Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Патріарх Теофіл III спростував наклепницьку інформацію щодо протидії Юлії Тимошенко отриманню Україн

Головне  Новини  14.01.19 20:25
Нещодавно окремими ЗМІ була розповсюджена заява президента Ющенка, у якій він звинувачував Юлію Тимошенко в тому, що вона під час зустрічі з Єрусалимським Патріархом зверталася до нього з проханням призупинити процес визнання Православної церкви України.

Прес-служба партії «Батьківщина» звернулася до Патріарха Святого Граду Єрусалиму і всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання, Предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви Теофіла III із проханням прокоментувати ці повідомлення. Нижче наводимо текст розмови та її аудіозапис.

– Зараз деякі засоби масової інформації в Україні розповсюджують повідомлення, що начебто за кілька днів перед рішенням Синоду (Константинопольсько го патріархату) про надання Українській церкві Томосу про автокефалію Юлія Тимошенко їздила до Єрусалима та просила Вас, патріарха Теофіла ІІІ, зупинити визнання Православної церкви України.

Теофіл III: Це нісенітниця. Я не маю до цього ніякого відношення. Це дуже дивно. Я спростовую це. Ми ніколи не обговорювали з нею ці речі. Це повна брехня. Це брехня, розповсюджена з використанням мого імені. Ті, хто за цим стоять, грають у політичні ігри задля досягнення власних цілей.

– Таким чином Ющенко, який також про це казав, говорить неправду.

 Теофіл III: Так. Він брехун. Він бреше. Він має поважати мій статус і те, що я запросив його до Патріархату.

Партія «Батьківщина» вимагає від Віктора Ющенка та інших осіб, які озвучували цю брехню, а також засобів масової інформації, що її розповсюджували, публічних вибачень та спростування неправдивих відомостей.
   
Ми ніколи не обговорювали з нею ці речі.

А для чого зустрічались тоді?
   
Сери і без Теофіла усвідомлюють що це брехня
але то їм неважливо - вони ладні будь-яку брехню підняти на свої прапори і нести по світу
аби тільки брехня була на шкоду ненависній опонентці їхнього кондитера
   
взагалі то Ющенко говорив.... про часи його президенства :) , а не про "зараз"

..цікавий трюк учудила Батьківщина цим проханням прокоментувати...
   
Чудовий іерусалімський акцент на запису...
   
Повідомлення занадто довге
   
Повідомлення занадто довге
   
А хіба Дрищ казав про цього греко-підкацапника Теофіла, а не про Варфолемея? :S
   
 :weep: гниломордый опять обхезался. Сытая старость пчел опять под угрозой.
   
Ющенко підтвердив, що Тимошенко за його президентства просила не поспішати з наданням томосу про автокефалію Україні
Більше читайте тут: https://гордон/ukr/news/politics/-jushchenko-zajaviv-shcho-timoshenko-pri-jogo-prezidentstvi-prosila-ne-pospishati-z-nadannjam-tomosu-pro-avtokefaliju-ukrajini-639601.html
   
Партія «Батьківщина» вимагає від Віктора Ющенка та інших осіб, які озвучували цю брехню, а також засобів масової інформації, що її розповсюджували, публічних вибачень та спростування неправдивих відомостей.
гарний перший крок, очікуйте продовження
   
взагалі то Ющенко говорив.... про часи його президенства :) , а не про "зараз"

..цікавий трюк учудила Батьківщина цим проханням прокоментувати...
Вони (юльки) ніби то не бачать і не знають.
ЮЩЕНКО ГОВОРИВ ПРО 2008 рік!!! І  про  Варфоломія.
2008,  2008 2008.





Останнє редагування: 15 січня 2019 00:08:32 від ЛАРТА
   
«Ми ніколи не обговорювали з Тимошенко ці речі. Це повна брехня», - заявив предстоятель Єрусалимської Православної церкви Повний текст читайте тут: https://главком/news/chi-zavazhala-timoshenko-otrimannyu-tomosu-patriarh-teofil-prokomentuvav-slova-yushchenka-561050.html
   
«Ми ніколи не обговорювали з Тимошенко ці речі. Це повна брехня», - заявив предстоятель Єрусалимської Православної церкви Повний текст читайте тут: https://главком/news/chi-zavazhala-timoshenko-otrimannyu-tomosu-patriarh-teofil-prokomentuvav-slova-yushchenka-561050.html
А до чого тут Єрусалимська церква? Юльки поясніть.
Вона і до Папи Римського НІКОЛИ не зверталася про ненадання томосу. І на АФОН її не пустили. Ще де не була НІКОЛИ?
   
https://ba.org.ua/patriarx-teofil-iii-sprostuvav-naklepnicku-informaciyu-shhodo-protidi%D1%97-yuli%D1%97-timoshenko-otrimannyu-ukra%D1%97noyu-tomosu/

Патріарх Теофіл III спростував наклепницьку інформацію щодо протидії Юлії Тимошенко отриманню Україною Томосу

Нещодавно окремими ЗМІ була розповсюджена заява президента Ющенка, у якій він звинувачував Юлію Тимошенко в тому, що вона під час зустрічі з Єрусалимським Патріархом зверталася до нього з проханням призупинити процес визнання Православної церкви України.

Прес-служба партії «Батьківщина» звернулася до Патріарха Святого Граду Єрусалиму і всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання, Предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви Теофіла III із проханням прокоментувати ці повідомлення. Нижче наводимо текст розмови та її аудіозапис.

– Зараз деякі засоби масової інформації в Україні розповсюджують повідомлення, що начебто за кілька днів перед рішенням Синоду (Константинопольсько го патріархату) про надання Українській церкві Томосу про автокефалію Юлія Тимошенко їздила до Єрусалима та просила Вас, патріарха Теофіла ІІІ, зупинити визнання Православної церкви України.

Теофіл III: Це нісенітниця. Я не маю до цього ніякого відношення. Це дуже дивно. Я спростовую це. Ми ніколи не обговорювали з нею ці речі. Це повна брехня. Це брехня, розповсюджена з використанням мого імені. Ті, хто за цим стоять, грають у політичні ігри задля досягнення власних цілей.

– Таким чином Ющенко, який також про це казав, говорить неправду.

 Теофіл III: Так. Він брехун. Він бреше. Він має поважати мій статус і те, що я запросив його до Патріархату.

Партія «Батьківщина» вимагає від Віктора Ющенка та інших осіб, які озвучували цю брехню, а також засобів масової інформації, що її розповсюджували, публічних вибачень та спростування неправдивих відомостей.



Ющенко:

- Коли Ви спілкувалися із патріархом Єрусалимським, то один з ключових політиків, який зараз досі грає одну з головних ролей, завадив зробити деякі кроки для того, щоб тих перемовин не відбулося, - запитала журналістка.

- В моєму житті, якщо ми говоримо про церковну стезю, це була одна із принизливих розмов. Тому що Патріарх мені декілька разів хотів нагадати, що, "пане президенте, це у вас питання політичне - створення української помісної церкви".

Віктор Ющенко підтвердив, що Юля Тимошенко уже мала розмову із Єрусалимським патріархом перед тим, як із ним зустрівся екс-президент. Юлія Тимошенко нібито переконала патріарха єрусалимського Теофіла ІІІ не квапитися із наданням Томосу для України.

- Цю установку піднесли як політичну. Я апелював до того, що "Ваше святосте, подивіться отам на вулиці 12 млн, оті 12 млн благають, вимагають відповідно до православних канонів мати свою національну церкву. Чому я як пересічний громадянин, як вірний своїй церкві, не можу мати це благо?, - додав Віктор Ющенко.


https://photo.УНIАН/ukr/themes/14994

Події за темами: Юлія Тимошенко відвідала Єрусалим
Знайдене: 28 фото

18.10.2009
Юлія Тимошенко та Теофіл ІІІ
Ізраїль / Єрусалим
   
Ющенко брехун? Яка несподіванка...
   
Ющенко не брехун...просто гроші які спи...в (ла), закінчуються, а бджіл годувати потрібно...
   
https://ba.org.ua/patriarx-teofil-iii-sprostuvav-naklepnicku-informaciyu-shhodo-protidi%D1%97-yuli%D1%97-timoshenko-otrimannyu-ukra%D1%97noyu-tomosu/

Патріарх Теофіл III спростував наклепницьку інформацію щодо протидії Юлії Тимошенко отриманню Україною Томосу

Нещодавно окремими ЗМІ була розповсюджена заява президента Ющенка, у якій він звинувачував Юлію Тимошенко в тому, що вона під час зустрічі з Єрусалимським Патріархом зверталася до нього з проханням призупинити процес визнання Православної церкви України.

Прес-служба партії «Батьківщина» звернулася до Патріарха Святого Граду Єрусалиму і всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання, Предстоятеля Єрусалимської Православної Церкви Теофіла III із проханням прокоментувати ці повідомлення. Нижче наводимо текст розмови та її аудіозапис.

– Зараз деякі засоби масової інформації в Україні розповсюджують повідомлення, що начебто за кілька днів перед рішенням Синоду (Константинопольсько го патріархату) про надання Українській церкві Томосу про автокефалію Юлія Тимошенко їздила до Єрусалима та просила Вас, патріарха Теофіла ІІІ, зупинити визнання Православної церкви України.
Теофіл III: Це нісенітниця. Я не маю до цього ніякого відношення. Це дуже дивно. Я спростовую це. Ми ніколи не обговорювали з нею ці речі. Це повна брехня. Це брехня, розповсюджена з використанням мого імені. Ті, хто за цим стоять, грають у політичні ігри задля досягнення власних цілей.

– Таким чином Ющенко, який також про це казав, говорить неправду.

 Теофіл III: Так. Він брехун. Він бреше. Він має поважати мій статус і те, що я запросив його до Патріархату.

Партія «Батьківщина» вимагає від Віктора Ющенка та інших осіб, які озвучували цю брехню, а також засобів масової інформації, що її розповсюджували, публічних вибачень та спростування неправдивих відомостей.



Ющенко:

- Коли Ви спілкувалися із патріархом Єрусалимським, то один з ключових політиків, який зараз досі грає одну з головних ролей, завадив зробити деякі кроки для того, щоб тих перемовин не відбулося, - запитала журналістка.

- В моєму житті, якщо ми говоримо про церковну стезю, це була одна із принизливих розмов. Тому що Патріарх мені декілька разів хотів нагадати, що, "пане президенте, це у вас питання політичне - створення української помісної церкви".

Віктор Ющенко підтвердив, що Юля Тимошенко уже мала розмову із Єрусалимським патріархом перед тим, як із ним зустрівся екс-президент. Юлія Тимошенко нібито переконала патріарха єрусалимського Теофіла ІІІ не квапитися із наданням Томосу для України.

- Цю установку піднесли як політичну. Я апелював до того, що "Ваше святосте, подивіться отам на вулиці 12 млн, оті 12 млн благають, вимагають відповідно до православних канонів мати свою національну церкву. Чому я як пересічний громадянин, як вірний своїй церкві, не можу мати це благо?, - додав Віктор Ющенко.


https://photo.УНIАН/ukr/themes/14994

Події за темами: Юлія Тимошенко відвідала Єрусалим
Знайдене: 28 фото

18.10.2009
Юлія Тимошенко та Теофіл ІІІ
Ізраїль / Єрусалим

Зараз тобі шановний Рустам Ісроілович натикає *уїв ;)
   
Ющенко казав про 2009 рік.


Це юлькота запитує у ватного, проросійського теофіла про 2009 рік?

https://ba.org.ua/patriarx-teofil-iii-sprostuvav-naklepnicku-informaciyu-shhodo-protidi%D1%97-yuli%D1%97-timoshenko-otrimannyu-ukra%D1%97noyu-tomosu/

– Зараз деякі засоби масової інформації в Україні розповсюджують повідомлення, що начебто за кілька днів перед рішенням Синоду (Константинопольсько го патріархату) про надання Українській церкві Томосу про автокефалію Юлія Тимошенко їздила до Єрусалима та просила Вас, патріарха Теофіла ІІІ, зупинити визнання Православної церкви України.



Ну, що, мерзота юльківська? Може в суд подасте разом з Теофілом на Юща? А може він на вас подасть разом з ватним Теофілом?
   
БГГГГ. Аж из каструли скисшие дрыщи полезли.  :lol:
   
Ющенко казав про 2009 рік.


Це юлькота запитує у ватного, проросійського теофіла про 2009 рік?

https://ba.org.ua/patriarx-teofil-iii-sprostuvav-naklepnicku-informaciyu-shhodo-protidi%D1%97-yuli%D1%97-timoshenko-otrimannyu-ukra%D1%97noyu-tomosu/

– Зараз деякі засоби масової інформації в Україні розповсюджують повідомлення, що начебто за кілька днів перед рішенням Синоду (Константинопольсько го патріархату) про надання Українській церкві Томосу про автокефалію Юлія Тимошенко їздила до Єрусалима та просила Вас, патріарха Теофіла ІІІ, зупинити визнання Православної церкви України.

Ну, що, мерзота юльківська? Може в суд подасте разом з Теофілом на Юща? А може він на вас подасть разом з ватним Теофілом?

А чому теофіл ватний ? Його ж підпис на томосі стоїть?
   
Geo, тобі насправді не огидно паплюжитися об це? :-o  :facepalm1:
   
БГГГГ. Аж из каструли скисшие дрыщи полезли.  :lol:

 :lol:

Даже убежавший "пердизент ХВУПа" возбудился не ко времени  :weep:
 И почти что из Ростова дал гневную отповедь  :D
   
«Ми ніколи не обговорювали з Тимошенко ці речі. Це повна брехня», - заявив предстоятель Єрусалимської Православної церкви Повний текст читайте тут: https://главком/news/chi-zavazhala-timoshenko-otrimannyu-tomosu-patriarh-teofil-prokomentuvav-slova-yushchenka-561050.html

...а шо він мав сказать ?... люди такого рівня не говорять ,а роблять ...то не юля
   
:lol:

Даже убежавший "пердизент ХВУПа" возбудился не ко времени  :weep:
 И почти что из Ростова дал гневную отповедь  :D
Рефлекс на Дрыща. Это как партбилет для коммуниста. святое дело. :D
   
...а шо він мав сказать ?... люди такого рівня не говорять ,а роблять ...то не юля

Він не ющ. Він сказав правду . Чи порохоботи вирішили патріарха в брехні звинуватити?
   
Ющенко казав про 2009 рік.


Це юлькота запитує у ватного, проросійського теофіла про 2009 рік?

https://ba.org.ua/patriarx-teofil-iii-sprostuvav-naklepnicku-informaciyu-shhodo-protidi%D1%97-yuli%D1%97-timoshenko-otrimannyu-ukra%D1%97noyu-tomosu/

– Зараз деякі засоби масової інформації в Україні розповсюджують повідомлення, що начебто за кілька днів перед рішенням Синоду (Константинопольсько го патріархату) про надання Українській церкві Томосу про автокефалію Юлія Тимошенко їздила до Єрусалима та просила Вас, патріарха Теофіла ІІІ, зупинити визнання Православної церкви України.

Ну, що, мерзота юльківська? Може в суд подасте разом з Теофілом на Юща? А може він на вас подасть разом з ватним Теофілом?
   Пан Гео, позвольте спросить: а чего это Вы всё время хамите и обзываетесь? Вас здесь кто-нибудь, простите, дрищивськой мразотой  обзывал? Вроде бы нет... Ну, и по теме: Ющенко судится с Теофилом-дорого бы я дал, чтобы посмотреть на эту комедию...
   
А чому теофіл ватний ? Його ж підпис на томосі стоїть?

Де тут Теофіл?

† Вселенский патриарх Варфоломей

† митрополит Вриульский Пантелеймон,

† митрополит Итальянский и Мальтийский Геннадий

† митрополит Германский Августин

† митрополит Транупольский Герман

† митрополит Нью-Джерсийкий Евангел

† митрополит Родосский Кирилл

† митрополит Ретимнский і Авлопотамский Евгений

† митрополит Корейский Амвросий             

† митрополит Сингапурский Константин

† митрополит Австрийский Арсений

† митрополит Симский Хризостом

† митрополит Чикагский Нафанаил   
   
А чому гео з фупу пішов? Тут же всі за Петра . Он в голосувалках голосують  75% за нього.
   
Може в суд подасте разом з Теофілом на Юща?
так, якщо не буде "публічних вибачень та спростування неправдивих відомостей"
   
Де тут Теофіл?

† Вселенский патриарх Варфоломей

† митрополит Вриульский Пантелеймон,

† митрополит Итальянский и Мальтийский Геннадий

† митрополит Германский Августин

† митрополит Транупольский Герман

† митрополит Нью-Джерсийкий Евангел

† митрополит Родосский Кирилл

† митрополит Ретимнский і Авлопотамский Евгений

† митрополит Корейский Амвросий             

† митрополит Сингапурский Константин

† митрополит Австрийский Арсений

† митрополит Симский Хризостом

† митрополит Чикагский Нафанаил 

Гм , дивно. Я думав що той теофіл якась велика шишка . А його підпису навіть на томосі нема.
 Добре , гео його ватою обізвав , а як взнати вата він чи нє? Може він дійсно спеціально томос не підписав ?
   
БГГГГ. Аж из каструли скисшие дрыщи полезли.  :lol:
гарно корчить
   
оце прес-служба у Жулі
вся в мамку
Ющ каже про 2009 рік
а вони питають у попа про 2018-й

ну жульйо! ну профі!
аферисти бісові

 :lol:

їх там генетично модифікують на Туровській чи просто штучний відбір?
   
оце прес-служба у Жулі
вся в мамку
Ющ каже про 2009 рік
а вони питають у попа про 2018-й

ну жульйо! ну профі!
аферисти бісові

 :lol:

їх там генетично модифікують на Туровській чи просто штучний відбір?

Слово НІКОЛИ означає НІКОЛИ.  Не в 2009 не в 2018. А НІКОЛИ. Теофіл сказав НІКОЛИ. Він збрехав?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія