Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Домініканська республіка. Фото

Re: Домініканська республіка. Фото

бльо
та купи вже собі нормальний телефон
ну фотки ж - жесть :(

щє одному поясню іди сфоткай в сауні
там пекальна вологість в цей час як у сауні. і не треба чіпати якість ви нічого зробити не зможете
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Це готель 5*:

Дивно шо цілих 5
   
Re: Домініканська республіка. Фото

сорокопудє не пересмикую ти невдалий троль
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Sony G3212, там камера 23мп, тому так і виходить класно все....

Певло, фото гарнюсенькі. 23 мп це дуже круто, не кожен флагман стільки має. Бережи смарт, бо вкрадуть.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Музей - поселення індіанців Таїно.
Добрі люди, така їх самоназва, заліза не знали навіть 500 років тому, бо не було де взяти.

Не воювали між собою,  мали культуру, медицину, спорт.

Прийшли цивілізовані гіспаньці і за 25 років знищили всі 2 млн  ( не фізично, більше огнєнная вода та хвороби). І хто більш цивілізований тоді, те ще питання.







   
Re: Домініканська республіка. Фото

Дивно шо цілих 5

там по різному
є пять
є шість
є шість діамантів
цє не залижить від сервісу цє залежить від фантазіі
   
Re: Домініканська республіка. Фото

цє не залижить від сервісу цє залежить від фантазіі

 :)
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Певло, фото гарнюсенькі. 23 мп це дуже круто, не кожен флагман стільки має. Бережи смарт, бо вкрадуть.

пане ви хочь в Тернопіль зьїздіть  :lol:
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Певло, фото гарнюсенькі. 23 мп це дуже круто, не кожен флагман стільки має. Бережи смарт, бо вкрадуть.

Дякую, постійно з собою.  Фото виходять до 25-30 МБ, я їх просто всі через Irfan роблю розміром до 1МБ (плагін RIOT є такий), в такому розмірі і зберігаю, великі відразу знищую, навіщо засмічувати вільне місце.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

:)

ну що поробишь такій там світ
   
Re: Домініканська республіка. Фото

ТС, водорослі бачив?


їх просто всі через Irfan роблю розміром до 1МБ
X(  :weep:
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Ще Таїно, усі аспекти племінного життя:















   
Re: Домініканська республіка. Фото

Ше Таїно:













   
Re: Домініканська республіка. Фото

Тема деффок не раскрыта. Там бабцы вроде как на Кубе доступные :)
Тут даже специалист по латиноамериканкам был. Раз в пол-года отписывался, за очередную венесуэльскую-колумбийскую-аргентинскую подружку. 

в доминикане девки черные. на кубе разноцветные....
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Дякую, постійно з собою.  Фото виходять до 25-30 МБ, я їх просто всі через Irfan роблю розміром до 1МБ (плагін RIOT є такий), в такому розмірі і зберігаю, великі відразу знищую, навіщо засмічувати вільне місце.

Оце ти дарма робиш  :(  Викладуй оригінали. І зберігай оригінали. 30 Мб це не так і багато.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

ТС, водорослі бачив?
https://www.youtube.com/watch?v=Zruimcgl0u0
X(  :weep:

Після 17 десь трохи було, в обід - ні. Вранці я спав до 11-12, не бачив теж.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

пане ви хочь в Тернопіль зьїздіть  :lol:

Там продають такі фотіки? Але мені не треба 23 мп... то мабуть дуже дорого коштує. Поки що вистачає 16 мп.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Оце ти дарма робиш  :(  Викладуй оригінали. І зберігай оригінали. 30 Мб це не так і багато.
Павло зберігає все на диску, а не на клауді. За клауд треба 20 доларів на рік віддати.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Оце ти дарма робиш  :(  Викладуй оригінали. І зберігай оригінали. 30 Мб це не так і багато.

Жодного оригіналу немає. Але весь архів на окремій флешці 4ГБ вміститься ще на десяток років. Так і зберігаю, бо викинути жаль, а робочі мають 32, 128 та 256 ГБ відповідно.  Часи змінюються...
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Ше Таїно:

Гарні скульптури. Як живі.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Ще Таїно. Перше фото дуже цікаве. Так, там вже тисячу років до Англії існував футбол. Професійний. Були професійні команди, гравці, фанати, дитячі секціїї (нижче буде):















   
Re: Домініканська республіка. Фото

бльо
та купи вже собі нормальний телефон
ну фотки ж - жесть :(

та не, думаю шо тс засрал стекло шо закрывает камеру или как водитсо у "наших" людей тупо не снял со стекла упаковочную пленку ну типа шоб не портилось.
на соньке неплохая камера.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Жодного оригіналу немає. Але весь архів на окремій флешці 4ГБ вміститься ще на десяток років. Так і зберігаю, бо викинути жаль, а робочі мають 32, 128 та 256 ГБ відповідно.  Часи змінюються...
Это стеб?!
   
Re: Домініканська республіка. Фото

А ось і цивілізація, початок кінця цілого етносу:












   
Re: Домініканська республіка. Фото

Отот на фотках вологість просто  капець:
https://www.instagram.com/lifestyle_dominicana/
щє раз вологість не завжди
це як дощ роса  ранком
   
Re: Домініканська республіка. Фото

А де тьолочкі? :blush2:
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Жодного оригіналу немає. Але весь архів на окремій флешці 4ГБ вміститься ще на десяток років. Так і зберігаю, бо викинути жаль, а робочі мають 32, 128 та 256 ГБ відповідно.  Часи змінюються...

А якщо прикупити диск на 16 Тб... скільки туди фоток влізе?
   
Re: Домініканська республіка. Фото

А ось і дитяча секція з футболу:

   
Re: Домініканська республіка. Фото

Там продають такі фотіки? Але мені не треба 23 мп... то мабуть дуже дорого коштує. Поки що вистачає 16 мп.
от не розумію такіх ввічливих людей  :lol:
снімаю капелюха
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Павло зберігає все на диску, а не на клауді. За клауд треба 20 доларів на рік віддати.

Ось воно як:(

...весь архів на окремій флешці 4ГБ вміститься ще на десяток років.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

А якщо прикупити диск на 16 Тб... скільки туди фоток влізе?

У мене сумарно 8 ТБ зараз, заповнено лише 6. Я зберігаю фільми з торентів та дуже-дуже-дуже багато музики. Увесь Євроденс є точно, багато тренсу, техно, хаусу і т. п.
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Це - пава. Цікаво тому, що це колись було моєю самоназвою. Десь в роки 2-2.5  я себе теж звав Пава...




Це павілни самці , а пава - самка, виглядає маже як звичайна куриця :)
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Історія загибелі народу:













   
Re: Домініканська республіка. Фото

Ще історія. Переповідати не буду, може потім, скоро Гідропарк...













   
Re: Домініканська республіка. Фото

Футбол в тему, Павло! Зараз якраз Євро, можна окремою темою, розкажи коли там футбол зародився. Давай ще, дуже реалістичні фігури.

Всі фанати з футбольної гілки збіжуться!
   
Re: Домініканська республіка. Фото

На фото перший окупант, якого вбили. До цього Таїно думали, що іспанці - боги. Почалися бунти, повстання. але вже було пізно.









   
Re: Домініканська республіка. Фото

Павелв, ну тут народ трохи стібеться - чи як це буде українською? - але дійсно, всі Ваші фото геть не чіткі, немає різкості, там розмите зображення та тьмяний колір.

Якщо правда, що Ви знимали це Сонькою, то подивіться, що там у вас з об'єктивом. Мо, дійсно, чимось масним залапано? Бо зазвичай такі фото бувають, або якщо камера дуже слабенька, або грязюка на об'єктиві...

Фірма Соні зробила б собі харакірі, якщо побачила б якість Ваших фото...

перепрошую, звісно... :shuffle:
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Останні фото з музею. Незабуваємі відвідини були.





   
Re: Домініканська республіка. Фото

У мене сумарно 8 ТБ зараз, заповнено лише 6. Я зберігаю фільми з торентів та дуже-дуже-дуже багато музики. Увесь Євроденс є точно, багато тренсу, техно, хаусу і т. п.

Нащо тобі чужі фільми?  :facepalm1: Ти своїм смартОм можеш краще фільмів наробити. От чого ти відео не знімаєш?

Виклав би на Ютуб про життя аборигенів - мільйон переглядів, монетизація, успіх блогера  (tu)
   
Re: Домініканська республіка. Фото

Далі Парк Лос Айтісос. В честь мене, мабуть. Я теж ІТ, вже 28 років, хоча першу програму написав в 9 років. Дома мав комп'ютер персональний ще в ті часи, коли 90% радянських людей навіть ніколи не бачили, з 1984 року дома була персоналка. На початку 90-х брав участь від України  на Міжнародній Олімпіаді по програмуванню, маю командні призові місця.
Батьки - перші в світі дипломовані ІТ-фахівці (перший випуск ф-ту кібернетики), раніше все це іменувалось або інженерами, або технологами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія