Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фейк, прошу вибачення. Пранкер Лексус анонсировал публикацию разговора «Трампа» с Порошенко

Цитувати
Пранкер Алексей Столяров по прозвищу Лексус сообщил, что в ближайшее время опубликует запись телефонного разговора украинского лидера Петра Порошенко с якобы Дональдом Трампом, избранным президентом США. Об этом он написал на своей странице в Instagram.

Между тем пресс-служба Трампа не опубликовала отдельное сообщение о первом телефонном разговоре Дональда Трампа и Петра Порошенко

 Гуглю на англійськом trump talked poroshenko видає посилання лише на наші сайти. Невже знов ржака?  :weep:






Останнє редагування: 16 листопада 2016 22:24:57 від Дон Ягон
   
Заберіть в нього телефон
   
Ага. Петруха звонил Трампу е его переадресовало на пранкера
вата савсем уже :facepalm:
   
Ага. Петруха звонил Трампу е его переадресовало на пранкера
вата савсем уже :facepalm:

Так кто из кучмофилов ответит, кто назначил Медведчука представителем Украину в Минске, Юля или пЭпа?
   
      А що у них там за система звя'зку, шо будь-який мудак може подзвонити президенту і запросто побалакати? Раніше був ВЧ зв'язок, або ЗАС, пам'ятаю. В СРСР була АС-2. Хіба між особами такого рівня немає бодай якого захисту зв'язку?
    Що це за демократія така?
   
      А що у них там за система звя'зку, шо будь-який мудак може подзвонити президенту і запросто побалакати? Раніше був ВЧ зв'язок, або ЗАС, пам'ятаю. В СРСР була АС-2. Хіба між особами такого рівня немає боджай якого захисту зв'язку?
    Що це за демократія така?
кацапы пустили фейк, а один кацап создал об этом тему тута
   
Гуглю на англійськом trump talked poroshenko видає посилання лише на наші сайти. Невже знов ржака?  :weep:
Представляю этот разговор!  :lol:  :weep:
Один из из разговаривающих будет лизать Трампу как кучме не лизал! :lol:
   
кацапы пустили фейк

чому нема підтвердження з змі сша?
   
з трампом має право лише хуйло розмовляти  [KA]
   
чому нема підтвердження з змі сша?

тому що трамп ще не президент
   
тому що трамп ще не президент

але ж про розмови з китайцем, та іншими - написали. а про порошенко ні.
   
йопаний стид якщо правда :facepalm1:
не вірю

Останнє редагування: 16 листопада 2016 21:35:32 від Ukraine
   
Представляю этот разговор!  :lol:  :weep:
Один из из разговаривающих будет лизать Трампу как кучме не лизал! :lol:
Как там:я ваш верный солдат...
   
але ж про розмови з китайцем, та іншими - написали. а про порошенко ні.

тобто ви рашко фейкам довіряєте відразу? може вам на ленту вру перейти?
   
тобто ви рашко фейкам довіряєте відразу? може вам на ленту вру перейти?

фейковість не доведена поки що. і відвертої брехні на лентісру я ще не бачив.
   
забаньте ватного уебана
   
забаньте ватного уебана
он шифруется пока от модераторов. то ему недолго осталось :gigi:
   
Как там:я ваш верный солдат...
Я член Вашей команды! У меня есть список бизнесменов, поддерживающих Юльку, давайте их порвём!  У меня есть на примете прокурор и губернатор, назначьте их пожалуйста, Леонид Данилович!

И ничего, президентом стал. Думаю в кабинете януковича не хуже вытанцовывал.
   
На сайте есть

 Проблема у тому що немає на сайтах американських ЗМІ.
   
Пранкеры говорят это утка  у них есть только с киргизами разговор
   
   
Я член Вашей команды! У меня есть список бизнесменов, поддерживающих Юльку, давайте их порвём!  У меня есть на примете прокурор и губернатор, назначьте их пожалуйста, Леонид Данилович!

И ничего, президентом стал. Думаю в кабинете януковича не хуже вытанцовывал.
Там попробуй не танцевать-сразу левой по печени
   
Ну шо, ТС мусить вибачатися
   
Ну шо, ТС мусить вибачатися
valet и дон ягон два ватника. смертники тут
   
Ну шо, ТС мусить вибачатися

 B-)  Вибачаюсь, це просто.
   
      А що у них там за система звя'зку, шо будь-який мудак може подзвонити президенту і запросто побалакати? Раніше був ВЧ зв'язок, або ЗАС, пам'ятаю. В СРСР була АС-2. Хіба між особами такого рівня немає бодай якого захисту зв'язку?
    Що це за демократія така?
Мені здається, що Порох просто не розуміє, наскільки вразливим його робить звичка користуватись мобільним телефоном. Там, крім постійних вироків інформації, він дає можливість кадебешникам безперервно відслідковувати його пересування.
   
ПРЕКРАТИТЕ ТИРАЖИРОВАТЬ МОСКОВСКОЕ ГОВНО !!!


Не читайте русских говносайтов! Читайте солидные англоязычные источники информации!

В отличие от пани Клинтон пан Порошенко таки умеет правильно пользоваться правительственной связью. Разговор с Гарфилдом был.  :big_boss:


Пока всё идёт хорошо. Даже лучше, чем можно было ожидать!



   
Ну шо, ТС мусить вибачатися

 Доречі, спростування пранкера так і не довело факт розмови. Ніде не бачу в американських ЗМІ підтвердження. Хоча навіть про Нову Зеландію написали.
   
Доречі, спростування пранкера так і не довело факт розмови. Ніде не бачу в американських ЗМІ підтвердження. Хоча навіть про Нову Зеландію написали.

Не переймайтесь! Цій розмові ніхто не надає особливого значення. Це лише протокольно обов'язкове попереднє привітання з обранням. Після інаугурації всі будуть поздоровляти Гарфілда знову: з вступом на посаду. :big_boss:
   
Гуглю на англійськом trump talked poroshenko видає посилання лише на наші сайти. Невже знов ржака?  :weep:

Згадують, в кінці кажуть "та інші"
http://www.breitbart.com/2016-presidential-race/2016/11/15/ukraine-president-invites-trump-visit/
   
B-)  Вибачаюсь, це просто.

у заголовку теми
   
 :( Так это правда или фейк?
Как вот это понимать?
   
:( Так это правда или фейк?
Как вот это понимать?
Показати зображення...

фотошоп мабуть
   
фотошоп мабуть
а саму новину на страна.уа?  :(  http://страна/news/40886-pranker-leksus-anonsiroval-v-facebook-publikaciyu-razgovora-trampa-s-petrom-poroshenko.html
   
 :( мене вже шугає від таких новин як ось ця свіженька : 16.11.16 21:00 Порошенко провел телефонный разговор с Байденом
   
а саму новину на страна.уа?  :(  http://страна/news/40886-pranker-leksus-anonsiroval-v-facebook-publikaciyu-razgovora-trampa-s-petrom-poroshenko.html

ватний ресурс, ватний вкид
   
Згадують, в кінці кажуть "та інші"
http://www.breitbart.com/2016-presidential-race/2016/11/15/ukraine-president-invites-trump-visit/

 Тільки посилання знов іде на українське джерело.

Цитувати
the Ukrainian government announced
   
Цитувати
Порошенко и Байден отметили важность координации усилий по обеспечению выполнения Россией обязательств в соответствии с Минскими договоренностями и сохранения политики международных санкции против России до полного восстановления суверенитета и территориальной целостности Украины.

"Важное внимание собеседники также уделили продолжению поддержки реформ в Украине, которые начали приносить ощутимые результаты", - говорится в сообщении.
Источник: http://цензор/n415311

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія