Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

З почином! Велосипедист збив дівчинку.

З почином! Велосипедист збив дівчинку.

https://mi100.info/2021/06/15/u-frankivsku-velosypedyst-zbyv-pishohoda-divchynku-gospitalizuvaly/

У Франківську велосипедист збив пішохода – дівчинку госпіталізували
15 ЧЕРВНЯ 2021 Р., 22:30

В п’ятницю, 11 червня, на вулиці Шевченка роверист збив пішохода. Про це сьогодні МІСТУ стало відомо з власних джерел. Випадок зафіксували камери відеоспостереження поруч.

Відомо, що потерпілу забрала карета швидкої допомоги.

Слідкуємо за ситуацією. Деталі згодом.

   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Вулиця Шевченка - пішохідна. Сім'я перетинала велодоріжку.

ЗІ: в нас велосипедисти не пригальмовують на зебрі велодоріжки. Саму пару раз чуть не знесли.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.
PAL

ну, чекаємо в темі

   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

а тіпа раніш не збивали.
Я все жду коли нарешті тротуарні колісники когось наіпнуть. Вони мене бісять.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Так, без велодоріжок на велосипеді містом - важко.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Так, без велодоріжок на велосипеді містом - важко.
Якраз велосипедист рухався по правилах через велодоріжку. Але дівчина раптово повернула з пішохідної дороги на узбіччя, він не встиг зреагувати.
Я в Львові коли перетинаю доріжку уже на автоматі кручу головою вліво-вправо. Бог з тими великами, але можна під якусь електробіду чергову попасти аж бігом
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.
MAG

Якраз велосипедист рухався по правилах через велодоріжку. Але дівчина раптово повернула з пішохідної дороги на узбіччя, він не встиг зреагувати.
Я в Львові коли перетинаю доріжку уже на автоматі кручу головою вліво-вправо. Бог з тими великами, але можна під якусь електробіду чергову попасти аж бігом
Раптово?  :fool:
Мозок у нього раптово зупинився!
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

І до чого тут почин? А скільки автобидла збило дівчинок в цей день, і зіб'є сьогодні - ти не рахувала?
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Бачив на Братиславській намалювали "А" через кожні 50 метрів, і що ви думаєте? Бидлу мало 2х смуг, всеодно лізе в крайню праву, яка для гром.транспорту та для велосипедистів. Поруч їдуть аваківці і їм хоть би що. Африка срана.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Вчера в Киеве велосипедист ехал по тротуару.

Пешеход его силой вышвырнул на дорогу... Прямо под фуру.

Нет уже велосипедиста.

Тоже своеобразный почин.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Вулиця Шевченка - пішохідна. Сім'я перетинала велодоріжку.

ЗІ: в нас велосипедисти не пригальмовують на зебрі велодоріжки. Саму пару раз чуть не знесли.

Я щось там не бачу ніякої зербри. Скоріше за все роверісту заважав автомобіль бачити набагато вперед, потім він вирішив об’їхати їх справа як побачив, не розрахувавши / не побачивши що там дерево. А між деревом і пішоходами йому вже не було місця проскочити тим більше, що дівчина теж йшла вправо скорочуючи місце для маневру.
Треба було гальмувати правда, може запанікував а може й гальма не справні. Швидкість як на мене ну дуже висока.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Якраз велосипедист рухався по правилах через велодоріжку. Але дівчина раптово повернула з пішохідної дороги на узбіччя, він не встиг зреагувати.
Я в Львові коли перетинаю доріжку уже на автоматі кручу головою вліво-вправо. Бог з тими великами, але можна під якусь електробіду чергову попасти аж бігом


 :facepalm1:

Пішоходам дозволяється рухатися у житловій та пішохідній зоні як по тротуарах, так і по проїзній частині. Пішоходи мають перевагу перед транспортними засобами, але не повинні створювати безпідставних перешкод для їхнього руху.

У пішохідну зону в'їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком Розпізнавальний знак "Інвалід" «Водій з інвалідністю» якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять пасажирів з інвалідністю. Якщо до об'єктів, розташованих на цій території, є інші під'їзди, водії повинні користуватися лише ними.

Велосипедисти повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Вчера в Киеве велосипедист ехал по тротуару.
Пешеход его силой вышвырнул на дорогу... Прямо под фуру.
Нет уже велосипедиста.
Тоже своеобразный почин.

І давно у вас такі звичаї пішли? Сподіваюсь сяде надовго.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Я вам больше скажу. В правилах написано, что пешеход по тротуару должен держаться правой стороны. И если вы собьете старушку, которая и так сегодня должна была умереть - будете отвечать.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Це скільки таких випадків у порівнянні з консервними жбанами? Один на мільйон?
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.
U2

Це скільки таких випадків у порівнянні з консервними жбанами? Один на мільйон?
.     Один раз не … не?
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

велосипедист- аналог водятла, який гнав під 200
   
я б заборонив їздити на вєліках містом
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

я б заборонив їздити на вєліках містом
:facepalm:
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Якраз велосипедист рухався по правилах через велодоріжку. Але дівчина раптово повернула з пішохідної дороги на узбіччя, він не встиг зреагувати.
Я в Львові коли перетинаю доріжку уже на автоматі кручу головою вліво-вправо. Бог з тими великами, але можна під якусь електробіду чергову попасти аж бігом

все правильно

після того як на мене в Мюнхені  наїхав велосипедист на велодоріжці (трошки наїхав) на яку я зайшов на автоматі я почав на автоматі дивитись чи не заступив я раптом на велодоріжку
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

я б заборонив їздити на вєліках містом

і авто бо від авто ще більше небеспеки
   
і авто бо від авто ще більше небеспеки

нє,
до авто звикли
до вєліка не звикнуть ніколи, бо ніколи не буде тут відповідної інфраструктури і відповідної культури
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

нє,
до авто звикли
до вєліка не звикнуть ніколи, бо ніколи не буде тут відповідної інфраструктури і відповідної культури

то не для наших людей (с)

(до речі впевнений що на зорі 20х сторіччя була приблизна така сама ситуація як зараз з велосипедами, але після кількох випадків люди почали звертати увагу де пішохідна частина а де проїжджа)
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

нє,
до авто звикли
до вєліка не звикнуть ніколи, бо ніколи не буде тут відповідної інфраструктури і відповідної культури
Пороблема є. Пешіки не бачать велосипедистів.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Я щось там не бачу ніякої зербри. Скоріше за все роверісту заважав автомобіль бачити набагато вперед, потім він вирішив об’їхати їх справа як побачив, не розрахувавши / не побачивши що там дерево. А між деревом і пішоходами йому вже не було місця проскочити тим більше, що дівчина теж йшла вправо скорочуючи місце для маневру.
Треба було гальмувати правда, може запанікував а може й гальма не справні. Швидкість як на мене ну дуже висока.
(tu)
так , треба гальмувати, а не маневрувати, як на вело, так i авто , починаючих вчать цьому, особливо щоб гальмували а не міняли смугу руху  раптово.

по тротуарах то проблема, був свідком як дядько років 40, дочка років 10 на багажнику сзаду,  вїхав переднім колесом в дупу діда р.70, біля супермаркету на широкому тротуарі, добре що повільно їхав, не розрахував маневру.
вчора по жвавому пішоходному бульвару, поміж калюж маневруючи швидко їхав тато р.35-40 на вєло , за ним син р.10 на меншому вєло, дивлячись тільки на заднє колесо і повторюючи всі маневри тата.  бачив я і сім я  з 3х осіб ось так ... в шашки проміх  пішоходів, а це саме популярне місце прогулянок з дітьми малими , парків же майже нема.

3 роки в школі займався велошосе, вчили ПДД, трималися осторонь і не було проблем ні з пішоходами , ні з авто. ніколи по тротуарах, до 14 років великий круг по стадіону 1км, достатньо 15-20 кругів, восени взимку парк , де нікого, потім шосе .

В Одесі минулого року вєло збив жінку, перелом ноги серйозний.  вона переходила по зебрі, автівки стали, пропускали, а вєло ті автівки обганяв по двійній роздільній, і на швидкості зненацька сильно вдарив збив.

Часто проблеми вєло з пішоходами на Трасі Здоров я  біля пляжів, особливо Дельфін, там з гірки вєло швидко їдуть, а йдуть пішки на широкі сходи.

Вчора перехід хлоп пересікав на зелений , в натовпі пішоходів, як завжди тут в спальному р-ні , але ж не вів вєло, а їхав, ще й по діагоналі.

як погано не по ПДД і здоровому глузду їздять часто на авто, ото так і на вєло.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Коли людина спішить і біжить, те саме відбувається.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

мне во Франции рассказывали, что на велодорожке велосипедисты имеют безусловное преимущество перед пешеходами, и при столкновении пешеход виноват по-любому. поэтому велосипедисты на велодорожках обычно летят на полной скорости, и не утруждают себя даже звякнуть.
однако, меня удивило, что велосипедистов довольно мало, подавляющее большинство французов совсем не спешат расставаться со своими рено и ситроенами ;)
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

какой-то долбоеб этот велосипедист. Была возможность и затормозить и отвернуть. Может он электрический?
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

...
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

а тіпа раніш не збивали.
Я все жду коли нарешті тротуарні колісники когось наіпнуть. Вони мене бісять.
Це до нас тільки докочується. Фіг з ними з велосипедами, а от електричні самокати...
Я коли минулого року був в кацапіі, там це вже було великою проблемою.
Трутуаром йдеш як на пороховій діжці. Тільки встигай пильнувати, вже змінити
напрямок на тротуарі не подивившись назад може бути дуже зле здоров*ю.
Як на мене чим скоріше все це бльадство колісне викинуть з тротуарів, тим ціліше
буде суспільство. Бо там у 90% пілотів мізків нема, особливо з тих хто бере на прокат.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Я восемь раз прочитала заголовок и не поняла с каким почином том сет нас поздравляет  8-)

Можно об этом более подробно?
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

нє,
до авто звикли
до вєліка не звикнуть ніколи, бо ніколи не буде тут відповідної інфраструктури і відповідної культури

Для авто теж. І чим далі тим гірше. Стоять і пердять в пробках. Хулє з них толку?

Як на мене треба викинути з міста авто, а не велікі.
Тоді звільнитися купа місця на шляхах . І воні не буде.
Бо від цих жбанів одна шкода.

   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

мне во Франции рассказывали, что на велодорожке велосипедисты имеют безусловное преимущество перед пешеходами, и при столкновении пешеход виноват по-любому. поэтому велосипедисты на велодорожках обычно летят на полной скорости, и не утруждают себя даже звякнуть.
однако, меня удивило, что велосипедистов довольно мало, подавляющее большинство французов совсем не спешат расставаться со своими рено и ситроенами ;)
в Германии велосипедист вобще священное животное
откроешь правую дверь не посмотрев в зеркало, будешь потом виноват во всём
и захекаешься лечение оплачивать.
Что правда по тротуарам они не ездят и єто создаёт хоть какие-то вразумительніе
правила игры. Но в условиях Украины при отсутствии велодорожек гнать их на проезжую
часть ибо совести у 90% нет и их любовь посигналить вызывает у меня всё более стойкое
желание в ответ на дилинь-дилинь просто огреть монтировкой по горбу.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Для авто теж.

Як на мене треба викинути з міста авто, а не велікі.
Тоді звільнитися купа місця на шляхах . І воні не буде.
Бо від цих жбанів одна шкода.
:facepalm1: Яка дурня.

Завжди в своєму репертуарі.

Чим швидше рухається товар думки і обмінються тим швидше розвивається економіка.  :facepalm1:
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

і авто бо від авто ще більше небеспеки

В першу чергу авто. Вєлікі і поряд не стояли.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

Для авто теж. І чим далі тим гірше. Стоять і пердять в пробках. Хулє з них толку?

Як на мене треба викинути з міста авто, а не велікі.
Тоді звільнитися купа місця на шляхах . І воні не буде.
Бо від цих жбанів одна шкода.
Это кстати вариант.  Мне лично пофиг как это будет,
главное чтобы когда я пеший, конные со мной пересекались только на зебре.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

а тіпа раніш не збивали.
Я все жду коли нарешті тротуарні колісники когось наіпнуть. Вони мене бісять.

Есть и такие новости


Пьяный прохожий толкнул на дорогу: под колесами грузовика на Кольцевой дороге в Киеве погиб велосипедист, - полиция. 
15 июня на Кольцевой дороге в Киеве произошло смертельное ДТП с участием грузового автомобиля и велосипедиста. К сожалению, пострадавший скончался на месте от полученных травм.
Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает Отдел коммуникации полиции Киева.
"В столичную полицию поступило сообщение о ДТП с пострадавшим на улице Зодчих в Святошинском районе столицы. На место немедленно выехали экипажи патрульных полицейских, бригада скорой медицинской помощи и следственно-оперативная группа столичного главка по расследованию ДТП.
Правоохранители предварительно выяснили, что прохожий в состоянии алкогольного опьянения изменил траекторию движения по тротуару и в этот момент столкнулся с велосипедистом, который двигался навстречу. В результате падения велосипедист, 1993 года рождения, попал под колеса крупногабаритного транспортного средства и погиб на месте", - сказано в сообщении.
Отмечается, что ДТП должным образом зарегистрировано в Святошинском управлении полиции.
 Следственным управлением полиции Киева начато уголовное производство по ст. 291 (Нарушение действующих на транспорте правил).
Прохожий, 1973 года, задержан в порядке ст. 208 Уголовно-процессуального кодекса Украины. Санкция статьи предусматривает до лишения свободы на срок до пяти лет.
   
Re: З почином! Велосипедист збив дівчинку.

В стране козаченек не имеет смысла выяснять, кто хуже и дурнее - велосипедисты, автомобилисты, пешеходы или самокатчики. В этой стране прилететь может от кого угодно в самой невероятной ситуации.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія