Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Viva Italia!

Re: Viva Italia!
Via

Вія, робила тест на антиген, чи плр?
На антиген, негативний.
На ПЛР робили брату 6 днів, позитивний. А його дружині робили і згубили результат взагалі.
   
Re: Viva Italia!
Via

Якщо сьогодні ще не колола, то звісно варто хоч на ніч.
Тобто скільки разів на день робила уколи, стільки же і продовжуй, просто вдвічі менше й дозой 3 дні. Потім ще вдвічі зменшити дозування.
Дуже дякую!
Ніколи б не подумала, що від вірусних хвороб допомогає дексаметазон.
   
Re: Viva Italia!

На антиген, негативний.
На ПЛР робили брату 6 днів, позитивний. А його дружині робили і згубили результат взагалі.
Тест на антиген менш чутливий, причому чим пізніше його робите, тим нижча чутливість.
Так що може перевіритись ПЛР тестом?
   
Re: Viva Italia!

Дуже дякую!
Ніколи б не подумала, що від вірусних хвороб допомогає дексаметазон.
Не знаю як при інших вірусах, а при ковіді просто спасіння для багатьох.
   
Re: Viva Italia!

дексаметазон активно впливає на запальний процес, який є наслідком діяльності вірусу
але на збудника кортикостероїди не діють
по сабжу - що там, вирує в макаронників, вже скинули ненависних пригноблювачів-вакцинаторів?
   
Re: Viva Italia!
Via

Не знаю як при інших вірусах, а при ковіді просто спасіння для багатьох.
Саме так, у тебе є версія, чому?
Причому дехто радив не поспішати, а я колола з першого дня і досить швидко перехворіла у досить легкій формі.
   
Re: Viva Italia!
Via

дексаметазон активно впливає на запальний процес, який є наслідком діяльності вірусу
але на збудника кортикостероїди не діють
по сабжу - що там, вирує в макаронників, вже скинули ненависних пригноблювачів-вакцинаторів?
Макаронники молодці, сьогодні в якомусь портовому місті вирували.
   
Re: Viva Italia!

Саме так, у тебе є версія, чому?
Причому дехто радив не поспішати, а я колола з першого дня і досить швидко перехворіла у досить легкій формі.
Має протизапальні властивості.
На жаль, мені колоти нікому було, тому отримала середній перебіг. А ти реально молодець.
   
Re: Viva Italia!
Via

Має протизапальні властивості.
На жаль, мені колоти нікому було, тому отримала середній перебіг. А ти реально молодець.
Сама собі колола, а що робити було?
А від грипу він допоможе в наступні роки?
   
Re: Viva Italia!

Макаронники молодці, сьогодні в якомусь портовому місті вирували.
дикі люди
от у нас благодать, вирує виключно в інтернетах і то тихенько
   
Re: Viva Italia!
Via

дикі люди
от у нас благодать, вирує виключно в інтернетах і то тихенько
Збираються і у нас вирувати через тиждень
   
Re: Viva Italia!

Сама собі колола, а що робити було?
А від грипу він допоможе в наступні роки?
Без поняття.
   
Re: Viva Italia!
Via

Без поняття.
Будемо мати на увазі. Може ще колись допоможе.
Вколола пів-кубіка, реально стало легше жити. Завтра таки пошукаю таблетки.
   
Re: Viva Italia!

Збираються і у нас вирувати через тиждень

Я поддерживаю
За свободу нужно бороться...
   
Re: Viva Italia!

Будемо мати на увазі. Може ще колись допоможе.
Вколола пів-кубіка, реально стало легше жити. Завтра таки пошукаю таблетки.

Харош забалтывать тему.
Вия, шо ты ведешься на провокаци?
Для вирусных соплей есть куча веток...
Тебя спровоцировали, чтобы утопить ветку протеста в соплях...

Люди, будьте бдительны... :D
   
Re: Viva Italia!

Без поняття.

Недаром же его назначают только в тяжелых случаях - он все же по ходу угнетает иммунитет.

   
Re: Viva Italia!
Via

Харош забалтывать тему.
Вия, шо ты ведешься на провокаци?
Для вирусных соплей есть куча веток...
Тебя спровоцировали, чтобы утопить ветку протеста в соплях...

Люди, будьте бдительны... :D
Відчепися, і так купу моїх тем розносили.
Хочу про свою корону поговорити, а італійці якось самі розберуться.
   
Re: Viva Italia!
Via

Недаром же его назначают только в тяжелых случаях - он все же по ходу угнетает иммунитет.
А тут раптом все виявилося навпаки, корона швидко щезла.
   
Re: Viva Italia!

No pasarán!

   
Re: Viva Italia!

А тут раптом все виявилося навпаки, корона швидко щезла.

Не кажи гоп, пока не очухаешься полностью.
Все про эту кувалду давно известно.
Когда надо, его юзают.
Но вот так чтоб грипп им лечить - нет конечно.
   
Re: Viva Italia!

Саме так, у тебе є версія, чому?
Причому дехто радив не поспішати, а я колола з першого дня і досить швидко перехворіла у досить легкій формі.
дексаметазон пригнічує імунітет і цим запобігає цитокіновому шторму
   
Re: Viva Italia!

це феєрично  :lol:

людина, яка не визнає вакцинації взагалі ніякої і своїх дітей не вакцинувала, бо боїться наслідків,

лікується за порадами якогось аноніма на форумі, вколює собі препарат з купою побічок і наслідків не боїться!

бляха, це просто шиза якась  :weep:
   
Re: Viva Italia!

Збираються і у нас вирувати через тиждень
Як до тисячі смертей щодоби дійде починайте вирувать.
   
Re: Viva Italia!

Сама собі колола, а що робити було?
А від грипу він допоможе в наступні роки?
дексаметазон потрібно колоти в крайніх (тяжких) випадках, при різних патологічних станах можливе застосування, але не зловживайте цим. Грип і без цього препарату переживете
   
Re: Viva Italia!

Збираються і у нас вирувати через тиждень
+22574 нових заражень.
692 трупи.
Пора вирувати.
   
Re: Viva Italia!

Дексаметазол був в протоколах ше рік тому


Вія у тебе не корона була, а якісь соплі, як у серпні  :laugh:
   
Re: Viva Italia!

Дексаметазол був в протоколах ше рік тому


Вія у тебе не корона була, а якісь соплі, як у серпні  :laugh:

Для каких случаев он был и есть в протоколах?
Для лёгких и средних?
Или всё-таки для тяжелых?
Вот серьезно.
Дайте ссыль.

А вдруг и правда весь мир пишет, что для тяжелых, для тех, кто на кислороде, а наши написали, что можно всем.
Это ж интересно.
Кто в курсах?

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 08:45:55 від kasia
   
Re: Viva Italia!

Макаронники молодці, сьогодні в якомусь портовому місті вирували.
У макаронників 4053 заражень і 48 померлих.
В Україні 22574 зараження і 692 трупи
   
Re: Viva Italia!

Для каких случаев он был и есть в протоколах?
Для лёгких и средних?
Или всё-таки для тяжелых?
Вот серьезно.
Дайте ссыль.
моя мама лежала рік тому в вересні в лікарні, мала запалення і 20%ураження на КТ, троха температури, і троха задишки , сату десь була 92-94. Давали кисень дихати. Можна віднести до легкого перебігу певно.... якшо реанімауія це важкі, а середні це ті кого ще туда не перевели, але сидять на кисні.

Їй тоді вкололи 5ть ампул і в живіт на розрідження вроді
   
Re: Viva Italia!

Як повідомили у пресслужбі Державного експертного центру МОЗ України, зміни торкнуться застосування препарату "Дексаметазон-Дарниця". Відтепер розчин 1 мл/4 мг буде прописуватися для ін’єкцій пацієнтам, які потребують додаткової кисневої терапії.
   
Re: Viva Italia!

26 липня 2020

Міністерство охорони здоров'я на минулому тижні внесло дексаметазон в протокол лікування коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це повідомив міністр Максим Степанов на щоденному брифінгу в неділю.

"Це гормональний препарат. Дуже чітко розписана схема, яким чином він використовується, при яких станах. Він застосовується виключно у кисневозалежних станах, коли людині дають кисень в зв'язку з розвитком дихальної недостатності", - розказав він.
   
Re: Viva Italia!

Вія, ти казала,  шо в тебе "автоімунне". І ти при цьому не чула про гормони-кортикостероїди? Вони ж застосовуються як перші ліки від "автоімунного". Щось ти припребахала))
   
Re: Viva Italia!
Via

Вія, ти казала,  шо в тебе "автоімунне". І ти при цьому не чула про гормони-кортикостероїди? Вони ж застосовуються як перші ліки від "автоімунного". Щось ти припребахала))
Так, у мене аутоімунний тиреоідит. І я не просто "чула", я років 30 слідкую за цим дуже пильно.
Про "перші ліки" - це ви сильно сказали. Правильніше буде - це "останні ліки".
Якось я ще не потрапляла в той стан, коли вже застосовують. А з короною потрапила несподівано, місцевий лікар їх всім призначає, я так зрозуміла, на власний розсуд, сміливий хлопчик в умовах епідемії.
І це спрацювало, як бачите. Тому поділилася з вами новинами польової медицини.
   
Re: Viva Italia!

Так, у мене аутоімунний тиреоідит. І я не просто "чула", я років 30 слідкую за цим дуже пильно.
Про "перші ліки" - це ви сильно сказали. Правильніше буде - це "останні ліки".
Якось я ще не потрапляла в той стан, коли вже застосовують. А з короною потрапила несподівано, місцевий лікар їх всім призначає, я так зрозуміла, на власний розсуд, сміливий хлопчик в умовах епідемії.
І це спрацювало, як бачите. Тому поділилася з вами новинами польової медицини.

не факт що в тебе корона.
десксом ти прибила запальну реакцію і імунітет організму на певний час.  Без крайньої на то потреби.
Воно звичайно на час стає легше але можуть бути сюрпризи.

Вія тобі біполярка жити не заважає ? з однієї сторони ти боїшся побочок вакцини а з другої граєш в ігри з життям колячи собі дексаметазон з купою побічок і незрозумілим результатом в твоєму вирадку
   
Re: Viva Italia!
Via

не факт що в тебе корона.
десксом ти прибила запальну реакцію і імунітет організму на певний час.  Без крайньої на то потреби.
Воно звичайно на час стає легше але можуть бути сюрпризи.
От і подивимося, буду тримати вас в курсі. Якось мимоволі я все одно потрапила на клінічні випробовування "Корона і дексаметазон". Що вже ридати заднім числом?

Цитувати
Вія тобі біполярка жити не заважає ? з однієї сторони ти боїшся побочок вакцини а з другої граєш в ігри з життям колячи собі дексаметазон з купою побічок і незрозумілим результатом в твоєму вирадку
У вас хибне уявлення про побочки вакцин. Їх не треба боятися, коли є якісь резони. "Потерпи температуру - більше не захворієш чумою".
А коли резонів ніяких нема, тому що шмурдяки безсенсові, то колоти в себе лайно і терпіти що попало заради нічого - це мазохізм.
   
Re: Viva Italia!

От і подивимося, буду тримати вас в курсі. Якось мимоволі я все одно потрапила на клінічні випробовування "Корона і дексаметазон". Що вже ридати заднім числом?

У вас хибне уявлення про побочки вакцин. Їх не треба боятися, коли є якісь резони. "Потерпи температуру - більше не захворієш чумою".
А коли резонів ніяких нема, тому що шмурдяки безсенсові, то колоти в себе лайно і терпіти що попало заради нічого - це мазохізм.
2+2=4
   
Re: Viva Italia!

я все одно потрапила на клінічні випробовування "Корона і дексаметазон"

Не хотіла, щоб виріс хвіст від вакцини - виростуть роги від дексаметазону!  :tongue:
   
Re: Viva Italia!

У Німеччині 21 тис заражень, але ніхто не вмер.
Вакцинуватись - безсенсово.

   
Re: Viva Italia!

Не хотіла, щоб виріс хвіст від вакцини - виростуть роги від дексаметазону!  :tongue:

BBC кажуть що копита  :gigi:
https://www.bbc.com/ukrainian/features-53108737
   
Re: Viva Italia!

"Однак для лікування легкої форми хвороби застосовувати його сенсу немає, зазначають експерти."

Але Вія знає краще.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія