Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

в этом случае наш проигрыш будет минимальным в сравнении с проигрышем Запада

Захід нічого не програє, бо для Заходу нічого не зміниться. Ну буде кордон з росією починатися з Ужгороду, і що? З СРСР було так само.
   
Re: Арестович

Арестович Олексій Миколайович
«МИРОТВОРЕЦЬ»

Профессиональный провокатор. Осуществление публичных информационных диверсий в пользу российских захватчиков. Участие в актах гуманитарной агрессии против Украины. Сознательное участие в мероприятиях, подрывающих обороноспособность Украины путем деморализации вооруженных сил Украины. Дискредитация Государственных органов власти и управления.
Текст как-то по дебильному написан НМД.
Хотя каждый вправе думать так, как ему хочется.
P.S. Эта ветка лишнее подтверждение того, что он таки неординарная личность.
   
Re: Арестович

От всі: Арєстовіч, Арєстовіч...
Наче й не жили в 90-ті. Ну молоді люди  може вже й не пам'ятають, а от я пам'ятаю добре.  Кашпіровський і Чумак - чули такі прізвища? Телевізійні звьозди-цєлітєлі начала 90-х.
Я впадав в культурологічний шок,  коли бачив як дорослі люди з трьома вищими освітами, інженери там,  гідробіологи, народні артисти, фізики-академіки,  ракетобудівники і токарі фрезерувальники вищого розряду виставляли перед телевізором трьолітрові банки і "заряджали" цілющу воду, або робили паси руками, щоб розсмоктався застарілий геморой, чи одужала хвора на цироз  печінка.

Псевдоцілителі  дарували людям "надєжду", що можна отак,  сидячи на дивані,  подолати  накопичені за життя складні проблеми екзистенційного характеру.
А ще в ті часи було модно мити голову меленою цибулею (яка після літнього дощу  смерділа в громадському транспорді наче гази тьоті Цилі, що наїлася свєжєй дунаєчкі с горохом), ковтати мумійо (пташине гівно) та бавитися уринотерапією, яка за словами тодішніх ескулапів лікувала буквально все, від хронічного алкоголізму  до церебрального паралічу.
Присягаюся, я особисто знав одного художника, який задля ефекту омолодження натирався власним гівном. Він жив на Оболоні і малював картини в стилі трансцедентного містицизму з елементами національної еротики.   Зараз щось подібне намагаються виробляти  сучасні художники-ліваки, відкинувши, щоправда, національний контекст. Адже  гівно воно і в Африці гівно і в Лос-Анджелесі і в Майамі і, навіть в  Венеції на Бієнале, де його виставляють пачками під виглядом сучасного мистецтва.

Але до справи!
   
Re: Арестович

Нині  Олексій Арестович виконує вкрай важливу соціальну функцію військового експерта-уринолога, чий вплив на психіку людей з низькім критичним мисленням має терапевтичний ефект. Заспокоює, дарує "надєжду", тамує тривогу, покращує сон,  додає життєвих сил, допомагає  вистояти в критичні часи тотального п***а, інфляції, розпачу,  апатії та зневіри (як це й було на початку 90-х). А  оскільки людей з поганим рівнем освіти та культури (включаючи народних артистів, липових професорів та куплених  академиків)  в усі  часи було значно більше ніж справжніх артистів та науковців,  то й аудиторія у Арестовича величезна.

Вибачте за грубість, але плебс завжди тяжів до містики, спрощення складної картини світу  та альтернативних методів психорегуляції. Піди постав свічку - матимеш успіх в справі. Хочеш скласти іспит - поклади книжку під подушку. Мрієш знищити конкурента  - занеси десять штук до церки і п'ять до кілера.  Кохання? Та не проблема! Потомствєнная цєлітєльніца Ізабелла за пять сєансов викативанія яйцом снімєт вєнєц бєзбрачія. І главноє - в машінє нє прістьогівайся, а краще запіздячь на торпедо іконку Миколи Чудотворця! Нейролінгвопрограму вання! Чули про таке? Так от в плані соціально-військової уринотерапії   Арестович для широких народних мас - саме те! Він на часі. Він в топі. Він в тренді! Такі завжди з'являються у важкі часи і поруч (о, диво!) завжди Дмітрій Гордон.

Ну а розумники, що патякають  "аферист-маніпулятор",  націкі там всякіє, хє-хє,  укрАінци бля профєсіАнальниє... Тьху на них. Статистична похибка в рамках широких верств майбутнього електорату.

Сідєть! Молчать! Слушать!
Птічьє говно кушать!
Піть випарєнную уріну,
І  вєріть в Русь- Украіну!
Нє только Гради заряжать на убой
Но і трьохлітровиє  банкі, с водой!
Народ і Квартал єдін,
Только так побєдім!

Гарантія 50/50. Ну а как нє побєдім, то во всьом віноват коллєктівний Запад. Ну і Порошєнко)))
Малоросійскій  мір во фсьом єго гібрідном многообразії тотальной дебілізації широкіх народних мас.

Автор у розпачі  волає:
- Ау, сучасні Шпенглер, Ортега-і-Гассет ви гдє?
- В піздє! - звучить у тривожній тиші  заспокійливий, монотонний баритон Олексія Арестовича. - Тєпєрь я за ніх, єбать ту Люсю. А кто нє согласєн - огранічєнний укр ілі  тупой актівіст!
- Слава Україні!
- Та на хуй! Русі слава!

Війни за ідентичність, що точаться на тонких ментальних планах вони такі. Найзапекліші.
Всім гарного вечора)))
Переможемо!!
©

Останнє редагування: 2 липня 2022 13:07:30 від тыдыщ
   
Re: Арестович

От всі: Арєстовіч, Арєстовіч...
Наче й не жили в 90-ті. Ну молоді люди  може вже й не пам'ятають, а от я пам'ятаю добре.  Кашпіровський і Чумак - чули такі прізвища? Телевізійні звьозди-цєлітєлі начала 90-х.
Я впадав в культурологічний шок,  коли бачив як дорослі люди з трьома вищими освітами, інженери там,  гідробіологи, народні артисти, фізики-академіки,  ракетобудівники і токарі фрезерувальники вищого розряду виставляли перед телевізором трьолітрові банки і "заряджали" цілющу воду, або робили паси руками, щоб розсмоктався застарілий геморой, чи одужала хвора на цироз  печінка.

Псевдоцілителі  дарували людям "надєжду", що можна отак,  сидячи на дивані,  подолати  накопичені за життя складні проблеми екзистенційного характеру.
А ще в ті часи було модно мити голову меленою цибулею (яка після літнього дощу  смерділа в громадському транспорді наче гази тьоті Цилі, що наїлася свєжєй дунаєчкі с горохом), ковтати мумійо (пташине гівно) та бавитися уринотерапією, яка за словами тодішніх ескулапів лікувала буквально все, від хронічного алкоголізму  до церебрального паралічу.
Присягаюся, я особисто знав одного художника, який задля ефекту омолодження натирався власним гівном. Він жив на Оболоні і малював картини в стилі трансцедентного містицизму з елементами національної еротики.   Зараз щось подібне намагаються виробляти  сучасні художники-ліваки, відкинувши, щоправда, національний контекст. Адже  гівно воно і в Африці гівно і в Лос-Анджелесі і в Майамі і, навіть в  Венеції на Бієнале, де його виставляють пачками під виглядом сучасного мистецтва.

Але до справи!


шо там той Кашпіровський і Чумак
ти ще оце з Арестовiча не слухав ....
 :facepalm:



   
Re: Арестович

шо там той Кашпіровський і Чумак
ти ще оце з Арестовiча не слухав ....
 :facepalm:

https://youtu.be/q8nRnD2ZlX0

Слухати полковника, який приховує, що він - ЗАПАСУ?
Того, що у 2017 брав участь в "боях" під Краматорськом?  :gigi:
   
Re: Арестович

полковника
це про кого?
   
Re: Арестович

це про кого?


Арестович.
Помилилась: він підполковник ЗАПАСУ
   
Re: Арестович

це про кого?
Про Толяна Гриценка? :idea:
Кстати, на каких фронтах он нынче врага бьёт, никто не в курсе?
   
Re: Арестович

Арештович потрапив під роздачу

https://youtu.be/MVsAwtXv8PM
божечки!!! дайте мне ссылку пожалуйста где арестович говорит про женщин в армии
   
Re: Арестович

Птічьє говно кушать!
Мумійо - це мишаче гівно, а не пташине.
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович


Слухати полковника, який приховує, що він - ЗАПАСУ?
Того, що у 2017 брав участь в "боях" під Краматорськом?  :gigi:
Если  посмотреть первые появления Арестовича на Фейгине,то можно четко заметить, что Арестович полуоткинулся на опору за спиной и его корпус во время общения полностью неподвижен. И только к примерно 40 дню он наконец раскрепостился и стал значительно более подвижен и раскован. Я предполагаю, что это  последствия ранения в нижнюю часть корпуса или ногу. Которое постепенно начало заживать
   
Re: Арестович

Если  посмотреть первые появления Арестовича на Фейгине,то можно четко заметить, что Арестович полуоткинулся на опору за спиной и его корпус во время общения полностью неподвижен. И только к примерно 40 дню он наконец раскрепостился и стал значительно более подвижен и раскован. Я предполагаю, что это  последствия ранения в нижнюю часть корпуса или ногу. Которое постепенно начало заживать

Или очко было сжато пока кацапы под Киевом были
   
Re: Арестович

Или очко было сжато пока кацапы под Киевом были
И поэтому сидел полуоткинувшись, а не вертикально ещё через три недели. Когда стало ясно- блицкрига не будет.
   
Re: Арестович
nik

оце ковбасить  :laugh:
   
Re: Арестович
nik

   
Re: Арестович

а тхір все надрочує :facepalm:
   
Re: Арестович

Ай, маладєц!)...
   
Re: Арестович
nik

а тхір все надрочує :facepalm:

ты тупой лох, кэп  :laugh:
   
Re: Арестович

Виникає питання "Кому заважає Арестович?"
Не подобається - не дивись... Так ні, вже 11 сторінок
Хто ці хейтери?
Версії:
1. Хуйлівські посипаки
2. Бездарні конкуренти яких ніхто не слухає ("А вони, на їхню думку, кажуть такі розумні і важливі речі")
3. Сам Арестович підтримує інтерес до своєї особи
4.????
   
Re: Арестович

Capitain Cubs, cьогодні в 07:08

    а тхір все надрочує :facepalm:

ты тупой лох, кэп  :laugh:
...негайно вибачся, бо будеш забанений, тим більше, він звертався не до тебе...
   
Re: Арестович

И я опять отмечусь, хотя зарекался.
Сто первый раз - ну не нравится не смотри не слушай.
Он кто? Ни кто..
Нет же смотрят и негодуют. И реклама Арестовичу.
Лично я не слушаю, с первых дней критиковал за этот шепот убаюкивающий, слов не разобрать.
Хотя соглашался и не раз - он полезный персонаж. Особенно первый месяц - респект.
   
Re: Арестович

Виникає питання "Кому заважає Арестович?"
Сам по себе он никому нахрен не нужен.
Не у всех память, как у гуппи, многие понимают и помнят, что это за персонаж.
Воспринимать всерьез такое - занятие сильно на любителя.
Но. Сабж усиленно культивировал имидж "лица официального", то есть вещал как бы от имени державы. Ну а, естественно, далеко не все в восторге от такого "лица государства". Хотя доля правды в этом есть, весьма характерный штрих к лицу нашего нынешнего государства.
   
Re: Арестович

И я опять отмечусь, хотя зарекался.
Сто первый раз - ну не нравится не смотри не слушай.
Он кто? Ни кто..
Нет же смотрят и негодуют. И реклама Арестовичу.
Лично я не слушаю, с первых дней критиковал за этот шепот убаюкивающий, слов не разобрать.
Хотя соглашался и не раз - он полезный персонаж. Особенно первый месяц - респект.
портніков - 1000 переглядів, арестович - 200 000 мінімум і шо? Такі перегляди на ютюбі
   
Re: Арестович

портніков - 1000 переглядів, арестович - 200 000 мінімум і шо? Такі перегляди на ютюбі

Ну мы же с Вами понимаем, не первый десяток лет на фупе..
Виталий П для думающих и умных, а Арестович для остальных.
Арестович начинает, что только что случилось, а Виталий с княгини Ольги или с Трипольцев
   
Re: Арестович


Виталий П для думающих и умных, а Арестович для остальных.
Арестович начинает, что только что случилось, а Виталий с княгини Ольги или с Трипольцев
Слушайте кого вам больше нравится,нет проблем.
 Но когда я увидел, что Портников занимается конъюнктурной   манипуляцией и не брезгует практиковать демагогию, я к нему остыл. Хотя у него таки есть интересная информация. Для придания достоверности для другого.
   
Re: Арестович

усиленно культивировал имидж
пiздьож галімовий)...
   
Re: Арестович

Слушайте кого вам больше нравится,нет проблем.
 Но когда я увидел, что Портников занимается конъюнктурной   манипуляцией и не брезгует практиковать демагогию, я к нему остыл. Хотя у него таки есть интересная информация. Для придания достоверности для другого.

А я з задоволенням читаю і вас і Странжевайс :)
Тіко вас лише першу половину тексту, бо многа букав, як для фупу :)
   
Re: Арестович

пiздьож галімовий)...
Бггг. Леха всю жизнь этим занимается, "культивирует имидж причастности".
Причастности к чему-то большому, сильному, таинственному, для избранных. Мальчишеский какой-то комплекс.
А тут внезапно такая жирная и значительная посада подвернулась, цельный советник самизнаетекого.
И хрен с ним, что внештатный, кто на это смотрит.
   
Re: Арестович

   
Re: Арестович

А я з задоволенням читаю і вас і Странжевайс :)
Тіко вас лише першу половину тексту, бо многа букав, як для фупу :)
...краще читайте першоджерела: Владиміра Іліча Крупского...:)))
   
Re: Арестович

Ну мы же с Вами понимаем, не первый десяток лет на фупе..
Виталий П для думающих и умных, а Арестович для остальных.
Арестович начинает, что только что случилось, а Виталий с княгини Ольги или с Трипольцев

для яких думаючих?  :facepalm:

портнікова спічі для тупих імбецилів яким він дрібно розжовує і кладе в рот банальні речі, аналітики там повний нуль.
а оскільки тупого населення в нас достатньо, то і набирає він свої перегляди справно. це не відміняє факту потреби в таких портнікових, бо не в кожного є достатньо терпіння просвітлювати купу манюпаса до яких іншим шляхом в їхні порожні голови просто не достукаєшся
   
Re: Арестович



Цитувати
- Как отмечал в своём прощальном письме Вернадский, у Советского Союза было три основные линии развития:

- ленинская «мировая революция»,
- сталинский репрессивный госкапитализм,
- ноосферная линия.

Вернадский с горечью отмечает, что ноосферная линия, главным двигателем которой он и был, скорее всего будет затоптана предыдущими двумя.

Однако, этого не случилось.

Суть ноосферной идеи - человечество, осваивая последовательно производительные силы, постепенно должно выйти на главную из них - эволюцию, и сделать ее управляемым процессом.

Причём, не только эволюцию человека и человечества, но и эволюцию всей Вселенной, одухотворения ее Разумом и проникновения Разума в самые косные и тёмные уголки материи.

Эту же линию продвигал французский иезуит, граф и великий учёный (антрополог) Тейяр де Шарден: преджизнь - жизнь - разум - сверхжизнь.

Ноосферная линия развития в СССР ушла в советскую фантастику, которая за подавлением в СССР немарскисткой философии, стала играть роль таковой.

Она же проявлялась в огромном внимании, которое уделялось детству и постоянной фокусировании на картине будущего-в-котором-хотелось-бы-жить. Детство и Будущее связывались между собой воедино.

Среди множества советских детей было двое, кто восприняли указанные идеалы всерьёз - Арестович и Быков.

Сегодня они беседуют о том - возможен ли Мир Полудня - концепция фазы развития человечества, когда цивилизация страха и подавление будет заменена на цивилизацию радости и любопытства - главная вещь, которую я хочу сделать в жизни.

Умных приглашаем послушать. Нервным напоминаю - что «советская фантастика» на самом деле была - антисоветской и жесточайше (хоть и метафорически разносила «советский» строй), а Вернадский - создатель украинской Академии Наук.

Ну и помните что точно такая же линия есть на Западе (это вообще - западный по духу проект), и сегодня ее (хотя и не вполне осознанно) представляет собой Илон Маск.

 [ua]
   
Re: Арестович

А я з задоволенням читаю і вас і Странжевайс :)
Тіко вас лише першу половину тексту, бо многа букав, як для фупу :)
Для вас проще  читать только первые 7 слов. Не надо половину моего текста! :)
   
Re: Арестович

https://youtu.be/I27NttrTO7E

Умных приглашаем послушать. Нервным напоминаю - что «советская фантастика» на самом деле была - антисоветской и жесточайше (хоть и метафорически разносила «советский» строй), а Вернадский - создатель украинской Академии Наук.
"Час быка " Ефремова тому ярчайшее подтверждение!
 Вначале я читал как приключенческий фантастический роман, но в какой-то момент я увидел- да это же  памфлет на текущую советскую реальность! И уже другими глазами стал читать это произведение с первой страницы.
 "Час быка" запрещали, а Ефремов получил проблемы по жизни.
   
Re: Арестович

Drake Дякую, послухаю.
Георгиу нмд фантаст пише перш за все про мвій час
   
Re: Арестович

Drake Дякую, послухаю.
Георгиу нмд фантаст пише перш за все про мвій час
І я дякую, вже послухала. Льоша, звичайно, нарцисить, але:
"скромность приличествует только дуракам  - им действительно нечем похвастаться"(с)
Треба буде знову Стругацьких перечитати, вже забулось дуже багато
   
Re: Арестович

І я дякую, вже послухала. Льоша, звичайно, нарцисить, але:
"скромность приличествует только дуракам  - им действительно нечем похвастаться"(с)
Треба буде знову Стругацьких перечитати, вже забулось дуже багато

Зауважив, що нарцисів слухати цікавіше. Їх більше заносить
   
Re: Арестович

Почав слухати. Шняга. Колись таке любив слухати типу Переслегіна. Мабуть всеж я вже застарий    :D
   

Цю тему переглядають:

Гонсалес і 9 гостей
 
Повна версія