Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українські школи в США

Re: Українські школи в США

Показати зображення...

Вот представитель ГРУ ГШ ВС РФ Вася оказывается внимательно тему читает пока "резидент" вроде из Этобикока базу данных собирает. От Массачуссета до Калифорнии. "Резидента" всё интересует. Школу подбирает внуку бгг...

Останнє редагування: 22 червня 2021 21:04:56 від Olga Taylor
   
Re: Українські школи в США

А я знаю в якому місті приблизно живе Etobicoke Resident
А чого приблизно. Точно.
   
Re: Українські школи в США

Селкірк , Манітоба, Канада
 
у цій школі дуже мало українців, а школа працює


https://mpue.ca/english-ukrainian-bilingual-program-information/
   
Re: Українські школи в США

Угорська школа тривалий час не мала харчоблоку. Відтак кілька років поспіль тамтешні учні харчувалися у сусідніх школах. Наразі ситуацію змінили. Приміщення, яке знаходилось на шкільному подвір’ї, реконструювали під харчоблок і вже з 1 жовтня діти мають змогу пообідати у власній їдальні. 

Харчування школярів початкової ланки у Хустській ЗОШ І-ІІ ст.. з угорською мовою навчання доволі тривалий час було проблемою номер один. У 2017 році її вдалося рушити з місця, коли міська влада повернула школі приміщення, яке роками орендувала геть інша структура, що належала до районного відділу освіти. Тоді заговорили й про реконструкцію будівлі під харчоблок. 2 роки знадобилося, аби перейти від задуму до реалізації, звісно, це все відбулося не без допомоги та підтримки угорських партнерів. Тож, 2017-й – проект та експертиза, 2018-й – реконструкція та оснащення, нарешті 2019-й рік – пошук працівників та запуск довгоочікуваного шкільного об’єкту. Офіційне ж відкриття відбулося у неділю, 13 жовтня, у рамках святкування україно-угорського свята «Дня Бетлена».

На Закарпатті угорські школи є в Ужгороді, Мукачеві, Хусті, Тячеві, Виноградові, Берегові
   
Re: Українські школи в США

Я був приємно вражений, коли дітки, які навчаються в українській школі в Канаді , заспівали Гімн України, хоча більшість батьків тих діток не українці.
   
Re: Українські школи в США
Пшениця

Моя мала у 2017 році заробила $300 і переказала їх у фонд інвалідів війни з Росією.
Потім той хлопець, якому попали її гроші, зробив операцію на очах,  частково відновив собі зір, женився і досі переписується з моєю малою.

Мала потім наступного року на свій День народження замість подарунків попросила збір коштів в своєму класі. Заробила на Ібеї $200 (шила якийсь одяг для ляльок), на ці гроші поставила в класі на стіл піци, фрукти-овочі, напої і зібрала біля $300. І на наступний рік також десь так приблизно, але гроші на пригощання на стіл вже дав я.
При відправці коштів вказали всіх однокласників.

Потім прийшов Зеленський і ковід і ідея якось померла.
   
Re: Українські школи в США

Чого в темі про українські школи в США треба поговорити про Канаду чи угорців?
   
Re: Українські школи в США

Цікаво, якщо підніму тему під новий рік, ще хтось відпишеться, чи все ті самі актори на сцені будуть?
   
Re: Українські школи в США

Моя донька ходила в українську школу в Торонто, Ст Жосафат. Hated it, bullying etc. Fuck these establishments, Canada is much better than that.
   
Re: Українські школи в США

Моя донька ходила в українську школу в Торонто, Ст Жосафат. Hated it, bullying etc. Fuck these establishments, Canada is much better than that.

Подумати, католицька школа була, може це в них такі традиції.
   
Re: Українські школи в США

Так в нас такі традиції в школі, хочу продовжувати їх в штатах, того шукаю такі самі школи там, дякую тобі Бурлі за твій комент в цій темі. І за те що відкрив мені очі на те які погані українці католики в Канаді.
Але я би хотів найти таких же поганих в штатах.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія