Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: потрібен квиток на автобус до Івано Франківська

ФЗВ: потрібен квиток на автобус до Івано Франківська

Хтось їздив тим напрямком, яку "компанію" можете порекомендувати? Ну щоб і зручно , і графік дотримувались..
   
тобі з Буенос-Айреса їхати в ІФ?
   
тобі з Буенос-Айреса їхати в ІФ?
:laugh:
Теж таке подумала.
   
з Буенос-Айреса автобусом тяжко і довго.
рекомендую літак.
   
Re: ФЗВ: потрібен квиток на автобус до Івано Франківська

Ну, допустимо, прилечу і літак по якихось обставинах не підходить.
   
Ну, допустимо, прилечу і літак по якихось обставинах не підходить.
далі тільки фірою.
   
далі тільки фірою.
(tu)  :gigi:
   
всі знають що в ІФ ні автобуси ні потяги не ходять. останні рейки вкрали ще в 1991році
   
Хтось їздив тим напрямком, яку "компанію" можете порекомендувати? Ну щоб і зручно , і графік дотримувались..

З Києва (та Львова) є потяг...

Відправлення:
Поїзд №749К
14:07
Київ-Пасажирський
19:57
20:17
Львів

Прибуття
22:16
Івано-Франківськ

Квитків повно коштують 470 грн з Києва. Не шукайте пригод на голову на тих автобусах.  :-B
   
Звідки?
Дивищся чи кондиціонер і купуєш :)
   
Re: ФЗВ: потрібен квиток на автобус до Івано Франківська

Звідки?
Дивищся чи кондиціонер і купуєш :)

З кийова
   
Re: ФЗВ: потрібен квиток на автобус до Івано Франківська

З Києва (та Львова) є потяг...

Відправлення:
Поїзд №749К
14:07
Київ-Пасажирський
19:57
20:17
Львів

Прибуття
22:16
Івано-Франківськ

Квитків повно коштують 470 грн з Києва. Не шукайте пригод на голову на тих автобусах.  :-B

Так поїздом довше ніж автобусом у франківськ, воно ж там петляє, це не в тернопіль на інтерсіті за 6 годин.
   
Хтось їздив тим напрямком, яку "компанію" можете порекомендувати? Ну щоб і зручно , і графік дотримувались..

Я в Східницю їду автобусом.
Квитки брав на цьому сайті: busfor.ua.
   
Так поїздом довше ніж автобусом у франківськ, воно ж там петляє, це не в тернопіль на інтерсіті за 6 годин.
экспрессом быстро домчите, автобусом по такой жаре?  ;o  смело  8-)
   
ночью ехать быстренько красота
   
Так поїздом довше ніж автобусом у франківськ, воно ж там петляє, це не в тернопіль на інтерсіті за 6 годин.
Потяг швидше і він не один, їх навалом. Ітерсіті - 8 годин, нічні -9
Автобусом  12 -14 тащишся, хоча давно не їздила - дуже втомливо.
Нічним взимку часто- ввечері після роботи сідаєш, приходить  рано, о 5, встигаєш взяти скі-пас по ранковій акції на Буковелі
   
Я в Східницю їду автобусом.
Квитки брав на цьому сайті: busfor.ua.
бусфор не перевозчик  :punish:

он продает только билеты  :laugh:
   
Потяг швидше і він не один, їх навалом. Ітерсіті - 8 годин, нічні -9
Автобусом  12 -14 тащишся, хоча давно не їздила - дуже втомливо.
Нічним взимку часто- ввечері після роботи сідаєш, приходить  рано, о 5, встигаєш взяти скі-пас по ранковій акції на Буковелі
ну может человек хочет поиздеваться над своим организмом  :laugh:

или он думает что наши автобусы межобластные с туалетами и супер пупер кондишенами. ахахахаха
   
бусфор не перевозчик  :punish:

он продает только билеты  :laugh:
Так, якщо брати, то вже у автолюкса, у них в салоні прохолодно, кондьори хороші. Але вони до Франківська не ходять.
Зате ними можна з Бориспіля до Львова доїхати, а далі на Франківськ недалеко :)
   
Якщо не помиляюся, МАУ літає до ІФ, погугліть самі.
Або нічний поїзд (вагон СВ).
Автобус? Зараз? Це сильно.
   
Хтось їздив тим напрямком, яку "компанію" можете порекомендувати? Ну щоб і зручно , і графік дотримувались..

Мазохист, летом до Франека автобусом? :facepalm:
   
Хтось їздив тим напрямком, яку "компанію" можете порекомендувати? Ну щоб і зручно , і графік дотримувались..

а що вже налагодили трансокеанічні бусики (шоб я так жив )  :gigi:
   
ну может человек хочет поиздеваться над своим организмом  :laugh:

или он думает что наши автобусы межобластные с туалетами и супер пупер кондишенами. ахахахаха

Моллі, от не смійся , але на Зеленому Слоні є й туалети й кондишени.
Й на Автолюксі .

У всякому разі я кожен раз їжджу
   
Літак з Буенос-Айреса до Валенсії, а звідти до Франика Беняавіа літають здається.

А нє, карантин, вже нема, тільки Київ, Дніпро і Одеса.

Останнє редагування: 17 липня 2021 20:42:04 від Etobicoke Resident
   
ну может человек хочет поиздеваться над своим организмом  :laugh:

или он думает что наши автобусы межобластные с туалетами и супер пупер кондишенами. ахахахаха
Гм, тут якраз ви не праві. Їхала Львів-Київ автобусом. Все на місці і туалет і кондішен. І швидко… Але літаком звісно краще.
   
Літак з Буенос-Айреса до Валенсії, а звідти до Франика Беняавіа літають здається.

До ковіду я саме так би і порадив.
   
Хтось їздив тим напрямком, яку "компанію" можете порекомендувати? Ну щоб і зручно , і графік дотримувались..

Виндроуз летает на Франик из Борисполя.. С другого терминала. Полтора часа лететь . Зачем автобус
   
З Києва найкраще брати нічні рейси, їх є 2 - один прибуває в 5 ранку, один перед 8. Хоч виспитеся нормально. Є ще харківський, типу новий, вагони з кондюками, прибуває десь біля обіду. Але дорогі квитки на нього. Дивіться на сайті укрзалізниці.
Зі Львова я би радив не автобусами, а блалакаром, ціна нааіть дешевша, купу варіантів по часу відправлення, поїздка десь 2,5 години, а поїздом 3,5-4.
   
Справа в тому що літаком не виходить, літак вилітає за 2 години до мого прибуття, раніше літав в 19 годині і було супер. Потрібно залишатись в Києві на наступний день. Автобус був би майже нічний, так що спека, думаю, не проблема. Ну можна іще поїздом. Тому і запитую, чи хто їздив автобусом, чи зручно, чи є кондішн і так далі. От бачу один рейс в 18.15 , автобус Serta, вживаний звичайно, але ніби нормально.
   
Гм, тут якраз ви не праві. Їхала Львів-Київ автобусом. Все на місці і туалет і кондішен. І швидко… Але літаком звісно краще.

А який перевізник був?
   
Справа в тому що літаком не виходить, літак вилітає за 2 години до мого прибуття, раніше літав в 19 годині і було супер. Потрібно залишатись в Києві на наступний день. Автобус був би майже нічний, так що спека, думаю, не проблема. Ну можна іще поїздом. Тому і запитую, чи хто їздив автобусом, чи зручно, чи є кондішн і так далі. От бачу один рейс в 18.15 , автобус Serta, вживаний звичайно, але ніби нормально.

 о 20:50 є літак з Києва до Львова..

   
Справа в тому що літаком не виходить, літак вилітає за 2 години до мого прибуття, раніше літав в 19 годині і було супер. Потрібно залишатись в Києві на наступний день. Автобус був би майже нічний, так що спека, думаю, не проблема. Ну можна іще поїздом. Тому і запитую, чи хто їздив автобусом, чи зручно, чи є кондішн і так далі. От бачу один рейс в 18.15 , автобус Serta, вживаний звичайно, але ніби нормально.
Чому принципово не розглядається поїзд? Це ж набагато зручніше, ніж 12 годин сидячи їхати до Франика. Проблема з документами на посадку?
   
Чому принципово не розглядається поїзд? Це ж набагато зручніше, ніж 12 годин сидячи їхати до Франика. Проблема з документами на посадку?

Та ні, просто з поїздом простіше, рейки до одні.
   
Гм, тут якраз ви не праві. Їхала Львів-Київ автобусом. Все на місці і туалет і кондішен. І швидко… Але літаком звісно краще.

Теж саме Київ - Східниця. Але 800 грн. На щастя, я можу дозволити доплатити за комфорт, але не всім автобус по кишені. Але автобус, який від вокзалу з Києва доїзджає до готелю в Східниці (100 метрів від кінцевої зупинки) - це щось!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія