Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

тогда Украине отхордят Белгород Курск и Брянск
и воронеж тоже..
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

а репарации кто будет платить?
+++

після цих руйнувань хуйло так легко не отдєлаєцца.
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

и воронеж тоже..

ти ж ще позавчора тут верещав що тобі Кубань не потрібна.

Перевзувся, чи просто став розумнішим ?
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Фантамас вважає своїм обов'язком висратися черговою бомбою перед черговою зустріччю Зеленського зі світовими лідерами...
   
Фантамас вважає своїм обов'язком висратися черговою бомбою перед черговою зустріччю Зеленського зі світовими лідерами...

Фантамас  попереджає
   
Пью пью...
Херло готовий до прямих
   
Слухай ти хоч раз кудись попав?
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Якщо Зе погодиться на цей варіант, то хуйло оголосить себе переможцем

скаже - от бачите, все вийшло так, як ми і хотіли, а саме - наші луганська і донецька області. Україні просто треба було віддати ці області з самого початку і не було б ніякої війни.
   
Який сенс в цій зустрічі?
Єрдогану потрібно  картинку хуйлу показати,  що він все зробив, що зміг?
Ясно ж, що Зе ні на які поступки йти не збирається...
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

А ти бачив нещодавню статтю в американській пресі про корисні копалини на окупованій території? Там на трильйони доларів, і судячи з карт, більше на Донбасі, а не на півдні

Сланцевий газ?
   
хз, що пишуть
нарід не розуміє статус і безмежні амбіції султана
скоріше хуйло буде його представляти, ніж він виконувати доручення якогось варвара
   
Сланцевий газ?

Колись писали, що сама він  став  мало не основою причиною  нападу зі сторони параші
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Я зараз непопулярну річ скажу - але більшість будуть згодні

Ні. Бо кремляді не тримають слово. Ніколи.

Потім все одно до Польщі полізуть, як накопичуть ресурс.
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Эрдоган будет предлагать вариант Эрдогана
куй он ложил и на нас и на РФ
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

У чому? Для Туреччини вигідніше продовження війни ніж перемовини і зняття санкцій. Подивіться хоча б на вартість авіаквитків москва-Стамбул 500$ в одну сторону, пєтєнбург-Стамбул 1000$ в одну сторону і літає тільки Туркіш. Це те що на поверхні.
Не важно, что выгодно Эрдогану. Возможности ВСУ сегодня и весной - разные вещи.
   
МУРАТ СУЛЕЙМАНОВ
...
У нас у Львові муфтій є  (tu)
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Эрдоган будет предлагать вариант Эрдогана
куй он ложил и на нас и на РФ
Ну, давай варіант Ердогана.
   
Возможности ВСУ сегодня и весной - разные вещи.

якщо захід буде продовжувати поставляти зброю
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Ну, давай варіант Ердогана.
Я ж не спорт мне Турецкий Ымпиратор не докладывается
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

якщо захід буде продовжувати поставляти зброю
Не только оружие но и деньги. Так что от позиции наших союзников тоже многое зависит
   
У хуйла на данный момент намечается жопа поэтому ему или повышать ставки или отступать, переходить в глухую оборону он тоже не может так как возможности ВСУ значительно выросли и глухая оборона это всего лишь медленная смерть для го войск.
В то шо турок с ооновцем приехали обсуждать условия капитуляции кацапов я не верю а вот в то шо кацапы уже всех поставили в известность шо будут вынуждены поднять ставки и задействовать яо более чем уверен.
так шо эта стрелка всего лишь попытка глав турка и ооновца отпетлять за счет Украины от непредсказуемого сценария развития войны
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

якщо захід буде продовжувати поставляти зброю
Будет, если сами не проипем возможности.
   
если сами не проипем возможности.


нмд нового мінська не буде
   
Цікаво
Хули , тут цикавого...ещё в 12 или 13  году с американцами подписали договор про разработку под Славянском  на Донбассе и в западной Украине , где-то на Прикарпатье вроде, но на Донбассе очень большое реально большое месторождение сланцевого газа и там по оценкам американцев на много десятков лет вперёд, если не на сотни  газа есть в таком колличестве, что Украине даже ненужно покупать газ в Рашке и это если сдесь будет фабрика по производству ( которую сюда бы перенесли куча компаний) и даже ещё и на экспорт в ЕС отправляли бы...я помню те истерики кпцапов какой херовый сланцевый газ и как антиреклама была этим разработкам тут в Украине, а потом майдан и окупация и война.
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Нужно принудить хуйло к акту доброй воли по выводу орков на 23.02.2022. Далее продолжить накопление оружия и в итоге кинуть хуйло продолжив освобождение Крыма и Донбасса.
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

кто разорвет, херсонцы, запорожци, харьковчане , николаевцы ?

п.с. в ТС просто фантазии, не будет такой пропозиции, забудьте
Так, я знаю багато харків'ян, котрі розірвали б за таке рішення.
Натякаєш, що люди, чиї рідні міста зараз під обстрілами чи окупацією погодилися б на будь-які умови ради звільнення цих територій?
   
Єдине на що може погодитись Зе, це сісти за стіл переговорів ПРИ ПРЕДУМОВІ ВІДВЕДЕННЯ ХУЙЛОВІЙСЬКА СТАНОМ НА 24.02.
ВСЕ ІНШЕ НАХ!
При чому ця передумова повинна бути єдиною і тільки з нашої сторони.
Якщо Хуйло не погодиться, то попередити його, що наступною предумовою буде вимога скасування Думою визнання лднр.

Останнє редагування: 18 серпня 2022 13:49:54 від tartosetto
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

якщо зараз піти на уступки, то нова війна питання часу
а що тоді з ленд-лізом? а там і Трумп може прийти до влади
коротше, зараз іти на уступки, то підписати собі приговор
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Так, я знаю багато харків'ян, котрі розірвали б за таке рішення.
Натякаєш, що люди, чиї рідні міста зараз під обстрілами чи окупацією погодилися б на будь-які умови ради звільнення цих територій?

80%

почєму ми должни страдать із-за етого вонючєго данбаса
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Обмін полоненими, зерно і літаки: ЗМІ назвали теми зустрічі Ердогана і Зеленського
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

Єдине на що може погодитись Зе, це сісти за стіл переговорів ПРИ ПРЕДУМОВІ ВІДВЕДЕННЯ ХУЙЛОВІЙСЬКА СТАНОМ НА 24.02.
ВСЕ ІНШЕ НАХ!
При чому ця передумова повинна бути єдиною і тільки з нашої сторони.

хуйло психопат, але не ідіот
   
У хуйла на данный момент намечается жопа поэтому ему или повышать ставки или отступать, переходить в глухую оборону он тоже не может так как возможности ВСУ значительно выросли и глухая оборона это всего лишь медленная смерть для го войск.
В то шо турок с ооновцем приехали обсуждать условия капитуляции кацапов я не верю а вот в то шо кацапы уже всех поставили в известность шо будут вынуждены поднять ставки и задействовать яо более чем уверен.
так шо эта стрелка всего лишь попытка глав турка и ооновца отпетлять за счет Украины от непредсказуемого сценария развития войны
Какое накуй ядерное оружие....
Не несите херни...
Давным давно уже редиска сказано , только начнёшь движение в сторону ядерного удара , сразу получишь удар по бункеру своему...
Он они уже вместе с лошадью одно и тоже гутарят...
Ядерная страна никогда не ударить по неядерной стране.
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

80%

почєму ми должни страдать із-за етого вонючєго данбаса
Мене лякають і насторожують такі цифри)
Але, на щастя, не той відсоток робить погоду під час війни, а не на виборах.
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

только начнёшь движение в сторону ядерного удара , сразу получишь удар по бункеру своему...

брехня

ніхто такого не казав
   
80%

почєму ми должни страдать із-за етого вонючєго данбаса

то было раньше, сейчас нарид уже "закусился" и расклад стал другим
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

то было раньше, сейчас нарид уже "закусился" и расклад стал другим
Так.
   
Сланцевий газ?

Газ, вугілля, метали...

https://www.washingtonpost.com/world/2022/08/10/ukraine-russia-energy-mineral-wealth/
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

то было раньше, сейчас нарид уже "закусился" и расклад стал другим

мені головне що в ЗСУ про це все думають

те що я чув від пересічних і не пасіонарних амеб, яких більшість - а вот я вчєра тєлєгу посмотрєл донєцкую, там всє такіє уйобкі кончєниє, зачєм нам нужен такой данбас ?
   
Какое накуй ядерное оружие....
Не несите херни...
Давным давно уже редиска сказано , только начнёшь движение в сторону ядерного удара , сразу получишь удар по бункеру своему...
Он они уже вместе с лошадью одно и тоже гутарят...
Ядерная страна никогда не ударить по неядерной стране.

Не истери, ты как истеричная базарная баба, одни эмоции :facepalm:

Если раньше когда штаты испытывали свои межконтинентальные ракеты то сухо констатировали что "испытания прошли успешно и т.д...."
В этот раз;

Цитувати
США провели випробувальний пуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III, назвавши це "демонстрацією готовності ядерної зброї до стримування". Про це повідомили у Командуванні глобальних ударів ВПС США.
   
Re: Эрдоган будет предлагать вариант Хуйла!!!

мені головне що в ЗСУ про це все думають

те що я чув від пересічних і не пасіонарних амеб, яких більшість - а вот я вчєра тєлєгу посмотрєл донєцкую, там всє такіє уйобкі кончєниє, зачєм нам нужен такой данбас ?
+
Важливо було б почути думку тих, хто зараз на передовій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія