Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Доллар к гривне - курс

Re: доллар

ну не знаю.
может под обменником постоять :weep:

а если надо хорошая сумма 22.9
дешевле нет и то неохотно...

мда. скоко угодно в теч. дня 22.3, киев, стоять под обменником ненадо.
   
Re: доллар

у евро пока что  плохие перспективы
долгосрочно
или вы хотели за день-неделю? тогда вам на форекс
Нормальные и даже очень перспективы у евро. Гречанку с колен кредитными вливаниями уже никто поднимать не будет, фактор для евро положительный,а падение цен на нефть очень положительно начинает сказываться на росте экономики еврозоны, поэтому,кстати , еврочиновники и притормаживают с санкциями против рашки, боятся вспугнуть рынок.К июню, когда рост уже будет стабилен и заметен будут и санкции.Так что  евро все будет гуд.Госпожа Меркель гарантирует ;)
   
Re: доллар

Изя такой паникер..... :gigi:  Реально бакс сейчас стоит 25.
Реально бакс сейчас стоит столько,сколько за него готов отдать покупатель.Может и 25,может и 27,но может и 18...
   
Re: доллар

Йой капєц, щр буде, що буде?
А може нічого не буде?
А може все буде добре?
Чого панікуєте завчасно?
Взагалі я думаю гірше не буде.
   
Re: доллар

Реально бакс сейчас стоит столько,сколько за него готов отдать покупатель.Может и 25,может и 27,но может и 18...
Я о цифре, закладываемой импортерами
   
Re: доллар

Йой капєц, щр буде, що буде?
А може нічого не буде?
А може все буде добре?
Чого панікуєте завчасно?
Взагалі я думаю гірше не буде.

2 странички, никакой паники, немного прогнозов, немного аргументов по прогнозам.  Какая может быть паника если от тех кто тут пишет НИЧЕГО не зависит. Завтра анонсировали изменения в политике регулятора, естественно люди хотят обсудить и свои прогнозы высказать.
   
Re: доллар

От не можу допитатись чи відчепили вже гривну від рубєля?
   
Re: доллар

тогда стабилизировать будет сложно
я слышал об этом.... но есть надежда что отменят 100% продажи выручки, тогда возможно пойдет валюта... без этого будет дальнейший девал

А с какоги фига им заводить даже валюту (без обязательной продажи) в украинские банки?
В чём мотивация? Потерять все при банкротстве банка?
   
Re: доллар

Я о цифре, закладываемой импортерами
А импортер не покупатель? Если высоколиквидный импорт,то можно и по тридцать за бакс давать, отобьеш по любому, лекарства и еда грудничковая за любые деньги уходить будут,к примеру, а если телеки плоскопанельные или тилифоны-смартфоны, то тут будеш бакс подешевле искать, ибо не первой необходимости товар, а с кредитами потребительскими завал... Где-то так.
   
Re: доллар

Я ,конечно рад за трудящихся обменно-валютной нивы с Седьмого Километра что им так прибыльно работается, но к чему мне они и их цены? Или наши большие игроки валютного рынка уже ушли с межбанка и начали закупаться у одесских валютчиков?  ;)

К тому, что это реально действующим оптовый рынок валюты.
Другого рынка то нет. Ведь межбанковская биржа  - усилиями НБУ стала фикцией.
   
Re: доллар

К тому, что это реально действующим оптовый рынок валюты.
Другого рынка то нет. Ведь межбанковская биржа  - усилиями НБУ стала фикцией.
10 лямов зелени я могу у них законно купить? ;)
   
Re: доллар

Цей ізя м*дак, спеціально нагнітає, за№бав уже декілька тижнів цюмуйню постити
   
Re: доллар

Я не спеціаліст в валютних коливаннях, але думаю, що якщо вийде ліквідувати два чи три курси, то це повинно позитивно повпливати на курсову стабільність. Принаймі повинно різко зменшитись спекулятивний чинник - перекачування валюти із банків на чорний ринок.
   
Re: доллар

Ну так это ценовое разнообразие просто рай для подьема бабок с разницы банк-черный рынок.Классика жанра: затариваемся на межбанке по 16, продаем своим по 18, свои толкают на седьмом километре по 22. Вопрос. Зачем честному банкиру продавать через банк по официальному курсу,если можна с нехилым профитом для себя продавать дороже по "рыночному"? Бизнесс еще тот.А гады из НБУ хотят все это похерить, нехристи-содомиты... ;)
   
Re: доллар

Чому не забанять цього панікера, та й ще явного дурня Ізю? Усім відомо, що курс гривні десь біля 16 гривень. Хто має сумніви йде по ссилці http://www.bank.gov.ua/control/uk/curmetal/detail/currency?period=daily та дивиться що офіційний курс Національного Банку України  1672.8929 гривні за 100 долларів. Якщо ти лох, і обмінюєш у мєнял, і вони тебе мають
 як останього оленя, то це твої проблеми :lol: Це ж надо бути таким дебілом, щоб міняти бакси по 23 при курсі 16, дійсно дурень, щё паніку підняв :lol:
   
Re: доллар

надо смотреть торговое сальдо за последний месяц, чтобы понять сколько он стоит реально

опубликовали только за 2014г статистику, по ней полтора ярдов положительное сальдо.
   
Re: доллар

Чому не забанять цього панікера, та й ще явного дурня Ізю? Усім відомо, що курс гривні десь біля 16 гривень. Хто має сумніви йде по ссилці http://www.bank.gov.ua/control/uk/curmetal/detail/currency?period=daily та дивиться що офіційний курс Національного Банку України  1672.8929 гривні за 100 долларів. Якщо ти лох, і обмінюєш у мєнял, і вони тебе мають
 як останього оленя, то це твої проблеми :lol: Це ж надо бути таким дебілом, щоб міняти бакси по 23 при курсі 16, дійсно дурень, щё паніку підняв :lol:
Изя таки шото с этого гешефта имеет...:) Не есть мне рыбу-фиш моей мамочки ;)
   
Re: доллар

Чому не забанять цього панікера, та й ще явного дурня Ізю? Усім відомо, що курс гривні десь біля 16 гривень. Хто має сумніви йде по ссилці http://www.bank.gov.ua/control/uk/curmetal/detail/currency?period=daily та дивиться що офіційний курс Національного Банку України  1672.8929 гривні за 100 долларів. Якщо ти лох, і обмінюєш у мєнял, і вони тебе мають
 як останього оленя, то це твої проблеми :lol: Це ж надо бути таким дебілом, щоб міняти бакси по 23 при курсі 16, дійсно дурень, щё паніку підняв :lol:

так навіть Гонтарєвій не продали 200 по курсу нацбанку :lol:
   
Re: доллар

так навіть Гонтарєвій не продали 200 по курсу нацбанку :lol:
А зачем Гонтаревой в Украине 200$ наличными? ;)
   
Re: доллар

імхо, мають здохнути всі уєбанські банки які роздавали кредити і нефіг їх рятувати
одночасно буде наука тим хто ніс бабло під 25 % на депозит

+1.
Але на жаль ні банки ні депозитчики не здохнуть...
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Немає росту курсу долара. Офіційний курс Національного Банку України  1672.8929 гривні. 23 то для лохів у мєнял на чорному, підкреслюю ЧОРНОМУ ринку, який повністю контролюється ФСБ.
   
Re: доллар

А зачем Гонтаревой в Украине 200$ наличными? ;)

а шо пана є*е в чому мені чи Гонтаревій заощаджувати ?
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Немає росту курсу долара. Офіційний курс Національного Банку України  1672.8929 гривні. 23 то для лохів у мєнял на чорному, підкреслюю ЧОРНОМУ ринку, який повністю контролюється ФСБ.

продаш пару тон по 16,72 ?
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Немає росту курсу долара. Офіційний курс Національного Банку України  1672.8929 гривні. 23 то для лохів у мєнял на чорному, підкреслюю ЧОРНОМУ ринку, який повністю контролюється ФСБ.

Це офіційний курс для лохів.
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

продаш пару тон по 16,72 ?

Я тобі що мєняла, чи барига з 7-мого кілометру? Тобі потрібні долари - йди в банк і купуй там, якщо ти цивілізована законослухняна людина.

p.s. Якщо ще хоч раз, запропонуєш мені корупційни схеми - повідомлю в органи!
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Я тобі що мєняла, чи барига з 7-мого кілометру? Тобі потрібні долари - йди в банк і купуй там, якщо ти цивілізована законослухняна людина.

p.s. Якщо ще хоч раз, запропонуєш мені корупційни схеми - повідомлю в органи!

 (tu)
   
Re: доллар

10 лямов зелени я могу у них законно купить? ;)

Законно - нет.

Но объёмы такие под заказ найдут.
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Я тобі що мєняла, чи барига з 7-мого кілометру? Тобі потрібні долари - йди в банк і купуй там, якщо ти цивілізована законослухняна людина.

p.s. Якщо ще хоч раз, запропонуєш мені корупційни схеми - повідомлю в органи!

ти шо дурік ?

в банку НЕ ПРОДАЮТЬ НАВІТЬ ГОЛОВІ НАЦБАНКУ - НЕМАЄ ТАМ ДОЛАРІВ покурсу 16,72
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Я тобі що мєняла, чи барига з 7-мого кілометру? Тобі потрібні долари - йди в банк і купуй там, якщо ти цивілізована законослухняна людина.

p.s. Якщо ще хоч раз, запропонуєш мені корупційни схеми - повідомлю в органи!

politolog
а чого ти в січні постив російською і з одного ІП-адреси
а в лютом вже українською і з іншої адреси?


вас там скільки в одній кімнаті сидить?

Останнє редагування: 4 лютого 2015 17:46:25 від T.Blair.
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

ти шо дурік ?

в банку НЕ ПРОДАЮТЬ НАВІТЬ ГОЛОВІ НАЦБАНКУ - НЕМАЄ ТАМ ДОЛАРІВ покурсу 16,72

Продают. Но редко и не всем.
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

(лютневий) politolog = Болукан?
   
Re: доллар

Изя,и где вы такую цифру берете? Побойтесь Бога...  ;)
Для Ізі треба писати-БОГА,а не Бога. :)
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

ти шо дурік ?

в банку НЕ ПРОДАЮТЬ НАВІТЬ ГОЛОВІ НАЦБАНКУ - НЕМАЄ ТАМ ДОЛАРІВ покурсу 16,72

То мабуть, коли ти прийшов за валютою, вона просто скінчилась. Та ще раз повторюю. Купляти валюту можна тільки в банках, якщо в момент, коли ви прийшли в банк ії не було, то це не означає, що банки не продають валюту. А може від тебе йшов шлейф перегару, і тобі не продали валюту, а тепер ти тут усім кажеш, що банки валюту не продають, во всьому винна Гонтарева і Порошенко :lol:
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

То мабуть, коли ти прийшов за валютою, вона просто скінчилась. Та ще раз повторюю. Купляти валюту можна тільки в банках, якщо в момент, коли ви прийшли в банк ії не було, то це не означає, що банки не продають валюту. А може від тебе йшов шлейф перегару, і тобі не продали валюту, а тепер ти тут усім кажеш, що банки валюту не продають, во всьому винна Гонтарева і Порошенко :lol:

 :lol: ага і Гонтарєва тоже приходила ні воврєма

бот :K

Ім'я користувача: politologДата реєстрації: 23/01/2015 20:36:10
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

То мабуть, коли ти прийшов за валютою, вона просто скінчилась. Та ще раз повторюю. Купляти валюту можна тільки в банках, якщо в момент, коли ви прийшли в банк ії не було, то це не означає, що банки не продають валюту. А може від тебе йшов шлейф перегару, і тобі не продали валюту, а тепер ти тут усім кажеш, що банки валюту не продають, во всьому винна Гонтарева і Порошенко :lol:

з нами жирний троляка-бот

politolog
а чого ти в січні постив російською і з одного ІП-адреси
а в лютом вже українською і з іншої адреси?


вас там скільки в одній кімнаті сидить?
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

politolog
а чого ти в січні постив російською і з одного ІП-адреси
а в лютом вже українською і з іншої адреси?

вас там скільки в одній кімнаті сидить?

Тойщо, що я вільно володію декількома мовами? Для тебе це складно? Ну потрібно було краще вчитися.
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Тойщо, що я вільно володію декількома мовами? Для тебе це складно? Ну потрібно було краще вчитися.
я теж декількома
але в тебе дуже шаблон чіткий.
не палися так. Хоча, все одно ФУП розкусить і забанить.
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Тойщо, що я вільно володію декількома мовами? Для тебе це складно? Ну потрібно було краще вчитися.

 :lol: вивчився аж на клавіатурного бота
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Отже не відволікайтесь від теми. Якщо ви хочете побудувати громадянське, цивілізоване, і законослухняне суспільство і при цьому міняєте долари у мінял, то ви є не щірими, то ви є лицеміри, та самі розбудовуєте корупцію, а потім ниєте, що во всьому Петя віноват!
   
Re: А помітили? Курс долара росте...

Госпадя, они там в дияспоре все такие иппанаты или через одного
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія