Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

кацапська методичка
Йди на трибу.
Було прийти і подивитися. Вони там тусовалися не один день. І правильно робили, тому що були можливі провокації.  А з священників реально мало хто залишився, взагалі всі вінницькі священники не підтримують Симеона в основному. Пока не підтримують. І не варто говорити халва коли жуєш хрін, а робити так щоб жувати халву.
   
Наскільки я розумію монастирі управляються напряму Варфоломієм.


нет
   
То перенесіть пам'ятник Катерині у Вінницю.

пам"ятник будували не люди, а спонсори.. ;)
   
Та ну
Їх скільки там ходило що я і порахувати не міг
Там був священник років за 80, Владімір, духовний наставник Сімеона. Пішов. Ключник пішов. Я не спец, але їх було не один.
та пущяй ідуть нафуй :laugh:
тоже мені проблема ,основне забрати церкви а на попиків фуй можна положити
   
Та ну
Їх скільки там ходило що я і порахувати не міг
Там був священник років за 80, Владімір, духовний наставник Сімеона. Пішов. Ключник пішов. Я не спец, але їх було не один.
Ага, наставник-сматрящій від фсб
   
тобто, без парафіяльних зборів і рішення прихожан, просто рішенням настоятеля?
Даже кацабоны пишут, что были сборы.
   
да зайди на их сайт. у них на 11 393 парафий 10 963 священников. примерно по одному на парафию
Та я не на сайт а в Собор захожу. Деколи.
Якщо що тепер буду частіше.
Я Сімеону вірю і поважаю його. Давно.
   
нет

Ставропігі́я (від грец. «ставрос» і «пігіон» — поставлення хреста) — автономна православна церковна одиниця (парафія, монастир, братство), яка підлягає юрисдикції не місцевому ієрархові, а безпосередньо патріархові (в Російській Імперії з 1721 Святішому Синодові, а в Україні з 2018 року - Вселенському Патріарху) і користується спеціальними правами (догляд над духовенством, іноді навіть над ієрархами).

Класичним прикладом ставропігії можуть слугувати 20 нині діючих монастирів Святої гори Афон в Греції.
   
Та я не на сайт а в Собор захожу. Деколи.
Якщо що тепер буду частіше.
Я Сімеону вірю і поважаю його. Давно.

может в гости московские попы заезжали. нах они там нужны
   
Ага, наставник-сматрящій від фсб
Скоріше від КГБ. Від ФСБ він старий.
   
Скажем так. В храмі було міліціанєрів " в штатском" більше ніж прихожан. Вони й зааплодували. А священники майже всі покинули цей Собор.
Як і більшіть прихожан.
Це факти.
А взагалі то я вважаю що Томос і помісна церква це дуже добре. Сімеона я поважаю як священнослужителя і людину, зараз цому нелегко.
Але перші кроки зроблені і справа піде.

А як ви це визначили? Ви перевіряли посвідчення в них?
   
Те саме буде. Одеса набагато патріотичніша, ніж, наприклад, Вінниця, що й довела 2 травня 2014 року. [ua]
Ти гуморист..?
Ти в Одесі коли був..?

   
пам"ятник будували не люди, а спонсори.. ;)
А чому патріоти, за одеською традицією не спалять його на хер?
Або не повернуть його "спонсорам" в сраку?
А спонсорам можна що завгодно будувати в патріотичній Одесі?
   
Йди на трибу.
Було прийти і подивитися. Вони там тусовалися не один день. І правильно робили, тому що були можливі провокації.  А з священників реально мало хто залишився, взагалі всі вінницькі священники не підтримують Симеона в основному. Пока не підтримують. І не варто говорити халва коли жуєш хрін, а робити так щоб жувати халву.
Хрін жують кацапські попи, ще бажано арматурою їм по плечах за участь в терористичній організації. Плюс один храм - це таки порція халви.
   
Я б хотів щоб Сімеон. Але я ж не священник.
Він з часом би довів до більшості священників епархії що варто ставати під крило єдиної ПЦ.
Які пока що будуть бігати кругами і дивитися що ж воно робиться.
Історія нічого не вчить...
Постав московського попа і УЦ пісєц бистро присниться, буде тільки назва...
   
А як ви це визначили? Ви перевіряли посвідчення в них?
Не прикидайся дурнем. Попа і без ряси пізнаєш, а переодітого мента і в рясі. Але ще раз кажу. Якби я був очільником області я б сам дав вказівку таємно охороняти хоча б Собор щоб попи які проти Сімеона не захопили цей Собор і не влаштували клоунаду.
З цим якраз без проблем і правильно.
Гірше те що попи пока що в основному проти. І народ підбурюють. Проти томосу і проти помісної. А на Сімеона у них може бути зуб, він трішки поганяв те болото як його призначили митрополитом.
   
взагалі все вийшло досить непогано
розтолковую
мало кацапні на соборі то плюс ,було б гірше якби влилося 50-60% і практично отримали б більшість
що робити далі?
все теж просто, нова церква заявляє претензії на лаври
влада щоб не провокувати поножовщини пропонує вихід , проводити служби божі по черзі і експлуатувати ті ж лаври спільно
далі нада їх випихати з церков ,часом прийдецця і арматуринами попиків поклепати не без того
   
Хрін жують кацапські попи, ще бажано арматурою їм по плечах за участь в терористичній організації. Плюс один храм - це таки порція халви.

Ти арматуру пока що сховай. Довір це зробити Сімеону словом а не арматурою. Так буде краще набагато.
   
взагалі все вийшло досить непогано
розтолковую
мало кацапні на соборі то плюс ,було б гірше якби влилося 50-60% і практично отримали б більшість
що робити далі?
все теж просто, нова церква заявляє претензії на лаври
влада щоб не провокувати поножовщини пропонує вихід , проводити служби божі по черзі і експлуатувати ті ж лаври спільно
далі нада їх випихати з церков ,часом прийдецця і арматуринами попиків поклепати не без того

 (tu)
   
Які факти, брехло, що ти верзеш взагалі?
Я не здивуюся, якщо RSP старий гебіст на підкормці в ФСБ з давніх часів. Але зараз, в зв'язку з повною нікчемністтю, підкидають хіба пару копійок за пропаганду в І-неті
   
А чому патріоти, за одеською традицією не спалять його на хер?
Або не повернуть його "спонсорам" в сраку?
А спонсорам можна що завгодно будувати в патріотичній Одесі?

залежить від мерії
   
взагалі все вийшло досить непогано
розтолковую
мало кацапні на соборі то плюс ,було б гірше якби влилося 50-60% і практично отримали б більшість
що робити далі?
все теж просто, нова церква заявляє претензії на лаври
влада щоб не провокувати поножовщини пропонує вихід , проводити служби божі по черзі і експлуатувати ті ж лаври спільно
далі нада їх випихати з церков ,часом прийдецця і арматуринами попиків поклепати не без того

випхати треба зразу всіх попів хто піде під ворога - Москву.

Хто піде під Київ - тих залишити.
   
Ну все пропало.  :facepalm1:
Треба відмінити собор, відмовитись від томоса, безвізу та асоціації з ЄС.

Юльки, ви із-за своєї ненависті до Порошенка, готові відмовитись від України.

давно про це кажу
   
віднині його кафедральний Спасо-Преображенський храм м. Вінниця належить Помісній Церкві
Ніфуйово, фактично Сімеон віджав центрову церкву МП у Вінниці.  Якщо МП  обламається віджати взад, то піде  ланцюгова реакція.
Але все одно у Харькові чи Одесі мабуть так легко не буде.

До речі, кацапи пару днів тому у ЗМІ пустили новину що у Вінниці цю церкву захопила пара десятків  невідомих молодиків, а пізніше опублікували спростування. Звідки вони знали? :-o

Останнє редагування: 16 грудня 2018 18:44:11 від птах Сорока
   
Я не здивуюся, якщо RSP старий гебіст на підкормці в ФСБ з давніх часів. Але зараз, в зв'язку з повною нікчемністтю, підкидають хіба пару копійок за пропаганду в І-неті
А я не здивуюся якщо ти давній пацієнт лікаря Кашпіровського, або його колег психіатрів.
   
Ніфуйово, фактично Сімеон віджав центрову церкву МП у Вінниці.  Якщо МП  обламається віджати взад, то піде  ланцюгова реакція.
Але все одно у Харькові чи Одесі мабуть так легко не буде.

До речі, кацапи пару днів тому у ЗМІ пустили новину що у Вінниці цю церкву захопила пара десятків  невідомих молодиків, а пізніше опублікували спростування. Звідки вони знали? :-o

головне почати...
   
головне почати...

О знайшов, вчора в 11 годин вже була новина в кацапів:

Цитувати
Винницкий Свято-Преображенский кафедральный собор Украинской Православной Церкви захватили сразу после утреннего богослужения. Об этом сообщает Союз православных журналистов на официальном сайте.

Как стало известно СПЖ из собственных источников, утром 15 декабря к кафедральному собору Винницы подъехали около 20 молодых людей спортивного телосложения. Они отобрали у охраны ключи от всех помещений комплекса.

«Забирайте свои вещи и уходите», – заявили они представителям УПЦ. О том, кто эти люди, чьи интересы представляют и каковы их дальнейшие намерения пока не известно.
   
тобто, без парафіяльних зборів і рішення прихожан, просто рішенням настоятеля?

це може бути і ініціативою священика, якшо парафіяни його підтримyють то так тому і бути
   
випхати треба зразу всіх попів хто піде під ворога - Москву.

Хто піде під Київ - тих залишити.
та нах вони нужни ,своїх дармоїдів напродукуєте  :laugh:
   
Ти арматуру пока що сховай. Довір це зробити Сімеону словом а не арматурою. Так буде краще набагато.

+1
   
То перенесіть пам'ятник Катерині у Вінницю.

Ця німкеня є частиною історії Одеси.
   
А я не здивуюся якщо ти давній пацієнт лікаря Кашпіровського, або його колег психіатрів.
Я так і знав що серед юльків старі гебешники та психіатри займають вагоме місце.  :gigi:
   
Ця німкеня є частиною історії Одеси.
Це не є правда, вона має таке відношення до Одеси, як ти до балету...
   
А чому патріоти, за одеською традицією не спалять його на хер?
Або не повернуть його "спонсорам" в сраку?
А спонсорам можна що завгодно будувати в патріотичній Одесі?

Звичайно, якщо це не порушує закон. Не подобається - змінюйте закон або вимагайте цього від своїх обранців.
   
Це не є правда, вона має таке відношення до Одеси, як ти до балету...

Автор пам‘ятника - місцевий українець Дмитренко: https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Дмитренко,_Юрий_Мелетьевич
   
Ти арматуру пока що сховай. Довір це зробити Сімеону словом а не арматурою. Так буде краще набагато.
сімєон 27 років смоктав коцапські фуї ,так шо він неблагонадьожний
   
ну он то понятно,а вот что будет в таких городах как Одесса большой вопрос
теж саме буде , дуже скоро
   
+1

Да.
Тим більше що у людей немає такої відрази до томосу як в попів. Багато людей, особливо молодших підтримує відокремлення УПЦ від Москви. Зараз в кожному благочинню, в кожному приходів почнеться.
Або попи будуть переконувати людей в тому що все це розкольники або будуть говорити що все це правильні дії. Тому роботи тут непочатий край. Але не для арматури а для проповідників. Це віра, а не бандитські розборки. Думаю що Симеон в єпархії зуміє навести лад і перевести всіх в помісну церкву.
Ну а хтось з священників і може в Сибір поїхати, там приходів вистачає. Якщо є бажання.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія