Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коронавірус - проблема держави, а не людей

В мене складається думка, що всі потуги держави спрямовані не на захист населення від ускладнень та смерті від коронавіруса. На справді державі все одно чи ви хворієте і чи вмираєте. Державу переймає тільки щоб ви не хворіли і не вмирали всі нараз. Робіть це по черзі, щоб не перевантажувати медичну система. Себто будь яке носіння масок та інші протиепідемічні заходи спрямовані виключно на вирішення проблем держави, а вірніше її нездатності справлятися з кількістю хворих. Тобто держава перекладає свої проблеми на плечі манюпаса. Себто, я не можу вас всіх прийняти, то ви будь ласка напрягайтеся, і вирішуйте мої проблеми.
Скажімо я не є в групі ризику і, відповідно не боявся заразитися (для допитливих вже перехворів практично безсимптомно деякий час тому). Але мені все одно потрібно носити маски та дотримуватися інших дибільних правил які мені на справді не потрібні і нічого мені не дають.
Мені здається, що це якось не правильно. А ви що гадаєте?
   
Re: Коронавірус - проблема держави, а не людей

У тебя есть кроли, они болеют, твои действия?

На улице живут воробьи, они болеют? а хз, твои действия?

Ты хочешь быть кролем или воробьем, насколько глубоко в себя ты готов пустить государство и его заботу?
   
Я готовий триматися від держави якомога далі. І мені здається будь яка свідома повносправна людина мала би робити так само
   
На справді державі все одно чи ви хворієте і чи вмираєте. Державу переймає тільки щоб ви не хворіли і не вмирали всі нараз. Робіть це по черзі, щоб не перевантажувати медичну система.
Дисонансу не відчуваєш?
   
Дисонансу не відчуваєш?
Ні звичайно. Державі байдуже хто виживе, а хто помре. Вона всього лише хоче щоб всі не повмирали в один момент. А якщо поступово то норм
   
Але мені все одно потрібно носити маски та дотримуватися інших дибільних правил які мені на справді не потрібні і нічого мені не дають.

Они дают другим... Кому грозит больше чем бессимптомно... Ота маска не для защиты тебя, а для защиты других от тебя...

ПыСы. А ношение штанов тебе шо дает?
   
Ні звичайно. Державі байдуже хто виживе, а хто помре. Вона всього лише хоче щоб всі не повмирали в один момент. А якщо поступово то норм

Я не знаю кто такой это "государство"... Но нагрузка на медсистему прямо влияет на благополучие больных другими заболеваниями... Оно хорошо, ежли бессимптомно и ковид... А если инфаркт а мест нет?
   
Мені здається, що це якось не правильно. А ви що гадаєте?

Гадаємо, что ви маєте рацію.


   
Они дают другим... Кому грозит больше чем бессимптомно... Ота маска не для защиты тебя, а для защиты других от тебя...

ПыСы. А ношение штанов тебе шо дает?

Ну не заразитися коронавірусом ж дуже легко. Просто не тусуйся серед людей. Для пенсіонера це ж мало би бути елементарно. Принаймні мої пенсіонери так і зробили і все в них гаразд. Але ми знаємо, що самі люті порушники коронавірусних правил саме пенсіонери (маска на бороді і т.д.)

А щодо штанів, то вони в мене просто дуже класні, того в них і ходжу  :laugh:
   
Просто не тусуйся серед людей.

Люди, с которыми я тусуюсь, это мои клиенты... Не тусоваться с ними кагбэ не получаеццо... Потому нет маски - нафуй с пляжа с лавки...
   
Люди, с которыми я тусуюсь, это мои клиенты... Не тусоваться с ними кагбэ не получаеццо... Потому нет маски - нафуй с пляжа с лавки...
Ну от бачиш як просто. Я ж про то і кажу
   
Re: Коронавірус - проблема держави, а не людей

Не то щоб оригінальна думка,
але ммм....
ну дуже спірна.
   
Ні звичайно. Державі байдуже хто виживе, а хто помре. Вона всього лише хоче щоб всі не повмирали в один момент. А якщо поступово то норм
Логічно припустити, що якщо б всі захворіли протягом місяця на всіх важких засобів би не вистачило. І смертніть була б набагато вища. Власне до Бергамо керувались вашим підходом, потім вимушені були його змінити. І це все вирішує не держава а епідеміологічні служби. Хіба що в білорусі і схожих системах. І вирішують по вашому принципу.
   
Тут как бы и то и то верно. Вспышка эпидемии требует вмешательства государства, хотя бы просто для организации карантина и ресурсов для ЧП.

А вот месяцами, тем более годами ЧП тянутся не должно. Неделя - две. После чего обязаны включится обычные механизмы, в том числе и соблюдение гражаданами основ гигиены. Мойте руки и не собирайтесь толпами, как пример.
   
Re: Коронавірус - проблема держави, а не людей

В мене складається думка, що всі потуги держави спрямовані не на захист населення від ускладнень та смерті від коронавіруса. На справді державі все одно чи ви хворієте і чи вмираєте. Державу переймає тільки щоб ви не хворіли і не вмирали всі нараз. Робіть це по черзі, щоб не перевантажувати медичну система. Себто будь яке носіння масок та інші протиепідемічні заходи спрямовані виключно на вирішення проблем держави, а вірніше її нездатності справлятися з кількістю хворих. Тобто держава перекладає свої проблеми на плечі манюпаса. Себто, я не можу вас всіх прийняти, то ви будь ласка напрягайтеся, і вирішуйте мої проблеми.
Скажімо я не є в групі ризику і, відповідно не боявся заразитися (для допитливих вже перехворів практично безсимптомно деякий час тому). Але мені все одно потрібно носити маски та дотримуватися інших дибільних правил які мені на справді не потрібні і нічого мені не дають.
Мені здається, що це якось не правильно. А ви що гадаєте?

Держава - це апарат примусу створений насамперед для захисту громадян від зовнішніх і внутрішніх загроз. Якщо до влади приходять корумповані політики то вони руйнують державу щоб облегшити розкрадання державних коштів. Тоді війну не визнають війною, а застосування біологічної зброї масового ураження називають пандемією природнього походження. У західному світі держава зберіглася лише в Австралії де успішно тримають оборону в цій 3-й Світовій війні.
   

На справді державі все одно чи ви хворієте і чи вмираєте.


Представьте, что Вы - заведующий фермой. На которой миллионы коров дают молоко, благодаря которому Вы прекрасно живете и можете позволить себе все.

И вдруг коровы начали массово дохнуть.

Оно Вам надо?
   
Re: Коронавірус - проблема держави, а не людей

Представьте, что Вы - заведующий фермой. На которой миллионы коров дают молоко, благодаря которому Вы прекрасно живете и можете позволить себе все.

И вдруг коровы начали массово дохнуть.

Оно Вам надо?
На ферме коров выбраковывают
   
На ферме коров выбраковывают

Что и наблюдаем. Слабые коровы, которые уже не могут давать достаточно молока, выбраковываются.
   
Re: Коронавірус - проблема держави, а не людей

кловуни роблять вигляд, що держава існує. що сплачені податки йдуть не в офшори, а на захист громадян.
   
Re: Коронавірус - проблема держави, а не людей
a49

Держава - це апарат примусу створений насамперед для захисту громадян від зовнішніх і внутрішніх загроз. Якщо до влади приходять корумповані політики то вони руйнують державу щоб облегшити розкрадання державних коштів. Тоді війну не визнають війною, а застосування біологічної зброї масового ураження називають пандемією природнього походження. У західному світі держава зберіглася лише в Австралії де успішно тримають оборону в цій 3-й Світовій війні.
Так так! Ці жлобяри вже не ведуть мову про групи різку. Вони себе визнали такіми "иншими" - з початку, а потім особо важливими для держави тому Пфайзер - тількі їм. Як по мені, якщо виздихають усі, ми цього і не відчуемо. Шкоди буде менше - це точно.
   
Так так! Ці жлобяри вже не ведуть мову про групи різку. Вони себе визнали такіми "иншими" - з початку, а потім особо важливими для держави тому Пфайзер - тількі їм. Як по мені, якщо виздихають усі, ми цього і не відчуемо. Шкоди буде менше - це точно.

в деякіх художніх творах байдужість називають найстрашнішим гріхом. Я думав що це перебільшення. Але коли бачиш що клептократи майже нічого не роблять щоб запобігти смертям співвітчизникам бо економіка і права якоїсь людини понад усе, а більшості на все наплювати бо мовляв якось переживемо і це лихо, то цей світ перетворюється на ад для всіх - і для байдужих грішників, і для небайдужих праведників.
   
Интереснейшая постановка вопроса. Праведники это оказывается те кому наплевать на права человека. Очень хочется дать такому "праведнику" по морде.  Сильно.
   
Интереснейшая постановка вопроса. Праведники это оказывается те кому наплевать на права человека. Очень хочется дать такому "праведнику" по морде.  Сильно.

коли ліваки говорять про права людини, то завжди намагаюсь зрозуміти яку саме людину вони мають на увазі... :shuffle: ну це ж недаремно вони полюбляють виставляти портрети Маркса-Енгельса-Леніна-Сталіна-...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія