Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перший серіал українською мовою про сучасність на youtube

...а не тільки назва і титри українською, як було багато років до цього... 
Послухайте, як звучить наша мова...  8-)
Нарешті!  Хоч війна щось змінила в головах медіамагнатів!
Почитайте коментарі,  як люди радіють, що українською!
Все буде Україна!  [ua]



Останнє редагування: 5 липня 2022 19:15:35 від ценительница алей
   
Рекомендуйте своїм дітям і внукам!
100%-но краще мила кацапською...  ;)

Останнє редагування: 5 липня 2022 19:09:24 від ценительница алей
   
циля нарешті відкрила для себе молодіжні серіали українською - і одразу побігла на фуп виставляти себе повною дурою :lol:

втім, нічого нового чи незвичайного :gigi: "перший" :facepalm1:
   
циля нарешті відкрила для себе молодіжні серіали українською - і одразу побігла на фуп виставляти себе повною дурою :lol:

втім, нічого нового чи незвичайного :gigi:

Пнх..  для мене ти залишилася тою, ким і  була,   теж що клянчить на фотоапарат у ворогів України  :bueee:
Ти була жебрачкою , яка піднялась за рахунок 20%...
   
Ти була жебрачкою , яка піднялась за рахунок 20%...
Пані ЦА, не хочеш підкинути пару сотень євро на потреби 54? Щоб вже втерти всім носа.
   
До речі, поки був у сестри, помітив, що на Нетфліксі з'явилось багато озвучок українською мовою  8-)
   
https://www.youtube.com/watch?v=Nnf9Ab8g_lQ&list=PLwZhl1zHLbXc8iYp4-yFey1j41gCjWv84

Я мала на увазі перший молодіжний серіал про сучасність, тобто на молодіжну сучасну  тематику...
Принаймні перший з того, що мені і на очі порапив...     8-)

Якщо це вже не перший, то ще краще...   
   
До речі, поки був у сестри, помітив, що на Нетфліксі з'явилось багато озвучок українською мовою
Якраз Нетфлікс і з субтитрами ок
   
Пані ЦА, не хочеш підкинути пару сотень євро на потреби 54? Щоб вже втерти всім носа.

Хома, невже ти думаєш, що ти єдиний, хто переймається цією проблемою?
В мене досить і реальному житті знайомих/ родичів в БЦ,   які  аналогічною справою займаються ...
Мені для цього не потрібно незрозуміло хто,, що в одній компанії з професійною жебрачкою,  яка по каіпським помийкам раніше жебракувала,  а потім тут локшину вішала....
   
Хома, невже ти думаєш, що ти єдиний, хто переймається цією проблемою?
В мене досить і реальному житті знайомих/ родичів в БЦ,   які  аналогічною справою займаються ...
Мені для цього не потрібно незрозуміло хто,, що в одній компанії з професійною жебрачкою,  яка по каіпським помийкам раніше жебракувала,  а потім тут локшину вішала....
(tu) ясно, всралась.

Я усім кого не знаю даю 50 без питань просто так.
   
циля нарешті відкрила для себе молодіжні серіали українською - і одразу побігла на фуп виставляти себе повною дурою :lol:

втім, нічого нового чи незвичайного :gigi: "перший" :facepalm1:

Актеры крайне бездарны.
   
Актеры крайне бездарны.

мене дитина підсадила на парочку серіалів, ще коли в школі навчалась - "школа" і "перші ластівки". Ластівки взагалі вогонь, рекомендую
   
Хома, невже ти думаєш, що ти єдиний, хто переймається цією проблемою?
В мене досить і реальному житті знайомих/ родичів в БЦ,   які  аналогічною справою займаються ...
Мені для цього не потрібно незрозуміло хто,, що в одній компанії з професійною жебрачкою,  яка по каіпським помийкам раніше жебракувала,  а потім тут локшину вішала....

циля, рибамоя, ти тойво... ходи тут аккуратно.  Те, що в тебе рот чорний повний пір"я і в голові суцільне лайно - то такоє, не виправдання. Беззмістовних істот з фупа поприбирали в основному, одна ти  ще залишилась, красуня наша ендемічна.
Ну не можна ж бути аж настільки тупой, ну Циля
   
циля, рибамоя, ти тойво... ходи тут аккуратно[/i].  Те, що в тебе рот чорний повний пір"я і в голові суцільне лайно - то такоє, не виправдання. Беззмістовних істот з фупа поприбирали в основному, одна ти  ще залишилась, красуня наша ендемічна.
Ну не можна ж бути аж настільки тупой, ну Циля

Доповідь за хамство..
Нарешті йожа повернулася в своє амплуа..
Я завжди писала, що навіть ОП собі такого хамства і погроз не дозволяла...
   
Раз йожиха сама провокує і повертається до свого старого амплуа " хамовитої хазяйки форуму" , то буде тема в адмінці з закликом усунути її від будь-яких функцій на ФУПі..
Маю надію,  що нинішня адміністрація послідує прикладу ОП...
   
Ластівки 2 сезони, як на мене, кращі, а чому не враховуєте "Швидку", наприклад, "Преподи" ще є, "Прибулець", "Марк+Наталя"
   
С актёрами беда. Детям и внукам можно посмотреть "Тримай Хвилю"  или "Тачки" в отличнейшем дубляже. "Це Валєра", гы.
   
А чого по-кацапськи написано: Сериал...
Добре, що хоч не всі російські імена і прізвища в титрах. Бо досі майже всі "українські фільми" - то імена персонажів та акторів - поголовно кацапське.
Для ЦА - подивіться Гуцулку Ксеню - оце українське насравді.
   
послідує прикладу
недобре ви то написали.
"Діятиме за прикладом"... якось ще інакше (щось в голову відразу не прилітає - втомлена  :) ).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія