Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

Президент Петро Порошенко витрачає власні кошти на придбання зброї, яку передає Збройним силам України.

Про це повідомляють ресурс Ukrainian military pages та народний депутат Володимир Ар'єв.


Так, ukrmilitary.com пише, що з початку російської агресії проти України Петро Порошенко витратив понад 500 млн гривень власних коштів на допомогу ЗСУ, в тому числі декілька десятків мільйонів для 3-го окремого полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій (до 2016 року оперативного командування "Південь" Сухопутних військ).

"Серед переданої допомоги автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, а також 100 снайперських комплексів, у складі: 82-х 7-62-мм карабінів Z-10 (308 Winchester) та 18 гвинтівок Savage під набій 338 Lapua Magnum, оптика, далекоміри та десятки тисяч набоїв", – уточнює видання.

21 серпня під час візиту президента до 3-го окремого полку спецпризначення, який дислокується у Кропивницькому, командир полку передав Порошенку символічний подарунок із гільзами від набоїв випущених з цих гвинтівок, з прізвищами загиблих побратимів, зазначає ресурс.
   
А що передала Юленька? Ащо передав Саакашвілі?
   
I Кононенко також... :weep:
   
це правильно - захищати свою годівницю
   
   
Про МАЗ з російських комплектуючих ми чули щось нове?
   
А що купує і передає переговорник від України - пан Медведчук?
   
Про МАЗ з російських комплектуючих ми чули щось нове?
Полным- полно уже .Стараниями друга Свинюкова. Там есть где нагешефтить ,в отличие от закупок КрАЗов
   
А що купує і передає переговорник від України - пан Медведчук?

злі язики кажуть що скраплений газ
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

Що примітно, при таких пожертвах статки не зменшуються, а зростають.
Свята людина.
   
А що купує і передає переговорник від України - пан Медведчук?

До речі, Мудачук вже і на переговорах у Мінську десь з пів року і не з*являється. Може сконає незабаром?
   
До речі, Мудачук вже і на переговорах у Мінську десь з пів року і не з*являється. Може сконає незабаром?

Булоб непогано
   
Сомнительно все это.Очень сомнительно.При патологической жадности обычно бывают совершенно другие действия
   
Сомнительно все это.Очень сомнительно.При патологической жадности обычно бывают совершенно другие действия
Покупает у концерна Богдан, который ни разу ни ему ни другу Свинюкову не належыть, продает армии..всё честно...
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

ше Птах розповідав, шо Петро дає з/п в конвертах військовослужбовцям  :gigi:
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

ше Птах розповідав, шо Петро дає з/п в конвертах військовослужбовцям  :gigi:

угу 1000 грн. в день
   
угу 1000 грн. в день
А не заеппался ли он по конвертам кажен день фасовать нал?
   
А не заеппался ли он по конвертам кажен день фасовать нал?

в нього жона і діти є...
і куми
   
А говорили - весь бизнес продал\в слепотрасты оддал...
   
А говорили - весь бизнес продал\в слепотрасты оддал...

і ви говоріть (с)
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

А не заеппался ли он по конвертам кажен день фасовать нал?

дуже, багато хто на ФУПі зауважили, що  на параді він виглядав втомленим,
тепер є версія, що перед чим була безсонна ніч на розфасовці
   
дуже, багато хто на ФУПі зауважили, що  на параді він виглядав втомленим,
тепер є версія, що перед чим була безсонна ніч на розфасовці


о!
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

А говорили - весь бизнес продал\в слепотрасты оддал...

пусть мечтают в одну руку , а срут в другую- потом посмотрят какая перевесит (c)
   
Спрашивается - нахера этот цирк? Чтобы все лишний раз убедились в его пистабольстве?
   
МАЗ отличная машина, побольше таких.
   
Що примітно, при таких пожертвах статки не зменшуються, а зростають.
Свята людина.

а можна підтвердження? бо форбс пише що Порошенко в два рази збіднів.
   
МАЗ отличная машина, побольше таких.
Свинарчук-Гладковский слышит ваши мольбы....
   
https://www.youtube.com/watch?v=MKzpdd48vi8

Ти готовий з'істи свій білий білет, якщо це так?
Бо що свіжа пам'ять про подерибанені Гройсманом АА :weep:
   
Спрашивается - нахера этот цирк? Чтобы все лишний раз убедились в его пистабольстве?

у вас є підтвердження пістабольства?
у мене наприклад нема сумнівів що порох дійсно гроші на армію давав. так само нема сумнівів що його старший син дійсно пару місяців десь біля Краматорська постояв у складі мінометного відділення. про такі речі не брешуть бо вони легко перевіряються.
   
у вас є підтвердження пістабольства?
у мене наприклад нема сумнівів що порох дійсно гроші на армію давав. так само нема сумнівів що його старший син дійсно пару місяців десь біля Краматорська постояв у складі мінометного відділення. про такі речі не брешуть бо вони легко перевіряються.
:gigi: от как раз про это знаю хорошо со слов летунов, которые его туда возили... на три часа.... Так шо не у одного меня белый билет.... :gigi:
   
а можна підтвердження? бо форбс пише що Порошенко в два рази збіднів.

форбс не рахує чорний кеш - лише офіційно задеклароване і переважно - акції, ціна на які падає
   
Re: ЗМІ: Порошенко сам купує зброю й передає її армії

а можна підтвердження? бо форбс пише що Порошенко в два рази збіднів.

За минулий рік найзначніше зниження вартості активів зафіксовано в Ріната Ахметова – мінус $4,6 млрд.
 Клуб доларових мільярдерів зберігся в колишньому складі: у «великій п'ятірці» сусідами найбагатшої людини країни залишилися Ігор Коломойський,
Геннадій Боголюбов, Віктор Пінчук та Юрій Косюк. Але активи «колег» господаря СКМ з кожним роком зменшуються.
Водночас динамічне зростання і далі показує бізнес Петра Порошенка, Олексія Вадатурського й Андрія Веревського,
які зайняли міцні позиції в першій десятці рейтингу Forbes завдяки успішній ставці на потенціал АПК
   
:gigi: от как раз про это знаю хорошо со слов летунов, которые его туда возили... на три часа.... Так шо не у одного меня белый билет.... :gigi:

я думаю возили не раз, і інколи довше ніж на 3 години.
але в будь-якому випадку, погодьтеся, що Льоша Порошенко дійсно десь там біля третьої лінії постояв. так що формально Порох не брехав. власне він ніколи і не говорив що Льоша в окопах на нулі з міномета стріляв. тому про гроші в мене сумнівів нема.
   
я думаю возили не раз, і інколи довше ніж на 3 години.
але в будь-якому випадку, погодьтеся, що Льоша Порошенко дійсно десь там біля третьої лінії постояв. так що формально Порох не брехав. власне він ніколи і не говорив що Льоша в окопах на нулі з міномета стріляв. тому про гроші в мене сумнівів нема.
думайте дальше... Можете даже думать, что Лешу туда в бортовом Камазе возили, как других срочников...
   
а я от вірю, що наш Педро дійсйно посадить трьох друзів як лі кван ю і порве монополістів як рузвельт  :D
   
http://forbes.net.ua/nation/1355394-20-samyh-bogatyh-narodnyh-deputatov
порошенко. 2013 рік. статок - 1,6 млр$.

http://forbes.net.ua/ratings/4
порошенко. 2016 рік. статок - 858млн$.

майже в два рази за роки президенства збіднів.
   
думайте дальше... Можете даже думать, что Лешу туда в бортовом Камазе возили, как других срочников...

де я (або хтось інший) говорив що він служив як інші призовники?
але ти теж собі думай що хочеш. тільки не бреши, що Порошенко власних грошей на армію не давав.
   
http://forbes.net.ua/nation/1355394-20-samyh-bogatyh-narodnyh-deputatov
порошенко. 2013 рік. статок - 1,6 млр$.

http://forbes.net.ua/ratings/4
порошенко. 2016 рік. статок - 858млн$.

майже в два рази за роки президенства збіднів.

це оціночна вартість активів
заводики як були, так і залишилися
до збідніння це має дуже умовне відношення
   
де я (або хтось інший) говорив що він служив як інші призовники?
але ти теж собі думай що хочеш. тільки не бреши, що Порошенко власних грошей на армію не давав.

а як відрізнити його власні від несплачених податків, наприклад?
   
а як відрізнити його власні від несплачених податків, наприклад?

є факти несплати Порошенком податків?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія