Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

Re: Як часто вакцінуватись? :S

Люди після вакцинації хворіють, ось недавно Колін Пауел помер від коронавірусу. Повність вакцинований між іншим.
А доречі, ЯК ЧАСТО СЛІД ВАКЦИНУВАТИСЬ ? Питання без відповіді поки що? Раз на півроку?
   
приєднуюсь. Однозначно найкращий варіант.
====================================
 А якщо не пропєтляєш? Тоді буде вже запізно.
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S








   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Пох на Сашу. Естественный отбор

Такие на тротуарах паркуются
 Такие живут без правил

От таких страдает общество
   
Я перехворів важко, тому раджу краще вакцинуватись якщо не хворіли.
Але в мене тепер питання: чи треба вакцинуватись якщо вже перехворів?
   
====================================
 А якщо не пропєтляєш? Тоді буде вже запізно.

я цілковито довіряю своєму носу. Знайома щеплена єдина лишилася незараженою. Вона може і не використовує носове дихання постійно, але добре обізнана, що треба робити для незараження.

До речі, серед людей ходить навіть версія, що можна суттєво полегшувати перебіг хвороби, якщо не просто дихати носом, а робити це специфічним чином. Коротенький вдох, і вдвічі довший видох. Буцімто, достатньо десять хвилин так подихати, щоб прийшло полегшення під час респіраторки.

Може хтось має нагоду перевірити? Цікаво, чи працює?
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

Я перехворів важко, тому раджу краще вакцинуватись якщо не хворіли.
Але в мене тепер питання: чи треба вакцинуватись якщо вже перехворів?
Да

Мои врачи соседи - вакцинировались после болезни

На днях общался с врачом другим - вакцинировалась после болезни

У нас после короны колют 2 вакцины, в Турции - одну
   
Тут начеб-то тільки самі пердуни за 40. Тобто, вчились у совку чи в 90-ті. Тобто, в школі проходили основи теорверу, а може навіть хтось ретельно ботанив теорвер у вишах. Тому що прі Стаілнє било луччє.

Вакцинація ЗМЕНШУЄ ймовірність тяжкого перебігу хвороби та смерті, а НЕ ГАРАНТУЄ, що їх не буде в тебе конкретного.
Якщо цікаво, то медицина взагалі нічого ніколи не гарантує. Почитайте наукову літературу. "Дати ось такі ліки і чекати, що станеться. Не допоможе - дати інші. Не допоможе - застосувати іншу тактику лікування. Не допоможе - уточнити діагноз".
   
притча

Шёл Ангел Смерти по дороге в город, невдалеке на горе сидел мудрец.
– Сколько ты хочешь забрать людей? – спросил мудрец с горы.
– Пять тысяч. – ответил Ангел Смерти.
На обратном пути мудрец снова окликнул его и спросил:
– Ты же хотел забрать пять тысяч, почему ты забрал пятьдесят?
– Нет. – ответил Ангел Смерти. – Я забрал столько, сколько обещал. Остальные умерли сами – от страха.

................

На уроке подросткам был задан вопрос: почему Ангел Смерти не забрал мудреца?..
Ответы были такие:
– ему было влом скакать по горам за мудрецами
– мудрец не входил в его список
– ну а с кем ещё ему будет поговорить о своих делах, если единственный мудрец в городе умрёт?
– мудрец был фаталистом и ничего не боялся
– мудрец был слишком высоко, а смерть не умеет летать
   
Складаючи опитування, потрібно розуміти, що перехворіють ковідом практично усі. У якій формі - залежить від отриманої "дози" вірусу, віку, стану організму, щеплення.
Люди, які захищаються від інфікування, отримають меншу дозу вірусу, тому, переважно, хворітимуть легше.
Вакциновані теж, переважно, перехворіють легко.
   
А вот это - настоящий вопрос!
:facepalm:
   
Я перехворів важко, тому раджу краще вакцинуватись якщо не хворіли.
Але в мене тепер питання: чи треба вакцинуватись якщо вже перехворів?

Радитися із лікаром, а не на форумі.
З найпростішого - періодично (раз на пів року) перевіряти рівень антитіл, діяти, у відповідності до результатів.


З.І. Практично усі мої знайомі, хто перехворів, добровільно вакцинувалися при першій ж нагоді.
   
Складаючи опитування, потрібно розуміти, що перехворіють ковідом практично усі.

переважна більшість нещеплених уникне. В них погана сумісність з вірусом. В генетиці закладені засоби протидії. Вірус занадто повільно таких заражає, і імунітет навіть без антитіл встигне з'їсти вірусню.

Але не така картина у щеплених. "Вакцина" заважає працювати імунітету. Вони підхоплять майже всі.
   
без "перехворіти" навряд чи вдасться . Ліпше пізніше  і легше , тобто після вакцинації.
Але ж, блін, не вакцинуватися ж у розпал епідемії )).
   
Ми всі помремо.
   
без "перехворіти" навряд чи вдасться

"Без каліцтва від болгарки навряд чи вдасться обійтися". Щось в цій фразі не так? Ага? Так і твердження про неминучість ковіду є некоректним.
   
"Без каліцтва від болгарки навряд чи вдасться обійтися". Щось в цій фразі не так? Ага? Так і твердження про неминучість ковіду є некоректним.
нє, якщо болгаркою по яйцях то ковіду можна і не дочекатися )
а якщо серйозно - то звичайно, є люди що не хворіли на вітрянку чи там грип на протязі всьго життя, але їх не так вже і багато.
   
питання в іншому - скільки повторних ковідхвороб у перехворівших але не вакцинованих

в мене мама хворіла двічі: в грудні і березні,  а вже в квітні після близького контакту з хворим на ковід мала сильну нежить  і першіння в горлі
   
Смертність від ковіду приблизно 2%, перехворіти в тяжкій формі вважай інвалід, та й після легкої форми організм тяжко відновлюється. Краще вакцинуватися.
   
Радитися із лікаром, а не на форумі.
З найпростішого - періодично (раз на пів року) перевіряти рівень антитіл, діяти, у відповідності до результатів.


З.І. Практично усі мої знайомі, хто перехворів, добровільно вакцинувалися при першій ж нагоді.

Спілкувався з п'ятьма лікарями на цю тему. Однозначної відповіді немає. Співпадає лише така позиція: імунна система - складна і делікатна річ, в нас прийнято легковажно до неї ставитись, після хвороби краще почекати пів року мінімум.  Ну в мене пів року починають збігати, тому цікавлюсь в усіх джерелах. Раптом на форумі підкинуть інше джерело інфи.

Знайомі лікарі далі дають різні поради. Ось частина з них: "Перевіряти рівень антитіл, як впаде до мінімуму - колоти вакцину"; "Не колоти вакцину, бо хвороба - це натуральна вакцина, тільки більш жорстка і небезпечна, але якщо організм познайомився з реальним вірусом, то це краще ніж те саме, але з замінниками"; "Колоти вакцину одразу через пів року після хвороби щоби перестрахуватись".

В мене після корони - мінус 15% легень, з'явилася аритмія та інша фігня. Плюс ще до корони намалювалося аутоімунне :(. Тому й обережнічаю дуже.
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

  Немає варіанту "вже перехворів, тому не вакцинуватися".
  НМД, якщо немає протипоказань (від зроблених швидкоруч вакцин від ковіду реальних досліджень щодо протипоказань немає, бо вони нещодавно зроблені, але, знову таки, НМД, якщо є протипоказання проти вакцини від грипу, то й до ковідної треба ставитися з обережністю) й не хворів - обов'язково вакцинуватися, якщо перехворів більше одного разу - мабуть, не треба, якщо перехворів один раз - бажано отримати принаймні одну дозу, хоча тут під питанням... Але все це фуйня, бо головне:
 Якщо ваша робота потребує вакцинації або є потреба їхати за кордон - варіантів майже немає - або вакцинація, або "липовий" паспорт.
   
Немає варіанту "вже перехворів, тому не вакцинуватися".

+1

P.S. Я здивований що найбільш притомних тільки троє - тi хто обрали "Придерживаться мер безопасности (не болеть и не вакцинироваться, а предохраняться)". Оце власне рівень фупу.

А соросят та алєнів зігнали як бидло зачьотно.
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

 Так всі ці ваксерсько-антиваксерські "бої" й затівають, щоб просте питання, що лежить на поверхні, не псувало гешефт. Чому досі немає дієвих дешевих ліків й відносно надійних протоколів, щоб знизити летальність й побічні ефекти принаймні до звичайного грипу. Конспірологи кажуть, що ліки вийдуть настільки дешевими, що... їх просто не так прибутково виробляти. Взагаллі, наш світ йопнувся на грошах. Й це якось також треба лікувати  :gigi:
   
Передолев, можно:

 1.Откинуть копыта

 2.Выздороветь,но помереть в течении месяца от тромбов.

 3.Выздороветь,  но получить тяжелейшие осложнения в виде  потери части лёгких, что приведет к ранним заболеваниям сердца, фатальном ухудшении качества жизни, обструктивному заболеванию лёгких пожизненно, поврежденные почки, печень,но есть плюс: жить вы будете плохо,но не долго.

 4.Выздороветь и может быть избежать тяжелых осложнений, но лежать под кислородом эдак с месяцок. Не хило,да?

 5. Выздороветь в принципе и получить устойчивый иммунитет, но болеть уже нужно Дельтой, те,кто переболели Альфой должны бустеризоваться хотя бы одним уколом вакцины.

 Привиться:
1. Не заболеть.

2. Заболеть,но практически этого не ощутить.

3.Заболеть,протемпературить, но выздороветь как от обычной простуды.

4.Крайне маловероятно, до почти невероятно, заболеть до реанимации и почти невероятно,чтобы помереть.

 Где-то так.
(tu)
Можешь же когда захочешь и годный контент выдавать.

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 17:35:42 від Amid
   
Считаю тех кто не вакцинировался сразу же как только появилась возможность людьми с легкой умственной отсталостью
   
  Немає варіанту "вже перехворів, тому не вакцинуватися".
  /quote]
Кстати да. Не вижу смысла вакцинироваться после болезни. Кроме тех весьма многочисленных случаев когда люди самостоятельно себе понаставляли диагнозов
   
Хворів минулого листопада з запаленням, місяць не міг нормально працювати, вдарило по хронічних болячках, ще досі до кінця не відновився, 39 років мені.
Вакцинувався два рази модерною у вересні.
   
Складаючи опитування, потрібно розуміти, що перехворіють ковідом практично усі. У якій формі - залежить від отриманої "дози" вірусу, віку, стану організму, щеплення.
Люди, які захищаються від інфікування, отримають меншу дозу вірусу, тому, переважно, хворітимуть легше.
Вакциновані теж, переважно, перехворіють легко.

Всі то зрозуміло, а по скільки разів? :)
   
Так всі ці ваксерсько-антиваксерські "бої" й затівають, щоб просте питання, що лежить на поверхні, не псувало гешефт. Чому досі немає дієвих дешевих ліків й відносно надійних протоколів, щоб знизити летальність й побічні ефекти принаймні до звичайного грипу. Конспірологи кажуть, що ліки вийдуть настільки дешевими, що... їх просто не так прибутково виробляти. Взагаллі, наш світ йопнувся на грошах. Й це якось також треба лікувати  :gigi:

Питання цікаве, бо для нормальної людини просто такий факт що мейнстім кинувся обсирати працюючі ліки багато чого каже про те що насправді відбуваєцця. Але алєні загрузли в бульбашці ЗМД.
   
Хворів минулого листопада з запаленням, місяць не міг нормально працювати, вдарило по хронічних болячках, ще досі до кінця не відновився, 39 років мені.
Вакцинувався два рази модерною у вересні.

Це нічо. Модерна всього в 6 разів знизила твій набутий імунітет.
   
Для тих, хто вважає умовного "антиваксера" просто різновидом міського дурника, стаття:
 "Комиссары Интернета"

   
Із точно відомого мені то коллега дружини (вік до 40) - хворіла двічі з інтервалом ~півроку, обидва рази тяжко , другий закінчився смертю (майже місяць на кисні)  :(
От і думаєш, що якщо не вакцинуватись, зараження невідворотнє, не сьогодні, так завтра....а от яка вірогідність зараження після вакцини, як показує досвід Колфна Пауєла - захворіти може і вакцинований...
І куди бідному селянину податися), не вакцинуватися ж кожні півроку?
   
Всі то зрозуміло, а по скільки разів?

Двома дозами і без контролю антитіл, що я особисто вважаю перебором.
   
От і думаєш, що якщо не вакцинуватись, зараження невідворотнє, не сьогодні, так завтра....а от яка вірогідність зараження після вакцини, як показує досвід Колфна Пауєла - захворіти може і вакцинований...
І куди бідному селянину податися), не вакцинуватися ж кожні півроку?
Ничего что он болел онкологией?
   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

   
Re: Вакцинироваться или переболеть - что безопаснее? :S

Вакцинуйтесь, чорнобриві
Але не супутниками  [ua]
   
 Мені подобається пункт ваксьорів "штрикнутися і захворіти".
 Переповнений глибоким змістом. :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія