Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Умовна партія Притули

Re: Умовна партія Притули

ніша Голосу пустує, тому шанси є
якщо список буде достойний то підтримка буде

Десь так, але щось сумніваюст що Притула особисто потягне, а не стане Славком II, краще шукати фронтмена партії не з шоубізу, вони не марафонці, а когось з цивілізованого бізнесу, якогось популярного накшталт Черняка, це я для приміру, мені він особисто не подобається.
   
Re: Умовна партія Притули

ніша Голосу пустує, тому шанси є
якщо список буде достойний то підтримка буде

а що таке "ніша Голосу"?
це група виборців, що голосують за шоуменів та їх партії?
   
Re: Умовна партія Притули

Десь так, але щось сумніваюст що Притула особисто потягне, а не стане Славком II, краще шукати фронтмена партії не з шоубізу, вони не марафонці, а когось з цивілізованого бізнесу, якогось популярного накшталт Черняка, це я для приміру, мені він особисто не подобається.

та хто за Черняка піде голосувати...краще вже Чечоткіна :shuffle: 
   
Re: Умовна партія Притули

та думаю хоче
а крім Порошенка варіантів не так багато
Притула, можливо Кличко-Садовий (теж цікаве комбо було б) ну і в принципі все (Гриценко мабуть уже не піде нікуди)
йти до Зеленського на даному етапі - це означає дуже невеликий вплив на процеси + це центристська партія

Нішу Гриценко зайняв Смєшко, всі дивуються хто за того Смєшко топить у соцопитуваннях. Я знаю кілька таких людей. Це проукраїнські пенси які цікавляться політикою трохи глибше за середнього манюпаса, ультранаціоналісти їм не до вподоби, Порошенка вважають баригою-корупціонером. На їх думку, роблячи такий вибір, вони крутіші за сіру електоральну масу.
   
Re: Умовна партія Притули

та хто за Черняка піде голосувати...краще вже Чечоткіна :shuffle: 

Та я для приміру. Треба якась медійна персона, нехай Чечоткін, чи Гороховський, чи Дубілет молодший.
   
Re: Умовна партія Притули

Перше, що зелепні і кацапи витягнуть проти Притули, буде оця фотка


І на аналогічні фотки головного Зелепня їм буде пофіг. І до цього треба бути готовим.

Але я вважаю, що саме Притула зможе перетягнути на свій бік купу зевиборців (ті, шо голосували "проти бариги" чи за Голобородька). Не виключено, що і сам, як колишній симпатик Голосу, голосуватиму за нього
   
Re: Умовна партія Притули

балотувався в парламент
Лірник? так, балотувався
а от чи став внаслідок цього політиком..я хз
   
Re: Умовна партія Притули

як на мене він згорів як і вакарчук.

коли почав виляти жопою в сторону Петра та нацюківства.

взагалі треба дивитись на тих хто хоче знизити податки, а не маніпулювати мовою, узкім міром тощо.

від зниження ПДВ українець отримає пряму вигоду в кишені, а від пустопорожнього базікання про мову - лише шоу у шустерів.
   
Re: Умовна партія Притули

Будь яка партія в україні буде української якості. Гавна варта. Доведено вміма 30 роками держпвності і вмією плпередньою історією).
З гавна можна зробити кулю але це буде кулч з гавна
   
Re: Умовна партія Притули

Умовна партія Притули закінчить так само як умовна партія Вакарчука.
   
Re: Умовна партія Притули

Будь яка партія в україні буде української якості. Гавна варта. Доведено вміма 30 роками держпвності і вмією плпередньою історією).
З гавна можна зробити кулю але це буде кулч з гавна
Не буде. Рано чи пізно ця система мусить зламатися. "Карфаген має бути зруйновано!" нашим поколінням.
Можна жартувати, посилаючись на приклад з Моїсеєм, мовляв, ще маємо 10 років про запас, але міжнародна ситуація настільки непроста, що постає пряма загроза нашій державності.
Проте наївно шукати альтернативу тим, хто нас сьогодні не влаштовує, серед співаків і комедіантів. Вакарчук втік з парламенту за Ющенка і показав себе "лошком" на чолі партії, названої під нього. Раніше в Росії так рейдернули партію у мільярдера Прохорова, якщо пам'ятаєте.
До речі, чому забули про Руслану - жінка ж бо спасе Україну? ;)
   
Re: Умовна партія Притули

в даній політичній сутуації потрібно обирати тих хто може спричинити найменше шкоди, очевидно що це не петро з єс, чи слуги, про оппо мову не веду, а голос це вже збитий льотчик, тому однозначно притула, якщо збере в команду незашкварених і компетентних людей буде той проект за який можна буде голосувати з мінімальним ризиком, що щось піде не так
   
Re: Умовна партія Притули

в даній політичній сутуації потрібно обирати тих хто може спричинити найменше шкоди, очевидно що це не петро з єс, чи слуги, про оппо мову не веду, а голос це вже збитий льотчик, тому однозначно притула, якщо збере в команду незашкварених і компетентних людей буде той проект за який можна буде голосувати з мінімальним ризиком, що щось піде не так

а що сталося з Голосом?
некомпетентні?
 зашкваренні?
   
Re: Умовна партія Притули

йде пошук нових Самопомочі, Голосу, нових розводіл
здатних на цей раз відкусити шмат від електорату
єдиної дієздатної проєвропейської політсили ЄС.
Юльки стурбувалися бо самі претендують на роль розводіл))
   
Re: Умовна партія Притули

йде пошук нових Самопомочі, Голосу, нових розводіл
здатних на цей раз відкусити шмат від електорату
єдиної дієздатної проєвропейської політсили ЄС.
Юльки стурбувалися бо самі претендують на роль розводіл))
А Вені звично турбується не про Україну, а про місце у політикумі для свого улюбленого ідола-розводіли
   
Re: Умовна партія Притули

А Вені звично турбується не про Україну, а про місце у політикумі для свого улюбленого ідола-розводіли

я констатую факт.
Хоча хз навіщо я на тебе час витрачаю.
Йди собі
   
Re: Умовна партія Притули

йде пошук нових Самопомочі, Голосу, нових розводіл
здатних на цей раз відкусити шмат від електорату
єдиної дієздатної проєвропейської політсили ЄС.
Юльки стурбувалися бо самі претендують на роль розводіл))
ЄС - консерватори, а не ліберали. Це різні речі.
   
Re: Умовна партія Притули

я констатую факт.
Хоча хз навіщо я на тебе час витрачаю.
Йди собі
та який "факт"?
Один з найзловісніших російсько-українських олігархів з гутаперчевою совістю і такою ж мораллю зібрав навколо себе коло пристосуванців для забезпечення свого подальшого перебування при владі для зайняття улюбленою справою свого життя - корупцією і збагаченням.
   
Re: Умовна партія Притули

йде пошук нових Самопомочі, Голосу, нових розводіл
здатних на цей раз відкусити шмат від електорату
єдиної дієздатної проєвропейської політсили ЄС.
Юльки стурбувалися бо самі претендують на роль розводіл))

не треба на себе так багато брати
   
Re: Умовна партія Притули

Один з найзловісніших російсько-українських олігархів з гутаперчевою совістю і такою ж мораллю
Ога. А це, блєать, "факт".  :weep:
   
Re: Умовна партія Притули

а що сталося з Голосом?
некомпетентні?
 зашкваренні?

не змогли з тих чи інших причин наростити електоральний вплив і свою міць, і мабуть вже нажаль не зожуть, хоча зауважень по діяльності в парламенті в мене до них немає
   
Re: Умовна партія Притули

Ога. А це, блєать, "факт".  :weep:
нуашо це, якщо не факт?
вчора водить хороводи по Києву в зелених лахах МПЪ - сьогодні полум"яний томосоносець
вчора заяви про злочини українців проти євреїв, "цинічні бандери-бандити" - сьогодні здуріти який патріот-націоналіст
вчора захищав російську мову на Українських теренах - сьогодні Мова! Віра! Так! Так! Так!
вчора виводив гроші з України для інвестування їх в економіку паРаші, цілував Хуйлові штиблети - сьогодні Геть від Маскви!
і т.д.
Хоча...певна частка правди в твоїх сумнівах таки є..Український олігарх - це факт, а от щодо впливу петро на ЗМІ і владу у паРаші..Може, через свого дружка Мудачука-кума Хуйла?..
   
Re: Умовна партія Притули

з гутаперчевою совістю і такою ж мораллю
прикольно... чорнорота наклепниця розповідає про совість і мораль :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія