Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перемога 6 липня. [ua]

Re: Перемога 6 липня.  [ua]

 :zrada:  :peremoga:  [D]
шось та буде...
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

:zrada:  :peremoga:  [D]
шось та буде...
(tu)  'Як буде, так і буде, і все-таки якось воно буде. І ще такого ніколи не було, щоб якось та не було' (с)
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

(tu)  'Як буде, так і буде, і все-таки якось воно буде. І ще такого ніколи не було, щоб якось та не було' (с)

 :laugh:
факт
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Я прогнозую Глобальний процес, оскільки випадково зробив глобальне узагальнення при аналізі власних експериментальних досліджень в конкретній галузі: теплофізичні властивості нафтових сумішей.
Точні дати я не прогнозую. Хоча дещо вдавалось, але то був не прогноз, в розуміння гри зі мною справжнього автора, чи авторів процесу цивілізаційного розвитку. Вони мені підкидали дазо до певних моїх дат. 6 липня 2022 якраз буде одна з таких Дат...
 [ua]
З.І. найбільш вражаючим був прогноз, який я зробив восени 1984 року: на протязі 5 років +/- рік відбудеться крах комуністичної системи...

Може це воно?
Великий адронний колайдер вийде на полювання на п'яту силу природи
https://focus.ua/uk/technologies/520829-polnyy-vpered-kogda-bolshoy-adronnyy-kollayder-vyydet-na-ohotu-za-pyatoy-siloy-prirody
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Може це воно?
Великий адронний колайдер вийде на полювання на п'яту силу природи
https://focus.ua/uk/technologies/520829-polnyy-vpered-kogda-bolshoy-adronnyy-kollayder-vyydet-na-ohotu-za-pyatoy-siloy-prirody
Вряд то колайдер.
Дочекаємось другої половини дня.
Втім, інформацію про подію можемо отримати наступного дня.
 [ua]
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Вряд то колайдер.
Дочекаємось другої половини дня.
Втім, інформацію про подію можемо отримати наступного дня.
 [ua]

подія повинна відбутись до 24.00 сьогодні за Києвом
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Це не те, але можна вважати складовою майбутньої Перемоги.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/6/7356619/
 [ua]

Ще не вечір.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Шо туд?Діжки зі смолою киплять?Пір'я та пух для шарлатана вже наготовили? :gigi:  :laugh:
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

так він же не сказав до якого року..
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ждьомс
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Це не те, але можна вважати складовою майбутньої Перемоги.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/6/7356619/
 [ua]
Ще не вечір.

Нас спасьот армія Вєнка! (с) Шикльгрубер
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

так він же не сказав до якого року..
як так не сказав?
Читайте гілку уважно! :=V
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Лаври бонбіста фупу не дають спокою  :D
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ну шо любі форумчані що нам робити з магами та лжепророками?Чи може покликати Святого Ілію ,може порадить щось? B-)
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Це не те, але можна вважати складовою майбутньої Перемоги.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/6/7356619/
 [ua]
Ще не вечір.

 :laugh:
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

А мне хочется чтоб ФУП был чуть более здоров психически
на фупе скучно станет :gigi:
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ну шо любі форумчані що нам робити з магами та лжепророками?Чи може покликати Святого Ілію ,може порадить щось? B-)

Може Хома якого віршика вшкварить
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Це не те, але можна вважати складовою майбутньої Перемоги.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/6/7356619/
объединение церквей призойдет?
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

  :K
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

На сьогоні оце і все?
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf66W6l9CV60FWhreS_4iZ6yMJLOSPObPKVFCBgvkTNpEVWng/viewform?pli=1

Значить більшого не заробив.
На жаль, капітуляцію підписувати не маю права.
Можете поливати мене помиями, або кидати в мене камінням.

Головне - не я керую процесом, а Верховний. Він веде процес і він визначає що показати.
Зараз показав, що ключ Перемоги в кишені ідеологісної перемоги. Тільки через неї можна буде подолати загрозу переростання АрмагеДону в ядерний Кінецьь Світу.
Втім, не всі новини ще знаємо. Ранок вечора мудріший.
Попереду чарівна Купальська Ніч!
  [ua]
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

подія повинна відбутись до 24.00 сьогодні за Києвом

Гроза в КИєві?  :D
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Гроза в КИєві?  :D
ще півтори години, мо щось крууче буде  :D
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ну, і??? Можна лягати спати?
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ну, і??? Можна лягати спати?

Можливо завтра зранку дізнаємось постфактум?   8-)
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
PAL

Нічого не станеться ні 6.7, ні 6.8. Може в вересні наступить якийсь перелом.

дозвольте не погодитися
За доброю встановленною традицією у серпні у москалів завше щось стається
А інколи серпень розтягується навіть на 60-90 днів!

   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Можливо завтра зранку дізнаємось постфактум?   8-)
завтра придурок скаже що йому позвонили в голову згори і дали вказівку на іншу дату. Чув звуки спускання води в унітаз разом з цією новиною і строкіт машинки для нової. В голові шумить досі у нього. :)
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

завтра придурок скаже що йому позвонили в голову згори і дали вказівку на іншу дату. Чув звуки спускання води в унітаз разом з цією новиною і строкіт машинки для нової. В голові шумить досі у нього. :)
Дочекаймося нашого  героя ментального MaGa Дона, зараз  настоянка  мухоморів трохи  попустить і він нас порадує.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

завтра придурок скаже що йому позвонили в голову згори і дали вказівку на іншу дату. Чув звуки спускання води в унітаз разом з цією новиною і строкіт машинки для нової. В голові шумить досі у нього. :)
Ніяких сигналів "згори" не було.
Було багато разів за життя "підтвердженя" Гіпотези до значимих моїх особистих дат.
Вчора було 50 років смерті батька.
Втім позитивні "події" відбувались до дня його народження. Не слід було очікувати щось приємне до  сумної дати. Але хотілось.
Втім початок переговорного процесу ПЦУ з УПЦ може бути початком серйозного процесу ідеологічної консолідації Народу.
Попереду подолання загрози ядерного бомбардування. Сюди ж слід врахувати захоплення рашистськими терористами ЗАЕС.
Перемога прямо залежить від ідеологічної консолідації.
P.S.Перш ніж давати оцінки "розумовим" якостям когось, прочитало б Гіпотезу і дало обгрунтоване її заперечення, ваша  зарозумілосте!

Останнє редагування: 8 липня 2022 01:14:58 від MAG
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
PAL

Втім початок переговорного процесу ПЦУ з УПЦ може бути початком серйозного процесу ідеологічної консолідації Народу.
"ідеологічна консолідація народу" на релігійному грунті?  :facepalm1:
пане, зараз 21 сторіччя, а не 15те!
в церкві віри нема - в них чистий бізнес!
я скоріше повірю в ідеологічну кризу на религійному підгрунті!
Й поведінка нинішнього папи римського (да, я свідомо написав з маленької літери) тому свідоцтво!
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ніяких сигналів "згори" не було.
Було багато разів за життя "підтвердженя" Гіпотези до значимих моїх особистих дат.
Вчора було 50 років смерті батька.
Втім позитивні "події" відбувались до дня його народження. Не слід було очікувати щось приємне до  сумної дати. Але хотілось.
Втім початок переговорного процесу ПЦУ з УПЦ може бути початком серйозного процесу ідеологічної консолідації Народу.
Попереду подолання загрози ядерного бомбардування. Сюди ж слід врахувати захоплення рашистськими терористами ЗАЕС.
Перемога прямо залежить від ідеологічної консолідації.
P.S.Перш ніж давати оцінки "розумовим" якостям когось, прочитало б Гіпотезу і дало обгрунтоване її заперечення, ваша  зарозумілосте!

Будьте так ласкаві, повторіть Гіпотезу. (Пишу з великої літери, аби сі не загнівав). Було б непогано до неї додати теорію, відповідно до якої Гіпотеза буде тестуватись, а заодно і якісь експериментальні дані (щось, що можна виміряти), аби ми їх помацали за вим"я. От тоді буде напевно видно, що мало статись, чого не сталося.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ніхто не знає коли і як закінчиться війна.

Отак.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Дійсно зараз відбувається Революція свідомості,  йде війна кожної людини, політика, церкви і тд, за скоренню злу, чи  за істини, яку кожний відчуває внутрішньо. Інколи більшості здається, що можна підкоритися  і жити як раніше. Ні. Ми не можимо жити з хуйло на планеті Земля. Тому загроза ядерного удару є. І вчора 7 числа він це озвучив. Чи не думаєте пан Mag, що саме це відчуття вас бентежило? І можливо цей виступ призведе до Свідомості більшості людей, до змін їхніх рішень!
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

"ідеологічна консолідація народу" на релігійному грунті?  :facepalm1:
пане, зараз 21 сторіччя, а не 15те!
в церкві віри нема - в них чистий бізнес!
я скоріше повірю в ідеологічну кризу на религійному підгрунті!
Й поведінка нинішнього папи римського (да, я свідомо написав з маленької літери) тому свідоцтво!
21 століття, а ще реально більшість українців релігійні! Правда дивно?
Реальність крутіша за ваші уявлення.
Тому об'єднавчі процеси в церкві можуть мати визначальне значення для консолідації Народу.
А щодо аргументу про 21 ст і що тільки недорозвинений лох вірить в існування Бога, то це свідчить швидше про ваш обмежений і закомплексований світогляд.
Проаналізуйте питання: Розум випадковість, чи закономірність в розвитку Природи?
Багато цікавого виявите.
Взагалі гляньте на Гіпотезу.
 B-)
Церкві (РПЦ) може віри й нема, а спитайте у воїнів ЗСУ про військових капеланів, чи вони погодяться з вами?

Останнє редагування: 8 липня 2022 09:45:44 від MAG
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Ніхто не знає коли і як закінчиться війна.

Отак.
Майже згоден. Однак на диво все що відбувається повторює "казку" 2000-літньої давності про Кінець Світу.
Там такі подіїі:
АрмагеДон, Суд Божий, вставання Воїнства Христового начолі з Архангелом Михаїлом, Перемога  і наостанок замість Кінця Світу - Царство Боже.
Суд Божий~Суд Совісті
Архангел Михаїл ~ ПЦУ яка опікується Михайлівський собором. Згадайте дзвони під час Майдану.
АрмагеДон то взагалі прямий натяк про напад Армади Дон на Київ - Новий Єрусалим.
Казка? Справді казка, яку грає Творець щоб забезпечити надійність Народження (Якісного переходу) свого творіння на новий рівень Розвитку.
Тощо.
 [ua]
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Єта какойти пазор!(с)
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ну шо там, коли наступна дата капітуляції Хуйла
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Єта какойти пазор!(с)
Де?

Маг и дальше несет хуету, все норм, пациент стабилен.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Всє важниє сабитія у вас впєрєді.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Де?

Маг и дальше несет хуету, все норм, пациент стабилен.
Ви впевнені у власній "нормальності", ваша зарозумілосте?
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ви впевнені у власній "нормальності", ваша зарозумілосте?
Так в мене є довідка, бо кожні три роки я подовжую дозвіл на зброю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія