Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пані Олана Юрівна Цуканов Петро Львович це не приватна інформація .

це загально доступна інформація
після того що це гівно виписувало про українських дітей
ви випустили його на фуп вітаю .
і забанили турчинова


Турч ніякої приватноїінформації не розголосив
   
Цуканов Петро Львович та Протасов Веніамін Вікторович, це як два гея, в яких  родинні чвари...))) :gigi:
А обох тролив такий собі "Безбородов Максим Юрьевич".

Останнє редагування: 18 червня 2018 19:54:59 від птах Сорока
   
Цуканов Петро Львович та Протасов Веніамін Вікторович, це як два гея, в яких  родинні чвари...))) :gigi:
А обох тролив такий собі "Безбородов Максим Юрьевич".


угу ати забий в гугл фамілію імя дочки протасової прозрієщ

за ц Цукоанову яйця треба відрізати тупим ножем
   
все. скінчилися для Турча веселі дні, а от для Ц почалися  :weep:
   
мені цікаво хто настучав на Турча? невже сам Ц?  :S
   
за ц Цукоанову яйця треба відрізати тупим ножем
Я передивився ту епічну гілку на ЦУГє, якщо чесно то Ганя перший почав нариватися, а Туй вже у відповідь їпанув йому удар нижче поясу.
Тому Ганя-ватник, вже й не може туди сунутися.
   
Я передивився ту епічну гілку на ЦУГє, якщо чесно то Ганя перший почав нариватися, а Туй вже у відповідь їпанув йому удар нижче поясу.
Тому Ганя-ватник, вже й не може туди сунутися.

дитина гані тут не причому .

до речі дитина ніяк не ватна а справжня українка
   
дитина гані тут не причому .
до речі дитина ніяк не ватна а справжня українка

Ну, життя - несправедлива річ.
Якщо Веня почав мутити конфлікт з використання приватних даних, то отримав у відповідь.
Але його дитині нема чого перейматися, все одно ці форуми цуг-фуп, не мають належної ваги, щоб то було якось відчутно.
   
Ну, життя - несправедлива річ.
Якщо Веня почав мутити конфлікт з використання приватних даних, то отримав у відповідь.
Але його дитині нема чого перейматися, все одно ці форуми цуг-фуп, не мають належної ваги, щоб то було якось відчутно.

а ти в гугл пошук забай . і думаю є чим перейматись тимбільше для дівчат в такому віці


і приватні дані цуканова всплили вже після того .


там було не одна гілка а пара десятків

   
Доречі Туя цей бан, на подвиги спровокував, уже в Україні Громадянська війна.
   
та да, резвиться на ФУПі, нова публіка, ЦУГ вже надоїв

бідний Турч...
   
Доречі Туя цей бан, на подвиги спровокував, уже в Україні Громадянська війна.

Да.
Вот еще.

"Мне вот хочется Десантника погонять, так как он наемный убийца и каратель"
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1007668.0

За "Бздаря", поливание грязью отца форумчанина туй получил "предупреждение" в привате.Всего лишь.
За гражданскую войну и "карателей" в адрес ВСУ -...?
   
Спортивні що туя забанять на три дня а максимум на десять
   
Да.
Вот еще.

"Мне вот хочется Десантника погонять, так как он наемный убийца и каратель"
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1007668.0

За "Бздаря", поливание грязью отца форумчанина туй получил "предупреждение" в привате.Всего лишь.
За гражданскую войну и "карателей" в адрес ВСУ -...?

вот и посмотрим на реакцию администрации ресурса  B-)
тут чистое нарушение закона.
   
Ух ты, какое тут всё вкусное.
Не нужно плакать, девочки.
Я постараюсь удержаться тут как можно дальше и вдоволь оттянусь за ваш счет.
А кто из вас Киндратий, кстати? :)
   
По сути.

Формулировка п.4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

Фамилия, имя, отчество участника форума является частной информацией. Разрешения на разглашения не было. Бан вполне законен. В данной ветке я наблюдаю рецидив.

Далее.

Формулировка п.4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

Угроза отрезать яйца тупым ножом проходит под: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру,

Кстати, я сегодня получил тьму таких угроз, что демонстрирует уровень того безобразия в который превратил этот форум глупый ябеда Слав со своей милой арендаторшей.

Далее. Каратель. Самоназвание добровольцев, участвовавших в первой волне событий на Востоке Украины. В Киеве есть Бар Каратель. https://gvult.com/place/15002-bar-karatel-karatyel/ Ходите в военкоматы, когда получаете повестки. Много интересного узнаете.

Боевые действия в которых принимают участие граждане одной и той же страны, называются Гражданской войной. Особенно когда целью этих действий является не завоевание, а изменение политического строя страны.

За Бздаря получил предупреждение, это факт. Но на наших ватных ресурсах, где я размышлял о путях востановлеия мира и экономики нашей многострадальной Родины, пользователь Турчинофф, увы, проходит под разными забавными названиями, что, конечно же, не является поводом все их здесь употреблять. Увы, привычка. Тут я виноват, конечно же. Придумаю что-нибудь другое.

И, ребята, не нужно ябедничать в Админке. Просто жмите кнопку "уведомить модератора" и пишите Вашу претензию. Здесь вы выглядите как-то чрезмерно концентрированно и нелепо жалко, если честно. Такое ощущение создается, что в вашу уютную кафешку ворвался хулиган и вылил вам на головы чай и малиновое варение. Как-то смешно.

Ну, добрых снов, терпилы.


Останнє редагування: 19 червня 2018 23:36:19 від tyu
   

Боевые действия в которых принимают участие граждане одной и той же страны, называются Гражданской войной. Особенно когда целью этих действий является не завоевание, а изменение политического строя страны.
..
Ну, добрых снов, терпилы.

жду реакции администрации.
   
жду реакции администрации.

Жди интенсивнее. Не расслабляйся. Родина в опасности.
   
Жди интенсивнее. Не расслабляйся. Родина в опасности.

не нервничай, ватка. и тебя вылечим  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія