Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

Сергей Онищук
27 June, 19:49  ·
Друзі, ми з фінськими волонтерами Operaatiotimo просимо допомоги!
Три з половиною місяці тому Timo Kangastie розпочав місію з евакуації українців, котрі тікають від бойових дій, до Фінляндії, де їм надається житло, медична допомога, грошове забезпечення, можливість працювати. В різний час ми забирали біженців зі Львова, Києва, Вінниці та Умані. На черзі - поїздка до Харкова.
Я доєднався до місії три місяці тому, зустрівши фінів на львівському вокзалі, звідки вони забирали людей, що прибували з Краматорська, Херсону, Маріуполя. Я допомагаю їм як координатор, записую людей на рейс та відповідаю на їх питання щодо переїзду та поселення.
Jenni Huuskonen займається сторінками в соц.мережах місії, а також шукає житло для переселенців. Також буде рада відповісти на всі можливі запитання.
В команді є волонтери-водії Tomi Sinisalo, Janne Temmi Tammisalo та Jussi Nurmi, які безкоштовно допомагають нам, бо чудово знають з історії власної країни, що таке росія і як вона воює. Також в команді є перекладачі Maniisha Virasingkhe та Senja Dybenko та інші, хто витрачає власний час, кошти та сили на те, щоб допомогти врятувати наших людей.
За цей час нам вдалось евакуювати близько 1700 жінок та дітей, людей з інвалідністю та пенсіонерів. Ми забираємо всіх, хто їде з окупованих, прикордонних та прифронтових регіонів, хто втратив житло через війну. З кожним з тих, хто виїжджає, проводжу "співбесіду", щоб відсіяти тих, хто хоче просто безкоштовно подорожувати або планово їде на роботу.
Тімо взяв в оренду автобуси за власні кошти, в Україну він завозить гуманітарну допомогу для цивільних, а також необхідне спорядження для військових. На зворотньому шляху - забираємо людей, що тікають від війни.
Також, з наступних рейсів, плануємо забирати поранених військових з Харкова до Фінляндії, де нашим захисникам надаватиметься необхідна медична допомога.
Майже 20 таких поїздок фіни оплачували з власних заощаджень та з донатів всередині країни.
Але зараз їм складніше збирати ці кошти: поїздка одного автобусу в обидві сторони, з паромною переправою Таллін-Хельсінкі, коштує близько 7000 євро. Вони збирають цю суму за тиждень-півтора, але якщо ми їм допоможемо - паузи між рейсами будуть коротшими, а кількість автобусів - більшою!
Тому фіни просять нас про допомогу: кожні 100 євро - це одна врятована жінка чи дитина, у якої буде можливість не бачити жахів війни. Кожні 20-50-100-500 гривень будуть важливі!
Всі звіти про витрачені кошти (основні витрати - паливо та паром) будемо публікувати на сторінці Operaatiotimo та у нашому телеграм каналі https://t.me/operaatiotimo
На всі можливі питання готовий відповісти особисто, і дякую кожному, хто доєднається! Буду вдячний за репост!
Банка: https://send.monobank.ua/jar/2sMerEQ2En
номер банки для поповнення: 5375411202299249
Якщо є можливість допомогти паливом (дизель) - з вдячністю приймемо таку допомогу!
   
   
   
   
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

А що там у Фінляндії для біженців за умови?
   
в теперь от себя.
Если вы из района боевых действий, если вы потеряли все, что нажили, если вы хотите сохранить жизнь родных и близких этой зимой - вам будут рады помочь в Финляндии. (выезд за границу, разумеется в рамках действующего законодательства).
Желательно знание английского языка и желание учить финский язык. Тогда вам могут предложить работу с весьма достойной оплатой.
Возможно получение и постоянного вида на жительство.

Кому не рады в Финляндии: "туристам", решившим за счет финнов покататься/пожить нахаляву. На улице не оставят и их, но такие персонажи существенно портят образ украинцев, как жертв несправедливой агрессии.
Мне неприятно видеть, как некоторые сограждане бегут наперегонки за бесплатной едой, набирают в 3 руки, потом половину тупо выкидывают в мусор и жалуются, что меню недостаточно разнообразно.

ЗЫ медицинская помощь в Финляндии на уровне. и да, это бесплатно. но не всегда так быстро, как за деньги.
   
А що там у Фінляндії для біженців за умови?

с голоду умереть не дадут.
если в лагере (которые пока похожи на гостиницы/санатории) - жилье, еда и интернет бесплатно.
+ 90 евро ежемесячно на расходы
если получите квартиру - тоже бесплатно и коммуналка тоже. платить надо за интернет и покупать еду (она тут дороговата, но есть скидки). тогда выплаты на 1 человека от 290 евро до 320. все решает соц.служба
   
отдельно отмечу - ЕСТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ ЛЕЧЕНИЯ И РЕАБИЛИТАЦИИ НАШИХ ХЛОПЦЕВ С ПЕРЕДКА!
все, что нужно - финансы на перевозку. орг. вопросы по вывозу военнослужащих, получивших ранения - решает Сергей Онищук. ссылку на его ФБ я дал.
это ВСЕ РЕАЛЬНО РАБОТАЕТ. но помощь со стороны небедных людей/государства была бы ОЧЕНЬ кстати.
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

У мене дочка зареєстрована як біженка в Фінляндії, виплати 300 евро
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

с голоду умереть не дадут.
если в лагере (которые пока похожи на гостиницы/санатории) - жилье, еда и интернет бесплатно.
+ 90 евро ежемесячно на расходы
если получите квартиру - тоже бесплатно и коммуналка тоже. платить надо за интернет и покупать еду (она тут дороговата, но есть скидки). тогда выплаты на 1 человека от 290 евро до 320. все решает соц.служба
а Ви плануєте десь працевлаштуватись, чи з мамою постійно змушені бути?
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

короче, п..здец украине, бегут все  :) при чем самые украинцы, это кто поушлей из крыма с укр паспортом - грузия, турция, потом или ес или сша

слабо верится, что получив вид на жительство и найдя работу, кто-то в здравом уме вернется в украину
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

короче, п..здец украине, бегут все  :) при чем самые украинцы, это кто поушлей из крыма с укр паспортом - грузия, турция, потом или ес или сша

слабо верится, что получив вид на жительство и найдя работу, кто-то в здравом уме вернется в украину


хм модем?
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

слабо верится, что получив вид на жительство и найдя работу, кто-то в здравом уме вернется в украину
... ні, повернуться, і зі своїм досвідом якраз будуть будувати нову Україну...:)))
   
а Ви плануєте десь працевлаштуватись, чи з мамою постійно змушені бути?

если смогу сделать ей зрение - будем посмотреть. да, в принципе, пока важно изучение финского. хотя я тут без дела не сижу. единственно - меня подрубила чуток болячка мамы. пришлось сидеть в палате с ней, т.к. переводчик гугля с финского - РЕДКАЯ ЛАЖА. а по-английски могу только я. мама - нет.

панове, я тут в Финляндию не пузо на солнце греть приехал. есть некоторые мысли. дайте чуток на ПМЖ стать. я не привык лениться.
   
У мене дочка зареєстрована як біженка в Фінляндії, виплати 300 евро

это если не в лагере. и если не кормят.
но на юге Финляндии уже почти все забито.
я в Миккели. это не так далеко от кацапии.
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

молодец проходя, конечно если это наш проходямимо.
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

слабо верится, что получив вид на жительство и найдя работу, кто-то в здравом уме вернется в украину


Повернуться, і багато. Й навіть вже повертаються. Не все вимірюється грошима, достатком та ситістю.
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

давно не читала проходя.
Он все еще ненавидит Украину?
   
давно не читала проходя.
Он все еще ненавидит Украину?

когда именно я ненавидел Украину?
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

Цікаво про туристів :)

І скільки треба заплатити туристу, щоб з'їздити до Фінляндії на пару тижнів?

Є там знайомі, поїхали туди по науковій лінії ще наприкінці 90-х, запрошували в гості, думаю - чи не з'їздити до них на пару тижнів  :shuffle:

Типу у відпустку.

   
Цікаво про туристів :)

І скільки треба заплатити туристу, щоб з'їздити до Фінляндії на пару тижнів?

Є там знайомі, поїхали туди по науковій лінії ще наприкінці 90-х, запрошували в гості, думаю - чи не з'їздити до них на пару тижнів  :shuffle:

Типу у відпустку.

поезда в Фнляндии по нашему паспорту бесплатные. до конца августа. а вот за паром нужно платить.
   


Від €10 до 29

   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

поезда в Фнляндии по нашему паспорту бесплатные. до конца августа. а вот за паром нужно платить.

Дякую!

Через Польщу їхати - там теж всі потяги з липня платні, так що треба ще подумати :)

Може, після перемоги вони самі в Україну приїдуть на місяць-дрігий, бо до того - то ковід, то війна.... Не їздили.
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

В Фінляндії повно кацапні , гадаю. Чи не так?
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

Так, в Фінляндії повно кацапні, але і наших чимало, збираюсь туди з середини липня, спочатку на Варшаву, далі літаком, є ще дешеві рейси Renair, син запросив відпочити на морі)))
   
В Фінляндії повно кацапні , гадаю. Чи не так?

вони сидять отут ТИХЕНЬКО-ТИХЕНЬКО. тому, що фіни деякі - ще ті бандерівці  B-)
   
Re: Эвакуация в Финляндию (наглая реклама)

Фіни дуже добре знають свою історію. Довелось поспілкуватись с жінкою яка здала квартиру моєй дружині і дитині майже безкоштовно (плата тільки за комунальні послуги). Так вона сказала що пам'ятає як її батьків русня вигнала з Карелії і дуже добре розуміє зараз наших біженців.
   
панове богатії ФУПу, якщо зможете продонатити хоча б пару рейсів Тімо, буду вам ДУЖЕ вдячний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія