Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А яка це сука? **(Старий новий вид російської пропаганди)

Ну ось, подивіться:



Останнє редагування: 20 серпня 2022 07:18:31 від JudgeDredd
   
Re: А яка це сука?

Ну ось, подивіться:

https://t.me/zaporojie24/2631

Може вата
Але швидше, що змусили
Сім'я в заручниквх або може за камерою з стволом біля голови
   
Re: А яка це сука?

Під дулом автомату багато чого можна наговорити.
Можливо саме той випадок.
   
Re: А яка це сука?

Ви послухайте з чого вони всі починають. Меня зовут ..., я бивший работнік атомной станции, меня уволили за участие в параде на день Победи 9 мая. Тобто якісь лєві ватні уйобки, а не працівники ЗАЕС.
   
Re: А яка це сука?

Вони заручники. Нема про що балакати.
Але в русні пригоряє, якщо таки вже фінти в ход пішли.
   
Re: А яка це сука?

100%-ва вата. На Запоріжжі її надміру багато.
   
Re: А яка це сука?

Ну ось, подивіться:

давай  свої думки, шо ти мурмизиш.
   
Re: А яка це сука?

 :facepalm1:

Ну да.На станции же только 4 этих чела работают.Да и они в Киеве сейчас в ресторане ,а не в заложниках
   
Re: А яка це сука?

давай  свої думки, шо ти мурмизиш.

А они там когда то были?
   
Re: А яка це сука?

...Меня зовут...
Скоріше за все вата, ждуни..
Хоча, можливо, і заставили це сказати...
У любому випадку неприємно все це..Не думаю, що наші збройні сили
таке роблять.
ЗІ ...І ми ж не знаємо, насправді , що
там відбувається на станції- наш персонал - є чи замінили кацапами,;
відключення ліній , навантаження енергоблоків і т.п.
   
Re: А яка це сука?

давай  свої думки, шо ти мурмизиш.

Та думок тут може бути повне розмаїття - під дулом, реальні люди з ідейної місцевої вати, завезені провінційні актори на разогігріві у чичериної... ось х його з...
   
Re: А яка це сука?

кацапи назбирали якихось обіжених ватанів, яких в травні вигнали з ЗАЕС дали їм пару доларів і текст. Сєнсацыя. Зараз всі Скабєєві з Сімоньянихами, перші раша канали і прочі Раша тудей покажуть. Бидломаса раші то схаває з задовленням.

Є гірша новина на цю тему.

Сьогодні Макрон дзвонив хуйло з приводу ЗАЕС. Вперше з 28 травня.
   
Re: А яка це сука?

...Меня зовут...
Скоріше за все вата, ждуни..


Ти далі не слухав? Їх всіх звільнили з ЗАЕС за "участие в параде на День победи 9 мая". Що це за парад був в Запоріжжі на "День победи"?
   
Re: А яка це сука?

Ви послухайте з чого вони всі починають. Меня зовут ..., я бивший работнік атомной станции, меня уволили за участие в параде на день Победи 9 мая. Тобто якісь лєві ватні уйобки, а не працівники ЗАЕС.

Кацапи ідіоти повні. Вони навіть тут не змогли без своє пропаганди, на чому і попалились. Ось без цього "9 мая" може ще хтось на западі їх слухав. А так дебіли настільки, що заради дешевої пропагандистської хуйні спалили більш важливу свою мету цих відосів.
   
Re: А яка це сука?

Макрончик же уже позвонил.
Т.е. тактика ядерного терроризма отлично работает.
Если еще немного пострелять по ЗАЭС или, еще лучше, реактор немного повредить, то, глядишь, и Байден позвонит.
Я б на месте хуйла после этого звонка уже б даже не колебался   :-)o
   
Re: А яка це сука?

Знайдіть інтерв'ю інженера станції ВВС.
Він про все це пише. Там кацапи і катівню вже обустрохли, іпоацівники зникають, і штатного аквалангиста до смерті забили, бо не схотів пирнати в басейн за начебто прихованою там зброєю.
А якщо кацапи такі відоси  знімають, то ніхто їм не вірить.
   
Re: А яка це сука?

Та думок тут може бути повне розмаїття - під дулом, реальні люди з ідейної місцевої вати, завезені провінційні актори на разогігріві у чичериної... ось х його з...

И что?Кому то не похер что они там говрят?
   
Re: А яка це сука?

друзі, ці люди під окупантами.
вони скажуть будь-що, що їм накаже озброєний рашист.

крапка. саме так до цього треба ставитися.
а не вішати ярлики, що вони вата.

   
Re: А яка це сука?

А якщо кацапи такі відоси  знімають, то ніхто їм не вірить.

саме так.

це террористи ставлять постановки. використовуючи беззахисних людей.
   
Re: А яка це сука?

И что?Кому то не похер что они там говрят?

Представь себе, да!
   
Re: А яка це сука?

дави за\бали цими ярликами про вату
вони - заручники! і під дулом або примусом скажеш що завгодно. І посміхатись будеш щиро, інакше без зубів лишисі, йобнуть прикладом і все. І будеш дякувати, що лише прикладом, а не автоматною чергою

сходіть в херсонську гілку - підараси сьогодні виклали відео знущань над людьми. Подивіться в очі тої дєвочкі, з якої В КАДРІ знімають наручники, а потім ставлять на коліна

і не п***а
   
Re: А яка це сука?

"Ситуація близька до Фукусіми, допомоги світу немає". Інтерв'ю з інженером Запорізької АЕС

https://www.bbc.com/ukrainian/features-62532425

читайте
   
Re: А яка це сука?

дави за\бали цими ярликами про вату
вони - заручники! і під дулом або примусом скажеш що завгодно. І посміхатись будеш щиро, інакше без зубів лишисі, йобнуть прикладом і все. І будеш дякувати, що лише прикладом, а не автоматною чергою

сходіть в херсонську гілку - підараси сьогодні виклали відео знущань над людьми. Подивіться в очі тої дєвочкі, з якої В КАДРІ знімають наручники, а потім ставлять на коліна

і не п***а

Ти тут героїню тилу і захисницю знедолених з себе не корчи. Може ще й закони про відповідальність за колаборацію відміниш, бо "вони заручники"? Все вони знають, що вони кажуть і для чого. То колаборанти.
   
Re: А яка це сука?
YL

Це ж картинка для кацапів.
   
Re: А яка це сука?

Ти тут героїню тилу і захисницю знедолених з себе не корчи. Може ще й закони про відповідальність за колаборацію відміниш, бо "вони заручники"? Все вони знають, що вони кажуть і для чого. То колаборанти.

нахуй пройди будь ласка. Не відповідай і не дякуй.
штабних "від пєті" вже прорідили. Дивлюсь, саме час проріджувати штабних "від вови". Ти перший
   
Re: А яка це сука?

нахуй пройди будь ласка. Не відповідай і не дякуй.
штабних "від пєті" вже прорідили. Дивлюсь, саме час проріджувати штабних "від вови". Ти перший

 :laugh:  :=V ти не в себе на базарі
   
Re: А яка це сука?

:laugh:  :=V ти не в себе на базарі

і ти не в себе в хліву. Тож стули пельку, хєрой диванно-штабний.
   
Re: А яка це сука?


нахуй пройди будь ласка. Не відповідай і не дякуй.
штабних "від пєті" вже прорідили. Дивлюсь, саме час проріджувати штабних "від вови". Ти перший

Це погроза?  Правила форуму дивись
   
Re: А яка це сука?

Це погроза?  Правила форуму дивись

йди фхуй-2. Я їх і писала ще в 14му, що мені на них дивитись?

ти - тупе штабне шмат лайна, навіть до цілого лайна не дослужився. Можеш спробувати спростувати
   
Re: А яка це сука?

йди фхуй-2. Я їх і писала ще в 14му, що мені на них дивитись?

ти - тупе штабне шмат лайна, навіть до цілого лайна не дослужився. Можеш спробувати спростувати

Модератор розбереться.
   
Re: А яка це сука?

Ти тут героїню тилу і захисницю знедолених з себе не корчи. Може ще й закони про відповідальність за колаборацію відміниш, бо "вони заручники"? Все вони знають, що вони кажуть і для чого. То колаборанти.
тебя в умелые руки и через 20 минут ты назовешь свою мать конченной блядью, себя ослом и проклянешь день когда родился...
   
Re: А яка це сука?

тебя в умелые руки и через 20 минут ты назовешь свою мать конченной блядью, себя ослом и проклянешь день когда родился...

І всі інші так зроблять чи тільки я?
   
Re: А яка це сука?

І всі інші так зроблять чи тільки я?
всё кто попадет, за оооочень редким исключением, но их на видосиках не покажут.
   
Re: А яка це сука?

всё кто попадет, за оооочень редким исключением, но их на видосиках не покажут.

Думаю, що виключень більше, ніж тобі здається. Не суди всіх по собі. Знайшлись люди, які послали Русский военний корабль нахyй. Під загрозою знищення. Тому зрадництва і колаборації тут виправдовувати не треба. То образа для українців і України.
   
Re: А яка це сука?

І всі інші так зроблять чи тільки я?
Думаю, майже всі. Якщо є сім'я там, можна надавити. Навіть і без сім'ї. Ви шо про гулаг ніколи не читали.
   
Re: А яка це сука?

усім героям з дивану - уважно дивитись і думати, що є колаборационізм, а що - рятування власного життя або життя своїх близьких
   
Re: А яка це сука?

Думаю, що виключень більше, ніж тобі здається. Не суди всіх по собі. Знайшлись люди, які послали Русский военний корабль нахyй. Під загрозою знищення. Тому зрадництва і колаборації тут виправдовувати не треба. То образа для українців і України.
смерть далеко не самое страшное, с ней можно смирится и принять.
А вот когда тебе пообещали что твоего детенка оттрахает рота солдат? или скормить тебе твои яйца, а член засунуть в жопу, после пройтись молотком по всем костям?
Вколоть тебе пару доз героина и за следующую потребовать от тебя исполнения условий...
Хорошо быть п***а героем когда этот самый героизм совершать не надо. :weep:
   
Re: А яка це сука?

Війна це така хуйня.. я ще мала змогу поспілкуватися з справжніми учасниками другої світової. Це насилля. Це зламана психіка і життя. Це все дуже страшно. Діди по 80 років сиділи і плакали, згадуючи війну. Тільки в сисири війна героїзувалася .
   
Re: А яка це сука?

смерть далеко не самое страшное, с ней можно смирится и принять.
А вот когда тебе пообещали что твоего детенка оттрахает рота солдат? или скормить тебе твои яйца, а член засунуть в жопу, после пройтись молотком по всем костям?
Вколоть тебе пару доз героина и за следующую потребовать от тебя исполнения условий...
Хорошо быть п***а героем когда этот самый героизм совершать не надо. :weep:

Не треба приміряти такі ситуації до когось конкретно чи до чиїхсь конкретних дітей чи батьків. То брудно і показує ваш низький освітній і культурний рівень. Такий на рівні африканського йожа. То теж може сприйматись як погроза мені конкретно, чи моїй родині. Ви хочете власне таке відчуттія в мене викликати своїм смакуванням цих всіх "ужасів"?
   
Re: А яка це сука?

Не треба приміряти такі ситуації до когось конкретно чи до чиїхсь конкретних дітей чи батьків. То брудно і показує ваш низький освітній і культурний рівень. Такий на рівні африканського йожа. То теж може сприйматись як погроза мені конкретно, чи моїй родині. Ви хочете власне таке відчуттія в мене викликати своїм смакуванням цих всіх "ужасів"?
Я хочу сказать что ты п***а обыкновенный и дай Бог чтобы тебя и твою семью не коснулись ужасы войны. И тебе не пришлось выбирать между совестью и дозой герыча. Сидишь в тепле и спокойствии - вот и сиди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія