Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Байдена пригрозили Китаю ізоляцією, якщо країна не допомагатиме у розслідуванні походження коронав

Це не приклад.
Американці на такі відстані літають зазвичай.
Американці на такі відстані коптять п'ять годин і більше в своїх коритах по хайвею, в той час як китаєць скоростним потягом досягає пункту призначення за годину-дві і йде у своїх справах як огурчик.
   
ОлегП, вы можете насчёт вакцины коронавак что-то сообщить--стоит ли ею вакцинироваться?
   
китаєць скоростним потягом досягає пункту призначення за годину-дві і йде у своїх справах як огурчик.
З Синцьзяну у Пекін, наприклад.
   
еперь китайцы поставляет в США и продукты и оборудование
Я шкільній вчитель, звик спілкуватися з малолітніми дебілами, тому витримка- це моя найголовніша чеснота.

Диви: Боінг купує в кацапів ковані титанові стійки для шасі. Заготовки.
Ніхто в Штатах не вміє прцювати з титановими заготовками такого розміру і маси.
Бо нікому в Штатах це не потрібно.
Взагалі непотрібно.

Але факт постачання цих титанових заготовок в США говорить про те що Кацапстан є великою технологічною державою відносно до США?
Чи цей факт свідчить про те, що нема сенсу напружуватися там, де країни третього світу можуть виробити потрібний продукт задарма?
   
Ставил.
Разные страны. США больше других, пожалуй. Китайцы очень благодарны США. Они молодцы! Это была отличная идея и отлично реализованная и во время!
Не известно где бы был Китай, если бы не это. Может быть, до сих пор бы за воробьями гонялся и голодал.

.......


Це була катастрофічна помилка Західного світу давати високі технології  китайським комунякам. Причому це було викликане лише гонитвою за наживою, використовуючи тоді ще дешеву робочу силу в Китаї.

І що отримав Захід? Втрату робочих місць в себе  , а натомість того ще й могутнього гравця на політичній та військовій мапі світу. Причому з комуністичною ідеологією. Це був виключно ідіотським кроком. США в першу чергу. Раніше вони зносили комуністичні режими і лише тоді нвдавали технології такого ступені.
Той же СРСР до останнього був під санкциями на поставку технологій т. з. подвійного користування.

І де тепер той СРСР?

Хай би вони краще до сих пір би ганяли горобців поки б не перетворились з комуняк в людей.

Може ще Північній Кореї відгрузити високі технології?
Там до сих пір горобців ганяють. Завдяки Китаю до речі.
Бо якби за спиною Пончика  не маячив Китай, то йому б вже давно голову скрутили тому Пончику

   
Почему опять без пруфов?


........


Ну то спитай своїх комуністичних друзів чому вони не надають пруфи, що отруїли весь світ вірусом.

Це ж ти  їх корисний ідіот. Не я
До речі, до сих пір на ФУПі були лише корисні ідіоти хуйла.

Ви , пане, щось новеньке. Міняється світ


Останнє редагування: 24 червня 2021 12:10:23 від Людас
   
Це була катастрофічна помилка Західного світу давати високі технології  китайським комунякам. Причому це було викликане лише гонитвою за наживою, використовуючи тоді ще дешеву робочу силу в Китаї.

І що отримав Захід? Втрату робочих місць в себе  , а натомість того ще й могутнього гравця на політичній та військовій мапі світу. Причому з комуністичною ідеологією. Це був виключно ідіотським кроком. США в першу чергу. Раніше вони зносили комуністичні режими і лише тоді нвдавали технології такого ступені.
Той же СРСР до останнього був під санкциями на поставку технологій т. з. подвійного користування.

І де тепер той СРСР?

Хай би вони краще до сих пір би ганяли горобців поки б не перетворились з комуняк в людей.

Може ще Північній Кореї відгрузити високі технології?
Там до сих пір горобців ганяють. Завдяки Китаю до речі.
Бо якби за спиною Пончика  не маячив Китай, то йому б вже давно голову скрутили тому Пончику


До речі, якби вони до сих пір ганяли горобців то і ковіду не було б по світу.
   
Ну как там у Бидона прогресс с изоляцией Кетая? Опять всё в свисток ушло или просто привычно забыл что говорил?   
   
ОлегП, вы можете насчёт вакцины коронавак что-то сообщить--стоит ли ею вакцинироваться?
Относительно именно вакцины коронавак я ничего конкретного не могу сказать, я и близко не спец в этой теме.
Могу сказать свое мнение, вакцинироваться можно (и нужно) любой доступной вакциной. Необходимость вакцинации для конкретного человека вижу исключительно в получении паспорта вакцинации. К сожалению Мир изменился неприятным образом, и есть все основания полагать, что наличие такого паспорта будет почти обязательно для свободного перемещения.
Зараза, этот ковид, разумеется еще тот, но нет ощущения, что это действительно такая глобальная беда, что требует поголовной вакцинации.
Я вакцинировался при первой возможности (ради паспорта вакцинации), уже после укола спросил что это было, оказалось корейская астразенека. К сожалению я поспешил, в то время перерыв между вакцинами устанавливали по максимуму (3 месяца), и вторую дозу я получу когда сегодня вакцинирующиеся с двухнедельной повторной, уже будут иметь паспорт вакцинации.


Я шкільній вчитель
Бывает.
В конце концов, не всем же детям должно везти.

Чи цей факт свідчить про те, що нема сенсу напружуватися там, де країни третього світу можуть виробити потрібний продукт задарма?
Не вижу аналогии.
Ну и пусть себе и дальше покупают, задешево.
Проблема то в чем тогда? Чего истерить?

Чего ногами топать, и трясть кулачонками, уже больше пяти лет (с момента запрета на экспорт новых технологий в Китай), причем абсолютно безуспешно, если в любой момент могут прекратить печальную для них действительность:

Сильно изменились тенденции после 2015 года, когда решили что в Китай нельзя поставлять ни технологии, ни современное оборудование? Немного изменилась, ускорив уменьшение доли США и скорость роста доли Китая.
Раньше надо было немного начать запрещать. Уже бы был новый лидер и по номинальному ВВП. Пока Китай первый только по ВВП (ППС).


Ну как там у Бидона прогресс с изоляцией Кетая? Опять всё в свисток ушло или просто привычно забыл что говорил?
Также, как и у Трампа. А перед этим у Обамы.
Других вариантов нет и не предвидится.
Все в свисток.

Останнє редагування: 24 червня 2021 13:09:00 від OlegP
   
Ну как там у Бидона прогресс с изоляцией Кетая? Опять всё в свисток ушло или просто привычно забыл что говорил? 
Привіт, шікса!
Як справи? Шлікала дірявого бідона собі?
   
Пока Китай первый только по ВВП (ППС).
Я не знав, що в світі ще лишаються талоновиті люди, які вірять китайській статистиці.
   
які вірять китайській статистиці
Верить и не надо. Надо фактами оперировать.
Да и не китайская это была статистика.
Китайская статистика, кстати, показывает даже чуток меньшее превышение над США, чем не китайская: https://databank.worldbank.org/data/download/GDP_PPP.pdf
Наверное некитайцы бздят чрезмерно и чуток завышают реальные цифры Китая.

Останнє редагування: 24 червня 2021 13:35:30 від OlegP
   
Привіт, шікса!
Як справи? Шлікала дірявого бідона собі?

Бидон, из вас дерьмо потекло. Где изоляция?
   
Бидон, из вас дерьмо потекло. Где изоляция?
Щось я тебе, шікса, не розумію...
Раніше ти була жвавішою.
   
Кацапська?
Ты точно учитель?!
Бедные дети. Везти то всем не должно, но вроде как и нет такого греха, за который может быть такое наказание.
А глаза разуть? А открыть ссылку https://databank.worldbank.org ?
Всякое бывает, но что у нас ну вот так вот просто ужасно с учителями в стране...
Ну никак не ожидал.
   
Ты точно учитель?!
Бедные дети. Везти то всем не должно, но вроде как и нет такого греха, за который может быть такое наказание.
А глаза разуть? А открыть ссылку https://databank.worldbank.org?
Ти навчися правильно посилання писати для початку.
   
Щось я тебе, шікса, не розумію...
Раніше ти була жвавішою.

Собственно причём тут вы или я поц? Байден грозил Китаю изоляцией. Она или есть или её нет.
   
или я поц?
Ти поц?
Дуже цікаво...

Уронілі Олю по пол,
Оторвалі Олє хєр,
Всьо равно єйо єго нє брошу,
Он тєпєрь пєнсіонєр!
   
Поц ваня, это тот кто обещает громко а потом ничего не происходит.
   
Поц ваня, это тот кто обещает громко а потом ничего не происходит.
Вибач, шікса, я думав, ти про себе.
Саме так коми розтавлені. А в кацапів зараз з освітою справжня біда-бідося...
   
Північній Кореї відгрузити високі технології?
Там до сих пір горобців ганяють. Завдяки Китаю до речі.
У вас очень не верные представления о современной Северной Корее.
И за воробьями там уже не гоняются и карточной системы на продукты там уже нет и голода нет и не предвидится.
И да, у них уже стали внедряться то, что называют высокими технологиями. Последнее -- в основном благодаря Китаю и немного Вьетнаму (исключительно потому что единственная страна с безвизовым режимом с Северной Кореей -- это Вьетнам).
Это все еще довольно бедная и отсталая страна, но буквально последние годы прогресс весьма существенный. Если раньше в Китае вдоль границы с Северной Кореей строились фабрики и заводы (в основном текстильно-швейной группы), специально под более дешевый северокорейский труд, то сейчас новые предприятия строятся уже в самой Северной Корее. И это отнюдь не только швейные фабрики, а и химические и машиностроительные предприятия, производства современной электроники. А огромное количество северокорейских студентов сейчас учатся в китайских вузах, там специальные программы с госфинансированием для этого запущены.
Сама Северная Корея сейчас многократно нарастила импорт и в Китай и во Вьетнам непереработанных продуктов питания, в основном морепродуктов, они существенно дешевле и китайских и вьетнамских.
В Ляонин сейчас Северную Корею называют неофициальной провинцией Китая.
Я в Северной Корее не был, но мои коллеги, что участвовали в постройке машиностроительного завода там, утверждают, что на сегодня Северная Корея уже похожа по уровню развития на Китай конца прошлого века.
Время покажет, но я думаю, что прогресс Северной Кореи в самой короткой перспективе, ближайшие несколько лет, будет весьма значителен.

Ти навчися правильно посилання писати для початку.
Тоже мне проблема. Очень не удобно на телефоне это все делать, а компа сейчас нет под рукой. Где-то копи-паст не так сработал, а я не проверил, правлильно https://www.worldbank.org

Останнє редагування: 24 червня 2021 15:31:17 від OlegP
   
Я шкільній вчитель, звик спілкуватися з малолітніми дебілами, тому витримка- це моя найголовніша чеснота.

Диви: Боінг купує в кацапів ковані титанові стійки для шасі. Заготовки.
Ніхто в Штатах не вміє прцювати з титановими заготовками такого розміру і маси.
Бо нікому в Штатах це не потрібно.
Взагалі непотрібно.

Але факт постачання цих титанових заготовок в США говорить про те що Кацапстан є великою технологічною державою відносно до США?
Чи цей факт свідчить про те, що нема сенсу напружуватися там, де країни третього світу можуть виробити потрібний продукт задарма?
Не потрібно було б якби в америці всі вже були зайняті високо інтелектуальною працею.
Але на жаль, мільйони тупо бомжуюють, ще мільйони сидять без роботи на велфері, а решта працює за мінімалку, якої ледве вистачає звести кінці з кінцями.
Китайці зробили американців бомжами, і тільки купка багатіїв нажили додаткові стаки на цьому.
Але і це не на довго, китай згодом і американських багатіїв пустить з торбою по світу.
   
мільйони тупо бомжуюють, ще мільйони сидять без роботи на велфері, а решта працює за мінімалку, якої ледве вистачає звести кінці з кінцями.
Ти Скабєєв?
   
Ти Скабєєв?
Та нє, просто американці продали китайцям мотузку на якій ті їх повісять. Класика.
   
Та нє, просто американці продали китайцям мотузку на якій ті їх повісять. Класика.
Саме так.
Повісять китайці американців і куди потім вони свій крам повезуть продавати, в Африку, чи в Тібет?
   
Саме так.
Повісять китайці американців і куди потім вони свій крам повезуть продавати, в Африку, чи в Тібет?
Та у них вже внутрішнє споживання вивозить запросто всю економіку, а є ще Європа, Азія і третій світ.
   
Та у них вже внутрішнє споживання вивозить запросто всю економіку, а є ще Європа, Азія і третій світ.
Вони саме за рахунок внутрішнього споживання отримують валюту, щоб нафту в арабів купувати?
   
Вони саме за рахунок внутрішнього споживання отримують валюту, щоб нафту в арабів купувати?
Нічо скоро юань стане світовою валютою, і китайцям не треба буде продвать щось в америку щоб купить нафти.
Та вони там вроді з Іраном щось мутять щоб дешеву нафту мати, та і рашка аж пищить нафту китайозам продавати.
   
Нічо скоро юань стане світовою валютою,
Ти часом не кацап?
   
Нічо скоро юань стане світовою валютою, і китайцям не треба буде продвать щось в америку щоб купить нафти.
Та вони там вроді з Іраном щось мутять щоб дешеву нафту мати, та і рашка аж пищить нафту китайозам продавати.
Мабуть тому американці і звалили з Афгану. Тепер це проблема Китаю - їм розбиратися з талібами які знову почнуть "допомагати" уйгурам, ну і іранцям буде "взападло" не підтримати єдиновірців  :-)o   
   
Ти часом не кацап?
Не треба бути кацапом щоб об'єктивно дивитись на речі і бачити як банальна жадоба фраєра згубила.
А все що треба було зробити, обкласти митами весь імпорт з Китаю, щоб не було сенсу переносити туди своє виробництво.
Тоді зберегли хоча б виробництво для внутрішнього споживання, як зробили це японці, які правда заплатили за це стагнацією.
   
Не треба бути кацапом щоб об'єктивно дивитись на речі і бачити як банальна жадоба фраєра згубила.
Ти просто не розумієш, що американці вміють рахувати на набагато більший термін, ніж ти, чи китайці собі уявляєте.
Американці не поставили в КНР жодної критичної для себе галузі.
Взагалі жодної.

Саме тому китайці бігали за Богуслаєвим, щоб придбати "Мотор-Січ".
   
Ти просто не розумієш, що американці вміють рахувати на набагато більший термін, ніж ти, чи китайці собі уявляєте.
Американці не поставили в КНР жодної критичної для себе галузі.
Взагалі жодної.

Саме тому китайці бігали за Богуслаєвим, щоб придбати "Мотор-Січ".
Та я вже бачу що ніфуя американці не рахують, а керуються банальною жадобою збагачення.
Може колись і рахували, та керувались якимись високими ідеями крім грошей, але це залишилось в минулому, як зрештою залишиться в минулому велика америка.
Наразі маємо одні прорахунки і просери, та суцільні угоди зі своїми колишніми принципами.
   
Та я вже бачу що ніфуя американці не рахують, а керуються банальною жадобою збагачення.
Ти розумієш різницю між телефонм і керамічною мікросхемою чи інфрачервоною матрицею для ракети?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія