Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Что за фигню устроила МАУ с платными местами в самолете?

с дрыгой стороны у мау лётчики на трансатлантических рейсах асы,

я летал всеми возможными компаниями, маувские пилоты лучше всего садятся

 тьфу тьфу тьфу , ну шоб не того и три раза по дереву

МАУ має прямі рейси в штати?
   
Тим хто не платив за місця, місце видається в момент реєстрації на рейс.
Попередньо забронювати місце можна лише за гроші.
Ну, и что? Вот выдали мне место бесплатно, когда я сразу после открытия он лайн регистрации (за 72 часа до вылета) зарегился. Самолёт полный. А за моё место кто-то потом заплатил, которого его бесплатное место не устроило??!!!
   
Ну от мені не фартонуло  :weep:
на разі скажіть чого я у вас на форумі забанений
   
Ну, и что? Вот выдали мне место бесплатно, когда я сразу после открытия он лайн регистрации (за 72 часа до вылета) зарегился. Самолёт полный. А за моё место кто-то потом заплатил, которого его бесплатное место не устроило??!!!

Реєстрація починається за 24 години до вильоту.
Після того, як ти зареєструвався місце вже твоє.
   
Ну, и что? Вот выдали мне место бесплатно, когда я сразу после открытия он лайн регистрации (за 72 часа до вылета) зарегился. Самолёт полный. А за моё место кто-то потом заплатил, которого его бесплатное место не устроило??!!!

нет такого не бывает место ваше
продаються улушенные места а простые так отдают
   
Реєстрація починається за 24 години до вильоту.
Після того, як ти зареєструвався місце вже твоє.

Ого Бостон
   
МАУ має прямі рейси в штати?

да, ежедневно , сейчас обычно отностительно новые 777 боинги ставят на рейс


8-мь часов и ты в Борисполе
   
на разі скажіть чого я у вас на форумі забанений
Бо ти ідіот.

Реєстрація починається за 24 години до вильоту.
Після того, як ти зареєструвався місце вже твоє
А літак поміняти можуть за 4 години до вильоту і вуаля.
   
Ну, и что? Вот выдали мне место бесплатно, когда я сразу после открытия он лайн регистрации (за 72 часа до вылета) зарегился. Самолёт полный. А за моё место кто-то потом заплатил, которого его бесплатное место не устроило??!!!

 :facepalm:

тобі ж пишуть, після того як отримав посадковий талон/зробив чекін на конкретне місце ніхто твого місця вже не забере, хіба, як пишуть, літак поміняють із іншою розстановкою місць
   
да, ежедневно , сейчас обычно отностительно новые 777 боинги ставят на рейс


8-мь часов и ты в Борисполе

В які міста рейси з Києва?
   
Бо ти ідіот.

А літак поміняти можуть за 4 години до вильоту і вуаля.

так я у вас не регеструвався от чого мені і цікаво
а дє той маломірок мет з кепкою живий
   
В які міста рейси з Києва?

JFK Нью Йорк
   
В які міста рейси з Києва?

з Херсону мабуть
   
JFK Нью Йорк

піЗдун
   

А літак поміняти можуть за 4 години до вильоту і вуаля.

То вже інша ситуація.
   
Велике свято коли Украінці прилітають вчачно так що 12 годин мінімум
   
JFK Нью Йорк

Тоді мені не підходить. Бо або до Нью Йоррка 5 годин на авто або з пересадкою із Бостона, а тоді вигідніше летіти через Париж або Амстердам.
   
якщо ви купили онлайн то місце ваше
thanks  :-B
   
Віззейр весною теж нам такий номер утнув, хоча місця були недалеко одне від одного. Запросто у самому літаку помінялися з людьми.
Раніше ніколи проблеми не було - завжди автоматом давало місця поруч.
Але таке враження що подібним чином обходяться з пасажирами тільки наші компанії.
У нас була пригода в Стамбулі : при реєстрації на рейс за 48 годин донька забула що у нас вже нові біометричні паспорти, і вказала дані зі старих.
В самому аеропорту взялися на стійці вибачатися, що от типу така біда у нас вийшла..Дівчина мило посміхнулася і тут же нас перереєструвала.
   
Тоді мені не підходить. Бо або до Нью Йоррка 5 годин на авто або з пересадкою із Бостона, а тоді вигідніше летіти через Париж або Амстердам.

из Кеннеди обычно всё таки самые дешевые рейсы.
Мне тоже удобнее было бы из Филы вылетать, правда цена в почти в полтора раза выше.

Предполагаю, что из Бостона тоже  намного дороже
   
В раянів це на потік поставлено. Є місця від 1 до 15 євро. Безплатні в хвості, але там зручно виходити і заходити.
   
У меня знакомый в Борисполе работает.
Сказал что МАУ уже несколько недель как забили платить аэропортовый сбор.
То ли еще будет.
Улыбаемся и машем.

Ну и держим в уме историю с liqpay и давальческие схемы по нефтепереработке.
Я думаю список будет пополняться быстро.

Останнє редагування: 19 травня 2019 14:53:47 від Воххобайт
   
из Кеннеди обычно всё таки самые дешевые рейсы.
Мне тоже удобнее было бы из Филы вылетать, правда цена в почти в полтора раза выше.

Предполагаю, что из Бостона тоже  намного дороже

Останній раз мама летіла Київ-Бостон-Київ з пересадками в Парижі, то квиток обійшовся в 600 доларів, але дати підбирали так, щоб не попало на шкільні канікули.
   
Тому що МАУ став дисконтером.
Тут треба обирати - або вищі зарплати манюпасу і вищі ціни на авіаквитки, зате з комфортом (гугліть салони літаків часів економічного зростання в США 60-80их).

Або ж нижчі доходи і в Відень на каву на повітряному трамваї за 20 євро.
Україна обрала другий шлях.

Коли (якщо) будуть вищі доходи, комфорт повернеться.
   
давно уже надо покупать места, если не хочется, что б сидели абы где попало. летала неделю назад. места оплачивала онлайн, всегда беру с 5 по 8 ряд, но при посадке маушники поменяли места, тк самолет поменялся (так сказали) и вместо 7 ряда посадили на 10. обычно летаю визеером, там все четко. купил место-оно твое.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія