Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Львові масова облава з повістками 8-:

Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

А чому з трьома дітьми можна, а з двома, одним чи без дітей - зась? Що це дурня? Наробив діточок - виїзжай куди хочеш разом з дітьми. Що з цього має держава?

Вишенька на торті - це двоє дітей і вагітна дружина. Чоловіка можуть мобілізувати навіть в день родів, а сам факт народження третьої дитини до звільнення вже мобілізованого не веде.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

https://rivnepost.rv.ua/news/tyuremniy-strok-zahrozhue-zhitelyu-rivnenshchini-yakiy-ukhilyavsya-vid-mobilizatsii
////З початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, це вже восьмий житель Рівненщини, якого судитимуть за ухилення від мобілізації. (C)
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Вишенька на торті - це двоє дітей і вагітна дружина. Чоловіка можуть мобілізувати навіть в день родів, а сам факт народження третьої дитини до звільнення вже мобілізованого не веде.
На 35 неделе можно выехать
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
Agh

   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Довелося цього літа побувати в декількох зоо, розважальних, водяних парках Скандинавії. Всюди чути українську, російську і поміш. В основному жінки з дітьми, так. Але багато групок людей, де конкретно видно: дід, баба або тільки баба (пасуть найменших колясочників), діти і дорослі в віці 20-50. Практично в кожній групі чоловіки, а то і 2-3 в віці 18-60.
Можливо заробітчани, які до початку військових дій були за кордоном (наприклад в Польщі), яки витягнули сім'ї і ломанулись в "багатші" країни. А можливо границя - решето. Не знаю. В принципі, якби Україна хотіла, то можна виявити практично ВСІХ, хто виїхав незаконно і ВСІХ хто їх випустив (за гроші?). При в'їзді в ЄС ставлять штамп в паспорт. Місце і час мабуть теж там є. І хто був на чергуванні з укр.сторони можна встановити. Хто подає на 3аході потім документи в органи, мусять мабуть теж паспорт показувати з цими даними. Які в принципі закордонні органи можуть передати Україні. Бо це не політичні біженці зараз, а переміщені особи на час війни. І вияснити пункти де найбільше випустили "незрозуміло" чому. Думаю ЄС протестувати не буде. В цілях боротьби з корупцією.

А в Канадуєвку по CUAET скільки валить яйценосців з українськими паспортами з Польщі...Страшне ! Всі від війни рятуються :)))
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

А в Канадуєвку по CUAET скільки валить яйценосців з українськими паспортами з Польщі...Страшне ! Всі від війни рятуються :)))

Заробітчани з Польщі свято впевнені, що в Канаді буде ліпше працювати  :gigi:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Стаття

Центр міста, купа камер
   
18 серпня в соціальних мережах опублікували відео конфлікту між чоловіком у військовій формі та цивільному на вулиці Дністровській в Івано-Франківську. Останній повалив на землю військового та втік. Нібито очевидці зазначили, що сутичка виникла через те, що нападнику хотіли вручити повістку.
В обласному територіальному центрі комплектації та соціальної підтримки Галці прокоментували обставини інциденту.
За словами начальниці прес-служби установи Юлії Гамми,  на солдата з міського ТЦК та СП напав громадянин, котрому не сподобалося планове оповіщення громадян. Солдат травм не зазнав, а після конфлікту громадянин сам вийшов на контакт і вибачився за свою поведінку.
"Чоловік у цивільному також виявив бажання приєднатися до ЗСУ та взяти участь у відборі на військову службу", - додала Юлія Гамма.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

18 серпня в соціальних мережах опублікували відео конфлікту між чоловіком у військовій формі та цивільному на вулиці Дністровській в Івано-Франківську. Останній повалив на землю військового та втік. Нібито очевидці зазначили, що сутичка виникла через те, що нападнику хотіли вручити повістку.
В обласному територіальному центрі комплектації та соціальної підтримки Галці прокоментували обставини інциденту.
За словами начальниці прес-служби установи Юлії Гамми,  на солдата з міського ТЦК та СП напав громадянин, котрому не сподобалося планове оповіщення громадян. Солдат травм не зазнав, а після конфлікту громадянин сам вийшов на контакт і вибачився за свою поведінку.
"Чоловік у цивільному також виявив бажання приєднатися до ЗСУ та взяти участь у відборі на військову службу", - додала Юлія Гамма.
:gigi: а біг він у воєнкомат на медкомісію, хоча видно шо у хлопа грижі точно нема
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

:gigi: а біг він у воєнкомат на медкомісію, хоча видно шо у хлопа грижі точно нема

Доступно пояснили...
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Доступно пояснили...

це зрозуміло, напад при виконанні  у воєнний час, тіп дебіл
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:
PAL

це зрозуміло, напад при виконанні  у воєнний час, тіп дебіл

ой, та я вас прошу! Просто грошей нема, а то ще б компенсацию отримав
На ось, рехвормований суд не допустив порушення закону!


так шо, кияне, можете розслабитися та насрать на коменданську годину (звичайно, якщо грошенят троши водицця)
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

ой, та я вас прошу! Просто грошей нема, а то ще б компенсацию отримав
На ось, рехвормований суд не допустив порушення закону!

https://t.me/advocate_trump/118
так шо, кияне, можете розслабитися та насрать на коменданську годину (звичайно, якщо грошенят троши водицця)
я так розумію що конкретно той поліцейський не мав повноважень - тож з якого дива адвокат зробив загальний висновок?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

я так розумію що конкретно той поліцейський не мав повноважень - тож з якого дива адвокат зробив загальний висновок?

За хабар певні документи не донесли до суду
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

це зрозуміло, напад при виконанні  у воєнний час, тіп дебіл

 Ну тут є питання: чи мав право співробітник ТЦК фізично затримувати громадянина? ХЗ, треба дивитися повне відео

Останнє редагування: 19 серпня 2022 09:43:00 від Fisher
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ну тут є питання: чи мав право співробітник ТЦК фізично затримувати громадянина? ХЗ, треба дивитися повне відео

Ну бачиш, громадянин уже вибачився і виявив бажання служити в ЗСУ  :laugh:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

странно что на зупинци все это действо происходило. Почему солдат обувался на дороге, телефон он что в руке держал? мутная история

там недалеко рынок и возле сельпо площадь, по идее там должны повестки вручать

короче хз
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

странно что на зупинци все это действо происходило. Почему солдат обувался на дороге, телефон он что в руке держал? мутная история

там недалеко рынок и возле сельпо площадь, по идее там должны повестки вручать

короче хз

Почему он был один? Обычно их минимум двое+полиция
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Почему он был один? Обычно их минимум двое+полиция
вот вот, я каменты в телеге под этим постом почитала, так народ пишет, что когда в эпицентре облаву делали 10 человек было

да и в галиче в пн повестки вручали на дороге, тоже 10 человек стояло, машины тормозили
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

це зрозуміло, напад при виконанні  у воєнний час, тіп дебіл

Військові НЕ МАЮТЬ права зупиняти людей на вулиці. Тому вони працюють у парі з поліцією (якій такі повноваження надані).

Хтось бачив на відео поліцію ?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Почему он был один? Обычно их минимум двое+полиция

шариш. це не просто обічно, так треба.

хтось бачить на відео поліцію ?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Військові НЕ МАЮТЬ права зупиняти людей на вулиці. Тому вони працюють у парі з поліцією (якій такі повноваження надані).

Хтось бачив на відео поліцію ?

Там, скоріш за все, не просто зупинив, а намагався затримати
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Там, скоріш за все, не просто зупинив, а намагався затримати

може той хлоп зі сходу ВПО і не зміг сказати "паляниця"   :gigi:
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

може той хлоп зі сходу ВПО і не зміг сказати "паляниця"   :gigi:

Судячи з відео, неправильно це слово сказав військовий))
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Сусід по хутору розповідає.
Колега в Запоріжжі їхав вранці на роботу. Зупинили копи, вручили поаістку.
Їхав ввечері назад - знову.
Наступного дня вже інший патруль зупинив, глянули в планшетку і кажуть: маєш вже дві повістки а до РВК ще не з'явився, то на тобі третю а далі вже буде бо-бо.
Я так розумію виловлюють через камери системи Рубіж і базу держномерів
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Сусід по хутору розповідає.
Колега в Запоріжжі їхав вранці на роботу. Зупинили копи, вручили поаістку.
Їхав ввечері назад - знову.
Наступного дня вже інший патруль зупинив, глянули в планшетку і кажуть: маєш вже дві повістки а до РВК ще не з'явився, то на тобі третю а далі вже буде бо-бо.
Я так розумію виловлюють через камери системи Рубіж і базу держномерів
Не розумію який сенс виписувати другу і третю повістку - що це взагалі змінює?
Хіба що вони самі цим доказують що тими повістками можна підтертися...
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Не розумію який сенс виписувати другу і третю повістку - що це взагалі змінює?
Хіба що вони самі цим доказують що тими повістками можна підтертися...

Якщо не з'являєшся за повісткою, можуть примусово забрати. Прямо на місці, коли перевірять, що не ходив. Поліція має таке право.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

За шість місяців війни жодного разу не бачив тих що повістки дають, жодного разу поліція не зупиняла... Може не там ходжу.
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

маю друзів мобілізованих, які перші місяці тут навчалися в інструкторів і зараз вже на фронт
то роздавали повістки також
не в захваті від того
розповідали, що багато залежить від воєнкоматів
їм говорили роздавати фізично розвиненим, молодим
а інші гребуть всіх підряд і головне кількість
самий кончений, то Сихівський воєнкомат
їм ще до великої війни машини палили
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

маю друзів мобілізованих, які перші місяці тут навчалися в інструкторів і зараз вже на фронт
то роздавали повістки також
не в захваті від того
розповідали, що багато залежить від воєнкоматів
їм говорили роздавати фізично розвиненим, молодим
а інші гребуть всіх підряд і головне кількість
самий кончений, то Сихівський воєнкомат
їм ще до великої війни машини палили

Вони плюс-мінус одинакові.
В Сихівському виділяється головний лікар ВЛК. Його зловити -це ціла епопея...
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Не розумію який сенс виписувати другу і третю повістку - що це взагалі змінює?
Хіба що вони самі цим доказують що тими повістками можна підтертися...

Ну мабуть тебе ж тричі попереджували. Раптом забув чи загубив. То тепер не скаржися
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

оце щойно йшов по Науковій, зустріли мене люб'язні працівники військомату
перепитали, чи не бажаю  я захищати батьківщину, на що отримали ствердну відповідь
проте, і це дивно, коли взнали мій вік то повідомили, що я добре виглядаю і попрощалися
ну не знаю, хіба 50 років то вже все?
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

тепер достатньо наказу Мінекономіки з витягом,  про відстрочку. Не обов'язково мати папірець з воєнкомату

ПОСТАНОВА
від 07 вересня 2022 р. № 1002

постанова КМУ
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

оце щойно йшов по Науковій, зустріли мене люб'язні працівники військомату
перепитали, чи не бажаю  я захищати батьківщину, на що отримали ствердну відповідь
проте, і це дивно, коли взнали мій вік то повідомили, що я добре виглядаю і попрощалися
ну не знаю, хіба 50 років то вже все?
да, уважаемый ханс христиан андерсен, в 50 рокив до войска не беруть
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

да, уважаемый ханс христиан андерсен, в 50 рокив до войска не беруть

так, дивнувато виглядає той пост.  Хіба що при зрості 1,50 вага 120 кг
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ну бачиш, громадянин уже вибачився і виявив бажання служити в ЗСУ
проявил жест доброй воли :)
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

оце щойно йшов по Науковій, зустріли мене люб'язні працівники військомату
перепитали, чи не бажаю  я захищати батьківщину, на що отримали ствердну відповідь
проте, і це дивно, коли взнали мій вік то  :-)o повідомили, що я добре виглядаю і попрощалися
ну не знаю, хіба 50 років то вже все?
Значиться, таки добре виглядаєш: + здоровий спосіб життя, позивне сприйняття світу та відсутність антидепресантів (алкоголю і т.д.)
 :-)o
 ;)
   
Re: У Львові масова облава з повістками  8-:

Ну мабуть тебе ж тричі попереджували. Раптом забув чи загубив. То тепер не скаржися

Бо то мабуть не повістки а запрошення. Якщо повістка офіційна, бо-бо буде з першої.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія