Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перемога 6 липня. [ua]

Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Re: Перемога 6 липня.  [ua]

І...?
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]


               Тут 2 варіанти :

      1 - якщо МАГ передбачив правильно - будемо перед ним присідати і  говорити "ку" 2 рази ;
      2- якщо передбачення не збудеться - МАГ  свідомо відказується від своєї теорії Революції
         Свідомості ( чи як її там ) і  більше з нею на форум не вилазить... ;)
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG


               Тут 2 варіанти :

      1 - якщо МАГ передбачив правильно - будемо перед ним присідати і  говорити "ку" 2 рази ;
      2- якщо передбачення не збудеться - МАГ  свідомо відказується від своєї теорії Революції
         Свідомості ( чи як її там ) і  більше з нею на форум не вилазить... ;)

Я не деспот, присідати  і "ку-кати"не треба буде.
Буду записувати в чергу на курси вивчення методології пізнання та дії за теорією Революції Свідомості.
Кількість абонементів буде обмежена!
Навчання безкоштовне, але матзабезпечення курсів в залежності від бажаних умов викладання курсанти мають брати на себе.
B-) 

З.І. Я не передбачую, я повідомляю...
 [ua]
З.З.І.Відмовитись від теорії РС неможливо, бо РС нині розгортається у вас всіх на виду. Якщо це не так, то можете закидати мене камінням!  X(

Останнє редагування: 13 травня 2022 13:54:17 від MAG
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Маг.. як гадаєш? Китай йобне по свинособакам ЯО чи ні? я точно знаю, що йобне
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Маг.. як гадаєш? Китай йобне по свинособакам ЯО чи ні? я точно знаю, що йобне
Нащо? Вони парашу будуть підштовхувати шантажувати ядрьоною бонбою світ, а самі чекатимуть поки все не повалиться їм за пазуху.
На черзі останній козир пу - ядрьонна бонба.

З.І.Хіба якщо виграють в лотерею перше місце в черзі роздовбати бункер з царем московським. B-)
З.З.І. МАГ пиши краще латиницею і великими літерами - то моє П.І.Б.

Останнє редагування: 13 травня 2022 22:18:03 від MAG
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

На черзі останній козир пу - ядрьонна бонба.
Козир той вже давно прогнив..ось що про нього пишуть:
Цитувати
Вопрос не только в фантастических масштабах хищений, к этому мы все привыкли. Проблема в том, что там беда с состоянием объектов в том числе 12 ГУ МинОбороны РФ, где хранятся ядерные боеголовки и ракеты. В одном месте (для хранения ракет, которыми заряжают атомные подлодки) обвалилась скала, в которой был тайный арсенал, и взрывать сотни тысяч кубов породы - опасно для планеты, а механическим способом расчищать завалы можно годами, в другом - ещё хлеще масштабы п___ца, и самое ужасное - качество «спецпродукции» такое, что никто не знает толком в случае «Ч» куда и что полетит и в каком месте упадёт.
....
С учётом полученных данных ответственно заявляем - войну россиянам нужно прекратить немедленно не только из-за соображений гуманизма и недопустимости войны в 21 веке, ее срочно нужно прекращать в целях самосохранения. Все эти запуски ракет с последующей публикацией только удачных пусков - лишь капля в море, в десятки раз больше происходит «внештатных ситуаций» и просто ЧП, которые по понятным соображениям пропагандисты в эфир не выдают.
Vladimir Osechkin
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Козир той вже давно прогнив..ось що про нього пишуть:
Vladimir Osechkin
Поки у нього в руках ЗАЕС - козир він має. Питання як його нейтралізувати? Тай щось з ядрьонних бонб може виявитись справними.
Набагато важливіше щоб не спрацювала система управління ядрьонними стрільбами. А тут психологія може дуже допомогти...
Або крах ідеології = Революція Свідомості!
 [ua]
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

курси вивчення методології пізнання та дії за теорією Революції Свідомості.


відбиватимеш кліентів у Арестовича ?
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

відбиватимеш кліентів у Арестовича ?
всіх бажаючих готовий йому передати.
Втім, конкурентів не маю, нажаль.
Готовий будь-кому передати свій "хрест" впровадження новітньої ідеології...
 [ua]
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

всіх бажаючих готовий йому передати.
Втім, конкурентів не маю, нажаль.
Готовий будь-кому передати свій "хрест" впровадження новітньої ідеології...
 [ua]

яким чином у людиноподібної мавпи за рік може відбутися Революції Свідомості, котра не дуже то і сильно еволюціонувала в плані цієї свідомості за останні 5 мільонів років ?
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

23.06.2022
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Маг.. як гадаєш? Китай йобне по свинособакам ЯО чи ні? я точно знаю, що йобне

а потім почекають років 50 поки радиація щезне і вони зможуть почати освоювати нові територіі
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1122230.40
 [ua]

а є ваша тема з прогнозом, про те, коли почнеться війна?
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

яким чином у людиноподібної мавпи за рік може відбутися Революції Свідомості, котра не дуже то і сильно еволюціонувала в плані цієї свідомості за останні 5 мільонів років ?
Взагалі то я про РС Людства = якісна зміна Суспільної Свідомості, але вона є статистичною функцією РС індивідуумів
Один увірує в Бога, а інший позбавиться іллюзій, але то персональні РС.
Для головної "мавпи з гранатою" підтвердженням РС був би "постріл в скроню" + контрольний.
Але ніхто не уникне Глобального процесу - РС.
 [ua]
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Об'єктивними ознаками можливості РС є інформаційне переповнення, яке лавинно наростає і може спричинити еволюційну зміну мозку через потребу ті інфопотоки успішно обробляти.
Щось схоже на появу кроманйонців поряд з неандертальцями і т.п. попередні зміни в розвитку людини.
Тільки зараз може відбутись з відкриттям нових можливостей про які нині говорять як "екстрасенсорні', або... МАГіЯ... [ua]  [ua]
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

а є ваша тема з прогнозом, про те, коли почнеться війна?
Я прогнозую Глобальний процес, оскільки випадково зробив глобальне узагальнення при аналізі власних експериментальних досліджень в конкретній галузі: теплофізичні властивості нафтових сумішей.
Точні дати я не прогнозую. Хоча дещо вдавалось, але то був не прогноз, в розуміння гри зі мною справжнього автора, чи авторів процесу цивілізаційного розвитку. Вони мені підкидали дазо до певних моїх дат. 6 липня 2022 якраз буде одна з таких Дат...
 [ua]
З.І. найбільш вражаючим був прогноз, який я зробив восени 1984 року: на протязі 5 років +/- рік відбудеться крах комуністичної системи...
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Об'єктивними ознаками можливості РС є інформаційне переповнення, яке лавинно наростає і може спричинити еволюційну зміну мозку через потребу ті інфопотоки успішно обробляти.
Щось схоже на появу кроманйонців поряд з неандертальцями і т.п. попередні зміни в розвитку людини.
Тільки зараз може відбутись з відкриттям нових можливостей про які нині говорять як "екстрасенсорні', або... МАГіЯ... [ua]  [ua]
екстрасенсорикою володіють усі.
просто це як м'язи і їх треба качати.
ще й технологічність потрібна при вивчені на початку - ооби раз, рлби даа.
але це не дає надто вагомих перевах на загалі.
а окремі індивідууми... то окремі індивідукми )
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

а є ваша тема з прогнозом, про те, коли почнеться війна?
Нема таки прогнозів точних по даті. Взагалі то не мої прогноз, то я розбираюсь з завданням в грі, яку зі мною все життя веде Хтось умовно Вгорі
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Об'єктивними ознаками можливості РС є інформаційне переповнення, яке лавинно наростає і може спричинити еволюційну зміну мозку через потребу ті інфопотоки успішно обробляти.
Щось схоже на появу кроманйонців поряд з неандертальцями і т.п. попередні зміни в розвитку людини.
Тільки зараз може відбутись з відкриттям нових можливостей про які нині говорять як "екстрасенсорні', або... МАГіЯ... [ua]  [ua]

еволюція на фізичному рівні - вкрай повільний процес,  поява кроманйонців  - то десятки тисяч років,  якщо не сотні

еволюційна зміна мозку в огляданій перспективі неможлива,  хіба що всі можливості для успішного перемикання на інфо потоки та так звану РС вже присутні у нас на фізичному рівні
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

еволюція на фізичному рівні - вкрай повільний процес,  поява кроманйонців  - то десятки тисяч років,  якщо не сотні

еволюційна зміна мозку в огляданій перспективі неможлива,  хіба що всі можливості для успішного перемикання на інфо потоки та так звану РС вже присутні у нас на фізичному рівні

та все в нас є.
просто ліниві.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

та все в нас є.
просто ліниві.
В нас это есть в разной степени"мощности". В подсознании, "мощность" которого на много порядков больше того.что мы называем сознанием,осознаем как " Мыслю,значит существую". Интуиция, экстрасенсорика - это "работа"  подсознания с каналом связи с сознанием.
 У многих людей этот канал заблокирован
 Или специально на генном уровне или в процессе отбора при выживании в ходе процесса перехода  предков человека   от инстинктивного, животного образа жизни, на  технологический путь выживания, начавшегося с началом каменного века. Когда на первое место, обеспечивающее выживание, стало сознание. Это на индивидуальном уровне.
 Однако есть и более высокий уровень- коллективное бессознательное  больших коллективов людей.
 Если на индивидуальном уровне подсознанием и сознанием можно  управлять при помощи технологий " промывка мозга",то на коллективное бессознательное тоже можно влиять при помощи технологий пропаганды  путем воздействия на коллективы людей сразу на почти все входы информации в сознание человека . Прежде всего глаза и уши.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

еволюція на фізичному рівні - вкрай повільний процес,  поява кроманйонців  - то десятки тисяч років,  якщо не сотні

еволюційна зміна мозку в огляданій перспективі неможлива,  хіба що всі можливості для успішного перемикання на інфо потоки та так звану РС вже присутні у нас на фізичному рівні
Так схоже біопроцес вже пройшов. Саме на часі "пуск в експлуатацію з новими можливостями"...
 X(
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Я прогнозую Глобальний процес
Точні дати я не прогнозую.

ну, це як з кінцем світу. Вже майже 2000 років говорять, що скоро.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

ну, це як з кінцем світу. Вже майже 2000 років говорять, що скоро.
У порівнянні з Вічністю  - скоро.
Ми маємо шанс побачити. АрмагеДон вже бачимо, і навіть беремо в ньому участь!

 X(
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Скоро 6 липня.
 [ua]
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Якого року вказано не було.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Якого року вказано не було.
Вони мені підкидали дазо до певних моїх дат. 6 липня 2022 якраз буде одна з таких
Вище було вказано рік: 2022.
"...Вони мені підкидали дащо до певних моїх дат. 6 липня 2022 якраз буде одна з таких..."
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

так залишилось дві доби....
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

так залишилось дві доби....
Десь так.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Тиждень даємо про запас, не більше
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Тиждень даємо про запас, не більше
Не треба.
Якщо щось буде, то саме післязавтра.
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Якщо щось буде, то саме післязавтра.
Підтверджую, в нас графік нарядів розписано тільки до післязавтра, тінь Майя?
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]
MAG

Підтверджую, в нас графік нарядів розписано тільки до післязавтра, тінь Майя?
Яким боком майя до України?
Відповідь: ніяким!
 [ua]
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Ну що такого может статися 06.07.2022, щоб все змінилося?
Але хочеться, щоб МАG був правий...    [ua]
А ще мені хочеться, щоб посла України в Німеччині  А, Мельника не замінювали під натиском ліваків і прокацапів ( за слова про Бандеру)

Останнє редагування: 5 липня 2022 08:03:08 від ценительница алей
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

А мне хочется чтоб ФУП был чуть более здоров психически
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Маг.. як гадаєш? Китай йобне по свинособакам ЯО чи ні? я точно знаю, що йобне

Навіщо Кетаю псувати свої майбутні землі радіацією.. :-)o
   
Re: Перемога 6 липня.  [ua]

Нічого не станеться ні 6.7, ні 6.8. Може в вересні наступить якийсь перелом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія