Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

податки платять лохи :weep:

Re: податки платять лохи  :weep:

Tatus у тебе є акції  :facepalm1:
   
Re: податки платять мпоживальщики

Тільки при цьому пересічний манюпас платить податки, а вони ні.  :-o
З того, що витрачають, платять ПДВ, як усі.
З дивідендів вже виплачені податки.
А те, що їх надлишкові кошти вкладені у цінні папери - так поки вони не продані, це суми, якими вони насправді не роспоряджуються, а інші.

Тут корінь проблеми насправді не у мільярдерах а у тому, що існує вторинний спекулятивний ринок цінними паперами, де цінні папери ростуть частково чисто із-за ажіотажу навколо них. Втім, як можуть вирости, так можуть і впасти у ціні (на відміну від зарплати, яка виплачується без залежності, чи має втрати компанія, чи ні). Але поки вони не продані, це віртуальні суми.
Ну і у тому, що вважається, що позика (а вони позичають під заклад цих цінних паперів) - то не дохід. Хіба що введеться закон, що ті позики, які мають не продуктивну ціль для людей з капіталом від певних сум будуть обкладатися податками
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Тут корінь проблеми насправді не у мільярдерах а у тому, що існує вторинний спекулятивний ринок цінними паперами, де цінні папери ростуть частково чисто із-за ажіотажу навколо них.

а в чем тут проблема? ну растут .. ну падают .. а проблема в чем??

кстати ваша квартира / дача/ земля ... так чже то растут в цене то падают ..


Хіба що введеться закон, що ті позики, які мають не продуктивну ціль для людей з капіталом від певних сум будуть обкладатися податками

 :lol:

когда получил кредит - оплати налог .. ок .. а когда вернул кредит?? .. что делать с налогом???  :facepalm1:

   
Re: податки платять лохи  :weep:

“ федеральний податок на прибуток» це capital gains? Так я його теж не плачу поки не продам свої інвестиції в бізнеси з прибутком.

Абсолютно ідіотська ідея обкладати податком нереалізовані capital gains, бо інвестиції рухають бізнес і надають можливості компаніям безкоштовно залучити капітал на працю та розвиток, який вони за інших обставин не змогли би отримати, або отримали би під банківські відсотки займу.

А так, мої невеликі гроші вкладені в розвиток бізнесів, які наймають людей, які платять податки зі своєї зарплатні.

Той самий Безос інвестував гроші в компанії які найняли декілька сотень тисяч людей, один Amazon дає роботу майже 1.5 міліонам людей.

   
Re: податки платять лохи  :weep:

До речі, читаючи одну статтю...

Виявляється, insiders (ті, що мають пакети акцій власних компаній, або як директори, тощо) мають додаткові бюрократичні трабли, щоб продати свої акції на біржі і обмеження у шість місяців у випадку купівлі, щоб їх продати - я про це не знав і не задумувався, якщо чесно.

Але новина у тому, що у цьому році Безос, Маск і Цукерберг активно продають свої акції (Безос і Маск продали майже на 10 ярдів кожний цього року), різко збільшивши об'єми продаж. Сандерс, звичайно, може зрадіти, бо ж податки тепер заплатять, але на біржі це оцінюють, як негативний сигнал.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

До речі, читаючи одну статтю...

Виявляється, insiders (ті, що мають пакети акцій власних компаній, або як директори, тощо) мають додаткові бюрократичні трабли, щоб продати свої акції на біржі і обмеження у шість місяців у випадку купівлі, щоб їх продати - я про це не знав і не задумувався, якщо чесно.

Але новина у тому, що у цьому році Безос, Маск і Цукерберг активно продають свої акції (Безос і Маск продали майже на 10 ярдів кожний цього року), різко збільшивши об'єми продаж. Сандерс, звичайно, може зрадіти, бо ж податки тепер заплатять, але на біржі це оцінюють, як негативний сигнал.

Звичайно кожна продажа акцій інсайдерами на ринку апріорі сприймається як негативний сигнал.

В перекладі на зрозумілу мову, це означає звільнення манюпасів через погані економічні показники роботи бізнеса в недалекому майбутньому.

Останнє редагування: 7 грудня 2021 09:09:22 від Dobre
   
Re: податки платять лохи  :weep:

а в чем тут проблема? ну растут .. ну падают .. а проблема в чем??

кстати ваша квартира / дача/ земля ... так чже то растут в цене то падают ..


:lol:

когда получил кредит - оплати налог .. ок .. а когда вернул кредит?? .. что делать с налогом???  :facepalm1:
Ви мене не зрозуміли.
Я якраз пояснюю, що ідея брати податки у таких випадках недолугі у цій фінансово-економічній парадигмі.Тим не менше, дійсно існують механізми, які працюють по різному у залежності від капіталів, які ти маєш - чим більше бабла у тебе тим швидше ти капітали акумулюєш і ці механізми дозволяють скирдувати бабло і скирдувати, навіть іноді маючи роки без виплати податків по цьому скирдованому баблу.
І це тому що правила одні для всіх і вони більш-менш  однакові. І саме тому що однакові і стаються такі перекоси. Крім заморожених податків і нерівності opportunities, такі концентрації капіталів ще дають інші негативні наслідки, наприклад, підвищує спекулятивний компонент цінних паперів на біржі взагалі, роздуваються пухирі на активах, які насправді не варті цього, бо є багато шаленого бабла, яке потрібно хоч кудись пристроїти і т.д.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

   :facepalm:
 Спочатку вкрав, потім обміняв. :weep:
===============================
Кому що ,а курці (коммуняці) просо.  Що в тебе красти? Ти щось зробив,щоб це в тебе вкрали? Ото сидить щось таке, ніх....я не робить, або колупається на три копійки, але у нього все врав Порошеееееенко! ЩО ВКРАВ? Назви? Це мене ще смішат певні мої однолітки, та навіть ті що молодші чи старші.
 "Я-каже- чесно робив бригадиром на заводі усе життя! Через 30 років мені Держава дала квартиру,я за Радянський союз,а ви усі бариги та тварюки-Слава КПРС!"  А я таким відповідаю ( сусіда,доречі з Мотор-Січі) :" Ти,сука майже 35 років крав з рідного заводу як скажений! У тебе зварений унітаз з бачком з враденої молібденової нержавійки, що йде на лопатки турбін! Та твоя параша вартує як Жигулі! А скільки ти там деталей кумам та усім по гаражам за гроші навитачував за життя на ті ж машини, чи будь що? Хто виточив шестерні на коробку передач Опель Фронтера? А з якого маталу ти їх робив? А за використовування станків ти платив? Та в тебе все в хаті до останьої шурупини вкрадено. Та ти накрало разів в п'ять більше ніж заробило! Твоя жінка 30 років  тирила зі столової заводського ПТУ... і у вас Порошенко вкрав.
 І таких не тисячи-таких МІЛЬОНИ! А з рідного колгоспу? Може нагадати? А хабарі,що брали усе життя вчилки, медсестри, паспортистки, касири вокзалів, тувароведи.... іх мільони. І в них "вкрав" Порошенко.

І ти таке ж... А зараз сидить та губи у гузочку зжимає. Йдіть коммуняки....до прихильники певної політсили. Там вас чекає чесний Коломойський. B-)

Останнє редагування: 7 грудня 2021 11:29:06 від Wolter
   
Re: податки платять лохи  :weep:

За даними Forbes його статки зросли на 24.3 мільярда доларів США за 2014-2018 роки, і він сплатив за цей період 23.7 мільйона доларів податків. Таким чином його податкова ставка 0.1%

100% манипулятивная куйня.

Поясняю подробно.
Купил ты квартиру в 2000 за 10 тыс долл. А в 2008 на пике пузыря такие квартиры оценивались в 100 тыс.
И что, надо доплатить налогов с виртуальных 90 тыс ? Каких у тебя по факту то и не было, потому что как жил в той квартире, так и живешь до сих пор.

Но это лишь половина вопроса.
Допустим налоги насчитали и уплатили.
В 2014 квартира стала стоить $55 тыс.
Надо возвращать половину уплочанных налогов ?

Вот не могу понять, автор или мудак или дурак, или эксперименты по лапшевешанью ставит ?

Останнє редагування: 7 грудня 2021 11:51:12 від hornet
   
Re: податки платять лохи  :weep:

100% манипулятивная куйня.

Поясняю подробно.
Купил ты квартиру в 2000 за 10 тыс долл. А в 2008 на пике пузыря такие квартиры оценивались в 100 тыс.
И что, надо доплатить налогов с виртуальных 90 тыс ? Каких у тебя по факту то и не было, потому что как жил в той квартире, так и живешь до сих пор.

Вот не могу понять, автор или мудак или дурак, или эксперименты по лапшевешанью ставит ?
=============================
Та тупорилі коммуняки. Нажаль такі часи.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Но это лишь половина вопроса.
Допустим налоги насчитали и уплатили.
В 2014 та же квартира стала стоить $55 тыс.
Надо государству возвращать половину уплоченных налогов обратно владельцу?
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Но это лишь половина вопроса.
Допустим налоги насчитали и уплатили.
В 2014 та же квартира стала стоить $55 тыс.
Надо государству возвращать половину уплоченных налогов обратно владельцу?
=====================================
Не пугай их! У них все украл Порошенко. :D  X(
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Но это лишь половина вопроса.
Допустим налоги насчитали и уплатили.
В 2014 та же квартира стала стоить $55 тыс.
Надо государству возвращать половину уплоченных налогов обратно владельцу?

нед!

надо будет снова платить налог когда она с 55 вырастет до 100 обратно.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

нед!

надо будет снова платить налог когда она с 55 вырастет до 100 обратно.
===================================
А они ж так и считают!  :D  А давайте Гетьманцеву ЗЕлёному подадим идейку в рамках "Амнистии". При купонах они были мульёнерами? А налоги с мульонив заплатили? А счас сидят,как будто у них не было стррррррашной наживы! :D
   
Re: податки платять лохи  :weep:

там про unrealized gain вде мова. ты розумієш що це  :facepalm:


Тут є два варіанти:
1) ти абсолютно не знаєш що таке 401(к) і тому ведешся на розводи пропагандонів,
або
2) ти просто відверто брешеш.

401(к) - це не ліквідний ресурс, ти не можеж просто взяти з нього гроші.
До досягнення пенсійного віку, максимум ти можеж позичити певну суму (обмежену законом) під відсотки за умови скрутного стану (hardship) і то лише після того, як отримаєш дозвіл.

Прирівнювати 401(к) до звичайних інвестицій в акції, які можна продати в будь-який момент, можуть лише ті, хто нічого не розуміє в цьому або ті, хто навмисно маніпулюють щоб збрехати.

От і питання ти не розумієш про що йде мова і ведешся на тупу трампанзівську пропаганду, або ти навмисно брешеш?
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Для оплаты налога на прибыль, эта прибыль должна таки быть.
Не путайте прибыль с доходом, прибыль = это доход - расходы на ее получение.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

===============================
Кому що ,а курці (коммуняці) просо.  Що в тебе красти? Ти щось зробив,щоб це в тебе вкрали? Ото сидить щось таке, ніх....я не робить, або колупається на три копійки, але у нього все врав Порошеееееенко! ЩО ВКРАВ? Назви? Це мене ще смішат певні мої однолітки, та навіть ті що молодші чи старші.
 "Я-каже- чесно робив бригадиром на заводі усе життя! Через 30 років мені Держава дала квартиру,я за Радянський союз,а ви усі бариги та тварюки-Слава КПРС!"  А я таким відповідаю ( сусіда,доречі з Мотор-Січі) :" Ти,сука майже 35 років крав з рідного заводу як скажений! У тебе зварений унітаз з бачком з враденої молібденової нержавійки, що йде на лопатки турбін! Та твоя параша вартує як Жигулі! А скільки ти там деталей кумам та усім по гаражам за гроші навитачував за життя на ті ж машини, чи будь що? Хто виточив шестерні на коробку передач Опель Фронтера? А з якого маталу ти їх робив? А за використовування станків ти платив? Та в тебе все в хаті до останьої шурупини вкрадено. Та ти накрало разів в п'ять більше ніж заробило! Твоя жінка 30 років  тирила зі столової заводського ПТУ... і у вас Порошенко вкрав.
 І таких не тисячи-таких МІЛЬОНИ! А з рідного колгоспу? Може нагадати? А хабарі,що брали усе життя вчилки, медсестри, паспортистки, касири вокзалів, тувароведи.... іх мільони. І в них "вкрав" Порошенко.

І ти таке ж... А зараз сидить та губи у гузочку зжимає. Йдіть коммуняки....до прихильники певної політсили. Там вас чекає чесний Коломойський. B-)
Красиво и правильно написано! с душой!   :gigi:
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Тут є два варіанти:
1) ти абсолютно не знаєш що таке 401(к) і тому ведешся на розводи пропагандонів,
або
2) ти просто відверто брешеш.

401(к) - це не ліквідний ресурс, ти не можеж просто взяти з нього гроші.
До досягнення пенсійного віку, максимум ти можеж позичити певну суму (обмежену законом) під відсотки за умови скрутного стану (hardship) і то лише після того, як отримаєш дозвіл.

Прирівнювати 401(к) до звичайних інвестицій в акції, які можна продати в будь-який момент, можуть лише ті, хто нічого не розуміє в цьому або ті, хто навмисно маніпулюють щоб збрехати.

От і питання ти не розумієш про що йде мова і ведешся на тупу трампанзівську пропаганду, або ти навмисно брешеш?
401K можеш звісно зняти заплативши штраф 10% до пенсії. але це не міняє суті - це твої гроші,  ти можеш розпоряджатися тими грошима граючи на біржі - то є менеджед аккаунт. те саме стосується IRA та Roth IRA
 прибуток який ти там отримаєш то твій прибуток. інше питання що зняти ти його можеш лише на пенсії без штрафу.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

401K можеш звісно зняти заплативши штраф 10% до пенсії. але це не міняє суті - це твої гроші,  ти можеш розпоряджатися тими грошима граючи на біржі - то є менеджед аккаунт. те саме стосується IRA та Roth IRA
 прибуток який ти там отримаєш то твій прибуток. інше питання що зняти ти його можеш лише на пенсії без штрафу.

Якщо ти знімаєш гроші з 401(к)  до пенсії ти заплатиш штаф і податки, а не просто штраф. І то для цього потріюна причина, наприклад скрутне становище (hardship).
Якщо ти знімаєш гроші після виходу на пенсію, то ти платиш податок, але не платиш штраф.
Тому не треба розказувати пропагандонську маячню, про те що на 401(к) буде capital gain tax.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

вопрос не в багатиях а в законах. манюпасу лень оптимизировать  налоги или манюпас достаточно туп чтобы это делать.
а миллиардеры просто пользуются законодательством чтобы платить меньше.

с другой стороны свое богатство они построили в этих законах и если законы поменять  - их - миллиардеров- не будет
суть проста-багаті вкладаючи в обранців в конгрес і іншу владу по всіх штатах і в країні  вцілому та купують собі лоббістів ТИХ законів,які їм ів вигідні. так само як бені і ахмєти в Україні. Тільки тут то олігархат нищить країну а там то нормальна практика захищена законами......які і приймають такі "найманці на виборчі компанії та майбутні місця у борді директорів компаній"  :D   Але що дозволено юпітеру то не дозволено бику B-) .
   
Re: податки платять лохи  :weep:

Якщо ти знімаєш гроші з 401(к)  до пенсії ти заплатиш штаф і податки, а не просто штраф. І то для цього потріюна причина, наприклад скрутне становище (hardship).
Якщо ти знімаєш гроші після виходу на пенсію, то ти платиш податок, але не платиш штраф.
Тому не треба розказувати пропагандонську маячню, про те що на 401(к) буде capital gain tax.
ІRА таксуєтьтся як звичайний інтерс,типу прибуток з банківських вкладів при знятті. Вклад в ROTH таксується ДО вкладу в нього. Тому зняття з нього грошей на відміну від звичайного ІRA тоді не обкладається податком,бо ти не списуєш ті гроші при вкладі зі своїх таксів.
   
Ішаков, у них не майно, а акції.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

ІRА таксуєтьтся як звичайний інтерс,типу прибуток з банківських вкладів при знятті. Вклад в ROTH таксується ДО вкладу в нього. Тому зняття з нього грошей на відміну від звичайного ІRA тоді не обкладається податком,бо ти не списуєш ті гроші при вкладі зі своїх таксів.

Алі почав гнати пропагандонську маячню, що податком будуть обкладати зростання 401(к) ще до того як знімеш гроші.
Саме про це і була мова.
   
Re: податки платять лохи  :weep:

мова йшла про unrealized gains яку хочуть пропихнути лівачьо демократичне.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія