Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лекторат Тимошенко

Re: Лекторат Тимошенко

врешь, скотина
сходи предложи свою любовь гнилопыкому. он любит свою паству на помойке подбирать.


   
Re: Лекторат Тимошенко

Классно,да?  Обозвал оппонента лицемерном. и дальше можно не вникать.что он там несет. Лицемер,хуле... Баста. Дело в шляпе.
   Впрочем, Вы абсолютно правы. Я,видимо, таки лицемер.И абсолютно лицемерно намерен принять самое непосредственное участие в осенней заварухе на Донбассе. Поскольку сижу,как дурак, с моб.предписанием в кармане, и жду. когда Педро 1 Шоколадный соизволит издать приказ о мобилизации. (Или теперь правильнее называть Педро Великий Оффшорный?) 
   Что же касается совместных распассовочек Пети и Вовы... Ну, начнем с того.что бабло они в одном оффшоре прячут .Так вот, внезапно. А это. как говорится. сближает. Ну и по результатам. Когда НЕБУДЕМГОВОРИТЬКТО клятвенно вещал: "Выбери меня, выбери меня, я АТО закончу за часы!" Так надо ж было заканчивать! Он же и хотел! Но тут такое бабло поперло. что наш Петя несколько увлекся. А потом быстро сообразил: чем длинней АТО, тем больше денег. Поэтому АТО хрен закончишь, пока Петя в кресле.
   И это не мое личное мнение. Со мной вместе вся Украина так думает. Совпадает ли это с интересами партнера Вовы? Не знаю. судите сами. Нам,лицемерам,трудно быть объективными. Готов ли Вова подыграть партнеру Пете? Что ж,увидим. Осталось недолго...

За лицеміра вибачте, але в іншому я з Вами не згідний

П.С. За Порошенка ніколи не голосував і навряд чи буду, саме через те, що він декларував себе як миротворця- а це реально неможливо було зробити, як і повернути Крим лише "розумом". Але у нас же не можуть критикувати справедливо, за те, в чому людина не правий та для користі справа- у нас якщо починають обмазувати лайном, так роблять це з великим запасом- на шкоду державі Україна та українській нації
   
Re: Лекторат Тимошенко

Давайте все ж таки повернемось до теми. Електорат Юльки

Як я сказав, це- конформісти. Найбільші пристосуванці з усіх, кого я міг бачити. Це виглядає дуже дивним, з урахуванням того, що сам Ю.В.Т. начебто справляє враження безкомпромісного борця за ідею, але це дійсно так. Принаймні, в нашому регіоні, який традиційно голосував за неї й де нормальним було бути "юльком"

Який я маю досвід спілкування з прихильниками Ю.В.Т. в реалі?
По-перше, обидва мої начальники, що очолювали кафедру реально ( був певний період, коли її очолював доктор т.н. з Києва, і з яким я не мав щастя спілкуватись по широкому колу питань) були її фанами. По-друге, моя мама-пенсіонерка, якби перед нею стояв вибір голосувати за ПМ безпосередньо, обрала б її, а не Яресько чи Гройсмана ( ще цікаво, що вона весь час лаяла Яценюка, але коли його знімали, переживала, що прийде хтось ще гірше- Юлька б її влаштувала ). По-третє, було в мене цікаве командирування до Гадячу, де місцеве "начальство" невеличкого рангу здавало мені іспит- вони були прекрасними організаторами й юльками одночасно.

Юльки- ідеальні пристосуванці до нашої дійсності, і в цій якості можуть бути надзвичайно успішними. Вони як маленькі штирлиці- борються із системою, стаючи її найуспішними членами. У них відбувається якесь психічне заміщення- там на горі не можна бути корупціонерами, а отут внизу без цього просто неможливо вижити, зробити кар'єру, бути соціально адаптованими... Отже, залишається лише знайти таку як Юлька, яку можна любити та за яку переживати- й одночасно творити свої маленькі гешефти, з яких складається все наше життя у вигляді пристосування до жорсткої та по своєму жорстокої реальності

так, дуже схожі і в мене спостереження
   
Re: Лекторат Тимошенко



От його реформи:
1. Збільшилася  рента за користування корисними копалинами ( насправді це погано та навіть антиринково, але компенсує наступний, ринковий крок в його негативних соціальних наслідках- С.Б.).
2. Піднята плату за нафту і газовий конденсат ( а оце добре, бо робить галузь прибутковою та підвищує ймовірність інвестицій до неї, щоб збільшити видобуток). Водночас було посилено контроль за відрахуваннями до бюджету з боку компаній, у яких державі належить контрольний пакет (50% + 1 акція) ( хоч очевидний у своїй необхідності та правомірності крок, але теж не дуже ринковий підхід).
8. Підняття тарифів за газ та субсидії ( тепер і інвестиції в газовий видобуток теж будуть більш окупними)
14. Творення енергетичної незалежності України від РФ


ну отут і треба розбиратись, це відверта брехня у сподіванні на невігластво аудиторії чи проблеми розуміння елементарних речей?

збільшення ренти це зменшення рентабельності газовидобутку. Укргазвидобування остаточно і впевнено заганяють у банкрутство а борги НАК переклали на бюджет, викачуючи звідти гіганські субсидії.

І результат "реформ" уже помітний, а далі буде тільки гірше:


Видобуток природного газу в Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) у січні-грудні 2015 р. порівняно з аналогічним періодом 2014 р. скоротився на 3,1% - до 19,2 млрд куб. м. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат) в сьогоднішньому звіті щодо промислового виробництва в Україні.  Обсяг видобутку нафти в 2015 р. склав 1 млн 801 тис. т, що на 11,4% менше, ніж за 2014 р.

https://www.рбк-укр/ukr/news/dobycha-gaza-ukraine-2015-sokratilas-3-1-1453391965.html

якщо це називається енергетична незалежність, то що ж тоді називати посиленням енергетичної залежності?

може оце?

Операція "Легалізація". Як Медведчук і Ко "вПАРюють" вугілля Україні

http://www.pravda.com.ua/articles/2016/02/3/7097702/
   
Re: Лекторат Тимошенко

ну отут і треба розбиратись, це відверта брехня у сподіванні на невігластво аудиторії чи проблеми розуміння елементарних речей?

збільшення ренти це зменшення рентабельності газовидобутку. Укргазвидобування остаточно і впевнено заганяють у банкрутство а борги НАК переклали на бюджет, викачуючи звідти гіганські субсидії.
 

В принципі я так і коментив в круглих дужках ( С.Б.), не знаю, з чим і навіщо Ви сперечаєтесь. Я прямо указав, що це не зовсім ринковий крок і що п.п. 1 та 2 компенсують один одного
   
Re: Лекторат Тимошенко

врешь, скотина
Во, палка послідовниця Ющенка наконец-то показала свое истинное лицо. Да, Хоня?
   
Re: Лекторат Тимошенко

Коломойський у тісній співпраці з Яценюком за 2015 вивів із Укрнафти 15 млрд грн і зараз готує компанію до банкрутства, щоб списати всі борги і зобовязання.
   
Re: Лекторат Тимошенко

Во, палка послідовниця Ющенка наконец-то показала свое истинное лицо. Да, Хоня?
опять Вы, ушибленная, со своими голосами в голове?
не засирайте тему
   
Re: Лекторат Тимошенко

Во, палка послідовниця Ющенка наконец-то показала свое истинное лицо. Да, Хоня?
так эта помойная муха - хоня с пуфика? тогда пытань нэмае.
   
Re: Лекторат Тимошенко

І тим не менше Україна стає енергетично більш незалежною від РФ, це "медичний" факт. Просто Ви надто заангажовані, щоб це визнавати- явний юлефан, в той час як у мене зараз немає такої політичної сили, якій би я довіряв. Навіть Саакашвілі та Садовий викликають масу питань, що вже казати про інших. 
   
Re: Лекторат Тимошенко

І тим не менше Україна стає енергетично більш незалежною від РФ, це "медичний" факт. Просто Ви надто заангажовані, щоб це визнавати- явний юлефан, в той час як у мене зараз немає такої політичної сили, якій би я довіряв. Навіть Саакашвілі та Садовий викликають масу питань, що вже казати про інших.

якщо опустити суто емоційну сторону, властиву якраз сектантам (я так вважаю і це істина), які факти це підтверджують?

Зменшення споживання газу на величину окупованого Криму і Донбасу?
Якщо відкинути цей фактор, то споживання газу падало вищими темпами ніж зараз, починаючи із 2005 року.
А реверс газопроводу запустила вперше Тимошенко, а перемичку словацьку, яка дозволила збільшити закупку в Європі, збудували при Януковичі...
   
Re: Лекторат Тимошенко

взагалі обєктивною ознакою сектанства є категоричність субєктивних тверджень, не підкріплена фактами.
коли ваш співрозмолвник говорить категоричними штампами, які не може підтвердити фактами, це і є фанатик.
   
Re: Лекторат Тимошенко

якщо опустити суто емоційну сторону, властиву якраз сектантам (я так вважаю і це істина), які факти це підтверджують?

Зменшення споживання газу на величину окупованого Криму і Донбасу?
Якщо відкинути цей фактор, то споживання газу падало вищими темпами ніж зараз, починаючи із 2005 року.
А реверс газопроводу запустила вперше Тимошенко, а перемичку словацьку, яка дозволила збільшити закупку в Європі, збудували при Януковичі...

А дало все це результат саме при Яценюку...
   
Re: Лекторат Тимошенко

при Яценюку, при хуйло, при Порошенку, при Пан Гі Мунові....  рost hoc, nоn est propter hoc...  правда ж?
   
Re: Лекторат Тимошенко

це ж коли я що вибiлював i ото всьо остальноє ??
завжди
а в Германіях що зберігають? Ностальгічні реліквії, прапорці і футболочкі з сердечками? А ззовні - бальшой партрєт Юлі!
ти подвинута на Юлі
добром таке не закінчується
бачиш - докотилася до холодильника Янукевича
Заместо нормальной конструктивной критики приходится все время тратить защищая шоковладу от ваших идиотских безосновательных нападок.
бідненький ти...То що ж так р"яно підключився до ідіотської гондурасської "кампанії"? Навіщо відволікався на очевидну дурню замість конструктивної критики дій (або бездіяльності) кондитерської влади?
   
Re: Лекторат Тимошенко

Тетянко, давно хочу спросить, а нафига вы отэтот хоровод с холодильником затеяли?
я взагалі не розібралася, що у вас сталося з тим холодильником Янукевича..
поки я вибиралася на Тібідабо і Монтсеррат, тут сталася якась сенсація
спробувала з"ясувати у тролька - почула щось нерозбірливе у відповідь :weep:
   
Re: Лекторат Тимошенко

Ну й що, що попросили? Я от теж просив Вас мені не хамити- це дуже сильно допомогло?
я вам хамила???
Коментарі на "досягнення" Яценюка ви вже отримали
врешь, скотина
тобто ти стверджуєш, що навіть бордельлендери-єгорки-супіки-веніки тебе не люблять?
а хоч поважають?
   
Re: Лекторат Тимошенко

рost hoc, nоn est propter hoc

"при" та "після" трохи відрізняються між собою. Коли заміщують причини зайвими сутностям, що передували подіям і тому "могли би бути" причинами- це одне, бо тут зв'язки носять характер детерміністський, а не телеологічний. В даному же разі була відповідальна особа, що задекларувала зменшення енергетичної залежності від РФ, як одну із своїх цілей- та досягала її в режимі реального часу в системі управління із зворотнім зв'язком
 
   
Re: Лекторат Тимошенко

За лицеміра вибачте, але в іншому я з Вами не згідний

П.С. За Порошенка ніколи не голосував і навряд чи буду, саме через те, що він декларував себе як миротворця- а це реально неможливо було зробити, як і повернути Крим лише "розумом". Але у нас же не можуть критикувати справедливо, за те, в чому людина не правий та для користі справа- у нас якщо починають обмазувати лайном, так роблять це з великим запасом- на шкоду державі Україна та українській нації
   Да ничего-ничего, всегда пожалуйста!Тем более от кого. а от Вас лично ничего другого и не ожидал. Так что прошу пана не стесняться. Ах да, я ж еще и фашист. не забыли? Ну вот.  А что до прочего... Не згодний ? В чому? В тому, що влада краде й бреше,бреше й краде? Що за уряду Яценюка зубожіння народу досягло рекордних відміток? Що у Польщі була шокова терапія, а в нас вийшов шок без терапії? Що майже кожна дія Яценюка виливалась в новий складовий елемент чергової "схеми"? Я (й не тільки я ) писав про це неоднороазово. наводив приклади, хоча б з тими ж сібсідіями, тощо. Немає в тих людей нічого святого, добре , що погнали їх з посад. Але погано, що прийшли такі самі, айбо ще й гірші....
   
Re: Лекторат Тимошенко

Про що ми сперечаємось? Пристосуванці в більшості своїй за своєю суттю не хочуть реформ, бо для них це ще одні зайві напряги, до яких треба адаптуватись ( хоча саме на них та на їхню дивовижну здатність адаптуватись до нового зовнішнього середовища й розраховані реформи).

Тому електорат Тимошенко, а не лише сам Тимошенко, носить такий популістський характер у видимій частині айсбергу. У невидимій частині такі звичайні пристосуванці просто необхідні, бо реформи й призначені використати їхні здібності до відпрацювання викликів навколишнього середовища
   
Re: Лекторат Тимошенко

А дало все це результат саме при Яценюку...
    Не путайте Божий Дар с яичницей. Остановка крупных пром предприятий,прежде всего в металлургии, хим. пром. и строй индустрии-и как резкое сокращение потребления Украиной природного газа-это заслуга Яценюка? Сомнительная заслуга.причем-более чем. Может, Кабмин под его руководством разработал , внедрил и профинансировал из Киотских денег Программу энергосбережения,как в Чехии? (Эй,"чехи". где Вы, не дайте соврать!) Нет! Он прс*ал Киотские деньги.Потому как снижение потребления газа  населением ломало схему обогащения Арсения Петровича и Ко (высокие тарифы-субсидии-сверхприбыли олигархов от газа-привет,Сенин карман!) Так шо да, результат дало. Только кому нужен такой результат?
   
Re: Лекторат Тимошенко

"при" та "після" трохи відрізняються між собою. Коли заміщують причини зайвими сутностям, що передували подіям і тому "могли би бути" причинами- це одне, бо тут зв'язки носять характер детерміністський, а не телеологічний. В даному же разі була відповідальна особа, що задекларувала зменшення енергетичної залежності від РФ, як одну із своїх цілей- та досягала її в режимі реального часу в системі управління із зворотнім зв'язком


які конкретні дії були в цьому напрямку?
   
Re: Лекторат Тимошенко

Дуже дарма, що така критика не цікавить. Бо по-перше, це є альфа і омега публічного політика, щоб виборець міг оцінити відповідність стилю життя та рівня доходів людини, якій виборець делегує владу.
Ну а по друге, наівть в українських реаліях юліна брехливість в цих питаннях не є НОРМОЮ, а є унікальною. Більшість політиків все-таки якусь частину своїх доходів легалізовують, і навіть якісь податки з цієї частини платять.
LДавай виходимо з того що є в реалі.А в ньому-є система,яка не змінилася з часів совка у своїй суті і в якій рухаються по визначених тою системою пазах як влада так і манюпас.Причому і ті і другі ментально чітко "діти і вихованці" тої системи її цінностей сбособів життя і виживання та принципів.навіть молоде покоління просякнуто тим,мінус ідеологія.То чого дивуватися і вищукувати в тому блядстві щось краще над іншими на пів шишечки.Алде кожен з них (понювавших владу) якщо відрізняється то чимсь поверхневим.Глибина і внутрішній світ то один,закладений ще у ТІ часи.І яка різниця чи вас хтось обманює по повній а другий з примруженням ока і індульгенцією,за відпущення частки гріхів.Від того гріховні наміри нікуди не зникли.Просто  хтось більш цинічний ніж інший.Для суспільства вони обоє небезпека.Хоча і саме суспільство само собі небезпечне.Тому всі виверти української влади  і її представників у різних кольорових відтінках і зачісках треба сприймати як сувору реальність і розуміти-без зміни системи НОВИМИ людьми( а такі вимагають не 26 років вирощення) все у політиці і не тільки буде повільно варитися у тому самому казані з тими самими "спеціями".....мені жаль часом всіх тих тигриків,мирослав.алій і решту сектантівз одного боку і таких же,що надіються на противників тої сили ,які РАЗОМ будуть повністю розчаровані (у реальному світі,а не у їх мізках) результатами.
   
Re: Лекторат Тимошенко

енергетична незалежність здобувається діями в двох стратегічних напрямках:

1. збільшення власного видобутку
2. стимулювання зменшення споживання

в обох напрямках катастрофічний провал. Газодобуваючі компанії опинились за межею рентабельності і це уже призвело до зменшення видобутку.
5 млн сімей отримали субсидії і населення в основній своїй масі теж не має стимулу до економії.

щодо закупок газу "в ЄС" то ми ж ніби розумово повноцінні люди, і розуміємо, що мова все одно про російський газ. Тільки купують його не у Газпрому напряму. Шкода від таких дій для Газпрому сумнівна. Але це цілком виправданий крок, зважаючи на війну. Але коли закупки тільки почались, інформація про них була у відкритому доступі. Виник скандал, повязаний із тим, що ціна закупки була в деяких випадках невиправдано високою. Багато вищою ніж вартість газу у Газпрому. Потім зявилась інформація, що трейдери, обрані НАК, є новоствореними компаніями-пустишками і мають безпосереднє відношення до Коболєва і Вітренка. Керівництво НАК пообіцяло все спростувати, навіть подати в суд...  але нічого не спростувало і нікуди не подало. Натомість інформація про закупки зникла із публічного доступу.

це до питання про мотиви.... виглядає, що основний мотив корупційний, а не стратегічно-патріотичний. А заплатить за все "маленький українець"
   
Re: Лекторат Тимошенко

завжди неконкретный ответ
ти подвинута на Юлі
добром таке не закінчується
бачиш - докотилася до холодильника Янукевича
бідненький ти...То що ж так р"яно підключився до ідіотської гондурасської "кампанії"? Навіщо відволікався на очевидну дурню замість конструктивної критики дій (або бездіяльності) кондитерської влади?

та прямь таки рьяно)  Так, побаловалса немного.  Идея прикольная - над смешным смеяться доложно.  Троллинг был годный и полезный
   
Re: Лекторат Тимошенко

я взагалі не розібралася, що у вас сталося з тим холодильником Янукевича..
поки я вибиралася на Тібідабо і Монтсеррат, тут сталася якась сенсація
спробувала з"ясувати у тролька - почула щось нерозбірливе у відповідь :weep:

нашо ж ты тогда в каждом посте употребляешь слова значения которых не знаешь?? ;o
Таня, от не ври мне!  Признаки сговора налицо, это видно даже младенцу
   
Re: Лекторат Тимошенко

Ну как жеж без суслика в такой теме.
тайный, б***ь, эротоман :lol:  :weep:
   
Re: Лекторат Тимошенко

Єфремова с холодільніком?  да, зговор очєвідєн
   
Re: Лекторат Тимошенко

кусайте, кусайте, грызите его, холодильник этот
хорошие пёсики!
   
Re: Лекторат Тимошенко

я вам хамила???
Коментарі на "досягнення" Яценюка ви вже отримали
тобто ти стверджуєш, що навіть бордельлендери-єгорки-супіки-веніки тебе не люблять?
а хоч поважають?

как ты могла, Таня??  Я тебя воспитывал. Я из-за тебя ночей не спал. А ты..  Эх ты  :sad:
   
Re: Лекторат Тимошенко

Ну как жеж без суслика в такой теме.
тайный, б***ь, эротоман :lol:  :weep:

ты несправедливо ко мне о Льзя. На десятой странице только зашел )
И почему тайный??  Я эротоман явный - то у тебя комплексы по этому делу ;)
   
Re: Лекторат Тимошенко

Так, побаловалса немного.  Идея прикольная - над смешным смеяться доложно.  Троллинг был годный и полезный
ця "ідея" не була б прикольною навіть якби стосувалася Вальцмана або Гройсмана..А надто - якоїсь Тимошенко..
Тупість, примітив зазвичай натхнення не викликають, тобі варто над цим замислитися, ІМХО
Я из-за тебя ночей не спал.
Ночей ти не спав не через мене )))
Вені,  чому тебе так хвилює той холодильник, а особливо - згадки про нього?
   
Re: Лекторат Тимошенко

кусайте, кусайте, грызите его, холодильник этот
хорошие пёсики!
це ти так дотепничаєш, чи шо?
   
Re: Лекторат Тимошенко

ця "ідея" не була б прикольною навіть якби стосувалася Вальцмана або Гройсмана..А надто - якоїсь Тимошенко..
Тупість, примітив зазвичай натхнення не викликають, тобі варто над цим замислитися, ІМХО
Ночей ти не спав не через мене )))
Вені,  чому тебе так хвилює той холодильник, а особливо - згадки про нього?

так некрасиво же поступать так
   
Re: Лекторат Тимошенко

так некрасиво же поступать так
как?
   
Re: Лекторат Тимошенко

как?


дрищів обіжать нехарашо
вони ж майже такі як ми, тільки трохи обмежені ....

Люблю зверье.
Увидишь собачонку —
есть тут у булочной одна —
сплошная плешь, —
из себя
и то готов достать печенку.
Мне не жалко, дорогая,
ешь!
   
Re: Лекторат Тимошенко

Сподіваюсь, це не флуд :
   
Re: Лекторат Тимошенко

...занімайтєсь шоб сільхоз землі негуляли

   
Re: Лекторат Тимошенко



 :gigi:  (tu)
   
Re: Лекторат Тимошенко

Давайте поставим точки на и . Тимошенко патриотка? -нет.   Честный политик? - нет.  Кто же ее сторонники?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія