Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна вперше в історії запровадила санкції проти топ-10 контрабандистів

Бубочка рассказал хомячкам как наказав 10 вражин он получит 100500 млрд в бюджет. Хомячки радосно развесили уши и готовятся получить свою долю соершенно забыв куда ушли деньги из коронофонда. Да, хомячки на то и хомячки...  :laugh:
   
Люди задают вопрос: а нельзя контрабандистов просто взять и посадить, без санкций?
 :laugh:
   
чому проти тих, хто їм дозволяв це робити, навіть санкцій не вводять?
Це примітивне залякування, нічого доброго з того не буде, хіба що для своїх.
   
Це примітивне залякування, нічого доброго з того не буде, хіба що для своїх.
це передел
   
Бубочка рассказал хомячкам как наказав 10 вражин он получит 100500 млрд в бюджет. Хомячки радосно развесили уши и готовятся получить свою долю соершенно забыв куда ушли деньги из коронофонда. Да, хомячки на то и хомячки...  :laugh:
(tu)
Телепні, які дальше свого носа не бачать. Прорахувати навіть на один крок не здатні.
   
це передел
Так, саме так. Розорення маси імпортерів і простих підприємців. На їхнє місце прийдуть свої. А ті 10 - відкупляться.
   
Люди задают вопрос: а нельзя контрабандистов просто взять и посадить, без санкций?
 :laugh:
Вы что! Как это? Не согласуется с простыми действиями
   
Кажуть, що це ще й помста Баканова.
Він хотів завести на потоки своїх людей, але "старі" контрабандисти цього не допустили.

Ну і ще - Аваков і Ілля Павлюк своїх людей відмазали.
Наприклад, в списку нема нікого з Харківщини і взагалі з східного напряму.
   
:lol:  чем вас там поят,что у вас такое в голове?

Брати хабарі галичанам можна, бо вони бідні  :weep:
   
Так, саме так. Розорення маси імпортерів і простих підприємців. На їхнє місце прийдуть свої. А ті 10 - відкупляться.

Які імпортери, не ганьбися. Контрабанда як є, крадуть у держави заради власного гешефту.
   
Бокало - то Пупса людина

Та там весь список не останні люди, на Львівщині митницю кримінал контролює.
   
Этот ибанатизм, даже не хочется обсуждать...
   
Брати хабарі галичанам можна, бо вони бідні  :weep:

Цэевропейцы as is
   
Этот ибанатизм, даже не хочется обсуждать...

Как будто тебя кто то об этом просит
   
Цэевропейцы as is

Вони за Україну крадуть
   
індивідуальні санкції проти власних громадян по фактично одноосібному рішенню президента (РНБО це координаційний / дорадчий орган при президентові, тобто все одно вирішує президент) - це якесь ноу-хау :facepalm: погано скінчиться...
тут десь э гілка, де різні шлюдаси і мічігани доводили, що санкції - це класс!
Я дуже-дуже-дуже з натяжкою можу на 0,0001% погодится з політичною доцільністю санкцій проти мудачука, але тут вже преребор.
Це порушення основоположних принципів права: людину звинувачують без суду. Мені насрати, чи він контрабандист чи ні: беріть за вухи, в суд і на в'язницю.
А чому ж ні?
Тобто, доказів проти них ніяких, я так розумію? Як, між іншим, і проти мудачука. 
Не знаю, чи звернуться ці особи до суду, але дуже хочу щоби ВСУ скасував (а він скасує) укази цієї мерзотної тварюки і вжарив би компенсацію мільярдів 20. Може тоді хтось зрозуміє, що не треба гратися з правом і законом.

Останнє редагування: 2 квітня 2021 23:34:52 від Генрих Германович
   
Так же как отменил санкции против Медведчука?Сходи к холодильнику,нашкрябай льда в морозилке что ли
Розгляд справи призначений десь на 20 числа квітня. Ще не було засідань. Чекай, буде.
   
Цэевропейцы as is

Мені колись розповідали історію про не останнього службовця у Львові, який прийшов до банку брати кредит: так на питання, чи є в нього додаткові джерела доходу, він щиро відповів "Я хабарів не беру, я людям допомагаю, а вони віддячують".

Гондони як є...
   
на постах його роботу виконують Василь Пісний
Это не тот что в январе от ковида завернулся?
   
Вы что! Как это? Не согласуется с простыми действиями

 :pooh_lol:  (tu)
   
Розгляд справи призначений десь на 20 числа квітня. Ще не було засідань. Чекай, буде.

Я понимаю что вся шокладно-опзшная общественность мечтает что 20 числа что то изменится,но что то мне подсказывает,что будет как сегодня со звонком Байдена
   
Самое прекрасное, что никто уже не вспоминает - санкции к гражданам Украины по Закону Украины возможны только в случае "субъекта связанного с терроризмом". Зачем через задницу делать то что ты считаешь нужным для страны - никак не пойму. Измени в законе два слова, пока у тебя есть большинство, и накладывай ты эти санкции на Альперина с утра до вечера, если никто из кучи правоохранительных органов с ним разобраться не может (хотя правильней и нужнее для страны - настроить работу этих органов что бы твое вмешательство не требовалось). А так... Офис простых решений без учета последствий.. Только даже Игорь Валериевич  вон начинает убеждаться что его афоризм про кассу в конце, это не просто слова.. :)
Или наш Зе тупо не понимает что он подписывает, или надеется "кассу" каким-то  образом обойти.. Обнулить счет чем-то большим.. 
Пиночет тоже наверное что-то понимал, но у самурая есть путь, и его нужно пройти.
   
Как будто тебя кто то об этом просит
Одноклеточное, твое дело, шестерить, а не спрашивать, у кого то, его мнение...
   
Какие-то люди берут "Форбс контрабандистов Украины" и президент решительно вводит против них санкции... Какая-то чушь. На каком основании?
Вам не кажется, что завтра районный суд Малиновского района Одессы, Герцаевского района Черновицкой области,  Чопа Закарпатья и Самбора Львовской области это решение РНБО отменит?
Не думаю, вряд ли найдется судья который захочет чтоб им вытерли задницу, как Тупицким.
   
что будет как сегодня со звонком Байдена
№6, делает вид, что не знает, на фоне каких событий, был этот звонок...
И что он означает, поддержку Украины, а не персонажа на табуретке...
Хeровые у вас, какие то, методички...
   
Шото виглядає наче "Це наша Корова -і ми її доїмо" 8-)
   
Одноклеточное, твое дело, шестерить, а не спрашивать, у кого то, его мнение...

А твое сосать и помалкивать под столом.Поэтому не нарушай свою должностную инструкцию
   
№6, делает вид, что не знает, на фоне каких событий, был этот звонок...
И что он означает, поддержку Украины, а не персонажа на табуретке...
Хeровые у вас, какие то, методички...

Зато у вас отличные,только жаль  что для олигофренов
   
Я не понял, свыни опять ПЕТИнгом занимаются?  8-:
   
Тобто, коли контрабасиста  не можуть  (а скоріше не хочуть) притягнути за рішення суду, то оголошують йому санкції. :lol:
Взагалі то це правовий трешак.
А якщо завтра Зелепень когось оголосить педофілом чи маньяком й ініціює  проти нього санкції поза межами правового поля?
Ну а фулі, давайте завтра комусь оголосимо санкції за вбивство, й не будемо саджати до цугундеру?


   
Тобто, коли контрабасиста  не можуть  (а скоріше не хочуть) притягнути за рішення суду, то оголошують йому санкції. :lol:
Взагалі то це правовий трешак.
А якщо завтра Зелепень когось оголосить педофілом чи маньяком й ініціює  проти нього санкції поза межами правового поля?

зелепні почали щось підозрювати  :pooh_lol:
   
зелепні почали щось підозрювати
Я не знаю, кого ти маєш на увазі, я ніколи зелепнем й не був ))
Але в принципі цей "беспрєдєл", шо зараз мутить Зелепень, мав би робити Петро у 2014, тоді як "революційна доцільність", це було б норм.
А зараз воно вже сприймається як визнання імпотенції державних інституцій.

Останнє редагування: 2 квітня 2021 23:53:13 від птах Сорока
   
Тобто, коли контрабасиста  не можуть  (а скоріше не хочуть) притягнути за рішення суду, то оголошують йому санкції. :lol:
Взагалі то це правовий трешак.
А якщо завтра Зелепень когось оголосить педофілом чи маньяком й ініціює  проти нього санкції поза межами правового поля?
Ну а фулі, давайте завтра комусь оголосимо санкції за вбивство, й не будемо саджати до цугундеру?


Ну а что делать если все прогнило и у мафии такие средства что можно купить любого судью?Понятно что нужны реформы,переатестации,изменения в законах итд и это дерьмо может тянутся и дальше десятки лет.Поэтому и приходится так грубо решать вопросы.Главное в чьих интересах это все будет сделано и чем в итоге закончится
   
Тобто, коли контрабасиста  не можуть  (а скоріше не хочуть) притягнути за рішення суду, то оголошують йому санкції. :lol:
Взагалі то це правовий трешак.
А якщо завтра Зелепень когось оголосить педофілом чи маньяком й ініціює  проти нього санкції поза межами правового поля?
Ну а фулі, давайте завтра комусь оголосимо санкції за вбивство, й не будемо саджати до цугундеру?
ну так 3е ж сам є ассом юриспруденції. навіть диплома має :pooh_lol:
   
Я не знаю, кого ти маєш на увазі, я ніколи зелепнем й не був ))
Але в принципі цей "беспрєдєл", шо зараз мутить Зелепень, мав би робити Петро у 2014, тоді як "революційна доцільність", це було б норм.
А зараз воно вже сприймається як визнання імпотенції державних інституцій.

Ну да.Можно было передать это на рассмотрение какому-нибудь Тупицкому или Вовку из ОАСК.Там бы точно всех осудили по закону и без беспредела

Останнє редагування: 2 квітня 2021 23:58:10 від dimec
   
Ну а что делать если все прогнило и у мафии такие средства что можно купить любого судью?
Це фуйня повна.
Тоді якшо вже так "грубо решать вопросы", то до складу РНБО треба вводити суддів, прокурорів чи якусь "Директорію" мутити.
А це просто зібрались фуйзнахто й виносять вирок, хто більший контрабасист, шо заслуговує на санкції, а хто менший.
В принципі це вже як Латинська Америка якась,  чи трохи Білораша, де  "верховний лідер" вказує перстом на злочинця.

Навіть якби цих контрабасистів просто  тихенько замочили а-ля Лі-Кван Ю, то це не виглядало б такою профанацією.

Останнє редагування: 2 квітня 2021 23:59:07 від птах Сорока
   
Ну а что делать если все прогнило и у мафии такие средства что можно купить любого судью?Понятно что нужны реформы,переатестации,изменения в законах итд и это дерьмо может тянутся и дальше десятки лет.Поэтому и приходится так грубо решать вопросы.Главное в чьих интересах это все будет сделано и чем в итоге закончится
товарищ Сталин тоже так думал. И доказательства ему были ни к чему.
Достаточно было одного признания.
Нічому вас, дурних, історія не вчить.
   
товарищ Сталин тоже так думал. И доказательства ему были ни к чему.
Достаточно было одного признания.
Нічому вас, дурних, історія не вчить.

Ну давай свои примеры невинно наказанных ,чтобы не выглядеть несмешным клоуном
   
Ну давай свои примеры невинно наказанных ,чтобы не выглядеть несмешным клоуном
Ти дебіл? Ти ніколи не чув про СРСР, про репресії? Звідки ти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія