Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

COVID и вакцины как программа стерилизации населения

COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Что-то больно похоже, что и вирус, и антивирус - одна хрень, которая - уже доказано - влияет на репродуктивные функции.

Влияет хреново.

Представляю какой поднимется вой когда будет доказано искусственное создание вируса и умышленное его распространение в виде вакцин.
   
При чому вже відомо що саме є патогеном - спайк протеїн. Скоріше всього спочатку вивели спайк з певними функціями, а потім вже його просто приліпили до коронавірусу. Про це власне і казав Пітер Дачак, якому Фаучі виділив більше $100М на розробку цього вірусу.
   
А якщо ні, тихенько промовчиш чи знову щось висреш на форумі з конспірологічних бложеків?
   
Что-то больно похоже, что и вирус, и антивирус - одна хрень, которая - уже доказано - влияет на репродуктивные функции.

Влияет хреново.

Представляю какой поднимется вой когда будет доказано искусственное создание вируса и умышленное его распространение в виде вакцин.
це сценарій серіалу Утопія.
нічого нового, Петруха вам його рекомендував ще рік тому.
   
Что-то больно похоже, что и вирус, и антивирус - одна хрень, которая - уже доказано - влияет на репродуктивные функции.

Влияет хреново.

Представляю какой поднимется вой когда будет доказано искусственное создание вируса и умышленное его распространение в виде вакцин.
яйцеклетки перестанут вырабатываться или сперматозоиды вдруг перестанут оплодотворять?
   
Что-то больно похоже, что и вирус, и антивирус - одна хрень, которая - уже доказано - влияет на репродуктивные функции.

Влияет хреново.

Представляю какой поднимется вой когда будет доказано искусственное создание вируса и умышленное его распространение в виде вакцин.
Где Украина возьмёт зимой газ, разобрался уже?  :laugh:
   
Щодо дітей - подивіться яка істерія зараз з вакцинацією тих, кому той вірус взагалі не загрожує. Саме зараз по школах/коледжах на заході використовують спавжній терор щодо дітей.
   
яйцеклетки перестанут вырабатываться или сперматозоиды вдруг перестанут оплодотворять?

Пошукай що таке імунна стерілізація.
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Конченные антипрививочники

Каждый день начинается с мантры вакцина это плохо

   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Что-то больно похоже, что и вирус, и антивирус - одна хрень, которая - уже доказано - влияет на репродуктивные функции.

Влияет хреново.

Представляю какой поднимется вой когда будет доказано искусственное создание вируса и умышленное его распространение в виде вакцин.

багато хвороб впливають, але то природні хвороби а не з лаби...
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Что-то больно похоже, что и вирус, и антивирус - одна хрень, которая - уже доказано - влияет на репродуктивные функции.

Якщо тільки у цьому проблема, то не все так погано.
   
Пошукай що таке імунна стерілізація.
и нашла стерилизацию кошек) :D
   
Вгадайте де найбільша концентрація спайк протеїну після 48 годин після вакцинації?
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Вгадайте де найбільша концентрація спайк протеїну після 48 годин після вакцинації?

В тому самому місці куди вставили гейтівський чіп?
   
Конченные антипрививочники

Каждый день начинается с мантры вакцина это плохо

Вони мріють про те, що зможуть передати гени далі, коли всі інші стануть безплідними. Генофонд нації, йопта  :weep:
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Вони мріють про те, що зможуть передати гени далі, коли всі інші стануть безплідними. Генофонд нації, йопта  :weep:

Якось пох що вони там грузять, реально тільки допомагають депопуляції своїх же лаптів - бо ніхто інший ці висери не читає
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Вони мріють про те, що зможуть передати гени далі, коли всі інші стануть безплідними.

А сенс?
   
Что-то больно похоже, что и вирус, и антивирус - одна хрень, которая - уже доказано - влияет на репродуктивные функции.

Влияет хреново.

Представляю какой поднимется вой когда будет доказано искусственное создание вируса и умышленное его распространение в виде вакцин.
Оскільки у Вас діти вже є, то Ви не боїтесь за репродуктивну функцію і вже вакцинувались?
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Что-то больно похоже, что и вирус, и антивирус - одна хрень, которая - уже доказано - влияет на репродуктивные функции.

Влияет хреново.

Представляю какой поднимется вой когда будет доказано искусственное создание вируса и умышленное его распространение в виде вакцин.

 :facepalm1:
А був же колись профілактик адекватною людиною.
Антиваксерська конспірологія косить наші ряди.
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

В моем возрасте уже не о новых детях нужно думать :)
   
Влияет хреново.

население и так не особо плодится и размножается. Смысл?
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

:facepalm1:
А був же колись профілактик адекватною людиною.
Антиваксерська конспірологія косить наші ряди.

аргументації у вас не вистачає. Оце і косить ваші ряди.

Як ви собі бачите майбутнє? Люди вакцинуються 3 на рік і хвріють коронавірусом але не вмирають від нього?
   
Слишком сложно и малоэффективно...
Те, кто рожают по 10 детей (очень средняя азия и африка) точно массово прививаться не будут...
   
Так шо тема гавно...
   
Ваксеры, дайте мне нормальную бумагу. Нормальный такой пруф для наших европейских и прочих друзей. И я ширнусь хоть завтра. Только в бумажном варианте пруф. Шо? Будет завтра? Вот и я буду ширяться завтра.
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

аргументації у вас не вистачає. Оце і косить ваші ряди.

Як ви собі бачите майбутнє? Люди вакцинуються 3 на рік і хвріють коронавірусом але не вмирають від нього?

А що ти пропонуєш?
Щоб всі вимерли відразу чи щоб сиділи по норах, а на вулицю виходили в ОЗК та протигазах?
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Ваксеры, дайте мне нормальную бумагу. Нормальный такой пруф для наших европейских и прочих друзей. И я ширнусь хоть завтра. Только в бумажном варианте пруф. Шо? Будет завтра? Вот и я буду ширяться завтра.

Нормальний пруф чого ти хочеш?
   
Слишком сложно и малоэффективно...
Те, кто рожают по 10 детей (очень средняя азия и африка) точно массово прививаться не будут...

Болеть будут.

Вакцины - это для гарантии заражения и доп заработка.
   
Нормальний пруф чого ти хочеш?

Ну шо у нас пруф на текущий момент? Сертификат называется? Вот давайте мне сертификат. Но такой... Настоящий штоб. Штоб Хер Гауптман проникся доверием. И на бумажном носителе.
   
Что-то больно похоже, что и вирус, и антивирус - одна хрень, которая - уже доказано - влияет на репродуктивные функции.

Влияет хреново.

Представляю какой поднимется вой когда будет доказано искусственное создание вируса и умышленное его распространение в виде вакцин.

 Кем доказано?
   
Хулє там стерілізувати ? Білі і так не народжують.

А в тому ж 1.5 млрд. Китаї епідемії по факту не було. І зараз немає.


Це з початку "епідемії"! в Китаї.

================
China
Coronavirus Cases:
95,010
Deaths:
4,636
Recovered:
89,498


==================

September 4


Updates

    28 new cases in China [source]


https://www.worldometers.info/coronavirus/country/china/




 
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Вони мріють про те, що зможуть передати гени далі, коли всі інші стануть безплідними. Генофонд нації, йопта  :weep:
Бррр. Моторошно уявити планету, населена соплєзубами.. ;o
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Ну шо у нас пруф на текущий момент? Сертификат называется? Вот давайте мне сертификат. Но такой... Настоящий штоб. Штоб Хер Гауптман проникся доверием. И на бумажном носителе.

 ;o
Ти вакцинуєшся лише заради папірця? :facepalm1:

В США взагалі видають лише ось таку картку



Ніяких печаток, ні голограм на ній немає. Медсестра, яка робить вакцинацію просто записує все ручкою.
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

А що ти пропонуєш?

Залежить від ситуації. Спочатку я пропонував заблокувати Китай. Але продажні політики засцяли це зробити.
Потім я пропонував садити на обсервацію тих, хто повертається з-за кордону на 14 днів.

Ви думаєте декілька тисяч хасидів в Умані ніяк не повпливають на епідемію? Вакцина допоможе у цьому випадку?

   
Ти вакцинуєшся лише заради папірця?

Ну да. А для чего же еще? Американскую бумажку везде уважают. Об этом еще пролетарский поэт товарищ Маяковский писал. К одним сертификатам улыбка у рта, к другим отношение плевое.

Глазами
    доброго дядю выев,
не переставая
       кланяться,
берут,
   как будто берут чаевые,
паспорт
сертификат
    американца.

   
Залежить від ситуації. Спочатку я пропонував заблокувати Китай. Але продажні політики засцяли це зробити.
Потім я пропонував садити на обсервацію тих, хто повертається з-за кордону на 14 днів.

Ви думаєте декілька тисяч хасидів в Умані ніяк не повпливають на епідемію? Вакцина допоможе у цьому випадку?

Вакцина проти того штаму, якого вже немає ? 
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Ну да. А для чего же еще?

Тобі не варто вакцинуватись.
Можеш також запливати за буйки та переходити дорогу на червоне світло.
   
Ну да. А для чего же еще? Американскую бумажку везде уважают. Об этом еще пролетарский поэт товарищ Маяковский писал. К одним сертификатам улыбка у рта, к другим отношение плевое.

Глазами
    доброго дядю выев,
не переставая
       кланяться,
берут,
   как будто берут чаевые,
паспорт
сертификат
    американца.

Гавнусь слегка приврал. Есть ещё электронная подпись медучереждения на отдельном бланке. Но что с козла взять если оно из Саратовской дурки пишет а новости черпает из интернета. Не Антонио же этого придурка зовут.

Но да, до "стандартов" ЕС мы решительно не дотягиваем. Так что нам тоже вроде вьезд в их рай запретили.  Ужос. 
   
уже доказано
давай докази
   
Re: COVID и вакцины как программа стерилизации населения

Но да, до "стандартов" ЕС мы решительно не дотягиваем. Так что нам тоже вроде вьезд в их рай запретили.  Ужос. 

Так ваш Спутнік в ЄС і не визнають за нормальну вакцину. :fuck:
Звичайно, що кацапів не будуть пускати в ЄС.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія