Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Antes people

Re: Antes people

Слово "страва" в наш час існує лише в українській, білоруській та словацькій мовах  8-)
   
Re: Antes people

знайшов цікаву мапу, студіюйте історики :)

Claudii Ptolemei viri Alexandrini ... Geographiae opus 1513



посилання на атлас, можна зумити: https://digi.landesbibliothek.at/viewer/image/AC08883156/155/LOG_0024/

   
Re: Antes people

Re: Antes people

е дає спокою феномен "польського сарматизму". Анти реально були дуалістичним народом, який складався з сарматів та слов'ян. Але яким чином інформація про це дійшла до середньовічних поляків, що вони потім намагалися це косплеїти? Загадка  8-)

мапа перевидана в 1513, це що до того звідки шляхта знала, що вони сармацького походження

Останнє редагування: 6 липня 2022 00:31:56 від Came Tak
   
Re: Antes people

ну і цю мапу хуйлу на стіл, нехай вчить уроки історії

   
Re: Antes people

Прикольно - RVSIA ALBA. Такого варіанту написання "Білорусь" я ще не бачив  :gigi:
   
Re: Antes people

Слово "страва" в наш час існує лише в українській, білоруській та словацькій мовах  8-)

to starve - голодувати
   
Re: Antes people

to starve - голодувати

Близько, але не то  :gigi:
   
Re: Antes people
DBA

Слово "страва" в наш час існує лише в українській, білоруській та словацькій мовах  8-)

https://www.wordsense.eu/strawa/
   
Re: Antes people

Почитайте ще раз уважніше цю статтю:

https://en.wikipedia.org/wiki/Antes_people

В ній ви знайдете багато відповідей щодо того, хто такі українці, і чому вони називаються українцями  8-)
   
Re: Antes people

В сенсі розуміння, в чому відмінність між західними українцями та наддніпрянськими. Українці - сплав двох народів, слов'ян та сарматів. Західні, як прабатьківщина всіх слов'ян, більше слов'яни, ніж сармати. Наддніпрянські - більше сармати, ніж слов'яни. Тобто хоча в цілому це сплав двох народів (слов'ян і сарматів), але відсоток складових трішки різний. Назву народу - "українці", або "анти", дали сармати. Саме тому поняття "українці" має більше "наддніпрянське" походження  8-)

Останнє редагування: 13 серпня 2023 12:01:54 від svo1973
   
Re: Antes people

До речі, Дон, Дніпро, Дністер, Дунай - ці всі назви мають "іранське" походження. Тобто скіфо-сарматське  8-) 
   
Re: Antes people

   
Re: Antes people

Українці - сплав двох народів, слов'ян та сарматів.

А нормани де?  ;o
   
Re: Antes people

А нормани де?  ;o
Оцтом торгують.
   
Re: Antes people

А нормани де?  ;o

Нормани, вони ж "Русь" - то був епізод в нашій історії. Не початковий, і не кінцевий. Десь посередині  8-)
   
Re: Antes people

Якщо хтось не в курсі, то Дон, Дніпро, Дністер, Дунай - це такі річки, що течуть в Україні  :gigi:
   
Re: Antes people

Назву народу - "українці", або "анти", дали сармати.

Це ти придумав. Причому, не знаючи жодного слова сарматською
   
Re: Antes people

якщо виходити з того, що назва анти походять від антеріор, що означає щось що знаходиться перед чимось, то слово україна має цілком логічне пояснення, якщо брати за основу що україна означає край тобто територія та її населення, що знаходиться на певній межі відносно інших територій та народів
   
Re: Antes people

А Сол все панічно опирається реальності  :gigi: Про те, що українці є нащадками сарматів, я запідозрив давно - ще тоді, коли сушив голову, для кого князь Володимир поставив ідоли Хорса і Семаргла. Ніби найближчі іранці були аж в Ірані. А потім стрілило в голову - та він же для нас їх поставив. Як в тому анекдоті про гаїшника-грузина: "Чего смотрішь? Дєньги давай, для тєбя танцую!"  :gigi: А потім побачив, що не я один так думаю, коли побачив статті в Вікіпедії  8-)
   
Re: Antes people

А Сол все панічно опирається реальності  :gigi: Про те, що українці є нащадками сарматів, я запідозрив давно - ще тоді, коли сушив голову, для кого князь Володимир поставив ідоли Хорса і Семаргла. Ніби найближчі іранці були аж в Ірані. А потім стрілило в голову - та він же для нас їх поставив. Як в тому анекдоті про гаїшника-грузина: "Чего смотрішь? Дєньги давай, для тєбя танцую!"  :gigi: А потім побачив, що не я один так думаю, коли побачив статті в Вікіпедії  8-)

Я про ідолів нічого не писав, не видумуй

А стверджував, що ти вигадав це твердження

Назву народу - "українці", або "анти", дали сармати.
   
Re: Antes people

А стверджував, що ти вигадав це твердження

Ну сармати дали собі назву "анти". А слов'яни вже пізніше її переклали слов'янською, коли сармати були ними асимільовані. Так і вийшли "українці"  8-)
   
Re: Antes people

Ну сармати дали собі назву "анти". А слов'яни вже пізніше її переклали слов'янською, коли сармати були ними асимільовані. Так і вийшли "українці"  8-)

Собі?  Греки називали антами слов'ян, з чого ти взяв що це самоназва сарматів? Знову сам придумав? То так і пиши
   
Re: Antes people

імхо назву дали сусіди, так як населення тих земель було на передній лінії/межі між ними і допустим далі диким полем

поляки історично вживють на україні, тобто територія/країна на межі і далі їхнього краю, і в принципі на москалів із за "на україні" не варто вкурвлюватись з їхньою окраїною, навпаки на україні/окраїні значить поза межаму їхньої території.
город сусіда може бути на окраїні вашого городу, але це не значить ваш город належить сусіду, а окраїна може розташовуватись, що до інших земель, як антеріор (анти) так і постеріор, залежить з якого боку дивитись, для самого населення яке живе на цих землях воно перебуває в/у краї, тому логічно що в/україні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія