Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

це не extra virgin

вопрос был о простом оливковом..
   
вопрос был о простом оливковом..


Я персонально пользуюсь вот этим - супер масло, пахнет свежим лугом..
Bertolli Extra Virgin Olive Oil (2 L)  $12.98
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

вопрос был о простом оливковом..
"просту" краще не купувати
   
"просту" краще не купувати
кто-то если печет, или на небольшом огне, то именно она и работает лучше намного чем virgin... иногда для медленного гриля (low and slow) ее использую..
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:

кто-то если печет, или на небольшом огне, то именно она и работает лучше намного чем virgin... иногда для медленного гриля (low and slow) ее использую..
а соняшникова ще краще
   
Re: ЮНИСЕФ назвала самые недоедающие страны Европы:
krd

https://ourworldindata.org/grapher/daily-per-capita-protein-supply?region=Europe    это суточное потребление белков
https://ourworldindata.org/grapher/meat-supply-per-person?region=Europe    это суточное потребление мяса

п.с. там можно и по всему миру посмотреть
   
https://ourworldindata.org/grapher/daily-per-capita-protein-supply?region=Europe    это суточное потребление белков
https://ourworldindata.org/grapher/meat-supply-per-person?region=Europe    это суточное потребление мяса

п.с. там можно и по всему миру посмотреть

То что и так очевидно.. мясо не доступно.. Украина  на уровне Африки.. самая низкая потребляемость по Европе и СССР бывшему (а, нет- узбеки и киргизы- ниже еще :( ) ..Или может все веганами стали - по зожу.
 Нехер тут распинаться про 20 видов масла раститтельного и мяса теперь, если оно как в музее, смотришь и облизываешься. Вопрос закрыт.
Все правильно ЮНИСЕФ опубликовал.  :read:
   
То что и так очевидно.. мясо не доступно.. Украина  на уровне Африки.. самая низкая потребляемость по Европе и СССР бывшему (а, нет- узбеки и киргизы- ниже еще :( ) ..Или может все веганами стали - по зожу.
 Нехер тут распинаться про 20 видов масла раститтельного и мяса теперь, если оно как в музее, смотришь и облизываешься. Вопрос закрыт.
Все правильно ЮНИСЕФ опубликовал.  :read:
кацапів забувся. Вони точно менше
українців споживали і споживають.
   
Я персонально пользуюсь вот этим - супер масло, пахнет свежим лугом..
Bertolli Extra Virgin Olive Oil (2 L)  $12.98
робуста ядрьона добре. Я таку для смаження беру в 5 літровій каністрі.
https://prom.ua/ua/p1374747772-maslo-olivkovoe-bertolli.html?

   
То что и так очевидно.. мясо не доступно.. Украина  на уровне Африки.. самая низкая потребляемость по Европе и СССР бывшему (а, нет- узбеки и киргизы- ниже еще :( ) ..Или может все веганами стали - по зожу.
 Нехер тут распинаться про 20 видов масла раститтельного и мяса теперь, если оно как в музее, смотришь и облизываешься. Вопрос закрыт.
Все правильно ЮНИСЕФ опубликовал.  :read:
здається ви тих мап за посиланням і не дивилися
   
З оліями розібралися.

Тепер виявляється подерв'янський пророк наш...



То може ти i м’яса не їси?

Ні, не їсу я м’яса принципово!
Я тiльки випить iнодi люблю…
Бо ми – народ широкий i гостинний,
I випити ми можем дох… я,
Намного больше всяких iнородцiв,
Жидiв та басурман.
   
П.С. а що там пишуть з Америки, ми хоч випити ще можемо, чи теж біда з цим?

Напишіть нам щоб ми знали... Бо бодун є, а чи можу я ще випити, не знаю. Можливо річну норму вчора вдув... І тепер рік без олії, м'яса і пива сидіти. Лободу буду жерти, щоб шановним поцам з Америки не портити статистику.

Останнє редагування: 28 серпня 2021 08:48:57 від Taras.ua
   
А кум заїде через 30 хв з шашликом і пивом, в Грибовку їдемо...

Ви там пишіть, зараз скажу йому що то нам не світить. і щоб закруглявся з цими закордонними ізлішествами. Лобода і вода з крану, ввесь раціон, який нам дозволили шановані партнери.
   
А кум взагалі поц безсовісний. На лєксусі заїде. Може його той, пустити на м'ясо за таке?
   
П.С. а що там пишуть з Америки, ми хоч випити ще можемо, чи теж біда з цим?

Напишіть нам щоб ми знали... Бо бодун є, а чи можу я ще випити, не знаю. Можливо річну норму вчора вдув... І тепер рік без олії, м'яса і пива сидіти. Лободу буду жерти, щоб шановним поцам з Америки не портити статистику.
Так лобода - це делікатес! І не смійтесь - зараз в тренді жерти бур'яни : лободу, щирицю ( по-модному називати амарант), також модно їсти ягоди годжі ( дика дереза, колючі неубиваємі кущі на Дніпропетровщині :pooh_lol: )
   
олия или растительное масло в Украине скоро станет предметом роскоши
Ти сам цю хню придумав, чи куратор дав вказівку?
   
робуста ядрьона добре. Я таку для смаження беру в 5 літровій каністрі.
https://prom.ua/ua/p1374747772-maslo-olivkovoe-bertolli.html?

Показати зображення...
(tu)
   
здається ви тих мап за посиланням і не дивилися

развейте свой аргумент с примерами, почему - я их не смотрел? :)




   
Ти сам цю хню придумав, чи куратор дав вказівку?

йди нах.. чоловиче..
   
П.С. а що там пишуть з Америки, ми хоч випити ще можемо, чи теж біда з цим?

Напишіть нам щоб ми знали... Бо бодун є, а чи можу я ще випити, не знаю. Можливо річну норму вчора вдув... І тепер рік без олії, м'яса і пива сидіти. Лободу буду жерти, щоб шановним поцам з Америки не портити статистику.


Я быт оже может быть на твоем месте смеялся и ждал кода по яйцам прилетит тихонько.. так , как ты и делаешь.. ниче - ждать немного тебе осталось дурню :)
   
кацапів забувся. Вони точно менше
українців споживали і споживають.


Шо за висер ? :)
А кум заїде через 30 хв з шашликом і пивом, в Грибовку їдемо...

Ви там пишіть, зараз скажу йому що то нам не світить. і щоб закруглявся з цими закордонними ізлішествами. Лобода і вода з крану, ввесь раціон, який нам дозволили шановані партнери.
   
Бл. ть -как надоело с б..длом дееревенским общаться - тошнит.. черви из говен вылезли, до компа дорвались и базикают, ум проявляют.. идите нах.. дописувачи...жрите лайно свое и срите на головыодне одному...
Украина там, где ее место... - это мое мнение..и выименно там-же.. :) т.е. в дупе.

П.С. сорри за мой хфранцузский..

   
Бл. ть -как надоело с б..длом дееревенским общаться - тошнит.. черви из говен вылезли, до компа дорвались и базикают, ум проявляют.. идите нах.. дописувачи...жрите лайно свое и срите на головыодне одному...
Украина там, где ее место... - это мое мнение..и выименно там-же.. :) т.е. в дупе.

П.С. сорри за мой хфранцузский..
скільки в тебе ще ніків - «харьківська вата»?
   
Бл. ть -как надоело с б..длом дееревенским общаться - тошнит.. черви из говен вылезли, до компа дорвались и базикают, ум проявляют.. идите нах.. дописувачи...жрите лайно свое и срите на головыодне одному...
Украина там, где ее место... - это мое мнение..и выименно там-же.. :) т.е. в дупе.

П.С. сорри за мой хфранцузский..
Дєрєвєнскоє - то в Расєї
У нас просто сільські люди, а бидлом обзиватися негарно, такого і в селі собі у нас не дозволяють.
А не можете спокійно аргументувати - то Ваша біда і Ваша слабкість.
Оревуар, мсьє.
   
Дєрєвєнскоє - то в Расєї
У нас просто сільські люди, а бидлом обзиватися негарно, такого і в селі собі у нас не дозволяють.
А не можете спокійно аргументувати - то Ваша біда і Ваша слабкість.
Оревуар, мсьє.
porspovidaj ce svoim sil'skim lyudyam, panove :)
   
скільки в тебе ще ніків - «харьківська вата»?
йди нах... сюрло сiльске
   
Это так, с ходу, не особо искал даже..
Member's Mark 100% Pure Olive Oil (3 L) $11.96
Це не олія. Це біодизель.
   
То что и так очевидно.. мясо не доступно.. Украина  на уровне Африки..
А не пішов би ти в анальний отвір, кацапчік, із своїми висновками?
   
робуста ядрьона добре. Я таку для смаження беру в 5 літровій каністрі.
https://prom.ua/ua/p1374747772-maslo-olivkovoe-bertolli.html?

Показати зображення...
Їх постійно судять за наїпон з якістю.
Платять компенсації, але продовжують херачати гімно.
   
Я, взагалі не знаю,якими крітеріями вони міряли! Мабуть по Україні вони не врахували наші огороди,курей,та батьків у селі. Принаймні, те що жеруть у багатьох країнах Європи- це важко назвати їжею.

       Колись , ще за Союзу до нас приїзжала рідня з Канади ... Вони були в ахвуї , як в нас на столі .
    Було дуже просто , борщ , вареники , якісь там блінчики , огірочки і  кампот ( узвар ) ....
   
       Не думаю , що зараз середньостатистично му українецю така їда недоступна .  Дійсно , є городи , своє
    господарство , тощо ...

      Але - є і  на маю думку великий процент ( до 5-7 ) людей , які дійсно рахують кожну копійку перед тим ,
   як купити ті чи інші продукти . 
   
       Колись , ще за Союзу до нас приїзжала рідня з Канади ... Вони були в ахвуї , як в нас на столі .
    Було дуже просто , борщ , вареники , якісь там блінчики , огірочки і  кампот ( узвар ) ....
   
       Не думаю , що зараз середньостатистично му українецю така їда недоступна .  Дійсно , є городи , своє
    господарство , тощо ...

      Але - є і  на маю думку великий процент ( до 5-7 ) людей , які дійсно рахують кожну копійку перед тим ,
   як купити ті чи інші продукти . 
Тут надо просто честно сказать: если человек без работы более полугода, то он уже голодает, если там есть семья, то и она голодает тоже. Плюс люди с различными хроническими заболеваниями. Там большую часть доходов съедает больница.  Эта статистика и показывается. Если бы сейчас разрешили коммунистов или появилась бы такого типа партия, то признаком нищеты было бы голосование за такую партию.
   
если человек без работы более полугода, то он уже голодает
Так це в усьому світі так.
   
Так це в усьому світі так.
Только проблема в том, что у нас часто нет даже теоретических шансов найти работу.
   
Только проблема в том, что у нас часто нет даже теоретических шансов найти работу.
У вас де, в Лахті, чи в Пскові?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія