Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

міст метро перекрито

Re: міст метро перекрито

Щодня гинуть українські воїни, щоб вберегти незалежність України. Сьогодні один загинув, 25-річний хлопець.
А ви, сцуки, дві години додому добиралися, соплі і сльози розвели.
Та пі3дєц же якийсь... Яке відношення неадекват (і то ще дуже м'яко) на мосту має до подвигу і до загибелі українських воїнів?!
   
Re: міст метро перекрито

Бачиш нікнейм том-кат, відразу пролистуй. Бо не гоже критикувати розумово відстале нещасне створіння.
Зручнійше одразу в ігнор поставити.
   
Re: міст метро перекрито

Щодня гинуть українські воїни, щоб вберегти незалежність України. Сьогодні один загинув, 25-річний хлопець.
А ви, сцуки, дві години додому добиралися, соплі і сльози розвели.
Вія. Ви не праві. Я згоден їхати до дому кожен день десять годин, якщо то збереже бодай одне життя. А воно сбереже? Соплей та сліз нема. Є роздратованість. Дурню дурак вчинив.
   
Re: міст метро перекрито
Via

Якась дешева спекуляція і пересмикування, чесне слово.
Де зв'язок одного з іншим?

Хай би йшов з тим всим прямо на Банкову, раз так пекло.
Вія, натурально, скочуєтесь в якусь нацдружинівщину за рівнем. Несподівано.
До суспільства ефектно донесли месидж - як воно буде, якщо амністують тисячі бойовиків днру і лнру. Таке щодня буде, і ще й з чисельними жертвами.
Хочете - отримаєте. Тільки потім не ридайте.
   
Re: міст метро перекрито

До суспільства ефектно донесли месидж - як воно буде, якщо амністують тисячі бойовиків днру і лнру. Таке щодня буде, і ще й з чисельними жертвами.
Хочете - отримаєте. Тільки потім не ридайте.
вже є пряма мова того мінера, чи ми тут домислюємо? Почекаймо, буде слідство, озвучать. Не поспішайте, може статися не дуже файно, за ітогом.
   
Re: міст метро перекрито
Via

вже є пряма мова того мінера, чи ми тут домислюємо? Почекаймо, буде слідство, озвучать. Не поспішайте, може статися не дуже файно, за ітогом.
А ми нікуди не поспішаємо.
   
Re: міст метро перекрито

До суспільства ефектно донесли месидж - як воно буде, якщо амністують тисячі бойовиків днру і лнру. Таке щодня буде, і ще й з чисельними жертвами.
Хочете - отримаєте. Тільки потім не ридайте.
Якби на початку фрази було "на мою думку", нехай би собі. А так - знов якесь натягування сови.
Аби вам самій трохи згодом не було соромно за цей фальшстарт.
   
Re: міст метро перекрито

До суспільства ефектно донесли месидж - як воно буде, якщо амністують тисячі бойовиків днру і лнру. Таке щодня буде, і ще й з чисельними жертвами.
Хочете - отримаєте. Тільки потім не ридайте.
Вия,  извини за мову оккупанта - я так быстрейинапишу, ибо засыпаю почти.
Вия, ты разве не видишь, что большинству абсолютно пох, сколько бойовикив лднр амнистуюсть. По-хер. Это желудки с ногами.
Бегги, прости ради бога. Я не знаю, как мои коллеги с Лукьяновки в Бровары добрались, но сидели мы долго. Благо хоть дело было, но добирались они кто как. Очень им сочуствую.
Однако метод действенный выбран. Остальное - до ж.опы дверка.
   
Re: міст метро перекрито
Via

Якби на початку фрази було "на мою думку", нехай би собі. А так - знов якесь натягування сови.
Аби вам самій трохи згодом не було соромно за цей фальшстарт.
Мені соромно - за що??? Я прихильники певної політсили пояснюю, що спецназ у нас благенький, одна людина все місто зупинила.
Якщо їм насрати на капітуляцію, то на теракти від днрівських амністованих бойовиків насрати не вдасться, щодня буде щось вибухати. прихильники певної політсили стане трошки меньше. Так зрозуміло?
   
Re: міст метро перекрито

А ми нікуди не поспішаємо.
ви вже все для себе з'ясували, та доносите до нас, сірих. Воно, дяки, ясно, та може послухаємо самого започаткивця події?
   
Re: міст метро перекрито
Via

Вия,  извини за мову оккупанта - я так быстрейинапишу, ибо засыпаю почти.
Вия, ты разве не видишь, что большинству абсолютно пох, сколько бойовикив лднр амнистуюсть. По-хер. Это желудки с ногами.
Бегги, прости ради бога. Я не знаю, как мои коллеги с Лукьяновки в Бровары добрались, но сидели мы долго. Благо хоть дело было, но добирались они кто как. Очень им сочуствую.
Однако метод действенный выбран. Остальное - до ж.опы дверка.
Шлунки з ногами можуть задуматися, що їх шкуру може продірявити вибух. Хоча, вони скажуть, що то іншим не везе, а вони невмирущі.
   
Re: міст метро перекрито
Via

ви вже все для себе з'ясували, та доносите до нас, сірих. Воно, дяки, ясно, та може послухаємо самого започаткивця події?
А як же його послухати, якщо він не один рік сидітиме?
   
Re: міст метро перекрито

Это желудки с ногами.
Бегги, прости ради бога.
нема чого перепрошувати, в мене є шлунок та ноги. Майже обидві. І я був роздратований тим, що так сталося. Це не є метод донести.  Це є метод викликати роздратованість. Зачекаймо на пояснення з боку фігуранта події.
   
Re: міст метро перекрито

А як же його послухати, якщо він не один рік сидітиме?
як не буде, то теж пресреліз. Янукович пройшов реінкарнацію, виходить. Ростовське опудело можна закопувати.
   
Re: міст метро перекрито

Мені соромно - за що??? Я прихильники певної політсили пояснюю, що спецназ у нас благенький, одна людина все місто зупинила.
За невиправданий пафос навколо того чувака. Наразі нема аніяких свідчень його викоморальних і патріотичних мотивів. На мою особисту думку, до речі, якби й були, то методи конче єпонуті.
Маніпуляцією почало тхнути одразу після невідомо звідки притягнутої версії про саме торнадовців і вісім тисяч  8-: добровольців. Хтось явно хоче попіаритись на історії.
   
Re: міст метро перекрито

А як же його послухати, якщо він не один рік сидітиме?

Йому язика вирвуть і руки відрубають?
На суді скаже, чого хотів.

Мені теж цікаво, заради чого він влаштував цей перформанс, чому здався (добився чогось?).

Героїзму поки не бачу.
Завернувся в прапор - вибач, це не героїзм. Це використання національного символу для самозахисту.
   
Re: міст метро перекрито

Шлунки з ногами можуть задуматися, що їх шкуру може продірявити вибух.
Плядь, то терба вже було бабахнути в метро, а хулє, так ще краще дійшло б до шлунків з ногами. Або воду отруїти - ось так чинитимуть амністовані сєпари!
Так і до повного маразму недалеко.
   
Re: міст метро перекрито
Via

За невиправданий пафос навколо того чувака. Наразі нема аніяких свідчень його викоморальних і патріотичних мотивів. На мою особисту думку, до речі, якби й були, то методи конче єпонуті.
Маніпуляцією почало тхнути одразу після невідомо звідки притягнутої версії про саме торнадовців і вісім тисяч  8-: добровольців. Хтось явно хоче попіаритись на історії.
А на цій історії всі добряче попіаритися. Але якщо морду Авакова чи Кличка і так бачать регулярно, то про Торнадо чи й про війну взагалі згадують нечасто.
   
Re: міст метро перекрито
Via

Плядь, то терба вже було бабахнути в метро, а хулє, так ще краще дійшло б до шлунків з ногами. Або воду отруїти - ось так чинитимуть амністовані сєпари!
Так і до повного маразму недалеко.
То москалі так роблять - можуть підірвати багатоповерхівку чи вагон метро "для привернення уваги". В них "баби іщо нарожают", життя людини не є цінністю.
У нас все інакше.
   
Re: міст метро перекрито

Насправді, якщо не брешуть, що то АТОшник, то зрозуміти можно, хочь і складно. До того ж майже всі звідтам повертаються з незворотнім змінами в голові. То прикра правда. Людина не розуміє, що склала проблеми не владі, а таким самим людям, як і він. Владі пофіг, вони ще це й роздмухають та повернуть каральний апарат проти таких, як він свідомих людей.
   
Re: міст метро перекрито

Ну конечно герой. Он же сказал - Слава Украине?
это снимает все вопросы.

это попытка гражданина переломить ганебну тенденцию к капитуляции,  первый быть всегда тяжело
   
Re: міст метро перекрито

То перемога? То трагедія окремої людини. Хер з тими двома зайвими годинами до дому, не кожен день таке, але для того хлопця, все життя пийшло шкереберть.
   
Re: міст метро перекрито

То москалі так роблять - можуть підірвати багатоповерхівку чи вагон метро "для привернення уваги". В них "баби іщо нарожают", життя людини не є цінністю.
У нас все інакше.
От-от. Саме якимись портянками штинить спроба авансом зробити з того чувака борця і мученика.
Не біжи поперед поїзда, Віє. завтра трози розвидниться.
   
Re: міст метро перекрито

это попытка гражданина переломить ганебну тенденцию к капитуляции,  первый быть всегда тяжело

Переломив?
   
Re: міст метро перекрито

это попытка гражданина переломить ганебну тенденцию к капитуляции,  первый быть всегда тяжело
И кто установил, что есть такая тенденция? И кто уполномочил этого "гражданина" на теракт?
   
Re: міст метро перекрито

Як то АТОшник, то вважаю це дизертирством. Нінащо пішла боєздатна одиниця, яки будуть потрібні. Й той час, як будуть потрібні, не за горами.
   
Re: міст метро перекрито
Via

От-от. Саме якимись портянками штинить спроба авансом зробити з того чувака борця і мученика.
Не біжи поперед поїзда, Віє. завтра трози розвидниться.
Борця якраз з Авакова зробили, спаситель, мля.
А насправді це якась складна багатоходовочка, і чим вона обернеться далі, час покаже.
   
Re: міст метро перекрито

Чувак-патріот?

   
Re: міст метро перекрито
Via

И кто установил, что есть такая тенденция? И кто уполномочил этого "гражданина" на теракт?
Були вже Лісник і Білий, які озвучували наміри. Нема вже їх, вбиті псами Авакова. Цей зробив висновки, дозволів не питав, і таки вижив.
   
Re: міст метро перекрито

Борця якраз з Авакова зробили, спаситель, мля.
А насправді це якась складна багатоходовочка, і чим вона обернеться далі, час покаже.
В писту того авакова. не думаю, що хтось так вважає, крім довбограїв рівня фупівсьуого вані.
А от тут однозначно погоджусь. надто все тупо і абсурдно, щоб бути щирим казусом. іменно многоходовочка, саме так виглядає. а ти вже кинулась тернового вінка шукати для того "бомбера".
   
Re: міст метро перекрито

Вія, навить прихильники певної політсили розуміють, що Аваков - мурло, та обережно обходять теми про Авакова. Подивимося. Наймаючи Іуду, не можна не забруднитися, все вилізе. Подивимося. Але, пропоную вам теж не створювати героя передчасно.
   
Re: міст метро перекрито

Моделюю ситуацію -

Зе! хоче "закрити рота" усім противникам здачі українських позицій на Донбасі та заодно показати що є внутрішній опір його бажанню "дагаваріться пасєрєдінє", Аваков просто хоче показати свою значимість
Знаходять проблемного ЗСУшника, обіцяють "порішати" усілякі його зальоти і "виводять" на міст, де успішно "усувають проблему"

Авакову медальку на груди, з боку ЗЕ!-спікерів розпочнеться риторика про "путчистів", що хочуть зірвати перемир'я і настроюють рядових бійців проти "політики партії"
Баканову можуть дати команду ФАС на політиків та блогерів опозиційно-патріотичного середовища.

Слідкуємо за руками і все швидко проясниться

 B-)
   
Re: міст метро перекрито
Via

В писту того авакова. не думаю, що хтось так вважає, крім довбограїв рівня фупівсьуого вані.
А от тут однозначно погоджусь. надто все тупо і абсурдно, щоб бути щирим казусом. іменно многоходовочка, саме так виглядає. а ти вже кинулась тернового вінка шукати для того "бомбера".
Я просто бачу, як набирає обертів рух атошників. І це зараз лише квіточки. А героїв там тисячами, і в тюрмах також тисячами, тернових вінків не вистачить.
   
Re: міст метро перекрито
Via

Вія, навить прихильники певної політсили розуміють, що Аваков - мурло, та обережно обходять теми про Авакова. Подивимося. Наймаючи Іуду, не можна не забруднитися, все вилізе. Подивимося. Але, пропоную вам теж не створювати героя передчасно.
Неа, шлунки на ніжках не знають, хто такий Аваков і на що він здатний.
   
Re: міст метро перекрито

Переломив?

спробував... та показав можливості іншим
   
Re: міст метро перекрито

Хочу тут Финикса почитать - его мнение о сдаче Донбасса, про настроения в Нацкорпусе
   
Re: міст метро перекрито

И кто установил, что есть такая тенденция? И кто уполномочил этого "гражданина" на теракт?

множество сигналов и наблюдений об этом говорит...  это достаточно очевидно и прозрачно для всех...

ну конечно кроме прихильники певної політсили-юльков
   
Re: міст метро перекрито

Хочу тут Финикса почитать - его мнение о сдаче Донбасса, про настроения в Нацкорпусе
пан Фінікс всплива, як все безпечно, та можна попіарити своїх нацжон. Як небезпечно, та мали б патріоти щось робити, то він не всплива. Дуже розумна людина, чи як таке називається.
   
Re: міст метро перекрито

спробував... та показав можливості іншим

Які саме можливості він показав?
Здатися і лягти на землю?
   
Re: міст метро перекрито

Я просто бачу, як набирає обертів рух атошників. І це зараз лише квіточки. А героїв там тисячами, і в тюрмах також тисячами, тернових вінків не вистачить.
Це дуже добре   якщо набирає.  але з сьогоднішнім випадком не бачу ніякого зв'язку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія