Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

З чат боту GAZUA :


2. Бачив інформацію, що переплата від попереднього  постачальника буде автоматично переведена до ГК «Нафтогаз України»❓ 
✅ На даний момент механізму щодо автоматичного переведення коштів між компаніями, на жаль, не існує.

3. Що робити з переплатою❓   
✅ Ми радимо кожному клієнту звернутись до попередньої газопостачальної компанії з відповідною письмовою заявою на повернення переплати. Зазвичай до заяви на повернення коштів платнику необхідно додати копію паспорта, ідентифікаційного номера та повних банківських реквізитів власного карткового рахунку (з зазначенням IBAN, МФО,  ЄДРПОУ банку). Вищевказані документи необхідно надіслати на поштову адресу попереднього постачальника. Щоб отримати більш детальну інформацію щодо переліку документів для повернення переплати рекомендуємо звернутися по попереднього постачальника.

4. Коли мені повернуть переплату❓   
✅ Попередня газопостачальна компанія має надати відповідь протягом 14 календарних днів та повернути переплату. Проте в умовах воєнного стану терміни повернення можуть бути довшими.
І де тут про "копії кольрові паспорта" та "ID - виписка з банку"?
   
Звідки ця маєчня?

Маячня в твоїй голові
Це вимоги від оператора Облгазу
Голрва ОСББ виясняв
   
ТО фіртан - це чинуша?

Ті підараси, які в долі
Не попередивши людей притримати платежі і поставили перед фактом
Чому ті гроші не можуть автоматом перевести на Нафтогаз?
Коротше
Мені пох ті 500 грн, але не люблю того уєбанства
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Там потрібно не лише заява
А ще копії кольрові паспорта, індифікаційного,  ID - виписка з банку
А ще час
Маса народу заб'є
На це й розраховано
Але у багатьох чинуш буде по новій дорогій тачці преміум-класу

фірташ - не чинуша.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Ті підараси, які в долі
Не попередивши людей притримати платежі і поставили перед фактом
Чому ті гроші не можуть автоматом перевести на Нафтогаз?
Коротше
Мені пох ті 500 грн, але не люблю того уєбанства

Щодо уєбанства - згоден. Але то зробили не чиновники.
   
Щодо уєбанства - згоден. Але то зробили не чиновники.

Ага..ага
Ок
Ті гроші люди просто подарували
Хай аудит-комісія перевірить скільки десятки -сотні мільйонів заплатили облгазам і я за те, щоб ті підари перерахували гроші на ЗСУ
Якого хєра вони так нагло наживаються?
   
Ага..ага
Ок
Ті гроші люди просто подарували
Хай аудит-комісія перевірить скільки десятки -сотні мільйонів заплатили облгазам і я за те, щоб ті підари перерахували гроші на ЗСУ
Якого хєра вони так нагло наживаються?
+100500
Я б таку петицію підтримав.

Добре б їм ще відсотки нарахувати за той час коли вони користуються цими коштами шоб не були такі хитродупі.
   
Чому ті гроші не можуть автоматом перевести на Нафтогаз?

Я б краще просив перерахувати переплату в рахунок транспортування
   
Щойно в спамі в себе знайшов ось таке >>>

Цитата: Нафтогаз
Вітаємо

Боротьба з агресором триває, і наша компанія тримає  тил разом з вами.

Хочемо нагадати, що передавати показання газового лічильника так само важливо, як і в мирні часи.

Це допоможе ГК «Нафтогаз України» зробити правильні нарахування за спожитий газ у ваших квитанціях .

 Коли та кому передавати показання
Передавати показання лічильників потрібно з 1 по 5 число щомісяця вашому оператору газорозподільних мереж (облгазу). Облік газу — обов’язок саме операторів ГРМ. Працівники  цих компаній час від часу приходять до вас для повірки лічильника, перевіряють стан газового обладнання тощо.

 Як передавати показання
Це можна зробити одним із зручних для вас способів:

 На сайті  або в чатботі  вашого оператора ГРМ (облгазу).

 Зателефонувавши  до контакт-центру вашого оператора ГРМ (облгазу).

 Як формується рахунок за спожитий газ
Наша компанія, ГК «Нафтогаз України» – є  постачальником газу. Ми формуємо рахунки, використовуючи дані від операторів ГРМ (облгазів). Так вимагає законодавство України. Ви передаєте  показання вашому оператору ГРМ (облгазу), він завантажує дані на спеціальну інформаційну платформу , звідки ми і отримуємо об’єми спожитого вами газу. Сума, яку ви отримуєте від нас в платіжці – це спожитий об’єм, помножений на вартість газу, відповідно до вашого тарифного плану. Якщо клієнт не передав показання лічильника чи передав їх запізно, оператор ГРМ (облгаз) завантажує на платформу граничні об’єми споживання відповідно до Кодексу ГРМ.

За підсумками місяця, ви отримуєте дві платіжки:

за доставку / розподіл газу  – від оператора ГРМ (облгазу). Цій компанії ви передаєте показання  у період з 1 по 5 число кожного місяця.

 за спожитий газ  – від  постачальника (ГК «Нафтогаз України»). До нашої компанії ви сплачуєте за фактично спожитий об'єм газу.

Додаткову інформацію про облік газу ви можете отримати у вашого оператора ГРМ. Контактні дані можна знайти на сайті НКРЕКП: https://www.nerc.gov.ua/

 8-)

Останнє редагування: 4 липня 2022 05:21:37 від Zdenyk
   
Якого хєра вони так нагло наживаються?

це безпрєдєл !  X(
   
Я б краще просив перерахувати переплату в рахунок транспортування

+1
   
Платив комуналку через приват24, Там нових рахунків за газ немає. Ну немає то немає. Значить платити не буду.
   
Платив комуналку через приват24, Там нових рахунків за газ немає.

Щойно від Привату прийшов лист:

=========
ПриватБанк <info@pb.ua>

Змінився постачальник газу

ваші попередні реквізити для оплати газу потребують уточнення
Згідно з наказом Міністерства енергетики України №198 від 08.06.2022 постачальником газу за вашою адресою стала ГК «Нафтогаз України». Тому вам обов’язково необхідно дізнатися актуальні реквізити, щоб коректно оплачувати надані послуги.

Дізнатися їх ви можете:
в особистому кабінеті на my.gas.ua;
через чат-бота GASUA у Viber і Telegram або NaftogazGasSupply у Facebook Messenger;
у рахунку на оплату послуг, який надсилає «Укрпошта» після 20-го числа поточного місяця.
=======
   
+1

 :-B
   
:-B

ну ось, хтось хоче перерахувати на транспортування, хтось на нафтогаз, хтось перевести на армію, і який би варiaнт не обрали, завжди хтось залишиться незадоволеним, всім не догодиш.
тому єдине вірне рішення, це повернення переплат, тож повертайте переплату на свій рахунок, і робіть з вашими грошима все що вам до вподоби  (tu)
   
тож повертайте переплату на свій рахунок, і робіть з вашими грошима все що вам до вподоби
Допоки не вернуть переплату, не заплачу жодної гривні.
   
Допоки не вернуть переплату, не заплачу жодної гривні.

а що ти для цього зробив щоб вернули, надав хочаби рахунок на який повертати?
   
Допоки не вернуть переплату, не заплачу жодної гривні.
відріжуть газ, намалюють боргів, на борги пеню, будеш бігати доводити що не верблюд.
   
відріжуть газ, намалюють боргів, на борги пеню, будеш бігати доводити що не верблюд.

під час воєнного стану це все - заборонено.
   
під час воєнного стану це все - заборонено.

Так. А як вони порушать закон завжди можна звернутися до суду 8-)
   
а що ти для цього зробив щоб вернули, надав хочаби рахунок на який повертати?

А чого це я маю щось робити? Хай повертають на той рахунок з якого отримали.
   
А чого це я маю щось робити? Хай повертають на той рахунок з якого отримали.

ну то не роби, як малі діти, на зло автобусу піду пішки  :laugh:
   
а що ти для цього зробив щоб вернули, надав хочаби рахунок на який повертати?
Тиждень, як відправив документи згідно з інструкцією.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Проверьте кабинет в Нафтогазе, перевели деньги из газзбутов. Заявление не посылал.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Пропал долг за май в кабинете Нафтогаза
   
Я задал Ваш вопрос оператору в Вайбере на странице GASUA. Вот ответ,

Олена: EIC-код - це «персональний газовий номер» об’єкта газопостачання (точки обліку об’єкта газопостачання), EIC-код містить 16 символів (літери та цифри).
Дані про ЕІС-код можна знайти: 
... в особистому кабінеті оператора ГРМ (облгазу); 
...в договорі з постачання газу, якщо він у вас зберігається в паперовому вигляді (невід’ємною частиною договору є заява-приєднання, там має бути код);
... в рахунку за розподіл газу (шукайте той, що був до червня 2020 року, бо після – не всі облгази почали вказувати ці дані.)

Олена: Спробуйте телефонувати в облгаз. Ми не зможемо Вас проконсультувати без ЕІС-кода.

У мене є EIC код, а система його не приймає.
Пише:  ЕІС не відповідає області об'єкта газопостачання
   
Delete

Останнє редагування: 6 липня 2022 18:24:54 від ricardo
   
Пропал долг за май в кабинете Нафтогаза
Так, в мене також зник.
   
Так, в мене також зник.
На якій сторінці? Історія розрахунків?
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Так, в мене також зник.
Ждем до 10-го, говорят что это у них глюк в системе.
   
Баланс "-100" - це борг?
   
это у них глюк в системе

так - мабуть глюк - в мене Переплата на 07.07.2022 ХХХ грн.  :weep:
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Оператор ГТС України знову підключив клієнтів до ГК «Нафтогаз України» заднім числом
Новини • 06 липня 2022
5 липня 2022 року Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» отримала інформацію про те, що Оператор газотранспортної системи України (ОГТСУ) переніс усі відбори газу побутових споживачів ДП «КиївГазЕнерджи», ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ», ТОВ «Тернопільміськгаз», ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» і ТОВ «Черкасигаз Збут» починаючи з травня на Нафтогаз.

Це вже друге подібне рішення ОГТСУ за останній місяць, яке ухвалено заднім числом без нашого відома та погодження.

Нагадаємо, у червні 1,3 млн клієнтів, які раніше отримували газ від ДП «КиївГазЕнерджи», ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ГАЗ РЕСУРС КОМПАНІ», ТОВ «Тернопільміськгаз», ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ» і ТОВ «Черкасигаз Збут», були переведені на постачальника «останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує ГК «Нафтогаз України».

Ми розуміємо, що клієнти цих компаній проводили розрахунок за попередній період з вищезгаданими компаніями, проте з огляду на рішення ОГТСУ поставку газу за травень та червень 2022 року здійснював Нафтогаз.

Звертаємо увагу, що згідно з постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2496 попередні постачальники мали передбачити свою нездатність продовжувати постачання природного газу і завчасно (не пізніше ніж через три робочі дні після дня, коли стало відомо про відповідні обставини) повідомити про це всіх споживачів.

ГК «Нафтогаз України» продовжує захищати інтереси українців, особливо під час воєнного стану. Ми інформуємо всіх споживачів про зміни, зокрема про те, що вони автоматично підключені до річного тарифного плану «Фіксований» — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

Усі клієнти можуть отримати роз’яснення щодо ситуації, яка склалася, у попередньої газопостачальної компанії.

   
У червні 2022 року понад 1,3 млн споживачів газу "заднім числом" перевели до нового постачальника - "Нафтогаз України".

Таким чином, споживачі вже заплатили гроші попередньому і матимуть борг перед новим.

Про це 7 липня повідомили в компанії.

"Це вже друге подібне рішення ОГТСУ за останній місяць, яке ухвалене заднім числом без нашого відома та погодження", - зазначили в "Нафтогаз України".

Клієнтам радять звернутися за роз’яснення щодо ситуації до попередньої газопостачальної компанії. Протягом 14-30 календарних днів вона має надати відповідь та повернути переплату. Проте в умовах воєнного стану терміни повернення можуть бути інші.

Дієвого механізму щодо переводу коштів між компаніями не існує, підкреслили в "Нафтогаз України".

https://тсн/groshi/tisyachi-spozhivachiv-budut-vinni-naftogazu-cherez-zminu-postachalnika-zadnim-chislom-2105125.html
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

В общем, для возврата переплаты, попросили распечатать квитанции об оплате за апрель, май. Банковскую справку с реквизитами, с подписью и печатью банка.  :gigi:  Для карточек привата реквизиты можно распечатать в терминале самообслуживания, в отделении. Снимет 95 коп. с карточки на которую нужны реквизиты (проверьте чтобы была хотя бы 1грн. на счету) , там же в отделении поставят печать. Реквизиты в заявлении и справке должны совпадать.  :D

Останнє редагування: 8 липня 2022 13:08:57 від rutina1
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Банковскую справку с реквизитами, с подписью и печатью банка.   
Бл@дські козли. В яку нахрєн Європу зібрались? Ще 100 років туди треба проситись.
   
Бл@дські козли. В яку нахрєн Європу зібрались? Ще 100 років туди треба проситись.

я думаю тут проблема в тупості більшості людей, щоб потім не було скарг, що повернули не на той рахунок, чи надані дані рахунку не вірні, відповідно забюрократизовують процесс до усрачки щоб потім зняти відповідальність з себе
   
я думаю тут проблема в тупості більшості людей, щоб потім не було скарг, що повернули не на той рахунок, чи надані дані рахунку не вірні, відповідно забюрократизовують процесс до усрачки щоб потім зняти відповідальність з себе
Вони можуть за власної ініциативи повернути ті кошти які надходили з карткових рахунків, але не роблять, як там можно помилитися як просто відмінити транзакцію?

Я коли через изипей робив передплату за запчастина на авто, і вони їх не змогли доставити, то я ніяких заяв не писав, кошти повернулися автоматично.

Просто вони підaраси в поганому сенсі, оце і все.
   
Однозначно схема спланована. Якщо було відомо, що з вже постачає нафтогаз, то мали всіх попередити, щоб не платили попередній постачальникам.
А не робити це все заднім числом, не попередивши споживачів, а потім такі "ой, ну вибивайте гроші, які ви заплатили Фірташу, самі".

Такими речима має займатись прокуратура
   
Курва, в мене там ще раніше виникла переплата. Вони ще й завищені показники автоматично розраховували і не приймали реальні, а потім прийняли і вийшло, що переплата півтори тисячі.

Тобто явно було відомо наперед про цей фінт вухами. І очевидно, що все було відомо наперед. Ясне діло, всі не будуть займатись цією волокітою з поверненням коштів.

Виглядає на те, що це така собі компенсація Фірташу за наш з вами рахунок. Чудесно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія