Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему после СССР я - мы проголосовали за Украину ?

А потомушо шо в СССР я смотрел украинские фильмы про Стецька и украинские песни и мультфильмы про Пэтрыка, а сегодня дети в Украине не имеют понятия шо такое Украина, и зачем эта украинизация с под палки ?
..ух вы ж сраная вата, вы враги для меня патриота  ... :(

Бараны вы просрали Украину в наших детях, не бачитэ трагедии, предатели ?



Останнє редагування: 6 квітня 2021 19:43:08 від Сметана
   
Бараны вы просрали Украину в наших детях, не бачитэ трагедии, предатели ?
:fool:
   
:fool:

смотрите ватные нац патриоты новую московскую сказку на украинском языке , быд..

   
быдло ватный патриот скаже - нэ хвылюйся друже - .. мудило  :(
   
збереження Украины в союзе ?

Останнє редагування: 6 квітня 2021 20:23:04 від Сметана
   
ну шо сраные патриоты - ворогы Украины притихли ?
   
Потому, что выборы - это спектакль для легализации договорняков элит...
Манюпас там используют для массовки, а результат договорняка объявляют специально обученные и назначенные пидрахуи (ЦВК)...

Манюпас никогда, нигде, никого не выбирал... Демократия - это самый большой обман, который довел мир до абсурда в котором мы сейчас пребываем...

Иллюстрация сказанного...

17.03.91: За сохранение СССР
(по Украине) - 70.2 прОцена - ДА!

... не прошло и полгода...

1.11.91: За провозглашение независимости - 90.32 уже ДА!...

То есть в результате ожесточенных боев -  НЕТ СССРу... :lol:
   
и сраные ватные патриоты притихли ?  :S
   
17.03.91: За сохранение СССР (по Украине) - 70.2 прОцена - ДА!
і знову маніпуляція.

Криве формулювання не мало альтернативи. НІ - сприймалося як залишити СРСР як є. ТАК - шлях до суверенітету.
Якби формулювання мало варіант - проголошення Незалежності, то результат не багато би відрізнявся від грудневого.


«Чи вважаєте ви за необхідне збереження Союзу Радянських Соціалістичних Республік як оновленої федерації рівноправних суверенних республік, у якій будуть повною мірою гарантуватися права і свободи людини будь-якої національності».

Все одно, що спитати COJIOMOH - чи ти за збереження кріпацтва, як оновлених рівноправних економічних відносин між поміщиками та селянами?
   
і знову маніпуляція.

Криве формулювання не мало альтернативи. НІ - сприймалося як залишити СРСР як є. ТАК - шлях до суверенітету.
Якби формулювання мало варіант - проголошення Незалежності, то результат не багато би відрізнявся від грудневого.


«Чи вважаєте ви за необхідне збереження Союзу Радянських Соціалістичних Республік як оновленої федерації рівноправних суверенних республік, у якій будуть повною мірою гарантуватися права і свободи людини будь-якої національності».

Все одно, що спитати COJIOMOH - чи ти за збереження кріпацтва, як оновлених рівноправних економічних відносин між поміщиками та селянами?

Так и я ж о том, что любые всенародные выборы - это манипуляция и никакого выбора там нет...
   
Я и тогда не голосовал...Хотя просто малый был.Но даже моя ватная родня голосовала за независимость
   
Щось Сметана геть йобнувся. Це через генії на Ехо Москви?
   
Uebany,idite spat'
   
Помітили, як Сметана збільшив активність із посиленням військової загрози з боку Росії?

Вже нічого не генерує, окрім слини з очманілими очима "зрадныкы бандэры ватные патрыоты"

Оце, дітлахи, і є інформаційна війна Кремля проти України, деморалізація, коли кремльовська йобань на українському ресурсі сере з ранку до ночі.

ТРИДЦЯТЬ тем з 1 квітня!!! В десятки разів більше постів, і всі про клятих зрадників бандерівців. Ольгіно в рази збільшило фінансування.
   
 - тому що ссср навіть у мирний час умудрявся воювати: чечня, афган, в"єтнам, чехословачина....
Це був головний аргумент київських узкоязичних мамок
   
Потому, что выборы - это спектакль для легализации договорняков элит...
Манюпас там используют для массовки, а результат договорняка объявляют специально обученные и назначенные пидрахуи (ЦВК)...

Манюпас никогда, нигде, никого не выбирал... Демократия - это самый большой обман, который довел мир до абсурда в котором мы сейчас пребываем...

Иллюстрация сказанного...

17.03.91: За сохранение СССР
(по Украине) - 70.2 прОцена - ДА!
... не прошло и полгода...

1.11.91: За провозглашение независимости - 90.32 уже ДА!...

То есть в результате ожесточенных боев -  НЕТ СССРу... :lol:
основуючись на голосуваннях в СРСР  зробив глибокі висновки про демократію в цілому світі :facepalm1:  Звісно напевно маєш великий досвід у скількох країнах ще голосував?)
пс вітаю з відкриттям Америки) що ще нового відкриєш про радянський совок?

Останнє редагування: 7 квітня 2021 00:15:12 від Raindrop
   
Uebany,idite spat'

Так я и заснув, Но правда важная моя  :buba:
   

ну нічого собі. Моя рідна Хмельниччина дала найбільше голосів за  збереження срср - 87,9%,  навіть обійшовши всі східні обл та крим. І як це пояснити?
   
ну нічого собі. Моя рідна Хмельниччина дала найбільше голосів за  збереження срср - 87,9%,  навіть обійшовши всі східні обл та крим. І як це пояснити?

а поясныты тым шо брехлыва карта
   
Re: Почему после СССР  я - мы проголосовали за Украину ?

ну нічого собі. Моя рідна Хмельниччина дала найбільше голосів за  збереження срср - 87,9%,  навіть обійшовши всі східні обл та крим. І як це пояснити?

Мудрий нарід
   
А потомушо


Сомнения.. Думаю это было фвнтомное совъетское голосование, по привычному "все за"
Просто с вопросом на голосование чудом повезло...
   
Якось натикнувся на карту виборів 1999 року. То там Вінниччина мало чим менше дала голосів за Симоненка ніж Донбас  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія