Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Глава Кривого Рогу закликав мешканців перейти на спілкування українською мовою

Для цього в місті створюються мовні клуби тощо

Міський голова Кривого Рогу Олександр Вілкул закликає мешканців міста спілкуватися українською мовою.

Він визнає, що Кривий Ріг – досить російськомовне місто, однак вважає, що перехід на українську має відбуватися поступово і добровільно.

“Рубати з плеча не будемо”, – запевняє він.

В місті створюються безкоштовні мовні курси, де кожен охочий зможе вдосконалити свої знання української мови.

“Захищаючи Україну, треба враховувати не тільки військовий фронт, а й культурний. Так історично склалося, що ми, криворіжці, звикли переважно розмовляти російською мовою, але зараз МОВА – це також наша зброя. У Кривому Розі ми не будемо «рубати з плеча». Ми робимо лагідний процес переходу на українську мову і створюємо комфортні умови для цього.

Зокрема, з 1 липня Військова адміністрація організувала в кожному районі міста мовні клуби «Спілкуймося українською». А для тих, кому зручніше опанувати українську в онлайн режимі, розпочалися онлайн-курси «Говоримо українською правильно», – написав Вілкул у своєму телеграм-каналі.

По завершенню курсів учасники отримають електронні сертифікати.

Вілкул, який завжди був російськомовним, зізнався, що це непросто.

“Так, я роблю щоденні вечірні брифінги російською. І в цьому є глибокий сенс. Тому що я говорю переважно з російськомовним півднем і сходом. Проте, вже більшість нарад я проводжу українською. Процес перетворень триває!”, – зазначив криворізький очільник.
   
Навіть до Вілкула дійшло! А до ФУПівських "русскаязичних укрАінцев" все ще не доходить  :laugh:

   
Вілкул несправжній!!! Не вірю в його щирість.
   
Вілкул несправжній!!! Не вірю в його щирість.

 почати ще щирих та нещирих винюхувати  8-)
   
Шурік не голова Кривого Рогу, в.о. голови старий Вілкул. А Шурік голова військової адміністрації.
   
Навіть до Вілкула дійшло!
Бо, нмд, Шурік просто кар'єрист. Хоче бути мером після баті. І жопу рве (в доброму сенсі) конкретно для міста, тобто робить багато корисного.
   
Міський голова Кривого Рогу Олександр Вілкул закликає мешканців міста спілкуватися українською мовою.

   
почати ще щирих та нещирих винюхувати


Останнє редагування: 5 липня 2022 00:41:02 від Jinx
   
Вангую, зараз буде таке:

ей гдє ви рускаязичниє ФУПчікі? Встанім всє как адін на защіту узкава ізика! Атстаім свайо права разгаварівать на орчєм нарєчіі! Давай наш прідвадітєль гіоргіу віді нас на барьбу. Не пазволім украінцам васстановіть сваю мову!

Потім прибіжуть кацапо ІПСОшники зі з кацапськими наративами які я чую ще з 1991го року:
 - і что єслі ми паміняєм флаг на жолта блакітний каслабаса станіт па 2.20?
 - і что єслі ми пєрєімєнуєм уліцу с Жукава на Бендери водка падішивєєт?
 - і что єслі ми снісьом памятнікі лєніну жисть станєт лучше?
 - і что єслі ми всє січяс загаварім па украінскі вайна прікратітся?

(чомусь Слав не помічає тут кацапських наративів та ІПСО)

Потім прибіжуть кацапські ІПСОшники з терміном мовосрач. Ви тільки вдумайтесь - мовосрач! В Україні - мовосрач! В Україні не може бути мовосрач, в Україні може бути лише ЯЗИКОСРАЧ, який заводять "харошіє узкіє". (за одне тільки вживання узкоізикими слова "мовосрач" модери повинні банити, бо це кацапський наратив)

Потім прийдуть модери і знесуть гілку у смітник: жилі бєз мови і нє хєр начінать

Кацапи в профіті
   
згадав ще одну категорію:

 - прибіжуть члени секти "а вот в Бразілії нєт Бразільскава язика, і в Австралії ніхто ні гаваріт па австралійскі, і в Канадє ні гаварят па канадскі"

через своє незнання історії забуваючи що в тих країнах не розмовляють місцевими мовами саме тому що місцеве населення було знищене колонізаторами (а може ці дописувачі бажають такої долі українцям)
   
залишки ригоаналів перевзуваються у прижку
і що цікаво, манюпас схаває, бо пам'ять як у карася
   
Вангую, зараз буде таке:

ей гдє ви рускаязичниє ФУПчікі? Встанім всє как адін на защіту узкава ізика! Атстаім свайо права разгаварівать на орчєм нарєчіі! Давай наш прідвадітєль гіоргіу віді нас на барьбу. Не пазволім украінцам васстановіть сваю мову!

Потім прибіжуть кацапо ІПСОшники зі з кацапськими наративами які я чую ще з 1991го року:
 - і что єслі ми паміняєм флаг на жолта блакітний каслабаса станіт па 2.20?
 - і что єслі ми пєрєімєнуєм уліцу с Жукава на Бендери водка падішивєєт?
 - і что єслі ми снісьом памятнікі лєніну жисть станєт лучше?
 - і что єслі ми всє січяс загаварім па украінскі вайна прікратітся?

(чомусь Слав не помічає тут кацапських наративів та ІПСО)

Потім прибіжуть кацапські ІПСОшники з терміном мовосрач. Ви тільки вдумайтесь - мовосрач! В Україні - мовосрач! В Україні не може бути мовосрач, в Україні може бути лише ЯЗИКОСРАЧ, який заводять "харошіє узкіє". (за одне тільки вживання узкоізикими слова "мовосрач" модери повинні банити, бо це кацапський наратив)

Потім прийдуть модери і знесуть гілку у смітник: жилі бєз мови і нє хєр начінать

Кацапи в профіті

+

Українські медіа 1995 року: ми робимо контент російською, бо так можна передруковувати прямо з російських газет і не напружуватись

Українські медіа 2005 року: ми робимо контент російською, бо це ринкова мова, нею говорять усі наші читачі, люди не будуть платити за контент українською

Українські медіа 2015 року: ой, у нас уже в розробці українська версія і ми сподіваємося за кілька років перейти на українську зовсім

Українські медіа 2021 року: ми тепер печатаємося на українській мові! пожертвуйте нам за це грошей, ви ж патріоти

Українські медіа 2022 року: ми робимо контент російською, бо дуже важливо відкривати очі росіянам і проривати їхню інформаційну блокаду!!! ми воїни інформаційного фронту!
©
   
+

Українські медіа 1995 року: ми робимо контент російською, бо так можна передруковувати прямо з російських газет і не напружуватись

Українські медіа 2005 року: ми робимо контент російською, бо це ринкова мова, нею говорять усі наші читачі, люди не будуть платити за контент українською

Українські медіа 2015 року: ой, у нас уже в розробці українська версія і ми сподіваємося за кілька років перейти на українську зовсім

Українські медіа 2021 року: ми тепер печатаємося на українській мові! пожертвуйте нам за це грошей, ви ж патріоти

Українські медіа 2022 року: ми робимо контент російською, бо дуже важливо відкривати очі росіянам і проривати їхню інформаційну блокаду!!! ми воїни інформаційного фронту!
©
(tu)
   
Показати зображення...
і що тепер,а колись усі ми були піонерами комсомольцями та комуністами
   
Вангую, зараз буде таке:

ей гдє ви рускаязичниє ФУПчікі? Встанім всє как адін на защіту узкава ізика! Атстаім свайо права разгаварівать на орчєм нарєчіі! Давай наш прідвадітєль гіоргіу віді нас на барьбу. Не пазволім украінцам васстановіть сваю мову!

Потім прибіжуть кацапо ІПСОшники зі з кацапськими наративами які я чую ще з 1991го року:
 - і что єслі ми паміняєм флаг на жолта блакітний каслабаса станіт па 2.20?
 - і что єслі ми пєрєімєнуєм уліцу с Жукава на Бендери водка падішивєєт?
 - і что єслі ми снісьом памятнікі лєніну жисть станєт лучше?
 - і что єслі ми всє січяс загаварім па украінскі вайна прікратітся?

(чомусь Слав не помічає тут кацапських наративів та ІПСО)

Потім прибіжуть кацапські ІПСОшники з терміном мовосрач. Ви тільки вдумайтесь - мовосрач! В Україні - мовосрач! В Україні не може бути мовосрач, в Україні може бути лише ЯЗИКОСРАЧ, який заводять "харошіє узкіє". (за одне тільки вживання узкоізикими слова "мовосрач" модери повинні банити, бо це кацапський наратив)

Потім прийдуть модери і знесуть гілку у смітник: жилі бєз мови і нє хєр начінать

Кацапи в профіті
Ти помилився! Почалось  що не такий як треба  українець закликає українізуватись. Мовосрач в цій гілці навіть ти перший згадав.
   
і що тепер,а колись усі ми були піонерами комсомольцями та комуністами

Не всі!

Молоде покоління хіба що в жовтенята встигло вступити  :gigi:

Та й старше далеко не все просунулось далі комсомольців.

Я навіть знаю одного пана (в нас працював), який і комсомольцем не був, бо "дитина іспанських емігрантів".
   
Не всі!

Молоде покоління хіба що в жовтенята встигло вступити  :gigi:

Та й старше далеко не все просунулось далі комсомольців.

Я навіть знаю одного пана (в нас працював), який і комсомольцем не був, бо "дитина іспанських емігрантів".

і я комсомольцем не був бо не знайшрв райком коли мене туди послали на вступ
   
Не всі!

Молоде покоління хіба що в жовтенята встигло вступити  :gigi:

Та й старше далеко не все просунулось далі комсомольців.

Я навіть знаю одного пана (в нас працював), який і комсомольцем не був, бо "дитина іспанських емігрантів".

і я комсомольцем не був бо не знайшов райком коли мене туди послали на вступ :)
   
І проспект Бандери нехай не забудуть,щоб два рази не вставати
   
і що тепер,а колись усі ми були піонерами комсомольцями та комуністами
Там здорові лобурі, які свідомо зробили свій вибір, і на відміну від тебе, не жили в тоталітарній державі.
   
вілкула треба судити після війни за колаборацію і розвиток кацапізма в Україні
   
Вілкул несправжній!!! Не вірю в його щирість.

+1
і заклик його - це лише привід для кацапської пропаганди звинуватити в насильницькій українізації.
Це все рівно як повірити Добкіну, шо він став націоналістом (не сказав лише якої масті) і шо якісь "тварі" (хз які саме) вбивають людей.
   
провокатор, яка українська, адже всім відомо що не на часі (c)

а по суті, якщо кр заговорить за рік українською вілкула за всі його попередні діяння можна сміливо амністувати
   
Вілкул несправжній!!! Не вірю в його щирість.

Яка може бути щирість і патріотизм у тих, хто роками був коло корита?
Просто вони зараз захищають своє.
І це не тільки про Вілкула. Після війни всіх прикоритників всіх часів потрібно відсторонити від влади.
Інакше не буде України.
А зараз вони тимчасові союзники...
   
Яка може бути щирість і патріотизм у тих, хто роками був коло корита?
Просто вони зараз захищають своє.
І це не тільки про Вілкула. Після війни всіх прикоритників всіх часів потрібно відсторонити від влади.
Інакше не буде України.
А зараз вони тимчасові союзники...

Национализм всегда буржуазен. Это пролетарию нечего защищать
   
І проспект Бандери нехай не забудуть,щоб два рази не вставати

Оце якраз не варто.
   
+1
і заклик його - це лише привід для кацапської пропаганди звинуватити в насильницькій українізації.
Це все рівно як повірити Добкіну, шо він став націоналістом (не сказав лише якої масті) і шо якісь "тварі" (хз які саме) вбивають людей.

Ну якщо заклик - то вже насильство... то нема на те ради.
   
коли беня був головою ода, то був таким патріотом і жидобандерівцем, вступивши на посаду, пообіцяв заговорити чистою мовою і вже ніби займався з репетитором
але ми так і не почули україномовного бені, а коли пішов з посади, то і патріотизм взагалі зник як і не було
так і вілкул став патріотом лише отримавши посаду
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія