Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-T П'яного Ніколаса Кейджа прийняли за бомжа і вигнали з ресторану :D

Зараз дивлюсь ось цей фільмєц:



На 20-й хвилині поки що не  можу визначитись чи то норм чи треш...дивлюсь далі..
Музична тема прикольна.

Останнє редагування: 24 вересня 2021 22:13:16 від птах Сорока
   
Впізнали його, не пустили бо п'яний
   
Николас це ікона,

обожнюю його фільми де він явно працює за похльобку...такий талант не проп'єш  :love:
   
у якомусь фільмі він грав алкозалежного.
З якоюсь тіпа простітуткою женився, чи шо.
А потім вмер..

А....
Це я до чого, він там кажись грав сам себе.

плят, таж за це йому оскара дали
шо значить метод-актор  :-B
   
Зараз дивлюсь ось цей фільмєц:

https://www.youtube.com/watch?v=9fUosoKhpj0
На 20-й хвилині поки що не  можу визначитись чи то норм чи треш...дивлюсь далі..
Музична тема прикольна.

 :facepalm:
як можна дивитися фільми з кацапським дубляжем,

в Николаса гра голосом напевне не гірше самого бога Моргана Фрімана
   
Десь читав в аннлопресі, буцімто його дядько впхнув по блату жидівському до Халівуду.
Жодного фільму з ним не бачив. 
   
Я маю на увазі- актор може бути так собі, але подобатися чисто в плані зовнішності чи харізми.

У мене наприклад до Криса Хемсворта таке ставлення.

А Кейдж - ну взагалі не сприймаю ні в якому сенсі.
В мене геть до всіх зірок голівуду жіночої статі погане ставлення.
Більшість як побачиш без мейкапу, краще застрелитись, бо стільки випити я не зможу.
   
Десь читав в аннлопресі, буцімто його дядько впхнув по блату жидівському до Халівуду.
Жодного фільму з ним не бачив. 
Відкрию тобі таємницю, в сінематографі не жиди тільки прибиральниці, гримери та каскадери.
Всі зірки мають так чи інакше єврейське коріння. Прослідкуй генеалогію будь-кого, будеш здивований.
Як і політиці, не євреї тільки помічники депутатів. Навіть кенієць Обама єврей.
   
Відкрию тобі таємницю, в сінематографі не жиди тільки прибиральниці, гримери та каскадери.
Всі зірки мають так чи інакше єврейське коріння. Прослідкуй генеалогію будь-кого, будеш здивований.
Як і політиці, не євреї тільки помічники депутатів. Навіть кенієць Обама єврей.


і Ларс фон Тріер теж?  8-)
   
Я маю на увазі- актор може бути так собі, але подобатися чисто в плані зовнішності чи харізми.

У мене наприклад до Криса Хемсворта таке ставлення.

А Кейдж - ну взагалі не сприймаю ні в якому сенсі.
крис он же такой лапочка в какихто супергеройских сериях. А... Тор...
   
і Ларс фон Тріер теж?  8-)

Ві жє знаєтє етіх гоєв, оні вєздє пролєзут...
   
Я маю на увазі- актор може бути так собі, але подобатися чисто в плані зовнішності чи харізми.

У мене наприклад до Криса Хемсворта таке ставлення.

А Кейдж - ну взагалі не сприймаю ні в якому сенсі.

   
Я теж патріот укра і тому погоджуюсь що кейдж гавно а не актор порівняно з кращим актором евер - сашком лірником. Не кажучи вже про актора вови зеленського
   
Десь читав в аннлопресі, буцімто його дядько впхнув по блату жидівському до Халівуду.
Жодного фільму з ним не бачив.
То Ви анотацію фільма "Lord of War" читали. Там він грав українця-емігранта, який "втерся" до жидів, що торгують зброєю по всьому світі. Доречі. непогано показано куди ділось "наследіє совка"... І фамілія гол. героя "Ростов" типова українська. :vinsent:
   
Не розумію... Кейдж не має права стати бомжем??? Чи що ?

Замало стало прибутків від реклами, вирішив попіарити себе улюбленого..??? Ото найвірогідніша версія...  :-B
   
"Con Air" звичайно класика. Дивлюсь з задоволенням кожен раз коли по ТВ. Ну і інші актори там good.

   
Не розумію... Кейдж не має права стати бомжем??? Чи що ?

Замало стало прибутків від реклами, вирішив попіарити себе улюбленого..??? Ото найвірогідніша версія...  :-B

имхо, скорее вживается в новую роль. есть такой метод - побыть в роли своего героя в обычной жизни. короче - смотрим, где он будет сниматься.
   
Зараз дивлюсь ось цей фільмєц:

https://www.youtube.com/watch?v=9fUosoKhpj0
На 20-й хвилині поки що не  можу визначитись чи то норм чи треш...дивлюсь далі..
Музична тема прикольна.

Імхо, фільмєц -  фуйня.
Таке враження, що сценарій писав наш Сірожа Нумерований, а режисером був ТурчиноФФ.
Картинко гарно, дорого, але нафуя й головне навіщо, так й не зрозуміло. Плюс купа штампів з інших фільмів.
   
Всі фільми кейджа - куйня. Не йде нівяке пррівняння з українським слава кінематографом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія