Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

міст метро перекрито

Re: міст метро перекрито
den

До речі
Майдан теж заважав святкувати
З " йолкою"
Новий рік
І корпоративи 95 не і попиті були

"Рєбята, давайте жить дружно"(с, Вова)
   
Re: міст метро перекрито

Які саме можливості він показав?
Здатися і лягти на землю?
краще, щоб був мертвий? То треба хреста на лобі малювати трохи із зсувом в будь який бік. Якщо ровно посередині - вийде варіант лоботомії. Зельок вийде, за ітогом.
   
Re: міст метро перекрито
Via

Це дуже добре   якщо набирає.  але з сьогоднішнім випадком не бачу ніякого зв'язку.
А я бачу. Стрепенулася вояки.
   
Re: міст метро перекрито

Які саме можливості він показав?
Здатися і лягти на землю?

можливості  привернути увагу до своєї політичної позиції

при тому так щоб всі про це говорили і ніхто не постраждав,  він саме так це і планував

   
Re: міст метро перекрито

Дуже хотілося б, Вія, бути таким оптімістом, як ви. Та, не буде так мені.
   
Re: міст метро перекрито

краще, щоб був мертвий?
   краще якби вимагав можливості на камеру висловити свої мотиви
  в прямому ефірі
   
Re: міст метро перекрито

множество сигналов и наблюдений об этом говорит...  это достаточно очевидно и прозрачно для всех...

ну конечно кроме прихильники певної політсили-юльков
БГГГ. "В воздухе пахнет грозой"(с)  Только пахнет не грозой, а пердушкиными зрадами.  :lol:  Не надо выдавать свои мечты за действительность. Сигналы. Из космоса. Вам ребята пора шапочки из   фольги мастерить, а то не доведут эти сигналы вас до добра. :facepalm1:

Останнє редагування: 19 вересня 2019 00:11:39 від SOUTH BLOOD
   
Re: міст метро перекрито

можливості  привернути увагу до своєї політичної позиції
Що ви знаєте про його політичну позицію  і звідки?
   
Re: міст метро перекрито

   
Re: міст метро перекрито
Via

Дуже хотілося б, Вія, бути таким оптімістом, як ви. Та, не буде так мені.
Тоді треба лягати і вмирати. Але треба жити. А щоб жити хотілося, корисно сподіватися на краще, маючи на увазі і найгірше.
   
Re: міст метро перекрито

краще, щоб був мертвий? То треба хреста на лобі малювати трохи із зсувом в будь який бік. Якщо ровно посередині - вийде варіант лоботомії. Зельок вийде, за ітогом.

Щось всі якось дивно реагують.

Людина зі зброєю перекрила рух мостом, погрожувала підірвати його.
Щось вимагала.
По гарячих слідах Аваков з начальником київського главка сказали - вимагав розмови з дівчиною.
Розмову отримав, відносини з дівчиною не поновив (чогось я не здивована).
Здався.

Далі кілька чоловік на форумі роблять з нього ідейного терориста, героя-одинака, борця "з тенденцією до  здачі Донбасу".
Чому не Криму, він же з Форосу?

Що ви всі тут вигадуєте?
   
Re: міст метро перекрито
Via

.
По гарячих слідах Аваков з начальником київського главка сказали - вимагав розмови з дівчиною.



Навіщо для розмови з дівчиною чіпляти український прапор, перекривати міст, розстрілювати дрон, ловити з іншого дрона рацію,  чекати 4 години? Дівчина у тюрмі у Авакова, прикута до стіни?
   
Re: міст метро перекрито

Доречи. Хлопче не лох. З чотирьох вистрелів дрон сбити, то не хер собачий із калаша.  То був годний вояка, та дарма так висловив. Видрижка Саус Блад очикувана, від ботів ще іньшого й не бува, все йде за чиїмось планом.
   
Re: міст метро перекрито

Навіщо для розмови з дівчиною чіпляти український прапор, перекривати міст, розстрілювати дрон, ловити з іншого дрона рацію,  чекати 4 години? Дівчина у тюрмі у Авакова, прикута до стіни?

А я знаю?
Може, він так дістав дівчину, що вона тільки Авакову відповідає?

Ні, я можу припустити, що Аваков бреше у всьому, і про розмову з дівчиною теж.

Я не розумію, звідки взяли  "політичні переконання і вимоги" людини, яка зпершу перекрила пів-міста, а потім здалася.


Якби тут писали, що Аваков влаштував виставу задля піара, прийняла би, як версію, бо таки схоже.
   
Re: міст метро перекрито

Не выдержал чопык, бегги? :laugh:  держи себя в руках.
   
Re: міст метро перекрито

Не выдержал чопык, бегги? :laugh:  держи себя в руках.
не розумію. Про що ви?
   
Re: міст метро перекрито

А я знаю?
Може, він так дістав дівчину, що вона тільки Авакову відповідає?

Ні, я можу припустити, що Аваков бреше у всьому, і про розмову з дівчиною теж.

Я не розумію, звідки взяли  "політичні переконання і вимоги" людини, яка зпершу перекрила пів-міста, а потім здалася.


Якби тут писали, що Аваков влаштував виставу задля піара, прийняла би, як версію, бо таки схоже.
ми все побачимо. До справи прикута увага великої частини суспільства.
   
Re: міст метро перекрито

ми все побачимо. До справи прикута увага великої частини суспільства.

Сподіваюсь
   
Re: міст метро перекрито

Сподіваюсь
радіти нема чому, хлопче отримає щонайменше 10 років. То не жарти, із зброєю теракт влаштовувати. Пом'якшення не буде. Але, з чотирьох пострілів, дрон?  То мало хто може. Шкода хлопца, та закон є закон.
   
Re: міст метро перекрито

Ну вот нашелся сослуживец:
   
Re: міст метро перекрито
TC

Доречи. Хлопче не лох. З чотирьох вистрелів дрон сбити, то не хер собачий із калаша.  То був годний вояка, та дарма так висловив. Видрижка Саус Блад очикувана, від ботів ще іньшого й не бува, все йде за чиїмось планом.

З Сайги.
   
Re: міст метро перекрито

Ну вот нашелся сослуживец:
https://www.facebook.com/romansemysal/posts/2509515085992063
в світі - брехня. Неможливо майже, практично неможливо,такий переход зробити, як в повідомленні, купа папірів, нікому не потрібного, різне підпорядкування. В Десні окрім танкістів тренувалися снайпери та ССОшники, Леха, пан капітан, їх дрочив, морпехі та ВДВшники. Жодного переходу не було за три роки. Було, що видчислялися, то поверталися до складу свої частини. Жодного переходу не було їз танкістів до ССОшніків.
   
Re: міст метро перекрито

З Сайги.
вже відомо, чім був озброєний? Про Сайгу. Ну, в мене ще й Сайга. Я нейю не задоволений. Це гівно. Продаю. В лічку.
   
Re: міст метро перекрито
TC

вже відомо, чім був озброєний? Про Сайгу. Ну, в мене ще й Сайга. Я нейю не задоволений. Це гівно. Продаю. В лічку.

Вже відомо.
Дякую, не треба. :)
   
Re: міст метро перекрито

Ну вот нашелся сослуживец:
https://www.facebook.com/romansemysal/posts/2509515085992063
там порохоботское кодло. А "сослуживец" такой же - три аватарки! с 25% думайте  :facepalm1:
   
Re: міст метро перекрито

а создал "сослуживец" тему о якобы политических требованиях  ради вот этого:

Алексей Одегов
 Роман Семисал ну... Если не отпустят(не спишут на стан)... Кажись будет точно "громодяська".

Olha Melnyk НЕ СВАРІТЬСЯ! Україна в нас одна і СПІЛЬНА! тому рвати на частки не будемо! хлопцю 100% потрібна медико=психологічна психоч=соматична реабілітація! 25 серпня його звільнили за "Невідповідність"...стан стресовий...

Леся Менкуш-Мальків Olha Melnyk ви, що вибрали цю владу, яке маєте право тут закликати до чогось?
   
Re: міст метро перекрито

Вже відомо.
Дякую, не треба. :)
за п'ять с половиною била куплена гвінтівка сучасна, маузер 98к. Але, в формфакторі тейкдаун. Плакав хозяін, та відпустив. Вона десь напикінци 17 року, пропала втщент. Не певен, що тою гвінтівкою, дуже гарною, не вбивають наших хлопців. Едине, що можу сказати, що та гвінтівка десь за півсотні сепарів та допомогаючих заспокоїла. В свій час. Мені б було погано думати, що вона воює з того боку.
   
Re: міст метро перекрито

Хардрок. В вас зі мною не вийде спілкуватися саме как зрадиботом. Поспілкуймося?
   
Re: міст метро перекрито

так Україна не підписалася сьогодні в Мінську під формулою штанмайера.

де сдача?
Сдача в том что Зе- бригада ведёт себя как обкурившаяся,неадекватная компания нариков и такое ощущение что они все пять лет где то на северном полюсе Сватов снимали и вообще не сложат рамы в том что вокруг происходит
   
Re: міст метро перекрито

Хочу тут Финикса почитать - его мнение о сдаче Донбасса, про настроения в Нацкорпусе

Їм нема коли - геїв у Харкові б' ють.
А ви тут з такими питаннями.
   
Re: міст метро перекрито

Я просто бачу, як набирає обертів рух атошників. І це зараз лише квіточки. А героїв там тисячами, і в тюрмах також тисячами, тернових вінків не вистачить.

І хто ж їх в тюрми, чи не Порохатий посадив?  :fool:
   
Re: міст метро перекрито

Неужели в полиции не нашлось времени для брифинга?
   
Re: міст метро перекрито

Неужели в полиции не нашлось времени для брифинга?
Ну и хорошо хоть брехать не захотели.
   
Re: міст метро перекрито

Неужели в полиции не нашлось времени для брифинга?


ггг
перенимают стиль руководства
тупым овцам брифинги ни к чему.
   
Re: міст метро перекрито

Так шо тут? Аваков спас гравця на роялі? Рояль не вдалось розшатати?
А ви хотіли його турнути...
   
Re: міст метро перекрито

Остался не раскрытым воприс - нахрена Авакян притянул туда с десяток броневиков?  :laugh:
   
Re: міст метро перекрито

Я так понял, что можно уже захватывать и самолеты, чтобы высказать свое ФЭ по пох..уй какому вопросу, будь то дивчина, домбабве или прочее.

   
Re: міст метро перекрито

ты хотел его шоб убили?

не б...ля, медаль ему!
   
Re: міст метро перекрито

А я знаю?
Може, він так дістав дівчину, що вона тільки Авакову відповідає?

а навіщо на цілком логічне запитання відповідати повним абсурдом?
   
Re: міст метро перекрито

Пом'якшення не буде.

буде. атовець, нікого не вбив, не поранив, нічого не підірвав, здався добровільно, зі слідством співпрацює. це пом'якшувальні обставини, в разі чого.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія