Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

А хто ето сдєлал?  :-)o

https://myrotvorets.center/criminal/arestovich-aleksej-nikolaevich/

Арестович Алексей Николаевич / Арестович Олексій Миколайович / Arestovich Aleksej Nikolaevich


Профессиональный провокатор.
Осуществление публичных информационных диверсий в пользу российских захватчиков.
Участие в актах гуманитарной агрессии против Украины.
Сознательное участие в мероприятиях, подрывающих обороноспособность Украины путем деморализации вооруженных сил Украины.
Дискредитация Государственных органов власти и управления.
Назначенная роль: спикер ТКГ и советник по информполитике главы украинской делегации в Минской группе, советник главы Офиса Президента, блогер, актер.
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

Краще вірити більш серйозним людям. Наприклад, здивував Буданов сміливою заявою. Але йому віри більше ніж "ізганятєлю бєсов". Спробую знайти той ролик, там повний треш
Якщо буданов помилився по діагнозу хуйла, то це супер пройоб для його посади. Він взагалі не повинен був цю тему трогати не залежно від того що він реально знає .
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович
ATF

Я знаходжу інформацію в текстовому вигляді, і буває навіть з мапами. А слухати муркотіння Арестовича немає ні часу, ні бажання. Бо там стільки води і повторювання одного й того ж.
Ба, навіть ця гілка, куди потрапляє інформація з різних джерел -  інформативніше за Арестовича.
Але коли його тримають за спікера, то хай так і буде. Аби не сіяв срач своїми заявами про "папєрєдніків".
   
Re: Арестович

Якщо буданов помилився по діагнозу хуйла, то це супер пройоб для його посади. Він взагалі не повинен був цю тему трогати не залежно від того що він реально знає .
Так. Я був дуже здивований не тільки про здоров'я хуйла. Там він ще сказав що до кінця року Україна поверне всі свої землі. Малось на увазі і Крим (пряму мову не чув, це з телеграм каналу посилання на його слова)
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

   
Re: Арестович
ATF

В мене питання, а зелені отримали команду "мочити" Люсьена?
Ото сміху буде...
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

В мене питання, а зелені отримали команду "мочити" Люсьена?
Ото сміху буде...
Можливо. Бо набирає популярності
   
Re: Арестович

В мене питання, а зелені отримали команду "мочити" Люсьена?
Ото сміху буде...

Ти про цього зеленого?   :-)o

Люся не просто лайно-людина, а РІДКІСНЕ лайно. Десь з 2010 року знайомий з його "творчістю". Паталогічний нарцис з повною відсутністю принципів і совісті.

Чи про цю?

Мені взагалі не вдається зрозуміти що він бубонить. Чи я вже занадто заморена його ввечері слухаю.. якийсь він не такий став як був у першій половині березня: то бодра  розповідав, що кацапи за 2 тижні здаються, а зараз чорті що...

 :-)o

Так зелені чи шоколадні? 

 :fool: 

Останнє редагування: 15 травня 2022 12:44:31 від DiDUS
   
Re: Арестович

на сусідній гілці знайшов цей пост який якраз до цієї теми

Цитата: Старий
Послухав би ти як ригають хлопці з позицій від твого абдристовича...
Хоча ти б і потому вважав би цього самозакоханого, брехливого пристосуванця генієм.
Бо ти і сам такий.
Ти як і твій абдристович і переважна більшість тутешніх дописувачів абсолютно не віддупляєте якою ціною, поза межею людських можливостей, наші воїни втримують ворога, які втрати несуть, які вони виснажені, знесилені.
А твій абдристович та йому подібні зенцінюють і принижують їхній подвиг своїми бадьоро-переможними висерами.
І у таких як ти уявлення пр війну як покатушки з пострілушками.
А війна це кров, товариш з одірваними ногою та рукою, з посіченим хребтом та пробитими легенями, який кричить та просить пристрелити його щоб позбавитися болю, це коли іншого пораненого товариша, що волає про допомогу на гусениці намотує кацапський танк, це коли лежиш в окопчику з двома пораненими бійцями і тримаєш Ф-ку в руках для себе і для них, це коли залишилося менше половини взводу, а міняти на позиціях нікому і вони стоять без ротацій, без підкріплення і їм не до ваших дурнуватих відосіків та мемасиків, війна це старечі очі молодих в яких жах.
І переборючи цей жах вони повертаються на позиції і стоять щосекунди піддаючи себе ризику загинути під артобстрілами, ураганами, смерчами, васильками, авіацією та всією іншою хернею.
   
Re: Арестович

Арестович ТМ- це вже легенда, закріплена в українських патентах.
   
Re: Арестович

Арестович - наступний президент.
Бо після війни буде очевидно, що кацапів перемогли виключно завдяки мудрості та витримці Арестовича
   
Re: Арестович

Краще вірити більш серйозним людям. Наприклад, здивував Буданов сміливою заявою. Але йому віри більше ніж "ізганятєлю бєсов". Спробую знайти той ролик, там повний треш
знайшли серйозного  :lol:  :bueee:

на фоні Буданова, навіть Люсьєн -  гігант мислі, Рембо, Джеймс Бонд, Роммель  і Кашпіровский в одній особі
   
Re: Арестович
HSM

покі він відіграє свою позитивну роль для спокою  дівчаток та хлопців  , йому подяка  , нехай буде
   
Re: Арестович

знайшли серйозного  :lol:  :bueee:

на фоні Буданова, навіть Люсьєн -  гігант мислі, Рембо, Джеймс Бонд, Роммель  і Кашпіровский в одній особі

А чим тобі Буданов не подобається?  :fool:

Є така інфа, що українська розвідка так працює, що в ГШ рашистському тільки щось задумують,
а він вже все знає.

До речі він про те, що буде  війна в лютому 2022 р, 
казав ще в листопаді 2021 р.   
   
Re: Арестович

Ну если Арестович так муляет зрадойопам, шо раз в неделю вокруг него срач, значит годный пропагандист. Кацапы его тоже терпеть не могут.
   
Re: Арестович

А чим тобі Буданов не подобається?  :fool:

Є така інфа, що українська розвідка так працює, що в ГШ рашистському тільки щось задумують,
а він вже все знає.

До речі він про те, що буде  війна в лютому 2022 р, 
казав ще в листопаді 2021 р.
То заслуги розвідки, а не Буданова особисто.
А у Буданов - на мою думку головний винуватець пройобу початку війни.
Триндіти про "можливу війну" то всі можуть. А донести до керівництва держави і добитись старту протидій - ось це він мав би особисто робити і проїпав персонально.
Ще було би дуже цікаво дізнатись де він особисто перебував перший тиждень війни. А то є певні сумніви
   
Re: Арестович

знайшли серйозного  :lol:  :bueee:

на фоні Буданова, навіть Люсьєн -  гігант мислі, Рембо, Джеймс Бонд, Роммель  і Кашпіровский в одній особі
Я про посаду. Зараз там він. Керівник його рівня має 10 разів подумати, перед тим як казати.
   
Re: Арестович

Я про посаду. Зараз там він. Керівник його рівня має 10 разів подумати, перед тим як казати.
має
так, має

голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, теж має допомагати українському бізнесу і економіці розвиватись

а по факту "маємо те що маємо"
   
Re: Арестович

знайшли серйозного  :lol:  :bueee:

на фоні Буданова, навіть Люсьєн -  гігант мислі, Рембо, Джеймс Бонд, Роммель  і Кашпіровский в одній особі


Russia preparing to attack Ukraine by late January: Ukraine defense intelligence agency chief
By Howard Altman
 Nov 21, 2021

Russian military armored vehicles roll into landing vessels after drills in Crimea on April 23, 2021. (Russian Defense Ministry Press Service via AP)
Russia has more than 92,000 troops amassed around Ukraine’s borders and is preparing for an attack by the end of January or beginning of February, the head of Ukraine’s defense intelligence agency told Military Times.

Such an attack would likely involve airstrikes, artillery and armor attacks followed by airborne assaults in the east, amphibious assaults in Odessa and Mariupul and a smaller incursion through neighboring Belarus, Ukraine Brig. Gen. Kyrylo Budanov told Military Times Saturday morning in an exclusive interview.


Russia’s large-scale Zapad 21 military exercise earlier this year proved, for instance, that they can drop upwards of 3,500 airborne and special operations troops at once, he said.

The attack Russia is preparing, said Budanov, would be far more devastating than anything before seen in the conflict that began in 2014 that has seen some 14,000 Ukrainians killed.

https://www.militarytimes.com/flashpoints/2021/11/20/russia-preparing-to-attack-ukraine-by-late-january-ukraine-defense-intelligence-agency-chief/
   
Re: Арестович

покі він відіграє свою позитивну роль для спокою  дівчаток та хлопців  , йому подяка  , нехай буде
ніякої позитивної ролі нін не відіграє, він створює наратив, що влада бреше, хоча сам не являється владою, треба бути сліпим, щоб цього не бачити, а в миротворці його правильно описали, він таким і є...
   
Re: Арестович

The attack Russia is preparing, said Budanov, would be far more devastating than anything before seen in the conflict that began in 2014 that has seen some 14,000 Ukrainians killed.

Я вже ж відповів вище
Буданов - на мою думку головний винуватець пройобу початку війни.
Триндіти про "можливу війну" то всі можуть. А донести до керівництва держави і добитись старту протидій - ось це він мав би особисто робити і проїпав персонально.
Ще було би дуже цікаво дізнатись де він особисто перебував перший тиждень війни. А то є певні сумніви


Знову ж формулювання "would be" це щось типу "може бути".
Може бути, а може і не бути.
А ти по посаді якраз маєш знати точно і готуватись до варіантів і доносити це до керівництва, а не їпалом торгувати і в шведській сім'ї жити в будинку який позичив друг кацап.
   
Re: Арестович

красава  [ua] :love: 
Дыбил он конченый
   
Re: Арестович

То заслуги розвідки, а не Буданова особисто.
А у Буданов - на мою думку головний винуватець пройобу початку війни.
Триндіти про "можливу війну" то всі можуть. А донести до керівництва держави і добитись старту протидій - ось це він мав би особисто робити і проїпав персонально.
Ще було би дуже цікаво дізнатись де він особисто перебував перший тиждень війни. А то є певні сумніви

А що він не доніс?

РФ зосередила понад 92 тис. військовослужбовців біля кордонів України і готується до нападу наприкінці січня або початку лютого 2022 року, водночас оцінки термінів цієї атаки у розвідок США і України майже збігаються, повідомив глава Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України Кирило Буданов.

"Наші оцінки майже такі ж, як у наших американських колег", – сказав Буданов в інтерв'ю виданню Military Times, опублікованому в ніч на неділю.

За його словами, така атака, ймовірно, охоплюватиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки, за якими підуть повітряно-десантні атаки на сході країни, десантні атаки в Одесі та Маріуполі Донецької області і менше вторгнення через сусідню Білорусь.

Глава ГУР зазначив, що проведені раніше російські військові навчання "Захід-21" довели, що РФ може одночасно висадити до 3,5 тис. десантників і військовослужбовців спеціальних операцій.

За словами Буданова, напад, який готує РФ, буде набагато більш руйнівним, ніж коли-небудь у конфлікті, що почався в 2014 році, під час якого було вбито близько 14 тис українців. Він також зазначив, що російська сторона нарощує потенціал для цього, збільшуючи чисельність військ і систем озброєння в окупованому Криму, а також розміщуючи системи балістичних ракет малої дальності "Іскандер" та інші види зброї поблизу кордонів з Україною.

Він спростував припущення, що суворі погодні умови могли б перешкодити нападу РФ. "Це не проблема для нас і росіян", – сказав Буданов про бої в холодну погоду.

Водночас він зазначив, що таким атакам передує серія психологічних операцій, які вже відбуваються, щоб дестабілізувати Україну і підірвати її здатність захищатися, включаючи протести проти вакцинації від Covid-19 і через "Вагнергейт". "Вони хочуть розпалити заворушення за допомогою протестів і мітингів, які показують, що люди проти уряду", – сказав глава ГУР.

Керівник розвідувального управління також зазначив, що прикордонний конфлікт між Польщею і Білоруссю, яка намагається відправити біженців до Європи через кордон Польщі, є частиною цих зусиль.

   
Re: Арестович

Буданов сказав, що в ідеалі США допомогли б стримувати будь-яке російське вторгнення за рахунок додаткової військової допомоги і посилення дипломатичного та економічного тиску, включаючи посилення санкцій проти РФ, а також арешт і блокування російських банківських рахунків. Крім того, на додачу до вже обіцяної і поставленої допомоги США, Україна вишукує додаткові системи протиповітряного, протиракетного і безпілотного захисту, а також пристрої радіоелектронного придушення, включаючи ракетні батареї "Патріот" і протиракетні, артилерійські та мінометні системи.

"Я думаю, що зараз нам цього недостатньо... Нам потрібно більше", – сказав він про вже надану і обіцяну США допомогу Україні. "У жодної країни, крім України, немає відкритої війни з Росією. А у нас вже сім років. Ось чому ми впевнені, що США повинні дати нам все, чого ми не отримували раніше. І прямо зараз. Зараз для цього вдалий час. Тому що після цього може бути дуже пізно", – резюмував Буданов.

Джерело: https://www.militarytimes.com/flashpoints/2021/11/20/russia-preparing-to-attack-ukraine-by-late-january-ukraine-defense-intelligence-agency-chief/

   
Re: Арестович

Показати зображення...

Свого часу я прокоментував цей допис і був забанений Арестовичем навічно.
В цьому душевному стрептизі він зізнався, що за світоглядом є космополітом.

Я не люблю космополітизм і відношуся до космополітів з огидою. 
Я свідомо національно ідентифікую себе, а це означає тільки те, що я беру на себе тягар бути носієм національної культури в наступні покоління.  Щоб ця культура не згинула, як безліч інших.
Щоб якийсь нарцис-космополіт міг зверхньо сказати "Хорошая культура, симпатичная", зухвало підкреслюючи виключно споживацьке ставлення до українського культурного продукту: "меня совершенно не заботит развитие украинской культури как таковой".

Я немало дискутував з космополітами з України і зараз бачу у всіх них багато спільного
Всі вони масово розплодилися після 14-го року - те саме ті громадяни України, які з одного боку не хочуть себе національно ідентифікувати росіянами, я з другого розуміють, що шлях в українську національну спільноту для них закритий в силу їхнього відвертого небажання асимілюватися. Таких людей безліч, вони загубилися в національному самовизначенні, отже ідея космополітизму для них стала рятівною.

Замість того, щоб позиціонувати себе росіянином за національністю (думаю, саме цю культуру Арестович передасть своїм нащадкам), він ставить себе начебто поза національним самовизначенням, зверхньо спостерігаючи за зусиллями тих, хто намагається розвивати національні культури.

Для мене це людина національно дезорієнтована і я думаю, наступить час, коли нарешті національно самоідентифікує себе і позбавиться душевних протиріч. 

Втім  я ціню його, як джерело інформації і за не аби-яке вміння донести цю інформацію до людей.         
     
   
Re: Арестович

Верховна Рада...

11:52 24.11.2021
У разі нападу РФ на Україну Рада збереться за кілька годин – Корнієнко
1 хв читати
У разі нападу РФ на Україну Рада збереться за кілька годин – Корнієнко
Верховна Рада збереться для голосування за введення надзвичайного чи воєнного стану в країні за кілька годин у разі, якщо РФ справді нападе на Україну, заявив перший заступник голови парламенту Олександр Корнієнко.

"У Верховної Ради може бути тільки один план, якщо є завдання ввести військовий чи надзвичайний стан: зробити відповідні голосування з боку Верховної Ради. Вона має протягом кількох годин зібратися", – сказав перший віце-спікер в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Він також зазначив, що в разі початку активних військових дій будуть "якісь використовуватися способи захисту депутатів для того, щоб вони могли ці рішення прийняти".

Як повідомлялося, голова Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що РФ зосередила понад 92 тис. військовослужбовців поблизу кордонів України і готується до нападу наприкінці січня або на початку лютого 2022 року, водночас оцінки термінів цієї атаки у розвідок США та України майже збігаються. "Наші оцінки майже такі самі, як у наших американських колег", - сказав Буданов в інтерв'ю виданню Military Times.

За його словами, така атака, ймовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки, після яких відбудуться повітряно-десантні атаки на сході країни, десантні атаки в Одесі та Маріуполі Донецької області та менше вторгнення через сусідню Білорусь.
   
Re: Арестович

Есть два варианта или он тупо не знает об обстановке на фронте или тупо п***а  травит
   
Re: Арестович

12:38 25.11.2021
Посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку всієї Східної Європи – голова ГУР Міноборони Буданов
1 хв читати
Посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку всієї Східної Європи – голова ГУР Міноборони Буданов
Американсько-українська військова співпраця важлива для безпеки всього східноєвропейського регіону, заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов за результатами робочого візиту до США.

"Той рівень військово-технічної співпраці, який демонструють Україна й США, зміцнює безпеку східноєвропейського простору та є не менш важливим за інші фронти вільних демократичних суспільств, що протистоять новітнім гібридним викликам, зокрема і з боку правлячого режиму Росії", - наводить слова Буданова прес-служба ГУР Міноборони на сторінці у Facebook.

За словами Буданова, сьогодні американсько-українська співпраця у секторі безпеки та оборони, зокрема й військової розвідки, вийшла на якісно новий рівень, і є двостороннє усвідомлення тих безпрецедентних викликів, які переживає Україна та вся демократична спільнота світу.

Начальник ГУР також зазначив, що керівництво української держави та Міністерство оборони України високо оцінюють фундаментальний внесок США у стримування гібридної агресії з боку РФ, а також активну участь у реформуванні українського сектора безпеки та оборони.

"Без незалежної і стійкої української держави не буде надійного безпекового середовища не лише на східноєвропейському просторі, а й в усій Європі. Тому посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку також всієї Східної Європи. хуйло грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією", - додав Буданов.
   
Re: Арестович

Есть два варианта или он тупо не знает об обстановке на фронте или тупо п***а  травит

Ти не розумієш? :fool:

Його з Фейгіним дивляться майже 500 000 глядачів.

І більшість з хуйлостана.

Його задача не сподобатись півасам,
а донести потрібну інфу тим кому потрібно.

І з цим він прекрасно порається.



   
Re: Арестович

Буданов - на мою думку головний винуватець пройобу початку війни.
Триндіти про "можливу війну" то всі можуть. А донести до керівництва держави і добитись старту протидій - ось це він мав би особисто робити і проїпав персонально.
Ще було би дуже цікаво дізнатись де він особисто перебував перший тиждень війни. А то є певні сумніви
...не Буданов  приймав рішення про безпеку країни, тому всі ці спроби когось відбілити, а призначити інших на роль винуватців погано смердять...
   
Re: Арестович


Я тобі так скажу, якщо йому дають інфу з ГШ і він її трохи прикрашає, то можна вірити ))).
Якби в тих посіделках не озвучувалась відверта брехня, то можна було б вірити, а так виглядає що ніякими "інсайдами" він не володіє, прикрашає факти із телеграмканалів, що позначається на якості останніх посіделок с Фейгіним, коли в інформпросторі замало чого озвучується, а формат відео на 40-60хвилин зберігати потрібно. Його канал на тому Фейгіні саме і тримається, кількість підписників з початку війни зросла з 150к до 1,5млн, перегляди б'ють рекорди на його каналі. Олексій рубає капусту як ніколи раніше.
   
Re: Арестович

Ти не розумієш? :fool:

Його з Фейгіним дивляться майже 500 000 глядачів.

І більшість з хуйлостана.

Його задача не сподобатись півасам,
а донести потрібну інфу тим кому потрібно.

І з цим він прекрасно порається.

Більше на порядок. Люсьєн має свій канал теж. І ще ріжуть його відоси і роблять вставки. Так що десь пару мільйонів аудиторія
   
Re: Арестович


Ти не розумієш? :fool:

Його з Фейгіним дивляться майже 500 000 глядачів.

І більшість з хуйлостана.

Звідки ви таку статистику маєте? Його дивляться скоріш за все наша аудиторія як в Україні, так і біженці в Європі. Якщо з хуйлостана хоча б є відсотків 10 від всіх переглядів, то не має нікого впливу, бо дивляться ті яким нічого не потрібно розповідати, вони і так знають що хуйло то є хуйло.
   
Re: Арестович

Звідки ви таку статистику маєте? Його дивляться скоріш за все наша аудиторія як в Україні, так і біженці в Європі. Якщо з хуйлостана хоча б є відсотків 10 від всіх переглядів, то не має нікого впливу, бо дивляться ті яким нічого не потрібно розповідати, вони і так знають що хуйло то є хуйло.

Фейгін колись приводив ці дані...

Навіть якщо 10% (Звідки ви таку статистику маєте?), це 50 000 тільки у Фейгіна і стільки ж у Арестовича...

Плюс дійсно, цитати  у інших.. 
   
Re: Арестович

Нікого не цікавлять "моральні якості" Арестовича. Він не політик. Коли ви звертаєтеся до лікаря, вам байдуже чи хороша він людина. Аби був професіоналом. Арестович допомагає "мирному населенню" не збожеволіти. І робить це добре.
   
Re: Арестович
ATF

Нікого не цікавлять "моральні якості" Арестовича. Він не політик. Коли ви звертаєтеся до лікаря, вам байдуже чи хороша він людина. Аби був професіоналом. Арестович допомагає "мирному населенню" не збожеволіти. І робить це добре.

Мирне населення його вважає балаболом і нарцисом. І дедалі більше.
   

Цю тему переглядають:

Злоффскі, кошка і 8 гостей
 
Повна версія