Песках.
А это шо за ветер ?

давай я зараз теж зроблю акаунт вєтєр

   
Re: Слабий на передок

ПЄС дуни сміються над передком. А там українські воїни .
   
Re: Слабий на передок

На замітку Центру протидії дезінформації при РНБО. Ваш презЕдент поширює дезинформацію через свої акаунти.
Показати зображення...Показати зображення...
Після цього вчорашнє повідомлення пресслужби верховного головнокомандувача про його виправу "за 80 метрів від противника" сприймається вже трохи по-іншому :)
https://ibigdan.livejournal.com/26547184.html

Хуйлята бісяться.  (tu) Свинобот, а як там твоє хуйло поживає? Ще не здохло? :shuffle:
   
Re: Слабий на передок

   
Re: Слабий на передок

Хуйлята бісяться.  (tu) Свинобот, а як там твоє хуйло поживає? Ще не здохло? :shuffle:
твоє хуйло, тобі й тре!
   
Re: Слабий на передок
ATF

"Ви хатітє, чтоби єго грохнулі?" (с)
   
Re: Слабий на передок

Бубочка переляканий. обісраний...
Краще б він туди не їхав.. деморалізує тільки солдат.
   
Re: Слабий на передок

ПЄС дуни сміються над передком. А там українські воїни .

на коксохімі 7 км від фронту  українські воїни? А що вони там роблять?
   
Re: Слабий на передок

   
Re: Слабий на передок

палишся, партайнгеноссе!  :K

Кто бы говорил.Создается впечатление что вам с ней темники с одного емейла рассылают  :K
   
Re: Слабий на передок

твоє хуйло, тобі й тре!

Свинобот, на відміну від тебе, у мене як і в українців президент Зеленський. У першому ж пості ти сам написав, що він "ваш", тобто він наш український,  [ua]  а не твій хуйляцький  ;)
   
Re: Слабий на передок

Кто бы говорил.Создается впечатление что вам с ней темники с одного емейла рассылают  :K
вам, вам! жоден зьєлєбобік нічого по суті не спроможний заперечити, тіки скабєєвих постити
   
Re: Слабий на передок

это брусья за Зе? и шо?

а охранник стоит на рельсах.
а брусья это и есть синоним балки :gigi:
   
Re: Слабий на передок

То що людина привітала всіх з добрим ранком з Авдвіївки.
 Та це ''промка'', яка в чийсь обуреній уяві чи інша, та що з брус'ями, - питання дня дякуючи зусиллям справжніх бійців тирнету. Смішно.
Який охраннік? То чувак ''розоблачив'' Зеленського виклавши свою фотку на не тій промці.
коксохим и промка немного в разных местах.
а по мне - нехрен презику вообще на передовых позициях что-либо делать и показываться.
   
Re: Слабий на передок

коксохим и промка немного в разных местах.
а по мне - нехрен презику вообще на передовых позициях что-либо делать и показываться.
хороший понт дороже любых денег
   
Re: Слабий на передок

коксохим и промка немного в разных местах.
а по мне - нехрен презику вообще на передовых позициях что-либо делать и показываться.

Поэтому настоящий (пятый) президент предусмотрительно отважно попердывает из дворца под Киевом
   
Re: Слабий на передок

Поэтому настоящий (пятый) президент предусмотрительно отважно попердывает из дворца под Киевом
тебе опять болит Петро?
   
Re: Слабий на передок

саусблядь, мимосрала, олдбуй, дімец, людас і решта кнурослав
:facepalm: добре що в такі гілки не ходить фор рідер,
адже прочитавши таке спотворення ніків, може отримати серйозний шок.
я десь написала "мироська" і рідер билася в істериці дві доби, а тут.. :suicide2:
   
Re: Слабий на передок

Українці: викрили президента на брехні

Зелені нелюди: потік агресивної лайки, всюди бачаться порохоботи.
   
Re: Слабий на передок

тебе опять болит Петро?


У меня ничего не болит.А вот у ТС прямо фантомные боли и хор со Скабеевой.Прямо слово в слово.
   
Re: Слабий на передок

Охуйки поросячьи нашли зраду наконец-то?   :lol:  мелкокалиберная какая-то. Нюхайте еще.  Шоб качественно обоссать Зельца тренируйтесь.
Вот ваша рабочая поза.




   
Re: Слабий на передок

У меня ничего не болит.А вот у ТС прямо фантомные боли и хор со Скабеевой.Прямо слово в слово.
Навіть порохоботи так швидко не скочувались в істерику, що кожний факап президента та його оточення - підступи агентів Кремля :lol: Ну, зелені для початку і були тупими, таких дуже легко пропагандою ввести в режим 1937 року, коли  всюди бачиться ворог.

З фото чітко видно, що інформація в інстаграмі Зеленського брехлива. У тебе та твоїх поплічників буде щось окрім брудної лайки та порохоботської тактии 2018-19 років "ви всі агенти Кремля"? Чи сподіваєтесь цим зафлудити те, що в інстаграмі президента збрехали, що він на фронті?
   
Re: Слабий на передок
ATF

Здавалося б. Напиши. До ворога 5-7 км. Все. Ніхто тобі й слова не скаже. Ні й тут збрехало гамно мале.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія