Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

Сьогодні митрополит Віннцький і Брацлавський Симеон – один з ієрархів РПЦ в Україні, який вчора брав участь у Соборі в Софії Київській – оголосив за Літургією, що віднині його кафедральний Спасо-Преображенський храм м. Вінниця належить Помісній Церкві. Люди в храмі зааплодували.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/matvienko/5c1662321e980/

карта переходів тут

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=16f-2XNiv0j5-wYGcXeyttff2512lzYt-&hl=en_US&ll=49.354349370423556%2C29.130902460218522&z=6

або тут

https://www.facebook.com/Orthodox.in.Ukraine

Останнє редагування: 7 липня 2022 18:36:33 від JudgeDredd
   
ну он то понятно,а вот что будет в таких городах как Одесса большой вопрос
   
ну он то понятно,а вот что будет в таких городах как Одесса большой вопрос

со временем
   
вінницький...це з петрової братви?
   
вінницький...це з петрової братви?

Ну все пропало.  :facepalm1:
Треба відмінити собор, відмовитись від томоса, безвізу та асоціації з ЄС.

Юльки, ви із-за своєї ненависті до Порошенка, готові відмовитись від України.
   
ну он то понятно,а вот что будет в таких городах как Одесса большой вопрос

Те саме буде. Одеса набагато патріотичніша, ніж, наприклад, Вінниця, що й довела 2 травня 2014 року. [ua]
   
ну он то понятно,а вот что будет в таких городах как Одесса большой вопрос

усе там будет ок
Епифаний родом из Одесской области, одесситы за своим пойдут))
   
усе там будет ок
Епифаний родом из Одесской области, одесситы за своим пойдут))

Ну на нашем Агафангеле негде пробу ставить.Ватник еще тот,как и Труханов,признавший крымский референдум
   
вінницький...це з петрової братви?
Сьогодні люди аплодували Симеону, а вчора кричали "Слава" Порошенку. Вони всі з братви за вашою логікою?
   
Ну на нашем Агафангеле негде пробу ставить.Ватник еще тот,как и Труханов,признавший крымский референдум

З цим до СБУ, а не до Синоду.
   
Хто ж очолюватиме Вінницьку єпархію? Там їх аж троє - Симеон від УПЦ МП, Михайло від УПЦ КП та Роман від УАПЦ.
   
Скажем так. В храмі було міліціанєрів " в штатском" більше ніж прихожан. Вони й зааплодували. А священники майже всі покинули цей Собор.
Як і більшіть прихожан.
Це факти.
А взагалі то я вважаю що Томос і помісна церква це дуже добре. Сімеона я поважаю як священнослужителя і людину, зараз цому нелегко.
Але перші кроки зроблені і справа піде.
   
Хто ж очолюватиме Вінницьку єпархію? Там їх аж троє - Симеон від УПЦ МП, Михайло від УПЦ КП та Роман від УАПЦ.

Яку єпархію? МП пришле на Вінницького і Барського іншого монаха замість Симеона.
Вінницький і Брацлавський від УПЦ вже тепер об'єднаної і залишиться плюс підключаться Сімеон і Роман.
   
Ну на нашем Агафангеле негде пробу ставить.Ватник еще тот,как и Труханов,признавший крымский референдум
Цікаво, що цей Агатангел у свій час встиг побувати главою Вінницької єпархії
   
Вінницький і Брацлавський від УПЦ вже тепер об'єднаної і залишиться плюс підключаться Сімеон і Роман.
Хто саме з цих трьох очолить Вінницьку єпархію єдиної ПЦУ?
   
Коли Києво-Печерську лавру покинуть іноземні ченці? До речі, скільки вони сплачують до держбюджету за спожиті енергоносії та оренду земель та будівель?
   
ну он то понятно,а вот что будет в таких городах как Одесса большой вопрос
не знаю как с остальными но преображенский должны забрать первым
   
Ну все пропало.  :facepalm1:
Треба відмінити собор, відмовитись від томоса, безвізу та асоціації з ЄС.

Юльки, ви із-за своєї ненависті до Порошенка, готові відмовитись від України.
ви про кого? я не юльок

але пам*ятаю як Петро хотів помінять кгбіста-рпцшника філарета на вінницького попа якогось... хто з них круче по попівській ієрархії - не розбирався
   
Хто саме з цих трьох очолить Вінницьку єпархію єдиної ПЦУ?

Я б хотів щоб Сімеон. Але я ж не священник.
Він з часом би довів до більшості священників епархії що варто ставати під крило єдиної ПЦ.
Які пока що будуть бігати кругами і дивитися що ж воно робиться.
   
я так розумію на соборі був тільки драбинко і сімєон?
   
Те саме буде. Одеса набагато патріотичніша, ніж, наприклад, Вінниця, що й довела 2 травня 2014 року. [ua]
То перенесіть пам'ятник Катерині у Вінницю.
   
Коли Києво-Печерську лавру покинуть іноземні ченці? До речі, скільки вони сплачують до держбюджету за спожиті енергоносії та оренду земель та будівель?

будет решение синода пцу
   
Цікаво, що цей Агатангел у свій час встиг побувати главою Вінницької єпархії

Ага
В брєжнєвські часи
Його сам Леонід Ілліч благословляв
   
Скажем так. В храмі було міліціанєрів " в штатском" більше ніж прихожан. Вони й зааплодували. А священники майже всі покинули цей Собор.
Як і більшіть прихожан.
Це факти.
А взагалі то я вважаю що Томос і помісна церква це дуже добре. Сімеона я поважаю як священнослужителя і людину, зараз цому нелегко.
Але перші кроки зроблені і справа піде.

в соборе один священник
   
я так розумію на соборі був тільки драбинко і сімєон?
Да
Від УПЦ МП
   
усе там будет ок
Епифаний родом из Одесской области, одесситы за своим пойдут))
Епіфаній буковинець. Місце народження мало що означає в даному випадку.
   
Да
Від УПЦ МП
ясно
а дід панас шо наєбав?
   
в соборе один священник
Та ну
Їх скільки там ходило що я і порахувати не міг
Там був священник років за 80, Владімір, духовний наставник Сімеона. Пішов. Ключник пішов. Я не спец, але їх було не один.
   
Скажем так. В храмі було міліціанєрів " в штатском" більше ніж прихожан. Вони й зааплодували. А священники майже всі покинули цей Собор.
Як і більшіть прихожан
кацапська методичка
   
Люди в храмі зааплодували.

Отака вона, религіозна війна тм
   
ясно
а дід панас шо наєбав?
Ху із дід Панас?
   
Скажем так. В храмі було міліціанєрів " в штатском" більше ніж прихожан. Вони й зааплодували. А священники майже всі покинули цей Собор.
Як і більшіть прихожан.
Це факти.
А взагалі то я вважаю що Томос і помісна церква це дуже добре. Сімеона я поважаю як священнослужителя і людину, зараз цому нелегко.
Але перші кроки зроблені і справа піде.

Ги, ну ось і технологія: приходять "прихожани" у вигляді ментів, військових чи бюджетників, голосують і викидують масковського попа НАХ  :lol:
І не підкопаєшся, бо то голос народа, отже голос Божий.
   
Скажем так. В храмі було міліціанєрів " в штатском" більше ніж прихожан. Вони й зааплодували. А священники майже всі покинули цей Собор.
Як і більшіть прихожан.
Це факти.
Які факти, брехло, що ти верзеш взагалі?
   
Ху із дід Панас?
а той веселий піздунець з черкас ,сохроній чи як його там
   
Та ну
Їх скільки там ходило що я і порахувати не міг
Там був священник років за 80, Владімір, духовний наставник Сімеона. Пішов. Ключник пішов. Я не спец, але їх було не один.


да зайди на их сайт. у них на 11 393 парафий 10 963 священников. примерно по одному на парафию
   
тобто, без парафіяльних зборів і рішення прихожан, просто рішенням настоятеля?
   
Ну все пропало.  :facepalm1:
Треба відмінити собор, відмовитись від томоса, безвізу та асоціації з ЄС.

Юльки, ви із-за своєї ненависті до Порошенка, готові відмовитись від України.
Він не юльок, він ідеаліст.
   
будет решение синода пцу

Наскільки я розумію монастирі управляються напряму Варфоломієм.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія