Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пектиму хліб

Re: Пектиму хліб
LAR




Разрезала свою Паннеттоне. Ну, что я вам скажу, для тех кому нравится классическая итальянская пасха, получилось очень близко к оригиналу. Есть специфическая ватность, влажность и слоистость, слоистости хотелось бы побольше, но если не смотреть   так на 4+ получилось.  :shuffle:   Через фото сложно это разлядеть, но поверьте этот рецепт можно использовать.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Хліб на кукурудзянці і смаженому соняшниковому насінні.
Крупи десь 1/3 від пшеничного борошна. Насіння десь 1/2 склянки

Половину крупи підсмажив до гарного запаху - вона ледве потемніла. Потім додав трохи окропу і зарпариив її 30 сек в мікрохвильвці
Решту крупи просто додав до тіста як звичайно

Насіння побризкав водою, посолив, підсамжив

Аби тісто потім "зцементувалося" при випіканні, спочатку зробив рідкіше тісто (борошно і дріжджі) і поставив його в тепле місце десь на 14 годин. Клейковина сформувалася дуже потужна, граюче тісто аж випустило воду.
Потім вже додав кукурудзянку, насіння і решту борошна.
І ще на 2 години поставив у тепло. Підійшло непогано.

Сильний приємний запах печеної кукурудзи. Надзвичайно смачно вийшло.
Хліб геть не збивається в комок при жуванні - просто розсипається у роті на крихти. Текстура просто чудова.

   
Re: Пектиму хліб

Показати зображення...
Разрезала свою Паннеттоне. Ну, что я вам скажу, для тех кому нравится классическая итальянская пасха, получилось очень близко к оригиналу. Есть специфическая ватность, влажность и слоистость, слоистости хотелось бы побольше, но если не смотреть   так на 4+ получилось.  :shuffle:   Через фото сложно это разлядеть, но поверьте этот рецепт можно использовать.
панетоне має термін придатності десь з півроку). 
Сподіваюсь, ваш варіант не є суцільною хімозою)
   
Re: Пектиму хліб
LAR

панетоне має термін придатності десь з півроку). 
Сподіваюсь, ваш варіант не є суцільною хімозою)

Мой вариант надо есть сразу, какие полгода, я вас умоляю!  :gigi:
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Хліб на кукурудзянці і смаженому соняшниковому насінні.
Крупи десь 1/3 від пшеничного борошна. Насіння десь 1/2 склянки

Половину крупи підсмажив до гарного запаху - вона ледве потемніла. Потім додав трохи окропу і зарпариив її 30 сек в мікрохвильвці
Решту крупи просто додав до тіста як звичайно

Насіння побризкав водою, посолив, підсамжив

Аби тісто потім "зцементувалося" при випіканні, спочатку зробив рідкіше тісто (борошно і дріжджі) і поставив його в тепле місце десь на 14 годин. Клейковина сформувалася дуже потужна, граюче тісто аж випустило воду.
Потім вже додав кукурудзянку, насіння і решту борошна.
І ще на 2 години поставив у тепло. Підійшло непогано.

Сильний приємний запах печеної кукурудзи. Надзвичайно смачно вийшло.
Хліб геть не збивається в комок при жуванні - просто розсипається у роті на крихти. Текстура просто чудова.

Показати зображення...

Нашла у себя немного кукурузной крупы в виде хлопьев, для быстрого приготовления. Наверное это вариант для кукурузного хлеба подходит. Сделала микс добавила овсяных хлопьев, семечек подсолнечных и обжарила как вы посоветовали, ещё тыквенных семечек  и масла грецкого ореха. Муки с высевками. Короче будет зерновой полезный хлеб.  :)
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Нашла у себя немного кукурузной крупы в виде хлопьев, для быстрого приготовления. Наверное это вариант для кукурузного хлеба подходит. Сделала микс добавила овсяных хлопьев, семечек подсолнечных и обжарила как вы посоветовали, ещё тыквенных семечек  и масла грецкого ореха. Муки с высевками. Короче будет зерновой полезный хлеб.  :)

Цікаво буде взнати Ваші враження...  :)
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Нашла у себя немного кукурузной крупы в виде хлопьев, для быстрого приготовления. Наверное это вариант для кукурузного хлеба подходит. Сделала микс добавила овсяных хлопьев, семечек подсолнечных и обжарила как вы посоветовали, ещё тыквенных семечек  и масла грецкого ореха. Муки с высевками. Короче будет зерновой полезный хлеб.  :)

І ще одне. Я все присмажую окремо.
Бо соняшникове насіння пісмажується куди швидше, ніж вівсянка і кукурудзянка.
Якщо Ви змішали і смажили вже "суміш", то вівсянка і кукурудзянка не присмажаться, коли соняшникове вже буде готове в тій суміші.
І ще одне. Підсмажену вівсянку і кукурудзянку потім треба трохи розпарити в малій кількості окропу перед замішуванням в тісто, бо якщо ні, то вони не "зваряться" в хлібові, і так і залишаться сухими. А соняшникове насіння розпарювати - вийде каша.

ще одне.
Я збризкую соняшникове насіння водою з пульверизатора водою і досить сильно присолюю.
І смажу солоним.
В тісто додаю вже аж при формуванні батона (в останній стадії), аби воно якнаймога менще сиділо в тісті і не розбухало.
Солонкуваті насініники в хлібові, коли попадають на зуб і їх розкусюєш - то клас!

Останнє редагування: 20 квітня 2020 17:36:52 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
LAR






Вот такой получился. Не могла фото загрузить, хостинг завис. Хлеб вкусный, аромат при выпечке был вообще сумасшедший. Пшениця, я обжаривала загружая поэтапно овсяные, кукурузные хлопья, а потом подсолнечные семечки, вот тут и ошиблась, пришлось все сразу с семечками грузить в хлебопечку. Для семечек это рановато поподать сразу в замес. И кукурузных и овсяных хлопьев было мало, нашла остатки какие были. Но хлеб вкусный. Да ещё, я добавляла ложку сухого солода, поэтому цвет соответствующий. Муж купил крупы кукурузной, мелкого помола, теперь попробую с большей долей в общем составе. Обратите внимание какая корочка получилась, слоистая, воздушная, хрустящая с поджаристыми семенами, ням!  :rotate:
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Вот такой получился. Хлеб вкусный, аромат при выпечке был вообще сумасшедший. Пшениця, я обжаривала загружая поэтапно овсяные, кукурузные хлопья, а потом подсолнечные семечки, вот тут и ошиблась, пришлось все сразу с семечками грузить в хлебопечку. Для семечек это рановато поподать сразу в замес. И кукурузных и овсяных хлопьев было мало, нашла остатки какие были. Но хлеб вкусный. Да ещё, я добавляла ложку сухого солода, поэтому цвет соответствующий. Муж купил крупы кукурузной, мелкого помола, теперь попробую с большей долей в общем составе. Обратите внимание какая корочка получилась, слоистая, воздушная, хрустящая с поджаристыми семенами, ням!  :rotate:
X(

А корочка і дійсно красива.
Якщо скоринка пориста (з дірочками) - це знак якості (tu)
Якщо усохша і пласка - значить неправильно випікали.

Обсмажені крупа і вівсянка розмокли при випіканні, чи залишилися сухими?

Останнє редагування: 23 квітня 2020 07:56:22 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Я сьогодні на кукурудзянці спік. Обсмажив її сильніше, ніж звичайно. До коричньового. Запах стоїть - на стіни дертися.
Дріжджів дав всього лише на кінчику чайної ложки, але дам їм грати в рідкому тісті довго - добу в теплі. Вони там і розмножилися. Тісто стало кислим на смак і з"явився запах алкоголю. Звідкілясь аж прилетіла дрозофіла  :S
Упріло гарно і клейковина знову випустила воду.

В пічці підійшло як скажене - ще трохи і луснуло б.

Фотки покажу і розкажу про смак коли хліб остигне

Останнє редагування: 23 квітня 2020 08:00:13 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
LAR

X(

А корочка і дійсно красива.
Якщо скоринка пориста (з дірочками) - це знак якості (tu)
Якщо усохша і пласка - значить неправильно випікали.

Обсмажені крупа і вівсянка розмокли при випіканні, чи залишилися сухими?

У меня хлебопечка так устроена, что полчаса технологически идёт выравнивание  и за это время идёт намокание смеси. Поэтому можно не замачивать. Всё размокло, нет эффекта, что крупа сухая.
   
Re: Пектиму хліб
LAR






Вчера испекла. Кукурузной крупы больше 100гр, муки второго сорта с высевками тоже так же, остальная пшеничная вс. Всего 500грм.Масло кукурузное 50 мл, вода 330мл, дрожжи сухие 7гр. Соль по вкусу и сахар две столовые ложки. Тесто было не крутое при замесе, мазалось. Но печка его так вымесила, что меня удивило состояние развитой клейковины, хлеб получился вроде как из муки твёрдых сортов.
Хлебопечка очень хорошо справляется со своей задачей.  X(


А вот при утренних солнечных лучах фото получилось ярким.

   
Re: Пектиму хліб

После этого карантина мы не сможем из дверей квартиры выйти  :laugh:

Опять напекли... вот такие штуки...









   
Re: Пектиму хліб

печу хліб щодня останні 5 років.
Перші місяці 3 читав взахльоб усіма мовами, які знаю і дивився все, що було на Ютубі навіть без звуку, включаючи з Індії, Афнагістану, Ел-Сальвадору і Нової Гвинеї
Потім якось почав розуміти, що нічого нового якось нема: всі відмінності - варіації на тему пропорцій, часу і додатків.
Через півроку з"явилося стійке відчуття, що треба кидати дивитися і слухати, як я вже чітко зрозумів - всю ту рекламну фігню, заради кількості преглядів для них
За ці 5 років перепробував перепробував сотні і сотні комбінацій всього: пропорцій, часу і додатків.
Всі мислимі і немислимі борошна з усіх злаків і незлаків, молов навіть сам, часто просмажуючи до або опісля мелення. Збирав трави, додавав листя з дерев, гілки ялини, туї, ароматні коріння, замішував на виварах з кори дуба і липи, виварах з гілочок малини, ябулуні і груші.
Про такі прості додатки як мед, сік райських яблук чи спиртовий настій кісточок абрикос-мурельок і вишень, кава,  , чорний тросниковий чукор, або саморобне борошно із свіжеобсмаженої гречки можна не згадувати.
Цим я займався майже  4 роки

Після всього я зупинився на наступних інгрідієнтах
1. Обсмажена вівсянка - частина цілі, частина перемелена потім в борошно - для смаку і текстури. Несмажена вівсянка середнто помелена - для текстури.
2. Обсмажене насіння - багато. Смак і приємно хрустить.
3. Крупноналіберна кукурудзяна каша - аби трохи кришився навіть свіжий - я таке люблю
3. Борошно звийчайне з твердої пшениці - вміст білку не менше 13г
4. Сіль - люблю присолонкуватий
5. Трошки цукру
6. Вода
7. Швидкі дріжжі

Температура - назагал висока. Але слідкувати, аби не погоріло насіння. Але моя мала любить, коли випечено при середньо-низькій.

Час - чим довше тісто бродить - тим краще. Можна і 3-4 дні, і довше
Тісто замішую так, аби дірочки майбутнього хлібу були однакові і настільки мілкі - наскільки можливо. Типу, як з павутиння. І пружинив назад на всі 100%

Форма - люблю плаский, типу чіабати: можна випікати коротше при виший температурі: аби і зверху не встиг згоріти - і всередині встиг пропектися.
Це якщо дуже коротко.

Я вражена.... ;o
   
Re: Пектиму хліб
LAR

После этого карантина мы не сможем из дверей квартиры выйти  :laugh:

Опять напекли... вот такие штуки...


Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Красиво получилось, штуки-краффины! (tu)
   
Re: Пектиму хліб



Вчера испекла. Кукурузной крупы больше 100гр, муки второго сорта с высевками тоже так же, остальная пшеничная вс. Всего 500грм.Масло кукурузное 50 мл, вода 330мл, дрожжи сухие 7гр. Соль по вкусу и сахар две столовые ложки. Тесто было не крутое при замесе, мазалось. Но печка его так вымесила, что меня удивило состояние развитой клейковины, хлеб получился вроде как из муки твёрдых сортов.
Хлебопечка очень хорошо справляется со своей задачей.  X(


А вот при утренних солнечных лучах фото получилось ярким.



це щось неймовірне  :love:
   
Re: Пектиму хліб

Офигєзний м'якуш !  ;o
І це при такій малій кількості білого борошна....
А що за пічь і який режим ?
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

После этого карантина мы не сможем из дверей квартиры выйти  :laugh:

Опять напекли... вот такие штуки...


Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Йопсєль!... Красотіща!
Тісто солодке? З маслом чи сухе? Ванілін чи мед?
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Я сьогодні на кукурудзянці спік. Обсмажив її сильніше, ніж звичайно. До коричньового. Запах стоїть - на стіни дертися.
Дріжджів дав всього лише на кінчику чайної ложки, але дам їм грати в рідкому тісті довго - добу в теплі. Вони там і розмножилися. Тісто стало кислим на смак і з"явився запах алкоголю. Звідкілясь аж прилетіла дрозофіла  :S
Упріло гарно і клейковина знову випустила воду.

В пічці підійшло як скажене - ще трохи і луснуло б.

Фотки покажу і розкажу про смак коли хліб остигне

продовження...
А ось що в мене вийшло
Поки пеклося такий запах стояв, що неможливо було терпіти
А як остигло, то... середненько якось. Текстура і решта - нормально, але смаку одна кукурурдзянка, нехай і смажена, якось не додає.
Треба або насіння, або +смажена вівсянка



Останнє редагування: 23 квітня 2020 22:20:34 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб

продовження...
А ось що в мене вийшло
Поки пеклося такий запах стояв, що неможливо було терпіти
А як остигло, то... середненько якось. Текстура і решта - нормально, але смаку одна кукурурдзянка, нехай і смажена, якось не додає.
Треба або насіння, або +смажена вівсянка

Показати зображення...

Клас !!!
Хто місив і де пекли ? Або що місило і в чому випікали ? :))
   
Re: Пектиму хліб

Йопсєль!... Красотіща!
Тісто солодке? З маслом чи сухе? Ванілін чи мед?

Вкусно!

За вечер три штуки умолотил  :weep:

Что за тесто - не в курсе, я только в духовку ставил, потом достал, сфоткал и съел... Как называется и что за тесто - завтра у супруги спрошу.
   
Re: Пектиму хліб

После этого карантина мы не сможем из дверей квартиры выйти  :laugh:

Опять напекли... вот такие штуки...


Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Класно, тільки вони тут однозначно завеликі, якщо  на людину по одному  до кофе чи до чаю ...
А ось маленькі, в таких формочках для маффінів  саме те було б, як на мене....

https://www.backformen.net/muffinformen/
   
Re: Пектиму хліб

Вкусно!

За вечер три штуки умолотил  :weep:

Что за тесто - не в курсе, я только в духовку ставил, потом достал, сфоткал и съел... Как называется и что за тесто - завтра у супруги спрошу.

Та це тісто, як на краффіни,  зараз на них як раз мода в інтернеті...
Також хотіла  спекти такі,  але у нас зараз дріжджів не купити в Німеччині  :weep:

Останнє редагування: 23 квітня 2020 22:49:51 від ценительница алей
   
Re: Пектиму хліб

Класно, тільки вони тут однозначно завеликі, якщо  на людину по одному  до кофе чи до чаю ...
А ось маленькі, в таких формочках для маффінів  саме те було б, як на мене....

https://www.backformen.net/muffinformen/

Супруга сказала - чотко по рецепту :) Завтра напишу по какому, вроде даже видео на ютубе есть.
   
Re: Пектиму хліб

Та це тісто, як на краффіни,  зараз на них як раз мода в інтернеті...
Також хотіла  спекти такі,  але у нас зараз дріждів не купити в Німеччині  :weep:

А что за проблема с дрожжами, все немцы дома сидят и пекут?
   
Re: Пектиму хліб

А что за проблема с дрожжами, все немцы дома сидят и пекут?

Оце і мене дивує...   виходить, що так  :gigi: 
Дріжджі  і туалетний папір,   як пропали першими, так і досі постійні  перебої з ними...   :weep:

Останнє редагування: 23 квітня 2020 23:00:38 від ценительница алей
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Клас !!!
Хто місив і де пекли ? Або що місило і в чому випікали ? :))

Та руками і місив. А пік у звичайній ел.духовці
Вже думав купити хлібопічку, а тут з цим вірусом нарід скупив і дріжджі і хлібопічки, тупо нема в продажу.
Цікаво, що борошно - не проблема.

Я тому і дріжджів менше кладу - як написав.  :gigi: Але ставлю в тепло і надовго, аби самі розмножувалися - теж про це написав.
В общем, засада.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Вкусно!

За вечер три штуки умолотил  :weep:

Что за тесто - не в курсе, я только в духовку ставил, потом достал, сфоткал и съел... Как называется и что за тесто - завтра у супруги спрошу.
Дякую.
Та не мучайте людину запитаннями. Тісто можна яке хочеш. Усяке буде добре.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Ось мій перший хліб, рівно 5 років тому, ювілей  :weep:
2015.03.23_15:20:51
Смажене насіння і журавлина. Так нічого і не змінилося  :gigi:
Стільки перечитав, стільки перепробував...  а толку?  :laugh:



Останнє редагування: 23 квітня 2020 23:51:53 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Офигєзний м'якуш !  ;o
І це при такій малій кількості білого борошна....
А що за пічь і який режим ?


Хлебопечка Panasonic SD-ZB2512KTS  вариант для СНГ

Хлебопечка PANASONIC SD-ZB2512KXE вариант для Европы (у меня такая)

Отличается программами рассчитанными для специфики нашей кухни и европейской, а также рецептура под европейские и наши типы муки. Ну и соответственно инструкции на языках соответствующих регионам поставки. 

Европейская по цене дешевле получается.

Для Канады и США наверное есть версии под условия этих стран.

Этот пекла на основной программе. Печет и справляется с тестом просто фантастически, у меня это уже вторая печка этой фирмы. Считаю, что это самая лучшая марка. Когда покупала первую, то промониторила весь интернет, плохих отзывов просто нет. Единственное в этой модели сделали отдельную загрузку дрожжей, которая очень шумная, думается для того, что бы пошли и глянули, а не забыли ли вы дрожжи загрузить? :gigi: . Если покупать, то только Panasonic.



Останнє редагування: 24 квітня 2020 00:35:18 від LAR
   
Re: Пектиму хліб
LAR

продовження...
А ось що в мене вийшло
Поки пеклося такий запах стояв, що неможливо було терпіти
А як остигло, то... середненько якось. Текстура і решта - нормально, але смаку одна кукурурдзянка, нехай і смажена, якось не додає.
Треба або насіння, або +смажена вівсянка

Показати зображення...

Дырочки хорошие, семечки канешна вкус добавляют. :shuffle:  Я знаю, что у вас там дрожжи значительно активнее чем у нас, в два раза. И мука у нас с меньшей клейковиной 11%. Правда клейковину  отдельно можно купить , но и так получается . Люблю хлеб на муке общего помола.
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Та руками і місив. А пік у звичайній ел.духовці
Вже думав купити хлібопічку, а тут з цим вірусом нарід скупив і дріжджі і хлібопічки, тупо нема в продажу.
Цікаво, що борошно - не проблема.

Я тому і дріжджів менше кладу - як написав.  :gigi: Але ставлю в тепло і надовго, аби самі розмножувалися - теж про це написав.
В общем, засада.

Обязательно купити хлебопечку, даже если захочется испечь в духовке, то замес и режимы подъема в хлебопечке очень и очень помогают в этом деле. Покупайте только Panasonic, я думаю у вас они тоже идут с таким названием. У других фирм встречается такой факт, что для разных стран могут быть разные названия у одного и того же изделия.
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Обязательно купити хлебопечку, даже если захочется испечь в духовке, то замес и режимы подъема в хлебопечке очень и очень помогают в этом деле. Покупайте только Panasonic, я думаю у вас они тоже идут с таким названием. У других фирм встречается такой факт, что для разных стран могут быть разные названия у одного и того же изделия.
Я спочатку якось на хлібопічку дивися, як на просте ремесло. Бо сам же займався "мистецтвом" - винаходив та творив  :laugh:
А це вже роки 2-3 як бачу, там вже все придумано. І хоббі поступово перетворюється в звичку. Нічого якісно нового не зробиш же. Ну, насіння, ну, вівсянка, ну, родзинки, ну, на яблуках, на меду, на гілочках малини. На льоні, на кукурудзі, на мелясі.
Але в кінці виходить хліб. Одна відмінність - різні смаки.
Тіпа, як газіровка. Сьогодні з яблучним, а завтра з вишневим сиропом. Але - газировка. А не пінаколада.  :D
І от тоді я і почав задумуватися про хлібопічку.
Треба тільки подивитися на що звертати увагу при виборі. Останні 2 тижні вивчаю огляди моделей.

Ось місцева топ-5 названа
https://www.goodhousekeeping.com/cooking-tools/g25938263/best-bread-makers-machines-reviews/

Best Overall Bread Maker: Zojirushi Virtuoso Plus Bread Maker
Best Value Bread Maker: Hamilton Beach Bread Maker
Best Bread Maker for Beginners: Cuisinart CBK110 Automatic Bread Maker
Best Bread Maker for Families: Breville Custom Loaf Bread Maker
Best Bread Maker for Gluten-Free Bread: Cuisinart CBK-200FR Convection Bread Maker
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Я спочатку якось на хлібопічку дивися, як на просте ремесло. Бо сам же займався "мистецтвом" - винаходив та творив  :laugh:
А це вже роки 2-3 як бачу, там вже все придумано. І хоббі поступово перетворюється в звичку. Нічого якісно нового не зробиш же. Ну, насіння, ну, вівсянка, ну, родзинки, ну, на яблуках, на меду, на гілочках малини. На льоні, на кукурудзі, на мелясі.
Але в кінці виходить хліб. Одна відмінність - різні смаки.
Тіпа, як газіровка. Сьогодні з яблучним, а завтра з вишневим сиропом. Але - газировка. А не пінаколада.  :D
І от тоді я і почав задумуватися про хлібопічку.
Треба тільки подивитися на що звертати увагу при виборі. Останні 2 тижні вивчаю огляди моделей.

Ось місцева топ-5 названа
https://www.goodhousekeeping.com/cooking-tools/g25938263/best-bread-makers-machines-reviews/

Best Overall Bread Maker: Zojirushi Virtuoso Plus Bread Maker
Best Value Bread Maker: Hamilton Beach Bread Maker
Best Bread Maker for Beginners: Cuisinart CBK110 Automatic Bread Maker
Best Bread Maker for Families: Breville Custom Loaf Bread Maker
Best Bread Maker for Gluten-Free Bread: Cuisinart CBK-200FR Convection Bread Maker


Best Value Bread Maker: Hamilton Beach Bread Maker, эта только визуально похожа, но с верхним окном. Это вроде удобно, но бывает , что верх может не подрумяниваться. Бывает не хватает температуры нагрева и хлеб может пахнуть дрожжами, не успевает как бы вибродить. Видела хлеб с разных моделей и сама пекла на других, лучше чем в панасе не получается. А потом отзывы надо смотреть на форумах , где все-таки есть независимая оценка. Поищите у себя панасоник, все-таки проверенная модель и вы по фото видите результат, а не рекламный ход. Перед карантином одну подругу уговорила купить , а подруга вообще не по этим делам. Я больше переживала, думаю вдруг не пойдет у нее это дело, а машинка самая дорогая из всех моделей. Так она теперь в диком восторге, и говорит как они раньше жили?! Фотами хлеба меня закидывает :D  Часто можно слышать, что это бесполезный девайс, но что я вам скажу, просто  люди покупают неудачные модели и хлеб получается не очень и люди бросают эту затею. Есть у меня знакомая , как-то случайно узнаю что у нее есть хлебопечка, а как узнала она просто попробовала мой хлеб и с удивлением отметила , какой он вкусный, а я говорит в своей не пеку просто ерунда какая-то получается.

Останнє редагування: 24 квітня 2020 02:18:30 від LAR
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Best Value Bread Maker: Hamilton Beach Bread Maker, эта только визуально похожа, но с верхним окном. Это вроде удобно, но бывает , что верх может не подрумяниваться. Бывает не хватает температуры нагрева и хлеб может пахнуть дрожжами, не успевает как бы вибродить. Видела хлеб с разных моделей и сама пекла на других, лучше чем в панасе не получается. А потом отзывы надо смотреть на форумах , где все-таки есть независимая оценка. Поищите у себя панасоник, все-таки проверенная модель и вы по фото видите результат, а не рекламный ход. Перед карантином одну подругу уговорила купить , а подруга вообще не по этим делам. Я больше переживала, думаю вдруг не пойдет у нее это дело, а машинка самая дорогая из всех моделей. Так она теперь в диком восторге, и говорит как они раньше жили?! Фотами хлеба меня закидывает :D  Часто можно слышать, что это бесполезный девайс, но что я вам скажу, просто  люди покупают неудачные модели и хлеб получается не очень и люди бросают эту затею. Есть у меня знакомая , как-то случайно узнаю что у нее есть хлебопечка, а как узнала она просто попробовала мой хлеб и с удивлением отметила , какой он вкусный, а я говорит в своей не пеку просто ерунда какая-то получается.
А яка модель  Панасоніка?

Ось якийсь є.
Panasonic SDRD250W Bread Maker with Raisin/Nut Dispenser, White
https://www.amazon.ca/Panasonic-SDRD250-Automatic-Bread-Dispenser/dp/B0044WWC7E
Але його поки що нема - розкупили ))

А ось якийсь за 800 баксів - цей є (бо дорого - ніхто брати не хоче  :) ), і я не візьму
Panasonic home bakery 2 loaf type white SD-BMT2000-W by Panasonic
https://www.amazon.ca/Panasonic-home-bakery-white-SD-BMT2000-W/dp/B00MFI1HTI

І ще ось якийсь
https://www.amazon.ca/Panasonic-home-bakery-yellow-SD-BH1000-Y/dp/B00MFI1T1O

Ще:
https://www.amazon.ca/Panasonic-Bakery-White-SD-SB1-W-Japan/dp/B07TLLQRJM/

Тільки щось вони якісь дорогі, я чомусь розраховував ну макс на 400, і то - за топ
А це по 500+ до 1200
Краще руками і в пічці  :D

Останнє редагування: 24 квітня 2020 02:35:38 від Пшениця
   
Re: Пектиму хліб
LAR

https://www.amazon.ca/Panasonic-SDRD250-Automatic-Bread-Dispenser/dp/B0044WWC7E. Такая у меня первая была, а вот вторая уже похожа на мою теперешнюю. Покупала два месяца назад за 5600 грн. на две тысячи дешевле чем с украинской версией программ и инструкцией, в Украине они по 7500грн. Покупала через интернет, везли её из польши. 800 это канадских $?
   
Re: Пектиму хліб
LAR

А яка модель  Панасоніка?

Ось якийсь є.
Panasonic SDRD250W Bread Maker with Raisin/Nut Dispenser, White
https://www.amazon.ca/Panasonic-SDRD250-Automatic-Bread-Dispenser/dp/B0044WWC7E
Але його поки що нема - розкупили ))

А ось якийсь за 800 баксів - цей є (бо дорого - ніхто брати не хоче  :) ), і я не візьму
Panasonic home bakery 2 loaf type white SD-BMT2000-W by Panasonic
https://www.amazon.ca/Panasonic-home-bakery-white-SD-BMT2000-W/dp/B00MFI1HTI

І ще ось якийсь
https://www.amazon.ca/Panasonic-home-bakery-yellow-SD-BH1000-Y/dp/B00MFI1T1O

Ще:
https://www.amazon.ca/Panasonic-Bakery-White-SD-SB1-W-Japan/dp/B07TLLQRJM/

Тільки щось вони якісь дорогі, я чомусь розраховував ну макс на 400, і то - за топ
А це по 500+ до 1200
Краще руками і в пічці  :D


Значит заказывайте у нас!  :) Вот только не знаю вилка наверное другая для подключения?
   
Re: Пектиму хліб
LAR

Re: Пектиму хліб
Пшениця

https://www.amazon.ca/Panasonic-SDRD250-Automatic-Bread-Dispenser/dp/B0044WWC7E. Такая у меня первая была, а вот вторая уже похожа на мою теперешнюю. Покупала два месяца назад за 5600 грн. на две тысячи дешевле чем с украинской версией программ и инструкцией, в Украине они по 7500грн. Покупала через интернет, везли её из польши. 800 это канадских $?
Да, 800 канадських доларів. Десь 600 американських.
Тут 120 вольт, а не 220
Добре, подивимось, в крамницях може бути дешевше, ніж на Амазоні. Але треба чекати поки назад з"являться.
Дякую за наводку !
   
Re: Пектиму хліб
Пшениця

Дырочки хорошие, семечки канешна вкус добавляют. :shuffle:  Я знаю, что у вас там дрожжи значительно активнее чем у нас, в два раза. И мука у нас с меньшей клейковиной 11%. Правда клейковину  отдельно можно купить , но и так получается . Люблю хлеб на муке общего помола.

Спробуйте з кавою і солодом, цікаво взнати Ваші враження.
Заваріть звичайну розчинну каву, але дайте гарних півтори чайних ложки кави. І на ній вже робіть.
Солоду - скільки там давали в  попередній хліб.
І або кукурудзянки або помеленого насіння льону - для текстури. Жменю чи скільки там. Можна не підсмажувати, бо ні смак ні запах в каві не відчується.
На першу спробу звичайну кількість цукру, якщо взагалі кладете.
А на другу - гарненько більше, аби хліб був аж трохи солодкуватим. Кава і солод дуже підсиляться, і в ароматі і в смаку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія