Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Костя Меладзе оказывается и Аню Лорак, и Олю Полякову :facepalm:

Главное имел их живьём!!!! ;o
   
тут как би у вас ніхто не питає, куди їй треба чи не треба шурувати.
Тут вам пояснюють, шо є така річ як примушування до сексу за якісь ніштяки. Тобто проституція.
Прикрути трохи свою ханжеську правильність.
Ніхто нікого не примушує. Є пропозиція. Ні?
Розвертаєшься і закриваєш двері з іншого боку.
А я як продюсер починаю слухати кукареку іншої
претендентки. Зважаючи на якість сучасного мистецтва,
черга за дверима буде на пів Київа.
Кастінг до віагри я ще пам*ятаю. :laugh:
А ще краще пам*ятаю відбори на конкурси краси в 90і.
   
Самолет терпит бедствие. Командир говорит стюардессе:
"Пойди, успокой пассажиров."
Та выходит в салон и говорит: "Уважаемые пассажиры, сейчас я сниму блузку и у самолета отвалится крыло."
Все в шоке: "НЕТ, НЕ НАДО!!!!!!!"
Один грузин с заднего сидения: "Давай!"
Стюардесса снимает блузку и отваливается крыло.
Та продолжает: "А сейчас я сниму юбку и у самолета отвалится второе крыло."
Все в шоке: "НЕТ, НЕ НАДО!!!!!!!"
Один грузин с заднего сидения: "Давай!"
Стюардесса раздевается и у самолета отваливается второе крыло.
Та опять говорит: "А сейчас я сниму лифчик и у самолета отвалится хвост."
Все в ужасе: "НЕТ, НЕ ВЗДУМАЙ!!!!!!!"
А грузин опять: "Давай!"
Естественно, самолет падает в море, выживает только грузин. Плывет он и думает:
"Стюардесса - бл@дь, и шутки у нее - бл@дские."
   
Чоловік пропонує близькість. Жінка відмовляється і йде
навчатись на муляра
тобто, якшо тебе спіймають гомики і скажуть або ми тебе виіпемо, або відвеземо у ліс або на середину моря і викинемо, то це для тебе буде норм вибір, да?
   
Естественно, самолет падает в море, выживает только грузин. Плывет он и думает:
"Стюардесса - бл@дь, и шутки у нее - бл@дские."
чому це?
   
Розвертаєшься і закриваєш двері з іншого боку.
А я як продюсер починаю слухати кукареку іншої
претендентки. Зважаючи на якість сучасного мистецтва,
черга за дверима буде на пів Київа.
Кастінг до віагри я ще пам*ятаю.

У 2000-х роках в одній цікавій конторі номінальним директором та власником був бандюган Коля, права рука іншого вінницького бандюгана, що був депутатом.
Й от він мутив кастинг бабів на роботу в один крутий на ті часи кабак від тієї контори. Зарплата була  дуже норм, тому претенденток прилізло нормально так.
Облапав усі претенденток, одну вдув  в себе в кабінеті :gigi:  Шось з семи дівок лише двоє почали протестувати, то вїн одразу послав їх нафуй, а інші  погодились на пропозицію.
   
чому це?
Тебе не понять. Хату уже отмутил у родственника?
   
Тебе не понять.
це нікому не панять.
Я колись тут про цей анекдот тему створював.
   
або відвеземо у ліс або на середину моря і викинемо
А таке порівняння тут яким боком? Навряд чи хто бабам ставив аж такі умови, нема сенсу, простіше знайти іншу бабу, аніж там шось погрожувати та лякати.
   
А таке порівняння тут яким боком?
а це те ж саме шо і сабж, тіки з невеликою натяжкою, для драматичності :D

Навряд чи хто бабам ставив аж такі умови
ну, коли баба відучилася на актрису, а їй пропонують або трах або пі3дуй на стройку, то це приблизно те ж саме шо і викинути посеред моря.
   
тобто, якшо тебе спіймають гомики і скажуть або ми тебе виіпемо, або відвеземо у ліс або на середину моря і викинемо, то це для тебе буде норм вибір, да?
Не дружок, тут другой выбор. Или гомики тебя выипут и будешь тусовать с ними в папугайском пинжаке на сцене пидарского театра или иди себе дальше добрый человек.   :K
   
тобто, якшо тебе спіймають гомики і скажуть або ми тебе виіпемо, або відвеземо у ліс або на середину моря і викинемо, то це для тебе буде норм вибір, да?
Почитай вище анекдот про літак, стюардесу і грузина. Це точно про тебе.
Покажи будь ласка той момент, де продюсер вчиняє полювання на кандидаток,
сам процес загону, відвезення до лісу, викидання в море тощо.
Ти перекручуєш неприпустимо саму ситуацію.
Твої фантазіі цікаві, але не мають відношення до реальності.
Ще одна така заява і я вважатиму що ти мене тролиш.
   
тіки з невеликою натяжкою, для драматичності
Шось натяжка твоя взагалі тут ніяким боком.
ну, коли баба відучилася на актрису, а їй пропонують або трах або пі3дуй на стройку,
Актріса ні в рот їпісь талановита? - ну то районий театр драми та комедії завжди має вакансії та й аніматори нормально заробляють.

Останнє редагування: 2 травня 2021 00:56:49 від птах Сорока
   
а це те ж саме шо і сабж, тіки з невеликою натяжкою, для драматичності :D

ну, коли баба відучилася на актрису, а їй пропонують або трах або пі3дуй на стройку, то це приблизно те ж саме шо і викинути посеред моря.
Що значить вивчилась? Отримала диплом?
А якщо не відповідає ролі, сценарію, темпераменту і ще багато факторів.
Ти розумієш що таке кастинг?
На нього йдуть добровільно і або отримують роль або ні.
І вирішує режисер та продюсер. До чого тут диплом?
Диплом актора не гарантує працевлаштування.
Про це доречі повідомляють ще під час укладення договору на навчання.
   
Що значить вивчилась? Отримала диплом?
В Кульку та Лорак вивчилась, теж неїпаццо "джерело талантів" ))
   
Шось натяжка твоя взагалі тут ніяким боком.
це якшо думати це не ваше. То да.
А вообще це життя таке.

Ось вам ще приклад: ви посеред пустелі, у вашій машині пробито колесо, домкрата нема.
Ви находите автомайстерню, а майстер вам пропонує відсмоктати за домкрат або йти через пустелю пішки.
Уявили?

Якшо змогли уявити, то тепер думаю, зможете уявити, шо шоубіз для дівчат у сабжі, це пустеля, а домкрат це можливість стати співачкою, і все зрозумієте.
   
Ось вам ще приклад: ви посеред пустелі, у вашій машині пробито колесо, домкрата нема.
Ви находите автомайстерню, а майстер вам пропонує відсмоктати або йти через пустелю пішки.
Ну дівки ж не були в тій ситуації, "а-ля пустеля, йди пішки й здихай".
Ну от нах ти дурня вмикаєш?
   
Ну дівки ж не були в тій ситуації, "а-ля пустеля, йди пішки й здихай".
для них це те ж саме.
   
для них це те ж саме.
Той самий кульок, де вчилась Лорак випускає на рік декілька тисяч "актрис й співунців", а таких кульків чи не в кожному обласному центрі.
І шо, всі мають бути актрисами, що капець як потерпають в "пустелі"?
Коротше, ти вже зайобуєш своєю чи то тупістю чи упоротістю.   (td)

Останнє редагування: 2 травня 2021 01:08:44 від птах Сорока
   
І шо, всі мають бути актрисами, що капець як потерпають в "пустелі"?
із тисяч зірками стають одиниці. Інколи їх примушують проходити через ліжко.


Коротше, ти вже зайобуєш своєю чи то тупістю чи упоротістю.
ти просто не в курсі про кухню шоубіза. Ну або тупий.
   
із тисяч зірками стають одиниці. Інколи їх примушують проходити через ліжко.
А інколи не примушують.

ти просто не в курсі про кухню шоубіза.
Ну розкажи мені шось про кухню шоубіза, де ти вчився, хто тобі пропонував в ліжко піти чи погодився ти або ні.
   
А інколи не примушують.
а інколи примушують і у сабжі якраз про це

Ну розкажи мені шось про кухню шоубіза, де ти вчився, хто тобі пропонував в ліжко піти чи погодився ти або ні.
у ніщіх слуг нєт.
теж мені, нашов декламатора. :fuck:
   
це якшо думати це не ваше. То да.
А вообще це життя таке.

Ось вам ще приклад: ви посеред пустелі, у вашій машині пробито колесо, домкрата нема.
Ви находите автомайстерню, а майстер вам пропонує відсмоктати за домкрат або йти через пустелю пішки.
Уявили?

Якшо змогли уявити, то тепер думаю, зможете уявити, шо шоубіз для дівчат у сабжі, це пустеля, а домкрат це можливість стати співачкою, і все зрозумієте.
И опять всё не так. Машина сломалась среди сотни автосервисов, а у тебя из денег только талант сосать. Но это еще не всё, тебя не устривает, что филиал фастовского драматического автосервиса согласен тебе помочь за бесплатно, ты же со своей сорокасантиметровой глоткой достоин дворца автосервиса "Украина", но как было сказанно выше, из денег и талантов только уменее сосать.  :K
   
у ніщіх слуг нєт.
теж мені, нашов декламатора.
Тобто ти не в шоубізі, зрозуміло. То не вийопуйся.
Хоча пардон, з шоубізом тебе пов'язує піаніна, як я міг забути про це.

И опять всё не так. Машина сломалась среди сотни автосервисов, а у тебя из денег только талант сосать. Но это еще не всё, тебя не устривает, что филиал фастовского драматического автосервиса согласен тебе помочь за бесплатно, ты же со своей сорокасантиметровой глоткой достоин дворца автосервиса "Украина", но как было сказанно выше, из денег и талантов только уменее сосать.
Файно описав (tu)
   
це якшо думати це не ваше. То да.
А вообще це життя таке.

Ось вам ще приклад: ви посеред пустелі, у вашій машині пробито колесо, домкрата нема.
Ви находите автомайстерню, а майстер вам пропонує відсмоктати за домкрат або йти через пустелю пішки.
Уявили?

Якшо змогли уявити, то тепер думаю, зможете уявити, шо шоубіз для дівчат у сабжі, це пустеля, а домкрат це можливість стати співачкою, і все зрозумієте.

Ельф, ти тут тролиш всіх чи дахом поїхав після ковіду? Поки що по-доброму питаю.
До чого тут твої екстремальні ситуаціі до звичайної співбесіди в теплому кабінеті
без удавки, тельфера та домкрата?
   
Машина сломалась среди сотни автосервисов
які нах сотні автосервісів?
всі півіци наприклад проходять крізь поплавського.
а той шо в сабжі, у нього достатньо зв'язків, шоб "вимкнути" будь-яку півіцу, якшо вона не буде зговорчивою.

Тобто ти не в шоубізі, зрозуміло. То не вийопуйся.
тут тіки ти вийопуєшся.

Хоча пардон, з шоубізом тебе пов'язує піаніна, як я міг забути про це.
ну так отож.
У мене хоч піаніно єсть. А ти баран бараном. Таким і помреш.
   
До чого тут твої екстремальні ситуаціі до звичайної співбесіди в теплому кабінеті
а шо, неочевидно?
Це шоубіз, там завжди так було.
Інша справа, шо тепер це пздц обговорюється.
   
всі півіци наприклад проходять крізь поплавського.
:facepalm1:

У мене хоч піаніно єсть.
В мене також було. Ось точно таке: :fuck:
   
які нах сотні автосервісів?
всі півіци наприклад проходять крізь поплавського.
а той шо в сабжі, у нього достатньо зв'язків, шоб "вимкнути" будь-яку півіцу, якшо вона не буде зговорчивою.

тут тіки ти вийопуєшся.

ну так отож.
У мене хоч піаніно єсть. А ти баран бараном. Таким і помреш.
Ты с дуба рухнул? Поплавок это такая контора, которая выдает/продает дипломы певиц, провинциальным дурам. Понимаешь, нельзя заплатить за учебу в Поплавке и стать известной певицей, это такой же нонсенс, как гастроли фастовской оперы (что само по себе нонсенс) в La Scala. Певиц делают в консерватории. Актрис делают в Карпенко-Карого. Сосать учатся самостоятельно, по крайней мере мне не известен ВУЗ впускающий специалистов этого профиля. Ты понимаешь, что певица это ни хрена не бюджетный стартап, он может выстрелить, а может и не выстелить. Нужно потратить хренову тучу бабок, на то чтобы из смазливой мордашки сделать звезду, и голос там совсем не на первом месте. Популярный автор, композитор, хороший звуковик и модный режисер клипов, правильная контора по свету и эффектам и много-много денег делают из провинциальной дуры "певицу Камалию", Асию Ахат и т.д. А извините кусок пи3дятины найти это вообще не проблема, стоит маленькими буквами в сельской газете объявить кастинг на "звезду", как через полчаса у тебя телефон станет красным на ближайшие несколько недель.
   
Чому жодна швея-мотористка не пожалілася що роботу отримала через ліжко?! Не розумію.
   
  У кого які стандарти.
https://www.youtube.com/watch?v=TCUNvCjLrTo&t=302s
какой же ты идиот.
Нарід любить песни которые может спеть сам. И правильно любит
   
какой же ты идиот.
Нарід любить песни которые может спеть сам. И правильно любит
1. ТП навіть не задумується, що таке італійська опера.
2. Цапи нє нарід, йопнуте непорозуміння, гардіца піснями по бірьозу паламаті, княжну утопіті, і раступ-піся рош високая, тайну свята сахрані.
    Кримінал і пляцтво. :punish:
   
В шоу бизнесе известными становятся только через постель, все!
   
В шоу бизнесе известными становятся только через постель, все!
ті шо у сабжі да.
але чудеса бувають, коли людина дуже довго працює і пробивається сама. Це рідкість.
   
У 2000-х роках в одній цікавій конторі номінальним директором та власником був бандюган Коля, права рука іншого вінницького бандюгана, що був депутатом.
Й от він мутив кастинг бабів на роботу в один крутий на ті часи кабак від тієї контори. Зарплата була  дуже норм, тому претенденток прилізло нормально так.
Облапав усі претенденток, одну вдув  в себе в кабінеті :gigi:  Шось з семи дівок лише двоє почали протестувати, то вїн одразу послав їх нафуй, а інші  погодились на пропозицію.
цікаво чи він Брежнєву ще тоді, на початку нульових оприходував, коли вона голa в ракушці співала  :gigi:

і за Седокову цікаво. про Грановську, ту що зараз Мейхер питань немає. коли був угар 90-их, комусь прийшла в голову ідея, в кабаку, де народ жере і бухає, запустити дівчат з стриптизом, і Надя там танцювала посеред столиків.
   
А інколи не примушують.

Ну розкажи мені шось про кухню шоубіза, де ти вчився, хто тобі пропонував в ліжко піти чи погодився ти або ні.
а ще актриси виходять заміж за старперів грандів-акторів чи режиссерів, щоб зніматися. теж свого роду прінуждєніє.
   
Ось вам ще приклад: ви посеред пустелі, у вашій машині пробито колесо, домкрата нема.
Ви находите автомайстерню, а майстер вам пропонує відсмоктати за домкрат або йти через пустелю пішки.
Уявили?
Вихід завжди Є !!!
Їде араб по пустелі на верблюді. Тут бах, верблюд стає як вкопаний, не рухається
Араб, пошарпав, туди сюди, ніяких дії, стоїть, як вкопаний
Араб, подивився, навкруги, бачить, автосервіз
Заходить, хлопці, поможіть - верблюд встав, не хоче йти
Грузин - Завади на естакаду
Ну завели, верблюда, грузин, бере два молотка і зівсієї сили, верблюду, по яйкам
Верблюд, як ракета, ломанувся
Араб, питає - а як, я його тебе наздожену ?
ЗАХАДИ НА ЄСТАКАДУ !!!!
   
Вихід завжди Є !!!
у цих дівчат шо у сабжі, виходу не було.
   
які нах сотні автосервісів?
всі півіци наприклад проходять крізь поплавського.
а той шо в сабжі, у нього достатньо зв'язків, шоб "вимкнути" будь-яку півіцу, якшо вона не буде зговорчивою.

тут тіки ти вийопуєшся.

ну так отож.
У мене хоч піаніно єсть. А ти баран бараном. Таким і помреш.
-----------------------------------------
Своим маленьким члеником тыкал? Как ЗЕленский? :D  Тыкал,тыкал... но си-бимоль не вышла... :D  X(
   
-----------------------------------------
Своим маленьким члеником тыкал? Как ЗЕленский? :D  Тыкал,тыкал... но си-бимоль не вышла... :D  X(
повія з окружної плавно почала обсмоктувати членіки  :laugh:  :super:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія