Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США передали нам багато хусні :gigi:

Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

:lol:
----
В Україні навіть деякі цивільні контужені на всю
голову.
Це ж треба,знайти таку потужну  :peremoga: !
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Панове, там бикують трампісти. Демократи продовжують робити все, що можуть, щоб допомогти нам. Тому не розумію ці ваші бичі наїзди  :facepalm1:
чесно кажучи здавалось що ти тролиш,ан ніт  :laugh: ти таки дійсно упоротий ? Чим нам допоможуть китайські калаши ?
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Чим нам допоможуть китайські калаши ?

А стіна з Мексикою чим?  :D
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

А стіна з Мексикою чим?  :D
отож  :) ганьба
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

ганьба

Звичайно  що :-G
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Я так розумію це тонкий натяк ,від американських друзів ,що скоро ми будемо тримати оборону ,партизанити з калашами у карпатських лісах.А може і дуже товстий натяк.
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Я так розумію це тонкий натяк ,від американських друзів ,що скоро ми будемо тримати оборону ,партизанити з калашами у карпатських лісах.А може і дуже товстий натяк.
затопаржєм
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Для тих, хто НАСПРАВДІ не доганяє.
Америка.
Країна №1.
Склади якої ЛОМЛЯЦЦЯ від супертехніки під списання. Від стрєлковкі до ракет,броні і самольотів.
Висилає/дарує Україні контрабандную поставку бракованой мєлочьовкі, призначену для обізян-террористов.
Шоб Україна оцим жахливим мотлохом відбивалась від армії №2 світу.
АБЗАЦ і КРАПКА.
Посміхаємся і дякуєм.
Подарували бо порахували і зрозуміли що переплавка або затоплення вийдуть дорожче.
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Наймогутніша краіна світу дає тищу калашів воювати з кацапами. На фупі перемоха, нумо гопакувать.
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Наймогутніша краіна світу дає тищу калашів воювати з кацапами. На фупі перемоха, нумо гопакувать.
татарови-єрмаки це і замовляли. Єрмак з блядями коли до нас знову на шоппінг?
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Нехілий підгон...дякуємо,дуже дякуємо
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

А я то думав, що це Зе знову за контрнаступ заговорив...
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

татарови-єрмаки це і замовляли. Єрмак з блядями коли до нас знову на шоппінг?
чесно кажучи я вже за Трампа похий що це або диктатура або громадянська війна згорів сарай гори і хата X(
   
Скажу тобі більше
Нам не передають касетні снаряди, бо бачте тоді Пентагон порушить контракт з фірмою яка їх утилізує.
Це не брєд. Це правда
Так ті деми помогли шо я єбу.
А чому тільки деми? Республіканці здается більше гавно.
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

чесно кажучи я вже за Трампа похий що це або диктатура або громадянська війна згорів сарай гори і хата X(
ти за єрмака-татарова, а з трампоном розберуться.
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

А чому тільки деми? Республіканці здается більше гавно.

тому що то кацап [KA]
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Наймогутніша краіна світу дає тищу калашів воювати з кацапами. На фупі перемоха, нумо гопакувать.

Вам не здається, що тут щось дуже сильно війнуло жоржами велосіпедовими?  8-)
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

США зброї не дасть. Потрібно кацам вмносити вме що модна поки Трамп не прийде до влади. Бо він може зняти з каців санкції.
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

А чому тільки деми? Республіканці здается більше гавно.

Не думаю. Там гімно - праві на кшталт МТГ або Карлсона которий живьот на хую  :lol:
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Вам не здається, що тут щось дуже сильно війнуло жоржами велосіпедовими?  8-)

менше по цугундеру лазь.
вивалявся ото в гімні  :lol:  :lol:
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

 Таку херню навіть найпотужнишній може собі дозволити підігнати заради піару
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Це мені тільки здалося, чи ми недавно йопнули кацапське РЕБ Поле за допомогою Хаймарса? І купу кадирівців на додачу? Нагадайте, а Хаймарс - це часом не той, що Локхід-Мартін? Чи може будемо "гопакувати", як радять нам кацапські бригадники?  8-)
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Не думаю. Там гімно - праві на кшталт МТГ або Карлсона которий живьот на хую  :lol:
Дослідники калу йопт  :D
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

ти за єрмака-татарова, а з трампоном розберуться.
та хуй там деменцующему слимаку нічого на виборах не світить
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

США зброї не дасть. Потрібно кацам вмносити вме що модна поки Трамп не прийде до влади. Бо він може зняти з каців санкції.

А чи не це чмо радило тут рвати повістки?
   
Не думаю. Там гімно - праві на кшталт МТГ або Карлсона которий живьот на хую  :lol:
Може там є хтось з нормальних ,але більшисть тики гівно і здается гівна у респів набагато біліше ніж у демів.
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

А чи не це чмо радило тут рвати повістки?
То про кого?
Я такого не радив.  :D
Я навпаки писав, що краще прийти в ТЦК по повістці, а не чекати поки бус зловить.
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Це мені тільки здалося, чи ми недавно йопнули кацапське РЕБ Поле за допомогою Хаймарса? І купу кадирівців на додачу? Нагадайте, а Хаймарс - це часом не той, що Локхід-Мартін? Чи може будемо "гопакувати", як радять нам кацапські бригадники?  8-)
хаймерси то тупікова річ для американської воєнної доктрини саме тому нам їх і дали а воно бач як згодилось що самі амери пріхуїли і прикрутили поставки те саме і з петріотами які навіть не вони дали а німці
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Спостерігається якась вакханалія кацапських бригадників та примкнувших до них корисних ідіотів  8-)
   
ти такі дурачок сво1973
можу тобі пояснити ,що китайський калаш - рідкісне гімно.
так само як і все інше
ти ж ржеш як вибухають снаряди пончика в росіян ?
ну так це ось те саме.

Раденький що дурненький
А деми - підіраси.
Деми - підараси. Респи - гандони.
А китайські АК-47 то є нормальная зброя. Вони ще робились на радянських заводах, які під ключ привозились та монтувались радянськими бригадами. Вам у штатах того не бачити, бо ембарго на китайську зброю. Як би було можна, у вас у кожного у сортірі на стіні вже висів би Тип81 або СКС.
Враховуючи те шо Україна своєї стрілецької зброї не вибробляє (я знаю про малосерійні речі, цим армію не озброїш) це нормальне рішення. ШТатам то не треба а утілізація такої кількості автоматичної зброї влетить тобі та іншим платника податків у велику суму. 500К набоїв це небагато, але знову такі, в Україні нема патронних заводів, тому здається у гілці відмітилися вже усі, хто не у збройній темі.
Ця війна - надовго. треба пом"ятати.  До старих РПГ-7 чомусь ні в кого претензій нема та до неназваних кулеметів. Це нормуль.:)
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Може там є хтось з нормальних ,але більшисть тики гівно і здается гівна у респів набагато біліше ніж у демів.
ніт вони просто більше рахують гроші і бачать що реальної військової допомоги на порядок менше ніж виділено з бюджету ..де гроші Зін?
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

А ви як думаєте, чим воювали ті ж РДК та інші російські добровольці у ЗСУ?  8-)
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Деми - підараси. Респи - гандони.
А китайські АК-47 то є нормальная зброя. Вони ще робились на радянських заводах, які під ключ привозились та монтувались радянськими бригадами. Вам у штатах того не бачити, бо ембарго на китайську зброю. Як би було можна, у вас у кожного у сортірі на стіні вже висів би Тип81 або СКС.
Враховуючи те шо Україна своєї стрілецької зброї не вибробляє (я знаю про малосерійні речі, цим армію не озброїш) це нормальне рішення. ШТатам то не треба а утілізація такої кількості автоматичної зброї влетить тобі та іншим платника податків у велику суму. 500К набоїв це небагато, але знову такі, в Україні нема патронних заводів, тому здається у гілці відмітилися вже усі, хто не у збройній темі.
Ця війна - надовго. треба пом"ятати.  До старих РПГ-7 чомусь ні в кого претензій нема та до неназваних кулеметів. Це нормуль.:)
кому ви пояснюєте?То казламордий кацап
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Напевне, краще пистякати про "гопакування", ніж думати хоч чимось  8-)
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Деми - підараси. Респи - гандони.
А китайські АК-47 то є нормальная зброя. Вони ще робились на радянських заводах, які під ключ привозились та монтувались радянськими бригадами. Вам у штатах того не бачити, бо ембарго на китайську зброю. Як би було можна, у вас у кожного у сортірі на стіні вже висів би Тип81 або СКС.
Враховуючи те шо Україна своєї стрілецької зброї не вибробляє (я знаю про малосерійні речі, цим армію не озброїш) це нормальне рішення. ШТатам то не треба а утілізація такої кількості автоматичної зброї влетить тобі та іншим платника податків у велику суму. 500К набоїв це небагато, але знову такі, в Україні нема патронних заводів, тому здається у гілці відмітилися вже усі, хто не у збройній темі.
Ця війна - надовго. треба пом"ятати.  До старих РПГ-7 чомусь ні в кого претензій нема та до неназваних кулеметів. Це нормуль.:)
так п'ять тисяч калашів навіть китайської збірки це сила гідна єдиної наддержави у світі :laugh: 
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

А ви як думаєте, чим воювали ті ж РДК та інші російські добровольці у ЗСУ?  8-)
:shuffle:
   
так п'ять тисяч калашів навіть китайської збірки це сила гідна єдиної наддержави у світі :laugh: 

Це все, шо отримала Україна звідти? Ріллі? Я теж незадоволений тим, шо відбувається з американською військовою допомогою, але ця транзакція - то абсолютно нормальна, доречна та для всіх виграшна річ
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

https://twitter.com/view/status/1777650918512828481

Так. На цьому тижні в ВР обіцяють розглянути закон про мобілізацію.
   
Re: США передали нам багато хусні  :gigi:

Це все, шо отримала Україна звідти? Ріллі? Я теж незадоволений тим, шо відбувається з американською військовою допомогою, але ця транзакція - то абсолютно нормальна, доречна та для всіх виграшна річ

Звісно виграшна. Те добро амерам ще утилізувати якось треба було, та гроші за те платити. А так можна українцям в кредит. Win-win.  :ok:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія