Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таня Адамс... B-)

Re: Таня Адамс...  B-)

А ще, наприклад, у моєї рідні, яка жила весь час в Україні. Та й серед знайомих.

А то не та, бува, мудачукня, яка отримала акредитацію каналу в Раду? Та й Єрмак, Портнов та Сивохо - то теж всі Порошенком витягнуті, так?

У Вас в квартирі не виготовляв? Так мабуть через відсутність умов, та й господиня не дала б дозволу. А так виготовляв. Нептун, Вільха, Гром - то Вам щось говорить?

та байдуже
просто магазини Рашен - це чи не єдиний видимий маркер змін при петро
Ну, якщо Ви дивитеся тільки на них, то так.
[/quote]
Спостерігач, скажіть чесно, ЩО саме ви намагаєтеся довести?
ну я б ще зрозуміла, якби ви спробували довести корисність петро для України комусь, хто тільки позавчора прибув з Альфа-Центаври
але українцям в Україні!!!  :facepalm1:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

:fuck:
грубувато, але нічо, Ви ж у чоловічому оточенні працювали,
там і надивились, але вибачайте їм, невихованим, як і я Вам вибачаю,
і все рівно Вас поважаю, за те що виростили чужу дитину,
це дорогого варте, тому "жму руку, абнімайу"(ц) :friends:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

"жму руку, абнімайу"(ц)

 :fuck: - 2, добрая женсчіна

амікошонство - це хвороба
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Спостерігач, скажіть чесно, ЩО саме ви намагаєтеся довести?
ну я б ще зрозуміла, якби ви спробували довести корисність петро для України комусь, хто тільки позавчора прибув з Альфа-Центаври
але українцям в Україні!!!  :facepalm1:
на жаль таки є українці які щиро вважають петро святим,
чи ти впевнена що то баблолайки?
   
Re: Таня Адамс...  B-)

добрая женсчіна
ну нє то шоп да, ну і нє совсєм нєт  :blush2:

амікошонство - це хвороба
не буду заперечувати, може і так, тому заспокойтесь  :kez_04:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

не буду заперечувати, може і так, тому заспокойтесь

фємоахтунг  :facepalm:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

фємоахтунг  :facepalm:
от і добре  :friends:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

от і добре  :friends:

це огидно  :bueee:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

це огидно  :bueee:
маєте на це право, не можна нікому забороняти ригати  :nea:
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Таня Адамс
33 хв  ·

Пришла и моя очередь флешмобить на тему двух лет со дня выборов новых лиц и конца эпохи зубожиння.
18+
Будучи человеком предельно приземленным и без глубокого внутреннего мира, всю происходящую со мной по жизни пургу я оцениваю просто: сравниваю с точкой отсчета на предмет «а вот конкретно мне сейчас лучше или хуже».
И еще один нюанс: я умею достаточно долго ползти в тоннеле в багнюке накарачках, если я точно знаю, что ползу к свету, а не в другую сторону.
Итак. Конкретно для меня за эти два года:
- совершенно не изменилась зарплата при том, что цены абсолютно на всё выросли (даже кошачьи консервы с 9-ти грн стали стоить почти 16). Не надо мне трындеть, что места надо знать дешевые: архив Привата помнит всё. И годами хранит траты на жратву в одних и тех же магазинах на примерно один и тот же набор продуктов.
- ценник на коммуналку ощутимо увеличился. (и это с учетом того, что с нашей хозяйки ОСББ сняли субсидию, и поэтому весь дом теперь обязан мерзнуть, отопление у нас выключили в середине марта…)
- программа для переселенцев-УБД практически перестала финансироваться и призрачная надежда прибарахлиться жильём превратилась в «пилите, Шура, они золотые!»
- идиотские локдауны привносят в увлекательный квест выживания тяжелый аромат п***а. Это же цепная реакция: закрылся бизнес, нет денег, никто не несёт деньги на рынок товаров и услуг, рынок потихоньку загинается.
Ну да ладно.
Это всё важно – пищеварительное такое. Низкоуровневый безыдейный комфорт. Но я повторю, что готова ползти к свету. Так где же в этом болоте «Потерпите!» притаилась жаба «А чтобы что?».
 Где свет? Куда ползти?
Меня беспокоит вопрос Донбасса – и там полная жопа. Войну, как и предполагалось, остановить невозможно. И клоун, который обвинял Пороха в том, что он наживается на войне, теперь просто на ней наживается сам. Я же правильно понимаю концепцию «Война выгодна барыгам!»?

Более того:

- линия разграничения плавно смещается на запад,
- реформы в армии идут по пи3де,
- МО пилит бабло на закупках списанных болгарами ракет для «Рапиры»,
- а в ТКГ у нас Люся с перманентным недержанием сфинктеров.

Меня беспокоит вопрос антироссийской коалиции – и там тоже жопа. Европейцы считают волосы на собственном лобке и уже даже не обеспокоены, судя по последнему заявлению Макрона. США получила бойкого президента, но зеленые старательно пытаются просрать и это бесконечной поебенью с дирками пливкача.

Меня беспокоит Медведчук, который вроде как сильно под санкциями, но его канал получает аккредитацию в Раду. Беспокоят Ермак, Портнов, Арахамия, Беня, Саша-Велюр, которые живут по принципу «Да, мы уёбки. Да, мы творим, что хотим. И хули вы на сделаете?».

   
Re: Таня Адамс...  B-)

Я, наверное, просто не вижу «хорошего».

Покажите, а. На куда смотреть? На экономику с внезапно убыточным Энергоатомом? Социалку за кредиты, которые нам уже никто не даёт? Образование со Шкарлетом? Дороги, в которые зарыли гору задохнувшихся людей? НАТО и ЕС с молчаливым саботажем?
Где б***ь свет? Куда мы ползём? Я готова терпеть и ебашить. Я прощу Вове кортежи, Буковели, проданного в Россию «Папика». Я закрою глаза на прошлые его квартальские грешки и шмыгающий нос. Но покажите мне морковку! Хоть издали. Покажите мне фактаж: что за два года сделано в войне с РФ. Что сделано в движении Украины в ЕС и НАТО. Что сделано для безопасности и армии.  Ноль, зеро. Ни.Ху.Я.

Все пять лет с 14-го было п***а как трудно. Морально, физически, финансово. Но я видела цель и я знала, что медленно, херово, спотыкаясь мы идём к ней.
С каждым новым ровным дулом в армии.
С Нептуном и с Ольхой.
С отказом от газа и электрики РФ.
 С безвизом, с ПДЧ в НАТО, с Медведчуком и Беней, сидящими тихо под веником.
Теперь я вижу только то, что Украина стала растворяться. Истончаться как масло, намазанное по слишком большому куску хлеба. Её не хватает на все эти новые рты и вернувшиеся старые хлебала.
Вот такой сука флэшмоб получился, простите. Сколько я не просила показать мне перемоги, находилось лишь что-то на местном уровне. Децентрализация – это ж такая мелочь, которую и замечать не стоило, пока у нас были «свинарчуки»…
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Ну, якщо Ви дивитеся тільки на них, то так.
Спостерігач, скажіть чесно, ЩО саме ви намагаєтеся довести?
ну я б ще зрозуміла, якби ви спробували довести корисність петро для України комусь, хто тільки позавчора прибув з Альфа-Центаври
але українцям в Україні!!!  :facepalm1:
[/quote]

Та нічого я не намагаюся довести, ну скільки разів Вам це повторювати? Ви хоч запишіть десь, чи шо. Я на форум приходжу виключно розважатися, коли маю час та натхнення. І чому Ви раптом згадали українців? По-перше, нащо мені їм щось доводити, вони ж думають в унісон зі мною. По-друге, Ви який маєте стосунок до українців? Чи у Вашому розумінні малороси та українці - то одне і те саме? У системі понять, що відштовхується від країни, а не від Вашої особистості, це геть не тотожне.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

А, тут Денак дятлів гоняє. Ну, не буду заважати.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

По-перше, нащо мені їм щось доводити, вони ж думають в унісон зі мною. По-друге, Ви який маєте стосунок до українців? Чи у Вашому розумінні малороси та українці - то одне і те саме?
Ну от ви, очевидний малорос з комплексом меншовартості, є українцем чи ні?
Напевно що таки є..
Хай як не прикро, але україножера, який перед ким тільки не плазував заради власного зиску, який послуговується висловами на кшталт "цинічних бандер-бандитів", також обирали українці...
І серед тих 30%, які щиро хотіли бачити президентом своєї країни посереднього коміка-космополіта, також напевно є українці..
От такі ми..Напевно через такі виверти свідомості і задовольняємося тим "що маємо"
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Ну от ви, очевидний малорос з комплексом меншовартості, є українцем чи ні?
Напевно що таки є..
Хай як не прикро, але україножера, який перед ким тільки не плазував заради власного зиску, який послуговується висловами на кшталт "цинічних бандер-бандитів", також обирали українці...
І серед тих 30%, які щиро хотіли бачити президентом своєї країни посереднього коміка-космополіта, також напевно є українці..
От такі ми..Напевно через такі виверти свідомості і задовольняємося тим "що маємо"
Смех и грех | Российский СТС купил "Лигу смеха" у студии Квартал 95. Это Липецкая фабрика Зеленского?
https://biz.liga.net/pervye-litsa/reklama-marketing/article/rossiyskiy-sts-kupil-ligu-smeha-u-studii-kvartal-95-eto-lipetskaya-fabrika-zelenskogo
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Ну от ви, очевидний малорос з комплексом меншовартості, є українцем чи ні?

Я є українцем, звичайно. А от малоросом - ні. І Вам варто дивитися на реальний світ, щоб не бачити малоросів там, де їх немає, якщо Ви, звичайно, цього хочете. Але, власне, робіть, як знаєте, Ви все одно вже нічого і ніколи на добре не змінете.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Я є українцем, звичайно. А от малоросом - ні. І Вам варто дивитися на реальний світ, щоб не бачити малоросів там, де їх немає, якщо Ви, звичайно, цього хочете. Але, власне, робіть, як знаєте, Ви все одно вже нічого і ніколи на добре не змінете.
Вся різниця бачень полягає у різному визначенні поняття "малорос".
В даному конкретному контексті для мене це той, хто толерує заяви про якісь злочини наших прадідів проти інших народів, можливо навіть ті, хто свідомо вживає слово "бандера" у негативному контексті і т.п. речі.
Ну так, і напевно малоросами є ті 30%, які свідомо хотіли бачити досить посереднього кловуна - космополіта на посту президента України.

У вас же малороси - це виключно ті, хто "протипетро".
Не вважаєте, що ваша позиція виглядає дещо примітивною?
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Смех и грех | Российский СТС купил "Лигу смеха" у студии Квартал 95. Это Липецкая фабрика Зеленского?
"Лига смеха" - це жах і ганьба. Я пару разів потрапляла, перемикаючи канали, до кінця не второпала, в чому там сенс, чи то вони якось змагаються проміж себе у тупих примітивних жартах, чи то просто виступають..Хоча наче якесь журі внизу сидить..Я хз..Але - жах.
Коцапи купили? Гроші заплатили? Ну і добре, що таке г-но втюхнули.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

"Лига смеха" - це жах і ганьба. Я пару разів потрапляла, перемикаючи канали, до кінця не второпала, в чому там сенс, чи то вони якось змагаються проміж себе у тупих примітивних жартах, чи то просто виступають..Хоча наче якесь журі внизу сидить..Я хз..Але - жах.
Коцапи купили? Гроші заплатили? Ну і добре, що таке г-но втюхнули.
ну так тобі ні масло рошенівське, ні шалені бджілки не вставляють! чим же петро тоді гірший, ГА?!
   
Re: Таня Адамс...  B-)

ну так тобі ні масло рошенівське, ні шалені бджілки не вставляють! чим же петро тоді гірший, ГА?!
Петро виводив гроші з України для інвестування їх в економіку завжди ворожої нам паРаші, створював робочі місця для паРашників, сплачував гроші до бюджету паРаші.
Насправді не думаю, що все вищеперераховане є аж таким злочином у розумінні космополіта Зеленського, але гроші з паРаші він виводив, а не навпаки.
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Петро виводив гроші з України для інвестування їх в економіку завжди ворожої нам паРаші, створював робочі місця для паРашників, сплачував гроші до бюджету паРаші.
Насправді не думаю, що все вищеперераховане є аж таким злочином у розумінні космополіта Зеленського, але гроші з паРаші він виводив, а не навпаки.
Кицю, не прикидайся тупішою, ніж ти є.
продати права на програму - це  створювати ті самі "робочі місця" в параші, ті самі податки в бюджет параші
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Кицю, не прикидайся тупішою, ніж ти є.
продати права на програму - це  створювати ті самі "робочі місця" в параші, ті самі податки в бюджет параші
не мели дурні, котику
   
Re: Таня Адамс...  B-)

не мели дурні, котику
кицю, не придурюйся. все ти чудово розумієш. просто покайся, і я прийму твою сповідь...  B-)
   
Re: Таня Адамс...  B-)

Вся різниця бачень полягає у різному визначенні поняття "малорос".
В даному конкретному контексті для мене це той, хто толерує заяви про якісь злочини наших прадідів проти інших народів, можливо навіть ті, хто свідомо вживає слово "бандера" у негативному контексті і т.п. речі.
Ну так, і напевно малоросами є ті 30%, які свідомо хотіли бачити досить посереднього кловуна - космополіта на посту президента України.

У вас же малороси - це виключно ті, хто "протипетро".
Не вважаєте, що ваша позиція виглядає дещо примітивною?

Ну, якщо просто, то малорос - це типу українець, якому абсолютно все одно, чи буде та Україна, чи ні. Тобто людина, яка замість президента, що для України домігся найбільше, обирає "какаяразница", є за цим визначенням малоросом і не є українцем. Дурістю вибір пояснити теж вже не вийде, мовляв, насправді українці, але за Зеленського проголосували, бо дурні. Ні, бо що несе за собою обрання Зеленського, всі знали від українців. Але малоросами не є виключно всі, хто проти Петра. Скоріше за все серед його прихильників також є малороси.

І я не згоден з Вами, що моя позиція дещо примітивна - вона насправді примітивна до краю. Є визначення, є об'єкти, що відповідають визначенню, є ті, які не відповідають. Але ж більше нічого і не треба. Навіщо пускатися у якісь філософські нетрі, адже від способу міркування собака, наприклад, кішкою не стане, і малорос на українця не перетвориться, і шкода від його вибору нікуди не дінеться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія