Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

що коїться що коїться  :gigi:

Да пока ничего не коится, биток все ещё в 11 раз дороже чем был год назад.
Вот когда он пробьёт 10 тысяч многие задумаются, а после 5 тысяч вдруг обнаружат что для прохождения транзакции нужно штуку заплатить ;o
Валюта расчета будущего, хуле :lol:
   
хм. ті в кого не було жодної крипти при 10-100-1000-10000-20000, прискакали.

Вам який х. різниця яка її ціна?

П.С, за місяць на крипті заробив річну солідну зарплату маньюпанса в Україні.

Останнє редагування: 22 грудня 2017 17:18:54 від Taras.ua
   
Як гілочка ожила

Тепер у ній тусуются ті хто чекає коли він карту собі купить дешевше щоб погратися. ..Бо за все життя на неї не заробив  :lol:
   
Як гілочка ожила

Тепер у ній тусуются ті хто чекає коли він карту собі купить дешевше щоб погратися. ..Бо за все життя на неї не заробив  :lol:

Ну а ні.. .Мені якось шкода віддавати більш ніж 1000 баксів за 1080Ті - і тільки щоб погратись в ігри. Мені є куди гроші витратити такі. А от довбні, що повитрачали по 6000-10000 баксів на відяхи, і мають  по 200 баксів в місяць "майнінга" мені знайомі.  І на скільки я знаю - таких навколо дофіга... І коли все це повалиться - куди ці відяхи підуть - на ринок і обвалять ціну на відеокартки. От тоді я і куплю собі за 200 баксів відяшку, може навіть і дві для SLI  і пограюсь до схочу.
   
Голдман Сак до Июня 2018 введет возможность торгов криптовалютами для своих клиентов.

Похоже дешевых видеокарт не дождетесь(

https://www.cnbc.com/2017/12/21/goldman-sachs-launching-trading-desk-for-bitcoin-report-says.html
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ну а ні.. .Мені якось шкода віддавати більш ніж 1000 баксів за 1080Ті - і тільки щоб погратись в ігри. Мені є куди гроші витратити такі. А от довбні, що повитрачали по 6000-10000 баксів на відяхи, і мають  по 200 баксів в місяць "майнінга" мені знайомі.  І на скільки я знаю - таких навколо дофіга... І коли все це повалиться - куди ці відяхи підуть - на ринок і обвалять ціну на відеокартки. От тоді я і куплю собі за 200 баксів відяшку, може навіть і дві для SLI  і пограюсь до схочу.

щось небагато

Останнє редагування: 22 грудня 2017 17:34:47 від nsvvpn
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Ну а ні.. .Мені якось шкода віддавати більш ніж 1000 баксів за 1080Ті - і тільки щоб погратись в ігри. Мені є куди гроші витратити такі. А от довбні, що повитрачали по 6000-10000 баксів на відяхи, і мають  по 200 баксів в місяць "майнінга" мені знайомі.  І на скільки я знаю - таких навколо дофіга... І коли все це повалиться - куди ці відяхи підуть - на ринок і обвалять ціну на відеокартки. От тоді я і куплю собі за 200 баксів відяшку, може навіть і дві для SLI  і пограюсь до схочу.

То была не видеокарта а волшебное денежное дерево.
Посеял копеечку на поле чудес, пришёл домой вечером а на нем уже ужин в ресторане вырос!
Лепота :lol:
   
довбні, що повитрачали по 6000-10000 баксів на відяхи, і мають  по 200 баксів в місяць "майнінга" мені знайомі.  І на скільки я знаю - таких навколо дофіга...

Місяць? Ви щось плутаєте. Може, 200 баксів/день? Такі "довбні" і мені знайомі... Ну, то шо як воно буде далі і справді хз :D
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
Via

хм. ті в кого не було жодної крипти при 10-100-1000-10000-20000, прискакали.

Вам який х. різниця яка її ціна?

П.С, за місяць на крипті заробив річну солідну зарплату маньюпанса в Україні.

Тобто ти й сам прискакав місяць назад? Не зрозумілі твої  зловтішання.
   
Місяць? Ви щось плутаєте. Може, 200 баксів/день? Такі "довбні" і мені знайомі... Ну, то шо як воно буде далі і справді хз :D

 Тоесть окупаемость за 2 месяца? Не было такого, окупаемость была 6 месяцев и постоянно росла динамично.
   
Тобто ти й сам прискакав місяць назад? Не зрозумілі твої  зловтішання.

де ти бачиш мої зловтішання7
Я намагаюсь зрозуміти тих, хто тут сотнями повідомлень постить, прри тому що сам ніяк з цим не звязаний. Засрали тему.
   
Та просто алєням бабло на новий рік треба  :weep:
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

де ти бачиш мої зловтішання7
Я намагаюсь зрозуміти тих, хто тут сотнями повідомлень постить, прри тому що сам ніяк з цим не звязаний. Засрали тему.

Мы мешаем росту вашего волшебного денежного дерева на поле чудес?
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
Via

де ти бачиш мої зловтішання7
Я намагаюсь зрозуміти тих, хто тут сотнями повідомлень постить, прри тому що сам ніяк з цим не звязаний. Засрали тему.

Людей цікавить ця тема, але ставляться упереджено. І хочеться, і колеться. Хай розбираються.
Прикупила бітка сьогодні по 12800. Несподівано дешево, і знову погнав вгору.
   
Людей цікавить ця тема, але ставляться упереджено. І хочеться, і колеться. Хай розбираються.
Прикупила бітка сьогодні по 12800. Несподівано дешево, і знову погнав вгору.

хто саме намагається розібратися? добродій? магістр? і ще 10 ніків?

Хто хоче розібратися, той задає питання, сам читає. А не сре в темі постійно.
   
Мы мешаем росту вашего волшебного денежного дерева на поле чудес?

як не дивно, але так. приходитсья в ігнор людей ставити, яких в інших гілках з радістю читаю, щоб бачити що люди пишуть, кому це цікаво, а не один флуд з рекламами МММ і тупими питаннями по колу 100500 раз.

   
Ukrainian


Не неси маячні
Окупаєьься за 6
-9 якщо курс один і той же...
А тепер подивись курси за 6 місяців як зросли
Не можна ж бути настільки вже невігласом ..Якщо тобі навіть не подобається кріптовалюта  :facepalm1:
   
Не неси маячні
Окупаєьься за 6
-9 якщо курс один і той же...
А тепер подивись курси за 6 місяців як зросли
Не можна ж бути настільки вже невігласом ..Якщо тобі навіть не подобається кріптовалюта  :facepalm1:

зараз почне 1005001 раз питати як вивести крипту і чи хтось нею платив за послуги  :facepalm1:
   
Ukrainian


Не неси маячні
Окупаєьься за 6
-9 якщо курс один і той же...
А тепер подивись курси за 6 місяців як зросли
Не можна ж бути настільки вже невігласом ..Якщо тобі навіть не подобається кріптовалюта  :facepalm1:

 Сложность растет вместе с ценой, так что не так просто просчитать.
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

як не дивно, але так. приходитсья в ігнор людей ставити, яких в інших гілках з радістю читаю, щоб бачити що люди пишуть, кому це цікаво, а не один флуд з рекламами МММ і тупими питаннями по колу 100500 раз.

Игнор это легко и просто! Что бы не замечать вопросов «сколько раз в день вы используете валюту будущего для расчетов?» :)
Или все эти крипты не для расчетов а для торговли?
   
Сложность растет вместе с ценой, так что не так просто просчитать.

ага, і намайнені коїни забираються злобними китайцями, перераховуються по новій важкості алгоритму і тоді вертаються майнерам.

П.С. З комісією 100 тищ мільйонів.
   
Кілька днів  грався у "гроші майбутньго"   :facepalm1:
Закупився на 20 000 на одному з українських обмінників і став чекати коли стану мільярдером.
Потім довідався, що електронні гаманці теж можуть бути ненадійними,
вирішив перекинути ел.копійки до надійного Блокчейна.
Перекинув, потім швиденько половину зміняв на біткоін-кеш.
Порахувавши втрати на комісіях (лише для майнерів!  :D  ) охренів. В думках
розпрошався з грошима.
Кеш попер вгору, зміняв на нього і другу половину.
Перекинув все на біржу, де потім можна вивести на Приватовську картку.
Кеш закінчив рости, почав падати. Продав все вже зрозумівши як торгуватись.
Перекинув серед ночі гривню собі на картку.
Завдяки росту біткоїн кеша майже компенсував всі втрати на комісіях.
Побачивши гроші у Приват 24 поцілував екран смарта.
Сьогодні з ранку , біржа з якої вночі виводив кошти, не працює  :D
В пісту ту кріптовалюту!
Поїхав на роботу до своїх улюблених важких залізяк!  :super:

exmo?
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Вот калькулятор профита машинки AntMiner S9 для выращивания денежного дерева на поле чудес

https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc?HashingPower=4730&HashingUnit=GH%2Fs&PowerConsumption=1293&CostPerkWh=0.12

При цене электричества 12 центов за год машинку не окупить

Видеокарты значительно ей уступают. Но зато их можно для игр использовать :)
   
ага, і намайнені коїни забираються злобними китайцями, перераховуються по новій важкості алгоритму і тоді вертаються майнерам.

П.С. З комісією 100 тищ мільйонів.

 Намайненное конечно остается, но как пересчитать окупаемость сложно сказать. Надо смотреть на конкретный период и динамику стоимости и сложности майнинга. Сильно быстрее
чем 6 месяцев окупаемости все равно не получится.
   
Сложность растет вместе с ценой, так что не так просто просчитать.

Розумні майнери лишають частину намайненого раніше...хто меншу хто більшу
От і порахуй . Хоча ні не рахуй ..Бо ще інфаркт схопиш
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)
dmp

Вот калькулятор профита машинки AntMiner S9 для выращивания денежного дерева на поле чудес
https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc?HashingPower=4730&HashingUnit=GH%2Fs&PowerConsumption=1293&CostPerkWh=0.12
При цене электричества 12 центов за год машинку не окупить

Потому их и продают, какой смысл продавать машинку, которая быстро окупается? :)
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Намайненное конечно остается, но как пересчитать окупаемость сложно сказать. Надо смотреть на конкретный период и динамику стоимости и сложности майнинга. Сильно быстрее
чем 6 месяцев окупаемости все равно не получится.

За год сложность битка выросла в 10 раз.
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Потому их и продают, какой смысл продавать машинку, которая быстро окупается? :)

Я уже писал - во времена золотой лихорадки в основном зарабатывают продавцы лопат :)
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

зараз почне 1005001 раз питати як вивести крипту і чи хтось нею платив за послуги  :facepalm1:

Я выше спросил 1005002-й раз. И тишина... :lol:
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)



Когда моя мудрая жена видит  предрождественские распродажи с 25% оф она проходит мимо.
Потому что в январе обычно начинаются реальные распродажи, от 75% оф и выше :)
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

.
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Когда моя мудрая жена видит  предрождественские распродажи с 25% оф она проходит мимо.
Потому что в январе обычно начинаются реальные распродажи, от 75% оф и выше :)
Слова не мальчика, но мужа ©
   
Цуки верните мне мои деньги, побрили как оленя. Сначала за пару дней $400 превратились в $450, а тут отбыл на один день из столицы и уже -$150. :)
Не чуткие вы, мне же электричество не на что купить.
   
Цуки верните мне мои деньги, побрили как оленя. Сначала за пару дней $400 превратились в $450, а тут отбыл на один день из столицы и уже -$150. :)
Не чуткие вы, мне же электричество не на что купить.
Держава має компенсувати втрати обдуреним вкладникам криптовалют!!!
Всі на Майдан!
   
Беларусь первой в мире легализовала криптовалюты и токены

С принятием данного документа Беларусь становится первой в мире страной комплексным правовым регулированием бизнесов на основе блокчейна, и первым государством, легализовавшим смарт-контракты.
   
Цуки верните мне мои деньги, побрили как оленя. Сначала за пару дней $400 превратились в $450, а тут отбыл на один день из столицы и уже -$150. :)
Не чуткие вы, мне же электричество не на что купить.

   
Держава має компенсувати втрати обдуреним вкладникам криптовалют!!!
Всі на Майдан!

:)
   
Re: Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

А ви дурні продовжуйте чекати кінця
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія