Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

22% українців повністю схвалюють діяльність президента

Цитувати
Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та
соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту.
• Опитування проводилося по всій території України (крім окупованих територій Криму і
Донбасу) з 17 по 21 лютого 2024 року. Метод опитування – Computer Assisted Telephone
Interviews (CATI) – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової
вибірки мобільних номерів.
• Всього було опитано n= 2,000 жителів України віком від 18 років і старше. Вибірка не
включає українців, які зараз не перебувають в Україні.
• Отримані дані опитування зважено за регіональним (область проживання та тип
населеного пункту) та віковим показниками з використанням даних Державної служби
статистики України на 1 січня 2022 року. На відміну від опитувань IRI в Україні до 2022
року, зважування за статтю не проводилося через нерівномірність тимчасової міграції
за межі України.
• Мобільні номери генерувалися випадковим чином спеціальним програмним
забезпеченням з використанням 12 кодів трьох найбільших мобільних операторів
України: КИЇВСТАР, VODAFONE Україна and LIFECELL. Кожен випадково згенерований
номер містить однакову кількість кожного коду (050, 063, 066, 067, 068, 073, 093, 095,
096, 097, 098, 099).
• Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує
2.2%.
• Коефіцієнт досяжності респондентів – 14%.
• Сума відсотків відповідей у графіках та діаграмах може не дорівнювати 100% через
округлення.
• Дослідження3
Частота категорій аналізу
   
Рік ще прожити треба. А там буде видно. Можливо там куди мене заберуть буде краще там де ви будете через рік.
Там краще - решшітки на вікнах і безкоштовне лікування без гмо - серйозно
   
це "креатив" Медведчука і регіоналів. тут Ющ "нє при дєлах"  :-)o 

Это кремлевский креатив, который они задумали в самом конце 80-х перед развалом совка. Причем, до сих пор полно фанатов в Украине этого креатива.
   
О, ось і виборець Януковича виплив.
Ніколи за цього втблядка не голосував як і за донецьких - бо працював з ними - гівно а не люди в більшості)
   
Може вже й більше 3% немає.
Нікого немає - є тільки гмо і гештальт)
   
При Ющенко зарплати виросли в рази
В мене секретарка в 2003 отримувала 200 баксів при курсі 5, в 2008 уже 600 - це при курсі 8 грн, тому не п и з д и)
Сподіваюсь жителі бамбасу оцінили свій холодильник в 2014)
Я не врубаюсь, ты мне хочешь предъявить или своей секретарше, что она за Янукевича проголосовала?
   
Это кремлевский креатив, который они задумали в самом конце 80-х перед развалом совка. Причем, до сих пор полно фанатов в Украине этого креатива.
а типу регіонали і Медведчук це не кремляді  :D
   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента

о, два брата акробата- один xyй другий лопата- болукан та сеpxyй
ти давай в один рядок і великими літерами. і колонку на сто рядків,щоб всі бачили дур.
   
Я не врубаюсь, ты мне хочешь предъявить или своей секретарше, что она за Янукевича проголосовала?
В мене на фірмі всі голосували за Ющенка - бо інакше сказав що будуть без зарплати) ну і надивились на жителів бамбасу - тих бомжів що по центру ходили за Януковича - тоді офіс на шовковичній був)
   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента

:facepalm1:

А хуйлята із підхуяльниками про вибори в Україні зараз тільки і мріють. Недаремно кацапський жопомий так збудився. Видно хуйло своїм ублюдкам срібників підкинуло  :shuffle:
завидуєш? от тоді з болуканом по товариськи говори-він тобі попросить підвишки з грошей ЄС. ОП ж там кормиться.
   
це "креатив" Медведчука і регіоналів. тут Ющ "нє при дєлах"  :-)o 
Если человек будет заниматься онанизмом, то нет разницы, как он сам называет свои действия, или как он их понимает, смысл остается тем же. Так и здесь: художества Ющера просто назвали своими именами.
   
В мене на фірмі всі голосували за Ющенка - бо інакше сказав що будуть без зарплати) ну і надивились на жителів бамбасу - тих бомжів що по центру ходили за Януковича - тоді офіс на шовковичній був)
У нас по школам тоже ходили, сказки рассказывали и уволить грозились, если не проголосуют за Ющера. Народ головой кивал, а голосовал по-своему, я думаю, что так же во многих местах было, где зарплату обещали не платить на неправильный выбор.
Кстати, такие твои действия подпадали под статью. 
   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента
Geo

І це "Рейтинг", на який нєістово дрочать всі зєлєбобікі.

І що тепер робити? Де брати методичку?


А я вірю Зеленському.
   
Если человек будет заниматься онанизмом, то нет разницы, как он сам называет свои действия, или как он их понимает, смысл остается тем же. Так и здесь: художества Ющера просто назвали своими именами.
А що поганого в онанізмі - ти що не дрочив ніколи?)
   
У нас по школам тоже ходили, сказки рассказывали и уволить грозились, если не проголосуют за Ющера. Народ головой кивал, а голосовал по-своему, я думаю, что так же во многих местах было, где зарплату обещали не платить на неправильный выбор.
Кстати, такие твои действия подпадали под статью. 
Ну ви хоч правильно вибрали? Під статтю не попали? Як там бонбас - веселиться що за Януковича проголосували?)
   
І це "Рейтинг", на який нєістово дрочать всі зєлєбобікі.

І що тепер робити? Де брати методичку?


А я вірю Зеленському.
прихильники певної політсили потихеньку думають куди клонитись - чи в сторону Залужного чи в сторону притули - а виборів нема - от ділема)
   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента
Geo

прихильники певної політсили потихеньку думають куди клонитись - чи в сторону Залужного чи в сторону притули - а виборів нема - от ділема)

А це хто, оці "прихильники певної політсили"? Зєлєбоби?
   
А що поганого в онанізмі - ти що не дрочив ніколи?)
Ты как в анекдоте назвал все буквы, но не смог прочесть слово? Я разве давал моральную или другую оценку онанизму? Я привел пример, что некоторые фанаты Ющенко не могут назвать вещи своими именами.
   
https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/4/7449676/

"У лютому, порівняно з вереснем 2023 року, частка українців, які повністю схвалюють діяльність президента України Володимира Зеленського, знизилась з 42% до 22%, свідчать результати опитування."

Починає і до найтупіших доходити, яке лайно вони обрали....

   
Ющенко був самий найкращій президент. Дурні повірили в кацапську пропаганду і обрали януковича. З того часу - почались.
Ти ба, такий упоротий бовдур як цей укурок каже щось правильне , навіть несправний годинник іноді показує вірний час.
   
ти давай в один рядок і великими літерами. і колонку на сто рядків,щоб всі бачили дур.
Подобається Болукан?
   
А це хто, оці "прихильники певної політсили"? Зєлєбоби?
Раніше це були комуняки, потім юльки, потім зелені - по простому інфантили що вірять що держава винна їм щось - навіть якщо для держави вони не зробили ніхєра)
   
Ну ви хоч правильно вибрали? Під статтю не попали? Як там бонбас - веселиться що за Януковича проголосували?)
А был выбор достойных оппонентов? Ющенко надо было гнать взашей, тут все предельно ясно.
Мы сейчас поменялись местами. Я считал в 10 году, что Янукович меньшее зло. Теперь я считаю, что несмотря на все ошибки команды Зеленского, его оппоненты еще хуже. Тут все расставит по местам время. Если сейчас проводить опрос, правильно ли было убирать Ющера, то процентов 90 дадут положительный ответ. Аналогично, лет через 20 мы получим ответ и на сегодняшний вопрос.     
   
Ты как в анекдоте назвал все буквы, но не смог прочесть слово? Я разве давал моральную или другую оценку онанизму? Я привел пример, что некоторые фанаты Ющенко не могут назвать вещи своими именами.
Саме після приходу Ющенка хуйло злетів з катушок - бо для нього було откровенням що Україна не Росія то не тільки книжка Кучми)
Ось до Білорусі він претензій не мав - тому що якби Лукашенко його не кидав але діди воювали і знищення білоруської мови того стоїло)
   
А был выбор достойных оппонентов? Ющенко надо было гнать взашей, тут все предельно ясно.
Мы сейчас поменялись местами. Я считал в 10 году, что Янукович меньшее зло. Теперь я считаю, что несмотря на все ошибки команды Зеленского, его оппоненты еще хуже. Тут все расставит по местам время. Если сейчас проводить опрос, правильно ли было убирать Ющера, то процентов 90 дадут положительный ответ. Аналогично, лет через 20 мы получим ответ и на сегодняшний вопрос.     
А за що було гнати Ющенко?)
   
https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/4/7449676/

"У лютому, порівняно з вереснем 2023 року, частка українців, які повністю схвалюють діяльність президента України Володимира Зеленського, знизилась з 42% до 22%, свідчать результати опитування."

Починає і до найтупіших доходити, яке лайно вони обрали....

   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента
Geo

У нас по школам тоже ходили, сказки рассказывали и уволить грозились, если не проголосуют за Ющера. Народ головой кивал, а голосовал по-своему, я думаю, что так же во многих местах было, где зарплату обещали не платить на неправильный выбор.
Кстати, такие твои действия подпадали под статью.

Это вам ещё повезло. На некоторых работах людей, кто отказывался голосовать за Ющера, выводили за гаражи и забивали арматурой. До сих пор трупы разлагаются, ибо люди святые были.  Мухи жирные и зелёные летают. И вонь такая приторно-сладкая. И под ногами что-то чвякает. В "Дум" играл? Вот примерно такое месиво. И никто не убирает. Ни коммунальные службы, ни пионеры. Жопа. Вот эти вас все наколотые валенки и американские апельсинки. Я еле вырвался. Прикинулся пачкой сигарет на асфальте. Просто повезло.
   
Моя пенсія чітко визначена. Але молоді  німці не хочуть на брудні роботи.... Отже - біженці.

   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента
Geo

А был выбор достойных оппонентов? Ющенко надо было гнать взашей, тут все предельно ясно.
Мы сейчас поменялись местами. Я считал в 10 году, что Янукович меньшее зло. Теперь я считаю, что несмотря на все ошибки команды Зеленского, его оппоненты еще хуже. Тут все расставит по местам время. Если сейчас проводить опрос, правильно ли было убирать Ющера, то процентов 90 дадут положительный ответ. Аналогично, лет через 20 мы получим ответ и на сегодняшний вопрос.     

Хохлов надо валить! Бендер проклятых нациков! Согласны? По кирпичикам!
   
:facepalm1:

А хуйлята із підхуяльниками про вибори в Україні зараз тільки і мріють. Недаремно кацапський жопомий так збудився. Видно хуйло своїм ублюдкам срібників підкинуло  :shuffle:

   
Хохлов надо валить! Бендер проклятых нациков! Согласны? По кирпичикам!

да ! в ядєрній пєпл націстов.  (tu)
   
А сам ти чим відрізняєшся від Марка, якщо ти теж не в окопі?

Чи це - другоє?

По-перше, я виконую роботу, яка зараз варта не менше за роботу тих, хто в окопі.

По-друге, ти так і не відповіла на запитання:
Ти заглядаєш сюди в перервах між перев'язками, коли зв'язок дозволяє? :S Чи сектанка московського поца не здатна допомагати ЗСУ з релігійних причин?  :shuffle:

Ну, і по-третє, я на відміну від тебе, дупомия та решти сектантів московського поца, я не гажу Україні, співаючи в такт з кацапами одні й ті ж пісні
   
А был выбор достойных оппонентов? Ющенко надо было гнать взашей, тут все предельно ясно.
Мы сейчас поменялись местами. Я считал в 10 году, что Янукович меньшее зло. Теперь я считаю, что несмотря на все ошибки команды Зеленского, его оппоненты еще хуже. Тут все расставит по местам время. Если сейчас проводить опрос, правильно ли было убирать Ющера, то процентов 90 дадут положительный ответ. Аналогично, лет через 20 мы получим ответ и на сегодняшний вопрос.     

   
Это вам ещё повезло. На некоторых работах людей, кто отказывался голосовать за Ющера, выводили за гаражи и забивали арматурой. До сих пор трупы разлагаются, ибо люди святые были.  Мухи жирные и зелёные летают. И вонь такая приторно-сладкая. И под ногами что-то чвякает. В "Дум" играл? Вот примерно такое месиво. И никто не убирает. Ни коммунальные службы, ни пионеры. Жопа. Вот эти вас все наколотые валенки и американские апельсинки. Я еле вырвался. Прикинулся пачкой сигарет на асфальте. Просто повезло.

 :lol:  :good:
   
По-перше, я виконую роботу, яка зараз варта не менше за роботу тих, хто в окопі.

По-друге, ти так і не відповіла на запитання:
Ну, і по-третє, я на відміну від тебе, дупомия та решти сектантів московського поца, я не гажу Україні, співаючи в такт з кацапами одні й ті ж пісні

   
Re: 22% українців повністю схвалюють діяльність президента
Geo

да ! в ядєрній пєпл націстов.  (tu)

Как у меня этот п***а Рагуль не в игноре? Не пойму...Проскользну ла, сука.
   
Это вам ещё повезло. На некоторых работах людей, кто отказывался голосовать за Ющера, выводили за гаражи и забивали арматурой. До сих пор трупы разлагаются, ибо люди святые были.  Мухи жирные и зелёные летают. И вонь такая приторно-сладкая. И под ногами что-то чвякает. В "Дум" играл? Вот примерно такое месиво. И никто не убирает. Ни коммунальные службы, ни пионеры. Жопа. Вот эти вас все наколотые валенки и американские апельсинки. Я еле вырвался. Прикинулся пачкой сигарет на асфальте. Просто повезло.

ваша правда. було таке. :(
тільки ускогаварящіє з ПіСуара зупинили це неподобство.
адіннарот зупинив це неподосбтво.  (tu)  :-)o
   
Не переживай. Вибори будуть. Але чим далі тим менший рейтинг буде в Зе!

:facepalm1:  :weep:

Хто про що, а хуйлята з пiдхуйлятами про вибори. З чого ти взяв, що Зе взагалі на них буде йти?
   
У нас по школам тоже ходили, сказки рассказывали и уволить грозились, если не проголосуют за Ющера. Народ головой кивал, а голосовал по-своему, я думаю, что так же во многих местах было, где зарплату обещали не платить на неправильный выбор.
Кстати, такие твои действия подпадали под статью. 
Йїпати стрібати, це ж де такі жахіття були? Обрали професора, і як оно?
   
Это вам ещё повезло. На некоторых работах людей, кто отказывался голосовать за Ющера, выводили за гаражи и забивали арматурой. До сих пор трупы разлагаются, ибо люди святые были.  Мухи жирные и зелёные летают. И вонь такая приторно-сладкая. И под ногами что-то чвякает. В "Дум" играл? Вот примерно такое месиво. И никто не убирает. Ни коммунальные службы, ни пионеры. Жопа. Вот эти вас все наколотые валенки и американские апельсинки. Я еле вырвался. Прикинулся пачкой сигарет на асфальте. Просто повезло.
Так, їздили потяги - у вікнах голі мальчікі в трусіках а вагони червоно чорні)
І скажіть після цього що жителі бамбасу та Криму не дебіли - їм це в другий раз продали в 2014)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія