Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
21 квітня 2024 21:00:20
всє прїтєнзії-IPA(key):[prʲɪˈtʲen⁽ʲ⁾zʲɪjə] к ЧєхАву.

Аж стільки ізвєрґав та ізґоєв між маламаскалятами! І оте касна-недоріка нашкрябав антислов'янською, й недотіпаною-каліцькою - кассапською!

Українць Чехів (зукраїнізуймо його нарешті) увічнився вживши для штучних та іраціональних антислов'янят - в найдоречніших творчих контекстах сигналізації кассапо-потворности - і українську культурну категорію "нїдатьйопа" (саме Чехів ввів цей українізм в москвоментальність та москвоїзьік, хоч касна-недотепи його геть не розуміють) - і слово-соціологізм-антислов'янізм "кацап"!

1) Про недотепних нїдатьйоп давненько вже прозвучало:

Нїпанїмают каснаїзьічньіє нїдатьйопьі: Найдотепніша дотепність - моводотепом усіх українських дотепта недотеп:

Забужко про Чехова та українськість: Пам'яті Оксани Радиш, або Про муз Чехова і довгу дорогу з Бад-Емсу (частина перша): Дата 14.09.2020

"Все це начебто засвоєно, про Чехова й Україну написано гори текстів, пораховано навіть чеховські українізми, і скільки з них із його подачі увійшло в російську вже без позначки "укр.", як-от "недотёпа" (і ніхто не питає, а що ж таке "дотёпа", бо ж Чехов "русский", то, значить, і все в нього "русскоє")… Інформації, словом, не бракує. Бракує іншого."
Що за малодушність у Забужчихи!

Ото давненько про отеє - повторімо ж "касна-нїдатьйопам":

(5 вересня 2012, 16:38:33): https://ua-mova.livejournal.com/1244988.html?thread=17253692#t17253692

“Нїдатьйопьі” маскалята -
“Дотепність” - не мають:
Недоріки ж язикаті -
Геть отую зграю! -
Із нашої хати -
Із нашого краю!

Чии пак: https://ua-mova.livejournal.com/1301386.html?thread=18131594#t18131594

Нїдатьйопьі маскалята -
“Дотепність” не мають:
Тож як паном їзьік клятий -
Став у нашім краю?
+

2) Про вжите Чеховим "кацап-кассап" та "лапатнїк" - з Мова:

"Чехов (Староста): Ось як пан українець-письменник - Чехів - та його українець-селянин - Шельма - описують та шельмують доречними українськими словечками саме оті отодішні кассапореалії:

В одном из грязных трактирчиков уездного городишка N сидит за столом староста Шельма и ест жирную кашу. Он ест и после каждых трех ложек выпивает «последнюю». /.../
Евдоким Петров. Служит он там уж лет двадцать. По пачпорту он, конечно, мужик, лапотник /-лапатнїк/, кацап, но вид наружности у него совсем не мужицкий. За двадцать лет и обтесался и обшлифовался. /.../


Совєтоосвіта - кинула українців на кассапопоталу невігластву та совєтотемені та руйнівній россо-приреченості!
Ото жалюгідний та зпорнофонізований кассапоспектакль сьогодні "на Украйнє"!"
2
20 квітня 2024 18:21:08
Варто довіршувати: ото кумедно біснуються в моїх темах россофренні-олігофрени:

Ненакумедишся з кассапопутьїнят:

Ото біснуються в моїх темах недолюдки-приблуди:
Москво-монстрюги та путьїно-п'янюги:
Люди вже з них ніколи не будуть:
Нищитимуть потвор - повсякчас та звідусюди:
Россофрени-олігофрени ж - кассапоспоруди
!
3
20 квітня 2024 18:13:43
Россо-копронедоріку - породило п'яне (вово-їво вава-русскава їїїїї-їзьіка касна-ааааа-алкаґалїзм!) й потворне кассапо-опудало!

Антикассапокумедія - й надалі успішно триває! 
4
20 квітня 2024 17:53:13
Ненакумедишся з кассапопутьїнят:

Ото біснються недолюдки-приблуди:
Москво-монстрюги та путьїно-п'янюги:
Люди вже з них ніколи не будуть:
Нищитимуть потвор - повсякчас та звідусюди!


Довідка:

Українська Правда чудиськ-п'янюг любить -
За москвосморід й москвовонь!
А антиукраїнські фашисти їх голублять:
Не кидають москвоклоаку геть - ув вогонь!

5
19 квітня 2024 16:57:11
Деэтимологизация (от де... и этимология), опрощение, изменение в морфологической (словообразовательно й) структуре слова, когда для сознания носителей языка оказывается потерянной этимологическая связь этого слова с той или иной непроизводной основой. Д. может быть вызвана либо тем, что слова с исходной непроизводной основой перестают существовать в языке («важный» — сравни древнерусское «вага»)....

Гой, милі мовоукраїнці - зрозуміймо чому каснаїзьічнїкі-ізґої не розуміють слова та внутрішню форму слів: "гой" та "ізґой" - бо вони "дїетїмалаґїзїраванн ьі" - бо не мають українського каузативного слова "гоїти".

Зрештою і самі вони, самотужки нарешті доглупалися - що вони покассаплені-поампутовані антислов'яни-каліки і геть здеетимологізовані та невигойні антислов'яни:

"В украинском языке слово загоїти, а в белорусском загаіць означает «залечить», «заживить» (например, раны). В современном русском языке слово гой деэтимологизировалось и воспринимается лишь как междометие в составе данной формулы, становится «вызывательным восклицанием, ободрительным вызовом» (по словарю Даля)".

Довідка для невигойних, нежиттєздатних москво-ізгоїв та для зросійщених маламаскалят України:

ИЗГОЙ: Этимология Происходит от др.-русск. праслов'янської/праукраїнської изгои (РП 27 и др.); первонач. «выжитый из рода, не пользующийся уходом»; из из- + го́ить (кауз. к жить); восходит к праиндоевр. *gʷei(w)o-, *gʷyē(w)-/*gʷyō(w)- «жить».
+
ИЗГОЙ: Etymology Inherited from Old East Slavic изгои (izgoi). Asynchronically analyzable as из- (iz-) +‎ го́ить (góitʹ), from Proto-Slavic *gojiti = ГОЇТИ [- зважмо на успадкування українською первісного інфінітива!] (“to heal, feed”), the latter being a causative form of жить (žitʹ), from Proto-Indo-European *gʷeyh₃-.

Отам бачимо - що россофреники-путьїноносці вже і праслов'янську мову (from Proto-Slavic) називають "др.-русск."!
6
18 квітня 2024 22:44:52
кількаслівний флуд
краткАсть - сЇстра таланта

Та ти, касна-бідолахо та касна-недоріко, передусім ізшизофренізований-розчетвертований грішною та штучною церковнослов'янською (себто церковно-антислов'янською-антиукраїнською):

Краткий Russian Etymology Borrowed from Old Church Slavonic кратъкъ (kratŭkŭ), from Proto-Slavic *kortъkъ. Doublet of коро́ткий (korótkij).
7
18 квітня 2024 22:21:57
Россошизофренізація копрокассап'ятка та путьїноп'янюги (вово-їво аа-аднаабразнава - іба вава-бїзабразнава ааааа-касна-алкаґалїзма вово-їво вава-русскава чудовїща-чілавєка) - й надалі успішно триває!

Ненакумедишя з корисних касна-путьїна-ідїотаф-ізвєрґаф

Россочудовїще:
8
18 квітня 2024 18:34:02
Сїводня чітвєрґ ізверґов на Кассапії: а у моїй темі біснують роздвоєні та розчетвертовані ізгої!

Та вони - ґуґлотранслейт-телята - плязунята: примітивно не розуміють, як ото бачимо, ні української, ані російської!

Спроможні лиш на безпорадний та немічний кількаслівний флуд - хоч моя могутня мовоальхемія їх успішно перетворює (бо примушена форумною політикою, бо нема, бач, ради та поради через модераторів) ув корисних путьїноідіотів, корисних для кумедовіршування! Отака нам доля на форумі через ізшизофренізованих російською, яким отут дозволяють флудити будь-де!

Антикассапоспекталь - і надалі триватиме успішно!
9
18 квітня 2024 18:13:14
Та нате вам антиукраїнський символ на цьому ж форумі (що за мазохістська спільнота людей отут собі безпорадствує) - всім україномовним, та й усій Україні, та й усім членам оцього форуму (зважмо: од самих же модераторів оцього форуму, які віддавна отеє отут схвалюють) - коли заходите верзти про мову - вас всіх вітеє оця порноікона (як і всіх моїх темах): і у них нема од того жодної відрази та протесту:

Показати зображення...
10
18 квітня 2024 00:27:01
Россошизофренний перверт пропагує ідеологію бомбарудвання діточок та школярят порнографією та сексо-зображеннями - бо вони, бач, пізніше все одно дізнаються і взнають про секс та сексуальні практики.

Та він навіть і нам отут нав'язує його патологічну маячню - але лиш з допомогою безвідповідальних модераторів.

Він навіжено та невпинно флудить порнографією та порнокоментарями у всіх моїх темах. Чому? Крім того, що він алкоголік та хвора людина (касна-ааааа-алкаґалїзм!) - він не розуміє української мови (не має й жодної власної теми на форумі: алкоголіки - немічні когерентоно думати), тож не розуміє про що я саме пишу чи аргументую саме українською. І од безпорадної злоби, отой бідолашний москвонедоумок - починає порнофлудити.

Доказ модераторам: що россо-українська шизофренія, та отака антилогічна шизокомунікація російською на українську - на форумі призводить до жахливого хаосу та семантичного безчинства. Не пора вже, нарешті, схаментуися модераторам?

11
17 квітня 2024 23:54:30
Каждьій дєнь нї-дєлї-нї-дєла - ета дєнь нї-труда:
Срїдї нїдєлї і нї-труда - сїводня у кассап'ят срїда:
Вот ґаспада - какая антїславянская россо-їрунда!
Убїдїтїльная ета бїда - і пабєдная бїдната:
Сємь днєй нї-дєла - їжинїдєльна празднуєт арда!


Тож отепер ясно - чому маламаскалята ізшизофренізовані російською та алкоголем - не можуть анінаскілечки думати когерентно та послідовно: та в антислов'янській та виродженій російській дастьбі і слова "думка" - чим же їм думати?

Лиш українська б була для них вигойною та терапевтичною. Але і отой антидот, здається, для них вже геть запізний!
12
17 квітня 2024 18:09:35
Ізшизофренізований російською та алкоголем - біснується в моїх темах. Марш в Московію, недобитку-нїдатьйопо!

Корисний путьїноідіот та п'янюга-ідіот - нічого не вдієш!
13
17 квітня 2024 17:55:19
Покассаплений та поамутований пияцтвом бідолашний алкоголік, здегенерований п'янюга (як він сам зізнається) - недобиток-нїдатьопа!

Невіжено флудить свою москвомаячню в мої темах роками (заслуга модераторів же) - алкоголік немічний написати більше одного реченнячка, і оте через ґуґл-транслейт-теля!

Ізшизофренізаваний російською та алкоголем - недолюдок не має своєї теми на форумі, тож порнолізе в чужі!
14
17 квітня 2024 17:40:45
Ото порноанальна фіксація йому не дає спокою - як і алкоголь. Геть в Московію з моїх тем, кассапопотворо! Попіклуйся своєю пропащою сім'єю, чи вивченням української, недолюдку!

Здегенерований примітив, та алкоголік та п'янюга-телятко - немічний написати більше одного речення: і оте з ґулотранслейтенятком!

Та він не розуміє української - та написаного мною: корисий путьїноідіот! Не має власної гілки чи теми - немічний когерентно щось думати та аргументувати (симптоми алголізму ж!) - вламлюється в чужі теми де роками порнофлудить: порнокартинками - й порнокоментарями.

Браво модераторам! Отим неподобством вони уквітчали свій форум!
15
16 квітня 2024 22:11:09
Копро-анальна фіксація россошизофреника та пропащого алкоголіка-кассапоп'янюги - безнадійно й відчайдушно біснується моїми темами.

Модераторам за їхнє нищення українського форуму - доведеться дати одвіт перед українською історією!
16
16 квітня 2024 21:50:52
АлкАҐАлЇзм

Ото россо-фонофреник-алкоголік - жертва та носій синдрому трансферентности-Transference: занапащений та зруйнований алкоголізмом та невиліковний-невигойний п'янюга - патологічно приписує свій алкоголізм іншим:

Корисний путьїноідіоте:

Алкоголіку - п'янюго:
Без дружини - та без друга:
Ти путьїна злочинна папуга -
Алкоголю ж теє заслуга:
Здохнеш у жасі, злодюго -
Також і од мовопотуги!

(ненавіршуєшся й ненакумедишся з путьїноідіотів)

"Перене́сення (або трансфе́р від англ. transference, що походить від нім. übertragung) — феномен в психодинамічній психології, несвідоме перенесення раніше пережитих почуттів і ставлень, що проявлялися до однієї особи, зовсім на іншу особу..."
17
16 квітня 2024 20:53:33
У інфантильного россошизофреника - касна-анальна копро-фіксація! Та він не розуміє української - і жодної ж мови - отому совєто-троглодит та плазун-примітив - лиш порно-копро-флудить од озлоблення та немочі!  І модератори - отой россобруд схвалюють - і посилюють неміч комунікації на форумі (бо россоїзьічні - не розуміють української та дописи нею).

Бідолашна людина не має власної гілки чи теми, безпорадна скласти раціональне речення - але вламлюється насильно в чужі теми і отам вульгарно безчинствує! Доказ для майбутніх українських поколінь - чому отепер Україна - от в отакій скруті та скрусі. Та вже віддавна занапащена - лиш гляньмо на аж колишній початок оцієї теми та інших моїх тем!

Довідка:

Корисний путьїноідіот - примітивний та вульгарний москворелікт, та совєто-троглодит: годує отут корисний антикассапо-жанр кумедії (доки, бач, його кассапопатрони й россокуратори - не викинуть на турецький "москвомусар" за його порнографію, безпорадне каліцтво в комунікації, та за його незнання української):

Україножере, корисний путьїноідіоте -
Дарма проливаєш отут свою россо-"мусор"-кров:
Даремно здихаєш отепер в кассапопоті,
Дарма біснуєшся без духу, та без плоті:
Тобі ж багатократний капут: знову й знов!
18
16 квітня 2024 20:18:45
Порно-россо-шизофренику  - корисний путьїноідіоте (з кассапоквоти!) - повторімо йому у його порно-повторний "вторнїк":

Repetitio est mater studiorum” – or “repetition is the mother of learning”.

Переклад:
Касспа-павтарєнїє - москвомать увєченнава нївєчнава путьїноучєнїя!

Москво-вторнїк - кассапо-по-нїдєльнїку: ВРЬЙОШЬ:
Тїбя ізвратїла антїславянская ложь!
Толька мовна українська мощь -
Сможет рїславянїзїравать тїбя - тїбє памочь!


Хто зможе пояснити чому знеслов'янене "дїславянїзїравать" - не є словянським "деслов'янізувати"?

Без корисного путьїноідіота - кумедовіршування проти антислов'янської російської було б неможливим!
19
16 квітня 2024 18:10:02
Россошизофреник та його вироджений москвоум - як бачимо - має свою обсесивно-анальну ерото-термінологію, крім вже порнографічної.

І отой невпинний флуд та патологію - модератори нас примушують отут читати! Схаменіться, панове модератори!

Горе Україні од отакого виродження її людей потворною кассапокультурою. Та горе і занепад оцьому форуму!

Мабуть та сама совєто-анти-освіта - і у нігілістичних модераторів.
20
16 квітня 2024 17:53:49
Ото россошизофреник - повторює і флудить свою совєтотожність: одну і ту саму вульгарну та недорікувату прмітивність!

Кажу ж: наступні українські покоління - мають отут докази совєто-анти-освіти, яка нищила Україну!
21
16 квітня 2024 17:41:46
Знову не розуміє української вульгарне шизо-ґуґло-транслейтенятко-телятко - бо воно розуміє, бач, лиш свою порнографію та свої порнокоментарі! І навіжено та насильно лізе в теми інших людей, де нічого не розуміє (бо не розуміє української) - та нестямно флудить всякою порнографією. Марш геть в Москвовію, пропащий россодурню!

Агов, модератори: ще не досить вам його порнографії та його порнокоментарів?
22
16 квітня 2024 17:23:00
Ґуґло-транслейт-телятко та порноприречене кассап'ятко - безпорадно та відчайдушно бреше й вульгарсвує "шизо-їжиднєвна і бїздєльна-їжинїдєльна".

Та сам "москво-вторнїк" - розскандалений, що йому "кассапа-панїдєльнїк врьйот": бач "па-нїдєлнїк" - знаходиться на початку "нїдєлї", а не після-по "нїдєлї", як ото "па-нїдєльнїк" бреше. Та сам "вторнік" - "втарой дєнь нїдєлї": і "панєдєльнїк" і "вторнїк" - всередині "нїдєлї"!

"Кассапа-панїдєльнїк" для "вторнїка" - кассапо-шизофреник, бо він верзе москвобожевілля, "панїдєльнїк" - не є тим, що він шизосемантично твердить. Зважмо же: сам москво-вторнїк розумінший од антислов'янських недорік: вони не розуміють свій "русскій їзьік"!

Щоб зрозуміти антилогічний та антислов'янський "каснаЇзьік" - не треба мати й жодної лінгвістичної освіти! Досить глянути - й побачити!
23
16 квітня 2024 17:15:28
Безпорадно біснується брудне "ґуґло-транслейт-телятко" - він не розуміє те, що саме йому Ґуґл переклав, як і не розуміє, що саме я пишу українською! Вульгарний примітив - жихливий спекталь та видовище!
24
16 квітня 2024 02:16:38
Россошизофреник (бо російська - шизофренізує своєю антилогічністю) та корисний путьїноідіот - отут знову демонструє, що він ґуґло-транслейт-телятко - з телятко-інтелектом:

Россо-інтелекте-телятку:
Марш назад в твою москвоматку!
Повторюймо'му багатократно - завжди:
Марш назад в твою матку орди!


Отакеньки - кумедне антимосквовіршуванн я - й надалі успішно триває, і триватиме доти - доки верзуть шизороссоїзьіком в Україні, а тим паче на оцьому форумі!! І отеє не було б можливим - без корисних каснаїзьічньіх путьїноідіотів!
25
16 квітня 2024 02:06:18
Россошизофреник - знову нафлудив щось російською: доказ, що антикассапське кумедовіршування - й надалі має і буде процвітати:

Корисний путьїноідіот -
Зісланий з пекельних квот:
Путьїно-язикатий рот:
Україножер-банкрот:
Співає з шизофренних нот!
26
15 квітня 2024 22:45:31
Ото логіка у кассап'ят! Та россошизофреник - бїздєльнїчаєт незрозумілим їзьіком кацапа-целую касна-нїдєлю!
27
15 квітня 2024 17:34:57
З вульгарними касссапосмаками та з москвовиродками - не сперечаються!

Кому отеє важить:
І отеє мають читати отут непорочні студенти й школярята - чи й всі порядні люди? Агов, пане модераторе - схаменіться!
28
15 квітня 2024 17:24:28
і дійсно, ти використовуєш зображення з навчальною метою.

Саме отак і пояснюється - що Ви з отим шизопорнофреником ще не вивчили мову, а лиш "каснаїзьік" та россопорнографію?

Оце саботажне порнографічне зображення (корисне лиш для україножерів) - в гілці же про мову - вживають лиш божевільно-порнонавіжені, та обсесивні, та совєтонедоосвічені россоварварством "каснаїзьічнікі" та путьїноагенти:

Показати зображення...

І отеє мають читати отут непорочні студенти й школярята - чи й всі порядні люди? Агов, пане модераторе - схаменіться!
29
15 квітня 2024 08:24:36
Путьїноагент - россошизофреник: пише російською, якої я не читаю!

І флудить порнографією роками в моїх темах та гілках. Не мій же форум - якщо модератори привселюдно хочуть знищити оцей ресурс - нічого не вдієш!
30
15 квітня 2024 08:18:22
Отож, щодо правил - а коли забороните порнографію та пропаганду порнографії на цьому "українському" форумі?
А де тут порнографія? Чи для тебе оголена цицька вже є порнографією?

Оті всі посилання отам. Та треба вміти читати - та оцінювати, що модератори не зволіли б: россошизофреник отам не розуміє української - і постить порнографію:
Показати зображення...
31
15 квітня 2024 05:45:21
Яка мовна політика? Отут кричуща антиукраїнська порнополітика:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140301.msg27876246#msg27876246
32
15 квітня 2024 05:39:52
А россобрудні модератори знову всім нам парадують свого порношизофреника - та ще й отим хизуються!
33
14 квітня 2024 17:54:50
Знову якийсь россошизофреник - не розуміє української. Проте - дошкульна та невтомна мовокумедія його розуміє! Ото гожа нагода для антикассапо-кепкування!

Корисний путьїноідіот - примітивний та вульгарний москворелікт, та совєто-троглодит: годує отут корисний антикассапо-жанр кумедії (доки, бач, його кассапопатрони й россокуратори - не викинуть на турецький "москвомусар" за його порнографію, безпорадне каліцтво в комунікації, та за його незнання української):

Україножере, корисний путьїноідіоте -
Дарма проливаєш отут свою россо-"мусор"-кров:
Даремно здихаєш отепер в кассапопоті,
Дарма біснуєшся без духу, та без плоті:
Тобі ж багатократний капут: знову й знов!


Довідка для турецького москвомусара, бусурмана-бусормана - який божевільно біснується на українському форумі:

МУСОР - Etymology: Per Preobrazhensky and Trubachyov, cognate with dialectal terms бу́сор (búsor, “junk, old stuff”), бу́сырь (búsyrʹ), бу́сорь (búsorʹ), and probably borrowed from a Turkic language with alternation between /b/ and /m/; Trubachyov in particular characterizes Vasmer's derivation as unconvincing.
34
13 квітня 2024 23:04:42
Для зручності перекладу ви можете використати будь-який онлайн перекладач, наприклад translate.google.co m

Абсолютна і брудна аберація: Українська Правда і Ґуґл-транслейт - суржикоприречені та знемовлені ресурси: наслідки зросійщення маламкаскалят! Незнання української - унеможливлює правильну комунікацію. Суржико-пілоти та россоїзьікі пілоти - оксюморон: їм скажуть "почекай - зараз" - а вони вистрілять отепер, в отеперішню мить та отеперішнім моменті..

Ось приклад:

Отепер нема теперішнього часу -
Зараз, за мить, не буде і майбутнього


"Зараз + за мить + не буде" - вказують на негайний майбутній український час, не на now - не на теперішній український чи англійський час!

Не диво - що суржикокаліки немічні вчасно стріляти!

Отам вийшло:

now there is no present tense -
now, in a moment, there will be no future


Горе наше, суржикогоре - знетеперішнених недоумків москвоморе:

Отепер нема теперішнього часу -
А зараз, за мить, і майбутнього не буде:
Зросійщеним маламаскалятам - нема Спаса:
Їх посікли, пошматували, покассапили паскуди!

35
13 квітня 2024 18:41:45
Ще й досі нема суботославня та українського неділославня для української неділі на Кубані!

Славнів Петру в тематичній гілці

Та отой порно-россофреник, якому Ви відповіли, не знає слова "славень"!

Бач - існує колишній преславний славень про Пороха-Праха на цьому ж форумі (процитований осюди з форуму МОВА:18 березня 2016, 18:20:32) - написаний колись гарним Гарнаком:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=457573.msg27102385#msg27102385
36
13 квітня 2024 18:21:55
Оте слово вказує, привселюдно й зловісно, і на тебе, і на твого порнодруга - та ваш совєтосуспільний, та непідпільний, россо-рівень телятко-інтелекту: Google-Translate-Телятко!

Зрозумів отепер - пане ґуґло-транслейт-телятку?

Ото путьїноагент-ґуґло-транслейт-еняко шизорозбіснувалося: анти-кассапоспектакль й надалі успішно триває!

Знову доказ, що обидва москво-нїдатьопи-недобитки - ніякого мовлення чи мови не розуміють! Та принаймні, та вряди-годи - є приводом для кумедовіршування - якщо оскома та огида од них не візьме верх...
37
12 квітня 2024 20:32:03
а решту штучного та грішного їзьіка - россосатаніст шизо-Франкенштайн геть перешматував та перекассапив - нічого не зрозумієш

А вже самих кассап'ят та маламаскалят - кассапить (= шматує, розтинає, четвертує) інший історичний чинник: Антикассапа-Прокруст:

Аткуда єсть пашло касна-слова "очень"?
Куда ісчезнуть ґрєшньій їзьік прїурочен?
Ачнутьса антїславянам в історії - нївазможна:
Ложе Прокруста їх унїчтожет - ано нї ложна!

Прокруст і кассап

Кассапо-перепраний москвомозок - він:
Розчетвертується нїдєлєй разів сім!
Тож в кассапа-пятнїцу - аж разів п'ять:
Бо путьїнопотвори маламаскалятко зять!

(Ненавіршуєшся й ненакумедишся з глупих путьїноагентів)
38
11 квітня 2024 20:21:29
Ото модератори нещадно глузують з бідолашних, та немічних, та знемовлених українців. Що за правила!

Отож, щодо правил - а коли забороните порнографію та пропаганду порнографії на цьому "українському" форумі?

Безліч прикладів зради здорового глузду та здорового смаку модераторами - та й самого саботажу форуму: а їм байдуже (хоч би зважили - що отут читають, чи читатимуть непорочні школярята, та що й сама історія фіксує оті неподобства):

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=526811.msg27874338#msg27874338
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=747654.msg27874326#msg27874326
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=749710.msg25493375#msg25493375
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=749710.msg25490865#msg25490865
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=689208.msg25490849#msg25490849
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=749710.msg25490789#msg25490789
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=689208.msg25305428#msg25305428
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1045056.msg25299890#msg25299890
...ІТД! - у безліч інших варіаціях та формах!
39
11 квітня 2024 19:07:47
Ото россошизофреники та путьїноагенти - знову не розуміють жодної мови та доречної семантики (зважмо же - навіть слово "срїда" запозичене з штучної та грішної церковно-слов'янської, а решту штучного та грішного їзьіка - россосатаніст шизо-Франкенштайн геть перешматував та перекассапив - нічого не зрозумієш):

Нестямно біснується нескрита символіка:

Кожний недорікуватий кассапо-кіл -
І розчетвертований і шизо-розтятий навпіл!
Біснуватимуться в Україні до тих пір -
Доки їх не запроторять в діру россо-дір!
40
11 квітня 2024 02:36:38
Ото невіглас та мудрагель: верзе всякі дурниці, та марниці, та небилиці.

Не було жодного "русскава їзьіка" раніше - до 1) церковно-слов'янізації кассап'ят та 2) християнізації саме церковно-слов'янською неслов'янят-маскалят! Бо звідтіля і "васкрїсєнїє". Там де була слов'янська неділя - отам і залишилася, як і в українській.

Нас же цікавить отеперішній кассапапрадукт - нинішня російська-москвомонстр, який калічить українців саме отепер!

Що змосковщені та зросійщені модератори хизуються потворною порнографією, та тривало й навмисно нищать оцей форум - відавна не диво!

Повна версія